Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

Claudio 09.08.2023 13:53

Taremi - pewna strata finansowa, Wahi czy Balogun też ryzyko ale duża szansa na podwojenie wartości zawodnika.

pablo77 09.08.2023 13:53

Monaco zaoferowalo 40mln za Baloguna a Arsenal odrzucił takze te 30 baniek mozecie wrzucic miedzy bajki to po pierwsze.

Dejwid 09.08.2023 13:51

No ale interesuja sie Taremim, wiec chyba nie do konca tak mysla, klub jaj Inter moze czasami zaszaleć.

Pjerun 09.08.2023 13:51

Jeśli za Baloguna damy 30 i 20% odsprzedaży to jeśli nie wypali to też na nim wtopimy

Wiciux 09.08.2023 13:51

wydawanie 25mln + jakieś bonusy na typa z rokiem kontraktu to dalej słaba inwestycja. porto nas pięknie wyrucha jeśli tak sie stanie

pablo77 09.08.2023 13:50

Wlasnie Ty piszesz jak fan FM zyjacy w bajce, sciagnijmy mlodego to go sprzedamy i zarobimy na nim. Cos Ci sie pomylilo to tak nie dziala zawsze.

Claudio 09.08.2023 13:48

Pablo a ty pyerdolisz jak fan FMa... Chłopie widząc jak wyglądaja finanse Interu to zmuszeni jesteśmy w inwestowanie w młodszych zawodników. Akurat bardzo dobrze rozumiem zarząd i ich popieram. A ty sobie idź za rączkę z Szymonem i na barana weźcie sobie Morate, Petagne i Taremiego

pablo77 09.08.2023 13:48

mamy pelno mlodych zawodnikow wiec jak jeden starszy napastnik bedzie to sie nic nie stanie.

Wiciux 09.08.2023 13:47

correa miał 26 gdy przyszedł, wahi czy balo mają po 20 oraz 21 przed nimi znacznie wiekszy potencjał do rozwoju

pablo77 09.08.2023 13:47

to lecmy dalej, Dalbert brazylijczyk, 24 lata z francuskiej ligii. Czemu na nim nie zarobilismy milionow ?

Claudio 09.08.2023 13:47

Musi być zachowana równowaga jeśli chodzi o umiejętności, wiek i cenę

Pjerun 09.08.2023 13:46

Za rok pewnie Thuram odejdzie

Claudio 09.08.2023 13:46

Musi być zachowo

pablo77 09.08.2023 13:46

Claudio wymyslasz argumenty pasujące do tezy, a to portugalczyk a to z takiej ligii a to dupa obsrana byla...

Claudio 09.08.2023 13:45

Pablo a powiedz mi jak chcesz następne okienka opłacić? Starym Taremim?

Pjerun 09.08.2023 13:45

Dlatego trzeba dobrze wybrać. Kasa za Onane jest, trzeba do teraz zainwestować prawidłowo, a nie w Petagne czy Zapate

pablo77 09.08.2023 13:45

Orzeu nie wiek a umiejętności to kluczowy argument

Claudio 09.08.2023 13:45

Correa to był transfer na siłę i wychodzi na to że widzimisię Szymona. A JM to reprezentant Portugalii i czołowy gracz najlepszej Portugalskie drużyny. Psychika mu widocznie nie dojechała

pablo77 09.08.2023 13:43

a 20-letni Barbosa za ile przechodził i ile na nim zarobiliśmy ?

Claudio 09.08.2023 13:43

Na kim możemy najlepiej zarobić? Na młodszych graczach za których przeważnie trzeba było solidnie zapłacić jak Lautaro, Bastoni, Barella, Skriniar(śmierdziel niestety poszedł za darmo), Onana(doskonała inwestycja), Dumfries, Dimarco. Ci zawodnicy dziś kosztują zdecydowanie więcej niż za nich zapłaciliśmy i trzeba iść ta droga, a nie kolejnych zawodników po 30 z którymi po prostu się rozstaniemy i na rynku wiele nam to nie da

KibicInteru 09.08.2023 13:43

Nie możemy zapominać o aspekcie sortowym i skupiać się tylko na młodych tylko dlatego że ich można kiedyś sprzedać

Orzeu 09.08.2023 13:42

wiek to jest kluczowy argument

pablo77 09.08.2023 13:42

Stać nas na takich zawodników ?

Orzeu 09.08.2023 13:42

jak to "co to jest za argument" :D

pablo77 09.08.2023 13:41

Joao Mario tez przechodził do Interu przed 30-stka za 45mln. W wieku 23 lat i za ile go sprzedaliśmy ?

KibicInteru 09.08.2023 13:41

Pamiętajmy też że w tym okienku wzięliśmy już Thurama za free który normalnie wart jest 30-35mln

pablo77 09.08.2023 13:40

Correa jest przed 30-stka i przychodził jeszcze bardziej przed 30-stka i tez jest niesprzedawalny. Co to za argument ?

Sub-Zero 09.08.2023 13:37

Dła włoskiego dziada słowo "nie na sprzedaż" nie istnieje. Milan, Inter, Lazio muszą sprzedawać a co dopiero Bologna

Claudio 09.08.2023 13:37

Ludzie nas nie stać na zakup zawodników po 30 w tych kwotach. Musimy niestety myśleć o przyszłości a nie tylko tu i teraz

Wiciux 09.08.2023 13:37

z tym, że lukaku jest u nas sprawdzony, u szymka sie odbudował, tworzy świetny duet z lautaro oraz w formie jest lepszy od moraty i taremiego. Wydawanie na niego 35+5 to też było za dużo lecz to jest pewniejsza gwarancja bramek i asyst

Claudio 09.08.2023 13:36

Pisałem że wydawanie 35mln na Lukaku to bezsens tak samo napisze że wydawanie 25mln na Taremiego czy 20mln na Morate to też bezsens

pablo77 09.08.2023 13:34

Taremi jestem na tak :D

Pjerun 09.08.2023 13:34

W sumie w Lukaku chcieliśmy wladowac nawet więcej kasy, a to taki sam wiek praktycznie jak Morata czy Taremi

Pjerun 09.08.2023 13:33

Zgadzam się, dlatego pisałem, że Morata byłby spoko transferem, ale za 15mln max. Taremi podobnie

Kredence 09.08.2023 13:31

Pjerun musze się z Tobą zgodzić tutaj, natomiast teraz biorąc pod uwagę sytuację Interu i ogólny klimat włoskiej piłki, to inwestycja 25-30 mln raczej powinna być w gracza rozwojowego, gracz po 30 ok, ale chyba nie do końca za duża jak na nasze warunki

Pjerun 09.08.2023 13:28

Milito ile miał lat jak do nas przychodził? To też był stary trup?

Wiciux 09.08.2023 13:28

a na ławce sanchez i arnautovic

Pjerun 09.08.2023 13:28

Są to bardziej doświadczeni, starsi gracze, ale nazywanie 31 latkow starymi trupami to jest naduzycie

KibicInteru 09.08.2023 13:28

Ani Morata ani Taremi nie są starymi trupami

andyvdm 09.08.2023 13:27

Mokry sen Inziego atak Dzeko Morata

Wiciux 09.08.2023 13:25

czy 20 na morate

Wiciux 09.08.2023 13:24

+1 stary trup to tylko low cost albo za darmo, a nie wywalanie 25mln+ na taremiego

Claudio 09.08.2023 13:21

Jeśli prawda jest prośba Inzaghiego o starych trupów do ataku to niech go nawet nie słuchają bo co czytam o pomysłach Inzaghiego to jakieś nieporozumienie.

Kredence 09.08.2023 13:21

Zero zaskoczenia

Kredence 09.08.2023 13:21

Miki oczywiście kosztem frattesiego

Orzeu 09.08.2023 12:47

a Bologna powiedziała nie na sprzedaż

Orzeu 09.08.2023 12:46

no dziwne bo Roma go chciała

Sub-Zero 09.08.2023 12:44

Od dawna. W styczniu sie pisało o Milanie. Bologna za 8-10 go puści. To będzie nas stać

Orzeu 09.08.2023 12:42

a odk iedy to Arnautovic jest na sprzedaż ?

Pjerun 09.08.2023 12:35

Nie oglądałem ani Baloguna, ani Wahiego podczas meczu, ale na kompilacjach Wahi wygląda dużo lepiej.

Sub-Zero 09.08.2023 12:32

Dawać tego Arnautovića już. Wszyscy wiemy jaki będzie finał tego żydzenia.

Wiciux 09.08.2023 12:30

Na ten moment chyba tylko chelsea złozyła oferte za wahiego na 25/26 mln euro która Montelpier odrzuciło. Może jest troche tańszy niż Bluegun

doman 09.08.2023 12:26

Perisic Ljalic i Jovetic , ile ja mialem nadziei na to ze to bałkańskie trio rozwali calcio :)

Jaszczu91 09.08.2023 12:26

Wahi dla mnie numer jeden. Młody, zdolny, wysoki, z dobrym dryblingiem progresujący i z małego klubu. Nic tylko go brać

Luki165 09.08.2023 12:25

dzisiaj tak

Luki165 09.08.2023 12:25

Sommer Darmian De Vrij Bastoni Dumfries Barella Calhanoglu Mkhitaryan Dimarco Correa Thuram

Wiciux 09.08.2023 12:23

W składzie narazie jest porządny napastnik lecz potrafiący rowniez miec co jakis czas okres blokady strzeleckiej. Thuram który jak narazie rozegrał tylko 1 sezon jako typowy napastnik był to ten zeszły w gladbach oraz szrot, grill-master, przydupas trenera którego nikt nie chce kupić. Takze na ten moment atak troche martwi

doman 09.08.2023 12:21

Mariano Díaz wolny i czeka na kontrakt

Pjerun 09.08.2023 12:17

Raczej nie widzę żeby ten duet działał, ale może się miło zaskoczymy

nicolas80 09.08.2023 12:12

Dziś duet Correa-Thuram trzeba to bezwzglednie zobaczyć jak współpracuja na boisku

Dzonyy 09.08.2023 11:59

Panie, ten zart juz przestaje byc smieszny.

Dejwid 09.08.2023 11:59

grający trener świat widział takie przypadki.

nicolas80 09.08.2023 11:58

Dzonyy wiesz kto...

Dejwid 09.08.2023 11:58

Inzaghi może kiedyś coś tam grał w Lazio

Dzonyy 09.08.2023 11:56

Kto jest 3 klasowym? Esposito czy Carboni?

nicolas80 09.08.2023 11:56

pomoc w komplecie brakuje tylko napstnika i obrońcy . nie m co panikować . na ta chwilę bardzo dobre okienko

nicolas80 09.08.2023 11:54

marotta ma stoicki spokój. wiem że w skaldzie jest 3 klasowych napastników

nicolas80 09.08.2023 11:52

to że trener rozglada sięza silnym i doświadczonym napadziorem nie zanczy że napali się na byle kogo

Dzonyy 09.08.2023 11:51

A tak na powaznie to sytuacja z napastnikiem powali staje sie tak niepokojaca jak to bylo z bramkarzem.

Dzonyy 09.08.2023 11:51

xDD

nicolas80 09.08.2023 11:50

jeszcze tylko brakuje info że Inter rozważa belotiego

AveCaesar 09.08.2023 11:50

dzeko po przyjściu petagnii

Dzonyy 09.08.2023 11:49

Bedzie nowa gwiazda sb. Ktos musi zastapic miejsce Roberto.

Dzonyy 09.08.2023 11:49

Spełnia wszystkie warunki. Jest wysoki, silny i zna lige.

Dzonyy 09.08.2023 11:49

Bedzie bramy ładował jak zły.

Dzonyy 09.08.2023 11:49

Petagna jest super.

nicolas80 09.08.2023 11:46

Petagna to jakiś żart nie ma sensu dyskutować

Dzonyy 09.08.2023 11:46

Witam

nicolas80 09.08.2023 11:43

witam

Orzeu 09.08.2023 11:43

o właśnie "Inzaghi osobiście poprosił o niego"

Klinsi64 09.08.2023 11:36

ważne że spełnia wymogi techniczne taktyka z Piacenzy

Orzeu 09.08.2023 11:31

"Petagna doświadczony napastnik, zna calcio, dodałby w naszym ataku odpowiednią siłę i centymetry"

DonDawido 09.08.2023 11:30

Przecież atak Petagna - Correa na papierze ma wszystko.

andyvdm 09.08.2023 11:28

Zaraz przyjdzie Nicolas i powoe ze Petagna to swietny wybor i pan Inzaghi takiego wlasnie szuka

DonDawido 09.08.2023 11:28

Prawie jak Vieri, Crespo, Recoba, Kallon, Martins, Batistuta.

Pjerun 09.08.2023 11:20

To by był dramat i kpina z kibicow

Orzeu 09.08.2023 11:18

Lautaro, Thuram, Petagna, Correa

Pjerun 09.08.2023 10:58

Czyli pewnie Joaquin w pierwszym

Pjerun 09.08.2023 10:57

Lautaro przemęczony i nie zagra dzisiaj z Salzburgiem

Seba 09.08.2023 10:23

Wczoraj Ambroży wykosił Hernandeza, a później spina Gagsa z Leao :D

Pjerun 09.08.2023 10:22

40% to jest przesada. Od kwot powyżej 50mln Benfica będzie mieć większy zysk z tego transferu od Szachtara

Seba 09.08.2023 10:07

Bardzo dobrze, że Inter nie uległ. Benfica wydyma ich z tymi 40% i dostaną jakieś grosze

Jacenty 09.08.2023 09:57

wg ukraińskiego dziennikarza Tsyganyka, Inter przed przeprowadzką Trubina do Benfici zaoferował 12 mln, które Szachtar zaakceptował, żeby następnie zmienić zdanie i zażądać jeszcze 40% od przyszłego transferu

Seba 09.08.2023 09:49

Petagna :D

Jacenty 09.08.2023 09:48

Mahle jest blisko opuszczenia Atalanty... a jak tylko go sprzedadzą, to wiadomo po kogo ruszą :D

Jacenty 09.08.2023 09:46

oho nasz dawny znajomy Lucas Paqueta jest na celowniku City

Jacenty 09.08.2023 09:43

CorSera: Inzaghi marzy o ataku złożnonym z Lautaro, Thurama, Taremigeo (Moraty) i Alexisa

Jacenty 09.08.2023 09:42

J. Zanetti: spodziewaliśmy się więcej po Lukaku, w szczególności w sensie ludzkim

Shoutbox

Paolo92 26.06.2026 01:13

Prima pagina Gazzetta dello Sport: “Il Real lo riprende ma Nico Paz vuole l’Inter”

Piekarz 26.06.2026 00:43

Są podstawy sądzić że typ może mieć większy talent od Lautaro a tu go Lautarak ma 'urabiać' xd żarty na bok

andyvdm 26.06.2026 00:35

Jedyny Paz w naszym zasięgu już gra w Interze

HB 26.06.2026 00:11

tu licza sie pieniadze, to nie jest organizowanie konkurencyjnego grilla

HB 26.06.2026 00:10

Lautaro nie umial nawet urobic dybali

HB 26.06.2026 00:10

rchemik 25.06.2026 19:43 Lautaro juz powinien dostac tel od Kobry aby urabiał chłopaka :D

Dejwid 25.06.2026 23:43

Może jest szansa jesli Como nie bedzie w stanie wyłożyć hasju, a Inter zgodzi się na klauzlue odkupu, bo angole to na cos takiego nie pójdą.

Cny 25.06.2026 23:08

pamiętajcie że real miał prośbę o poczekanie z transferem Denzela

KibicInteru 25.06.2026 22:47

Plus jest taki że nie negocjujemy już z Atalantą

timon 25.06.2026 22:46

Chyba, ze rzeczywiscie ktos to ogarnie szybciej

timon 25.06.2026 22:46

No w sierpniu

KibicInteru 25.06.2026 22:39

Jeśli sprawa się zrobić nieciekawa, to myślę że Marotta odejdzie od stołu

KibicInteru 25.06.2026 22:38

Real potrzebuje pieniędzy więc sprawa Paza raczej szybko się rozstrzygnie

timon 25.06.2026 22:31

Nie ma sie co nastawiac. Bedziemy co dzien kilkoma newsami bombardowani. Problem taki, ze teraz cale mercato pod niego ustawia a nam na juz potrzeba wahadla i dwoch obroncow. Żeby sie nie skonczylo ze bedziemy mrozic kase na Paza, wszystkie ciekawe opcje w tym czasie sie rozejda, Paz pojdzie do Chelsea a my w sierpniu bedziemy w panice robic hurtowe transfery po 20mln

Paolo92 25.06.2026 22:06

Bergomi: “Per me l'Inter si può spingere fino a 70 milioni per Nico Paz. Se conosco un po' come la pensano, per loro arrivare a 50 per Palestra era uno sforzo enorme, perché poi pensano sempre a rivendere il giocatore. Non dobbiamo fermarci al ruolo pensando a Paz, stiamo parlando di un 2005 che il ruolo può anche cambiarlo".

KibicInteru 25.06.2026 22:05

Jones to jest raczej alternatywą dla Paza. Dopóki jest choć cień szansy na Argentyńczyka, to rozmowy d Liverpoolem nie pójdą do przodu

Szczupac_FCI 25.06.2026 22:01

jedyna nadzieje w Beppe

Adriano_forever 25.06.2026 22:00

nie musi 2x tyle. wystarczy pół miliona

andyvdm 25.06.2026 21:13

Paź tu nie przyjdzie bo znowu ktoś z Anglii mu da 2x taka pensje i pozamiatane

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625474

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się