Archiwum shoutboksa

HB 08.08.2023 17:49

(tez z rocznym)

HB 08.08.2023 17:48

20 za turbina z rocznym kontraktem bylo za duzo, a 25 za 31-latka z portugalii spoko

Imrahil 08.08.2023 17:02

xD

Pjerun 08.08.2023 17:01

Jeszcze jest Beto za podobną cenę

Orzeu 08.08.2023 16:58

jeżeli się nie dogadamy z Arsenalem to pewnie po niego pójdziemy

Orzeu 08.08.2023 16:58

no na ogranych nas nie stać

domin98 08.08.2023 16:57

Plus znika w trakcie sezonu na puchar Azji

Pjerun 08.08.2023 16:57

Tak jak Morata, max 15

timon 08.08.2023 16:55

31 lat nie ograny w mocniejszej lidze za 25 mln

timon 08.08.2023 16:55

Taremi

taboret 08.08.2023 16:49

ciekawe ze taremi zaczal powazna kariere w wieku 27 lat to tak samo jak ten mesjasz z milanu

Orzeu 08.08.2023 16:45

przyjąłem że zadowoliłby się kontraktem 2.5 mln netto, z dekretem wzrostu to jest jakieś 3,4 mln euro

Orzeu 08.08.2023 16:45

Taremi łącznie kosztowałby 35 mln euro

Orzeu 08.08.2023 16:44

Morata kosztowałby około 50 mln euro

Orzeu 08.08.2023 16:43

Jacenty

Jacenty 08.08.2023 16:42

Nie chcemy dać 20 za Moratę, którego chce Inzaghi, a damy 25-27 za 31 letniego Taremiego... bzdura :)

Pjerun 08.08.2023 16:37

Wątpię, że ktokolwiek j nas w klubie rozważa Taremiego

Seba 08.08.2023 16:37

Jak kupią 32 letniego Taremiego za 30 mln, którego nie będzie cały miesiąc po nowym roku, to skompromitują się całkowicie

Seba 08.08.2023 16:35

W sumie dobrze. Nie będą mieli czasu na rozmyślania i może w końcu ruszą konkretnie po Baloguna. Pomysły Inzaghiego kompletnie mnie nie przekonują

Pjerun 08.08.2023 16:26

Z każdym dniem nam obywa jakaś opcja na atak

Orzeu 08.08.2023 16:23

Nzola za 10m w Fiorentinie, jturo testy medyczne

Dejwid 08.08.2023 16:13

dobra niech juz ten Bologun ląduje i niech się ten stary alternator Zapata tez sie szykuje bo sezon trzeba zaczynac lada chwila.

Dejwid 08.08.2023 16:07

zaiste

taboret 08.08.2023 15:48

:gagliardini: out

taboret 08.08.2023 15:47

:dzeko: out

taboret 08.08.2023 15:47

:lukaku: out

taboret 08.08.2023 15:47

:dambrosio: out

taboret 08.08.2023 15:47

:skriniar: out

taboret 08.08.2023 15:47

:onana: out

taboret 08.08.2023 15:47

:bellanova: out

Pjerun 08.08.2023 15:05

Ogólnie te wymysły dziennikarzy są tak ze sobą sprzeczne wszystkie, że niewiadomo kto ma chociaż odrobinę racji

Orzeu 08.08.2023 15:03

Roma po Zapatę

Jacenty 08.08.2023 14:57

oho Osimhen kontuzja

Vancore 08.08.2023 14:56

taremiego

Vancore 08.08.2023 14:56

w walce z milanem o taremiemu kibicuje im mocno

Jacenty 08.08.2023 14:54

Pytanie czego chce Osimhen, ale przy takiej kasie, to on również byłby głupi, gdyby nie poszedł tam na rok czy dwa. wróci do wielkiego grania do topowych ekip jako multimilioner

Klinsi64 08.08.2023 14:42

Ronaldo nigdy nie był dobry kilka klas niżej od Messiego

pluto11 08.08.2023 14:41

Napoli będzie głupie jak na to nie pójdzie

Wiciux 08.08.2023 14:33

+1

Pjerun 08.08.2023 14:31

Powinni zdelegalizować ta lige arabska

pablo77 08.08.2023 14:22

200 baniek za Osimhena ? brzmi jak deal zycia. 70mln na J. Davida i zostaje jeszcze 130 baniek :D

Orzeu 08.08.2023 14:16

Matteo Bonetti @Bonetti · 12 min Al Hilal is now offering a €200m package to Victor Osimhen...

taboret 08.08.2023 14:05

tvp mialo chyba tylko na mecze al nassr prawa

Piekarz 08.08.2023 14:02

Jaki tam jest jeden zawodnik ciekawy. Bo chyba nie to leszczydło Zieliński. Albo ci emeryci co kiedyś byli w miarę niezłymi piłkarzami jak Ronaldo.

HHAAH ! 08.08.2023 14:02

TVP Sport w tamtym sezonie puszczalo ligę Arabska

domin98 08.08.2023 14:01

o dokładnie Taremi jeszcze wypada po nowym roku na Puchar Azji XD

Claudio 08.08.2023 14:00

Za kilka tygodni to w Arabii będzie tyłu ciekawych zawodników iż zapewne ktoś w PL kupi prawa do pokazywania ligi arabskiej xD

Claudio 08.08.2023 13:58

Zielinski blisko Al Ahli. Dla Napoli ponad 30mln, dla Zielińskiego ok 15mln na sezon.

nicolas80 08.08.2023 13:44

cy opowiadasz taremi klasyczna 9 i pasuje stylem do serie a

taboret 08.08.2023 13:44

totki powinny nam doplacic zebysmy go wypozyczyli

Klinsi64 08.08.2023 13:43

no tak xd

taboret 08.08.2023 13:43

tanganga to klocek

jaszczomb 08.08.2023 13:43

to rozmowa do nikad

pluto11 08.08.2023 13:42

To już bym chyba wolał tego Zapate

Klinsi64 08.08.2023 13:42

Zapata to nie jest zadna opcja tylko robienie 🍦 atalancie

jaszczomb 08.08.2023 13:42

taremi nie jest gwarantem niczego poza liga portuglaska, roznica miedzy nim i balogunem czy wahim jest taka, ze mlodzi moga zostac odsprzedani w przyszlosci co zmniejszy rozmiary ewentualnej "wtopy". zapata czy taremi zostana tu do konca kilkuletniego kontraktu i bedziemy sie z nimi bujac jak z dalbertem czy lazaro

Orzeu 08.08.2023 13:41

no i zdecydowanie droższa

nicolas80 08.08.2023 13:40

zdecydowanie lepsza opcja jak zapata

domin98 08.08.2023 13:40

dajcie spokój z nim

domin98 08.08.2023 13:40

i nie grał nigdzie poważnie poza ligą portugalską

domin98 08.08.2023 13:39

i ma 31 lat

Klinsi64 08.08.2023 13:39

i ktos pisal ile by opuscil przez puchar azji

nicolas80 08.08.2023 13:39

Taremi jest bardzo dobry

Klinsi64 08.08.2023 13:39

Taremi nie bylby zly pewnie tylko jest niesprzedawalny

Klinsi64 08.08.2023 13:38

niech bierze swojego dawnego znajomego Muriqiego

nicolas80 08.08.2023 13:38

wam się wydaje że przyjdzie balogun i będzie z marszu ładował gole

pluto11 08.08.2023 13:37

Masakra jak my w jakiś Taremich celujemy

nicolas80 08.08.2023 13:36

chce mieć 1 do 1 na zmianę

jaszczomb 08.08.2023 13:36

i nie powinien go dostac bo nie ma dostepnego o takim profilu i odpowiedniej jakosci

Klinsi64 08.08.2023 13:36

doszedł do finału LM

nicolas80 08.08.2023 13:36

nie koniecznie ale ewidętnie szuka tego typu napastnika

jaszczomb 08.08.2023 13:35

12 bramek w 2 ostatnie sezony, klekajcie narody przed killerem

jaszczomb 08.08.2023 13:34

i ma byc nim zapata xd?

nicolas80 08.08.2023 13:34

i tak już odmłodził skład dlatego teraz potrzebuje doświadczonego napadziora który będzie ładował bramy

jaszczomb 08.08.2023 13:33

niech beppe i piero robia to co potrafia a treren niech gra tymi ktorych wsakze klub a nie on sam

jaszczomb 08.08.2023 13:32

jednego tuku koree juz dostal na swoje zyczenie ikazdy widzi jak to zadzialalo

jaszczomb 08.08.2023 13:32

inter chce brac mlodych i ich promowac co zapewni ciaglasc finansowa klubowi

jaszczomb 08.08.2023 13:31

limone szuka ludzi ktorzy mu daja "pewnosc" na juz

nicolas80 08.08.2023 13:29

balagun to opcja rezerwoa w przypadku odejścia Tucu

nicolas80 08.08.2023 13:29

widać że Inzaghi szuka silnego napstnika

jaszczomb 08.08.2023 13:29

odpowiednia kwotra transferu i puszcza xd

jaszczomb 08.08.2023 13:28

Orzeu 08.08.2023 13:28 pytanie czy Baloguna puszczą

nicolas80 08.08.2023 13:28

Taremi, Inter zaoferuje 23 mln

jaszczomb 08.08.2023 13:28

limone tak gral przez szmat czasu i bylo dobrze, a teraz nagle w Interze musi grac na sciane jak konte

Orzeu 08.08.2023 13:28

pytanie czy Baloguna puszczą

Orzeu 08.08.2023 13:28

nom

jaszczomb 08.08.2023 13:28

nie potrzebujemy, z wahim czy balogunem spokojnie mozna zagrac jak z immobile i korea w lacjo

Pjerun 08.08.2023 13:27

Zapata i Balogun to będzie mega spoko moim zdaniem, a jest całkiem realne

HB 08.08.2023 13:27

Seba Milan zgarnia 3 mln za wypozyczenie, Inter moze pomarzyc o 3 za Correę. Poza tym CDK pewni odpali u Gaspa. Zreszta problem zaczal sie w samym momencie kupna Correi, za co odpowiada zarzad. Mozna bylo brac kogos na wypo wtedy zamiast kupowac doslownie byle kogo za taka kwote

nicolas80 08.08.2023 13:26

jaszczomb pomału nie będzie za bardzo wyboru a potzrebujemy silnego napastnika

jaszczomb 08.08.2023 13:24

wracajac do tego jakiekolwiek sensowne liczby ten gosc zrobil w sezonie 20/21 i od tego czasu zjazd niesmaowity. nie brac goscia nawet za darmo bo thuram i lautaro beda musieli caly sezon ciagnac sami

HB 08.08.2023 13:23

PJERUN 08.08.2023 09:43 To jest twoje zdanie, a ty w świecie piłki jesteś nikim, także twoje zdanie nic nie znaczy.

jaszczomb 08.08.2023 13:23

Orzeu 08.08.2023 13:12 1 sezon słabszy. A wcześniej przez 4 lata 66 bramek w Serie A

HB 08.08.2023 13:23

Zapata to transfer na poziomie kolarova

nicolas80 08.08.2023 13:23

idealny byłby morata ale chyba już po temacie

nicolas80 08.08.2023 13:22

mnie też zapata nie przekonuje jednak nie ma za bardzo alternatywy.

Wiciux 08.08.2023 13:20

inaczej dać sobie z nim spokój

nicolas80 08.08.2023 13:20

Thuram musi mieć jakiegoś wartościowego zmiennika o podobnych warunkach fizycznych

Wiciux 08.08.2023 13:20

zapata to kontuzjusz, a im starszy tym większe prawdopodobieństwo, że problemy będą coraz większe. Za 5/6 mln jakby się jakimś cudem sprzedać corełe wtedy ok

Shoutbox

andyvdm 26.06.2026 01:48

Już niejeden był co chciał tylko do Interu

Paolo92 26.06.2026 01:13

Prima pagina Gazzetta dello Sport: “Il Real lo riprende ma Nico Paz vuole l’Inter”

Piekarz 26.06.2026 00:43

Są podstawy sądzić że typ może mieć większy talent od Lautaro a tu go Lautarak ma 'urabiać' xd żarty na bok

andyvdm 26.06.2026 00:35

Jedyny Paz w naszym zasięgu już gra w Interze

HB 26.06.2026 00:11

tu licza sie pieniadze, to nie jest organizowanie konkurencyjnego grilla

HB 26.06.2026 00:10

Lautaro nie umial nawet urobic dybali

HB 26.06.2026 00:10

rchemik 25.06.2026 19:43 Lautaro juz powinien dostac tel od Kobry aby urabiał chłopaka :D

Dejwid 25.06.2026 23:43

Może jest szansa jesli Como nie bedzie w stanie wyłożyć hasju, a Inter zgodzi się na klauzlue odkupu, bo angole to na cos takiego nie pójdą.

Cny 25.06.2026 23:08

pamiętajcie że real miał prośbę o poczekanie z transferem Denzela

KibicInteru 25.06.2026 22:47

Plus jest taki że nie negocjujemy już z Atalantą

timon 25.06.2026 22:46

Chyba, ze rzeczywiscie ktos to ogarnie szybciej

timon 25.06.2026 22:46

No w sierpniu

KibicInteru 25.06.2026 22:39

Jeśli sprawa się zrobić nieciekawa, to myślę że Marotta odejdzie od stołu

KibicInteru 25.06.2026 22:38

Real potrzebuje pieniędzy więc sprawa Paza raczej szybko się rozstrzygnie

timon 25.06.2026 22:31

Nie ma sie co nastawiac. Bedziemy co dzien kilkoma newsami bombardowani. Problem taki, ze teraz cale mercato pod niego ustawia a nam na juz potrzeba wahadla i dwoch obroncow. Żeby sie nie skonczylo ze bedziemy mrozic kase na Paza, wszystkie ciekawe opcje w tym czasie sie rozejda, Paz pojdzie do Chelsea a my w sierpniu bedziemy w panice robic hurtowe transfery po 20mln

Paolo92 25.06.2026 22:06

Bergomi: “Per me l'Inter si può spingere fino a 70 milioni per Nico Paz. Se conosco un po' come la pensano, per loro arrivare a 50 per Palestra era uno sforzo enorme, perché poi pensano sempre a rivendere il giocatore. Non dobbiamo fermarci al ruolo pensando a Paz, stiamo parlando di un 2005 che il ruolo può anche cambiarlo".

KibicInteru 25.06.2026 22:05

Jones to jest raczej alternatywą dla Paza. Dopóki jest choć cień szansy na Argentyńczyka, to rozmowy d Liverpoolem nie pójdą do przodu

Szczupac_FCI 25.06.2026 22:01

jedyna nadzieje w Beppe

Adriano_forever 25.06.2026 22:00

nie musi 2x tyle. wystarczy pół miliona

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625474

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się