Archiwum shoutboksa

erebos 08.08.2023 13:19

Marcos Leonardo może trafić do Romy. Chyba mniej niż 30 mln zapłacą.

jaszczomb 08.08.2023 13:19

xd, atalanta co go bada regularnie chce go wypchnac gdziekolwiek

nicolas80 08.08.2023 13:18

ale jak Zappata rzeczywiście się uporał z tą kontuzją to jest okazja

nicolas80 08.08.2023 13:16

atalanta jednego wraka nam wypchnęła ale to nie zanczy że z każdym tak będzie

nicolas80 08.08.2023 13:16

a jak Tucu będzie chciał odejść to wtedy można uderzyć w baloguna

Kredence 08.08.2023 13:15

To mądry klub

erebos 08.08.2023 13:15

Nikola Iliev w CSKA 1948

Kredence 08.08.2023 13:15

Gdyby z Zapata było wszystko ok, to by go nam nie oddawali za poldarmo

Wiciux 08.08.2023 13:14

According to Sportitalia via FcInterNews, Atalanta are now open to sending their Turkish defender to Inter Milan on an initial loan move.

nicolas80 08.08.2023 13:14

jak jest tylko zdrowy to za tą kasę brać napewno jest gwarancją przynajmniej 10 goli w lidze

Orzeu 08.08.2023 13:12

1 sezon słabszy. A wcześniej przez 4 lata 66 bramek w Serie A

nicolas80 08.08.2023 13:12

zawsze jest szansa że się odbuduje i przypomni sobie jak się strzela

erebos 08.08.2023 13:12

Za Zapatę mogą chcieć nawet 8-10 mln, według ostatnich plotek.

Orzeu 08.08.2023 13:11

jaszczomb 08.08.2023 13:01 zdajesz sobie sprawe, ze zapata strzelil 2 gole w tamtym sezonie?

jaszczomb 08.08.2023 13:11

i co z tego, ze tania skoro typ jest absolutnie bezuzyteczny. juz korea nam zajmuje miejsce w skladzie. majac i zapate i koree zostajemy tak na prawde z 2 napastnikami

nicolas80 08.08.2023 13:08

atalnata odda go pewnie za fryty więc może to być tania opcja

andyvdm 08.08.2023 13:05

Balogun 0 doswiadczenia w Serie A Zapata cala kariere wiaodmo kogo by Inzi wybral

andyvdm 08.08.2023 13:04

Doświadczenie sie liczy

andyvdm 08.08.2023 13:04

Niewazne ze 2 gole i komplerny trup

Gloin1989 08.08.2023 13:01

Silne chłopy

jaszczomb 08.08.2023 13:01

zdajesz sobie sprawe, ze zapata strzelil 2 gole w tamtym sezonie?

Gloin1989 08.08.2023 13:01

Lautaro

Gloin1989 08.08.2023 13:01

Ma thurama

nicolas80 08.08.2023 12:59

szymek potrzebuje silnego napastnika

jaszczomb 08.08.2023 12:57

a zapata to totalny calkowity i ostateczny trup

jaszczomb 08.08.2023 12:57

taremi to 32 latek a chca za niego 30 mln czyli nie ma szans

Gloin1989 08.08.2023 12:54

To już lepiej zostawić Esposito

nicolas80 08.08.2023 12:50

Mamy Lautaro,Thuram,Correa więc Balagun nie bardzo pasuje. Taremi lub Zapata jako 4

jaszczomb 08.08.2023 12:41

No i wahi ciagle jest w montpelier

Orzeu 08.08.2023 12:38

Chelsea za Wahiego 26 mln oferowala

Pjerun 08.08.2023 12:38

Lukaku miałby dużo wyższa pensje

jaszczomb 08.08.2023 12:37

lukaku to 35 + 5 mln euro. balogun to na ten moment 50 mln funtów, co do wahiego to cholera wie ale pewnie tez bez 40 nie ma co podchodzic

Pjerun 08.08.2023 12:36

Jeśli stać nas było na Lukaku to stać nas na Baloguna i Wahiego

jaszczomb 08.08.2023 12:32

na ten moment najlepsze dla nas opcje to balogun i wahi (młodzi dynamiczni z niezlym dryblinegiem) niestety bardzo drodzy jak na mozliowsci Interu

Wiciux 08.08.2023 12:29

Dlatego tylko 1 napastnik przyjdzie

Wiciux 08.08.2023 12:29

Dokładnie jaszczomb

jaszczomb 08.08.2023 12:27

glownie dlatego, ze nikt nie wezmie tego kiepa korei

jaszczomb 08.08.2023 12:27

nie bedzie zadnego tatemiego i sancheza

Klinsi64 08.08.2023 12:25

niektorzy zapominaja ze mamy 2 napastnikow juz z czego Lautaro to główna strzelba

Klinsi64 08.08.2023 12:24

no straszne kompro Taremi i Sanchez mając Lautaro i Thurama xd

taboret 08.08.2023 12:22

teraz zarabia chyba 6

taboret 08.08.2023 12:22

lautaro chce 7,5 banki kontrakt do 2028

pluto11 08.08.2023 12:09

Balogun i Zapata ok ale ta druga opcja to śmiech na sali

pluto11 08.08.2023 12:08

Masakra jak przyjdą Taremi i Sanchez to będzie mega kompro

Wiciux 08.08.2023 12:02

Taremi tu nie przyjdzie. Nie chcielismy za morata wyłożyc wiecej niż 17/18 mln, a Porto ustaliło zaporową cene Taremiego na 30 mln

crislk 08.08.2023 11:45

pewnie mehdi taremi i sanchez baloguna nam zgarnie monaco

martins2000 08.08.2023 11:35

wolę Morate niż Zapate

doman 08.08.2023 11:26

morata przedluzyl, dzieki bogu , znow bysmy sie bujali 5 lat

Klinsi64 08.08.2023 11:04

strzelają chłopaki ślepakami

Klinsi64 08.08.2023 11:03

albo Juskowiak i Kowalczyk

Pjerun 08.08.2023 11:02

Taremi Sanchez to wydaje się gruba płota. Najpierw to w ogóle trzeba jakoś wypchnąć Corree

Orzeu 08.08.2023 10:54

TS - Balogun i Zapata lub Taremi i Sanchez

nicolas80 08.08.2023 10:38

szkoda że nie uda się z moratta bo podobno zostaje w madrycie

nicolas80 08.08.2023 10:37

odnośnie napastnika to raczej nie ma szans na tego amerykanina. coś się wydaje że zapata

Vercetti100622 08.08.2023 10:35

Audero to raczej od początku był pewniak do bycia dwójka. Inter w życiu nie zapłaciłby 7 mln euro za sommera żeby ten był zmiennikiem trubina

nicolas80 08.08.2023 10:34

wiadome że brozo i fratesi to zupełnie inny typ pomocnika ale napewno zyskamy w ofensywie

Vercetti100622 08.08.2023 10:34

Wiedzieli już że nie dogadają się z szachtarem to wzięli szwajcara

Kredence 08.08.2023 10:34

Według niektórych Inter się targował o 2 mln

Vercetti100622 08.08.2023 10:33

Ciągnął się Sommer bo nie był pierwszym wyborem, to jest proste.

nicolas80 08.08.2023 10:33

temat brozo zamknięty mamy fratesiego więc nastąpiło odmłodzenie skladu bez straty jakościowej

Kredence 08.08.2023 10:31

I te brednie że Inter czekal miesięc żeby zbić 2 mln za sommera, najlepsze, że ludzie w to wierza xd

Jacenty 08.08.2023 10:31

Wyobraźcie sobie wieszanie psów na naszych, gdyby jednak Napoli czy Milan zabrał nam Davide sprzed nosa, i tak wiem, teraz mówi że zawsze chciał do Interu itd, ale czy mielismy jakieś gwarancje, ze nie będzie jak z Bremerem? W końcu i Włoch miałby dość wiecznego czekania

AveCaesar 08.08.2023 10:30

może Sommer ciągnął się przez miesiąc bo szukaliśmy młodszej opcji jak Trubin/Krepski + od początku było planowane wypo Audero jako nr 2. Skoro nam nie wyszło to wzięliśmy Sommera :mysli:

Kredence 08.08.2023 10:30

A może to tylko twoje wymysły, które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością

Jacenty 08.08.2023 10:29

Sprzedalismy Brozo za tę "g-no" ofertę, bo nie chcieliśmy, żeby ktokolwiek sprzątnął nam sprzed nosa Frattesiego, oraz druga sprawa, paradoksalnie poza Arabami nie było chętnych na Marcelo, w związku z czym nie było szans na licytację. A czas działał na naszą niekorzyść.

Pjerun 08.08.2023 10:27

Wiadome było, że plan jest taki, żeby Brozo odszedł za niego wszedł Hakan i więcej minut dostawał Asllani. A za pieniądze z Brozo ściągnąć Frattesiego. Ale każdy chyba widzi, że mogliśmy więcej zarobić. Przecież była klepnieta oferta 23mln od Arabów, która nagle zmienili na 18. 5mln, ale może nie musielibyśmy potem negocjować Sommera przez miesiąc żeby zbić 2 miliony

Kredence 08.08.2023 10:20

Taniej kupili, drożej sprzedali

Kredence 08.08.2023 10:20

Wszystko by zrobili lepiej od marotty

Xucatlan 08.08.2023 10:20

No jak wiek odgrywa rolę, to czemu za rok młodszego Lakakę miliśmy zamiar dać 40 mln?

Kredence 08.08.2023 10:19

Sami dyrektorzy tutaj i fachowcy

nicolas80 08.08.2023 10:19

wszystko się zgadza ale czas brozo w Interze dobiegł końca . dla obu stron to dobre rozwiązanie

Kredence 08.08.2023 10:19

O Pjerun kolejny

Kredence 08.08.2023 10:18

Xucathlan by sprzedał brozo za 40 leciutko, nie to co nasi dyrektorzy z pierwszej łapanki

Pjerun 08.08.2023 10:18

Za Brozo powinno być min. 30. Szczególnie, że nie kupował go biedny klub, tylko klub srajacy kasa

Orzeu 08.08.2023 10:18

no właśnie bardzo ważne, wiek jednak tutaj odgrywa dużą rolę

Xucatlan 08.08.2023 10:17

No i podobnie nie było zbyt wielkiego zainteresowania Ibanezem.

nicolas80 08.08.2023 10:16

jakoś nie było widać wielkiego zainteresowania innych klubów. więc 18 to dobra kwota

rchemik 08.08.2023 10:16

nieważne, Brozo- vice mistrz swiata, finalista LM i jeden z najlepszych na swojej pozycji na świecie, do tego żelazne płuca, tu minimum powinno być 30mln

Xucatlan 08.08.2023 10:15

To tak samo jak Ibanez. Jego przecież Roma od początku okienka próbuje komuś wcisnąć.

nicolas80 08.08.2023 10:14

brozo już nie był w projekcie na ten sezon i został wypchnięty

Xucatlan 08.08.2023 10:13

Brozovic to world class player na swojej pozycji. Ibanez to ofiara losu.

nicolas80 08.08.2023 10:13

tzreba przyznać że marotta rozgrywa to okienko po swojemu i nie ma przypalania

Klinsi64 08.08.2023 10:11

Ibanez ma 24 lata Brozovic 31

Xucatlan 08.08.2023 10:06

Fakt, że Roma opchnęła Arabom takiego ogóra jak Ibanez za 33 mln, a my za Brozo skasowaliśmy 18, to jest je*** skandal.

nicolas80 08.08.2023 10:04

witam

doman 08.08.2023 10:02

ale zeby nie bylo Ci przykro to w nagrode bede Cie nazywal kmiotem

doman 08.08.2023 10:01

Pjerun a Ty jestes zupelnie nikim , nie tylko w swiecie pilki

Jacenty 08.08.2023 09:54

Schira: Handa zaoferowany Lazio

Jacenty 08.08.2023 09:52

Schira: Inter pracuje nad przedłużeniem kontraktu Lautaro

Jacenty 08.08.2023 09:51

Romano: zaónwo Inter jak i Monaco chcą mieć jasną sytuację (z balogunem) do końca tygodnia

Pjerun 08.08.2023 09:44

Poza tym laga na dryblasa to nie był sposób gry Interu, ale raczej nie oglądałeś wielu meczow

Pjerun 08.08.2023 09:43

To jest twoje zdanie, a ty w świecie piłki jesteś nikim, także twoje zdanie nic nie znaczy.

doman 08.08.2023 09:40

Pjerun , akurat z tej calej listy to nikt sie nie nadawal , i ciese sie jak male dziecko ze zaden do nas nie przyszedl zwlaszcza maorata i scamacca , o taremim iranskim pionku nawet nie wspomne , brac czarnego rumaka balguna , inzaghi musi otworzyc umysl na inne rozwiazania a nie tylko laga na dryblasa

Pjerun 08.08.2023 09:31

Odpadli już Scamacca, Morata i Lukaku. Na Taremiego małe szanse. W zasadzie tylko Balogun i Beto w grze. Jak będziemy dalej czekać to zostanie nam Zapata z Belottim

Jacenty 08.08.2023 09:28

ciekawe na ile realnie Wahiego wyceniają

Jacenty 08.08.2023 09:28

Beto z tą ceną również wydaje się być na marginesie, Taremi z rocznym kontraktem za 30 równięż (+negocjujący z Totkami)

coco 08.08.2023 09:26

Więc jeden z koszmarów kibica Interu się kończy

coco 08.08.2023 09:26

Morata podpisuje nowy kontrakt z Atletico wg Romano

Jacenty 08.08.2023 09:19

Pytanie czy Garcia będzie chciał ten sam profil czy jednak trochę inny

Jacenty 08.08.2023 09:18

Gdyby Vlahovic miał klauzulę, to być może odgryźliby się 😁

Shoutbox

andyvdm 26.06.2026 01:48

Już niejeden był co chciał tylko do Interu

Paolo92 26.06.2026 01:13

Prima pagina Gazzetta dello Sport: “Il Real lo riprende ma Nico Paz vuole l’Inter”

Piekarz 26.06.2026 00:43

Są podstawy sądzić że typ może mieć większy talent od Lautaro a tu go Lautarak ma 'urabiać' xd żarty na bok

andyvdm 26.06.2026 00:35

Jedyny Paz w naszym zasięgu już gra w Interze

HB 26.06.2026 00:11

tu licza sie pieniadze, to nie jest organizowanie konkurencyjnego grilla

HB 26.06.2026 00:10

Lautaro nie umial nawet urobic dybali

HB 26.06.2026 00:10

rchemik 25.06.2026 19:43 Lautaro juz powinien dostac tel od Kobry aby urabiał chłopaka :D

Dejwid 25.06.2026 23:43

Może jest szansa jesli Como nie bedzie w stanie wyłożyć hasju, a Inter zgodzi się na klauzlue odkupu, bo angole to na cos takiego nie pójdą.

Cny 25.06.2026 23:08

pamiętajcie że real miał prośbę o poczekanie z transferem Denzela

KibicInteru 25.06.2026 22:47

Plus jest taki że nie negocjujemy już z Atalantą

timon 25.06.2026 22:46

Chyba, ze rzeczywiscie ktos to ogarnie szybciej

timon 25.06.2026 22:46

No w sierpniu

KibicInteru 25.06.2026 22:39

Jeśli sprawa się zrobić nieciekawa, to myślę że Marotta odejdzie od stołu

KibicInteru 25.06.2026 22:38

Real potrzebuje pieniędzy więc sprawa Paza raczej szybko się rozstrzygnie

timon 25.06.2026 22:31

Nie ma sie co nastawiac. Bedziemy co dzien kilkoma newsami bombardowani. Problem taki, ze teraz cale mercato pod niego ustawia a nam na juz potrzeba wahadla i dwoch obroncow. Żeby sie nie skonczylo ze bedziemy mrozic kase na Paza, wszystkie ciekawe opcje w tym czasie sie rozejda, Paz pojdzie do Chelsea a my w sierpniu bedziemy w panice robic hurtowe transfery po 20mln

Paolo92 25.06.2026 22:06

Bergomi: “Per me l'Inter si può spingere fino a 70 milioni per Nico Paz. Se conosco un po' come la pensano, per loro arrivare a 50 per Palestra era uno sforzo enorme, perché poi pensano sempre a rivendere il giocatore. Non dobbiamo fermarci al ruolo pensando a Paz, stiamo parlando di un 2005 che il ruolo può anche cambiarlo".

KibicInteru 25.06.2026 22:05

Jones to jest raczej alternatywą dla Paza. Dopóki jest choć cień szansy na Argentyńczyka, to rozmowy d Liverpoolem nie pójdą do przodu

Szczupac_FCI 25.06.2026 22:01

jedyna nadzieje w Beppe

Adriano_forever 25.06.2026 22:00

nie musi 2x tyle. wystarczy pół miliona

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625474

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się