Archiwum shoutboksa

Est 10.08.2023 10:46

ocho, Chelsea jednak nie wymieni się napastnikami z Juve

DonDawido 10.08.2023 10:46

Jacenty, słuchaj, a może jeśli to się dzieje drugi raz, to jednak powinniśmy ich winić?

Jacenty 10.08.2023 10:45

Lukaku okazał się niesamowicie nielojalnym pracownikiem

Pjerun 10.08.2023 10:44

Nie czytasz ze zrozumieniem. Jako 5 "napastnik", bardziej cofnięty. Wczoraj właśnie grał na takiej pozycji w sparingu i w przeszłości też miewał epizody, że tak go wystawiali. Poza tym dałby glebie też w środku pola. Nie wiem co w tym głupiego i śmiesznego. Bardziej po prostu mało prawdopodobne ze względu na zarobki.

Jacenty 10.08.2023 10:44

DonDawido wydaje mi się, że tak jak 2 lata temu, nasi zostali KOMPLETNIE zaskoczeni zachowaniem Lukaku. NIestety. I wydaje mi się, że ciężko ich winić

Jacenty 10.08.2023 10:44

DonDawido 10.08.2023 10:40 Martwiąca jest ta nasza sytuacja z napastnikiem. Pytanie jak to ocenić? Wtopa Marotty i Ausilio?

nicolas80 10.08.2023 10:42

:lol:

DonDawido 10.08.2023 10:41

Sensi na napastnika.

nicolas80 10.08.2023 10:41

Trenerowi brakuje fizycznego napadziora i ten mecz towarzyski to potwierdził. Taremi byłby idealny

DonDawido 10.08.2023 10:40

O JEZUSIE CO JA TU CZYTAM

DonDawido 10.08.2023 10:40

Martwiąca jest ta nasza sytuacja z napastnikiem. Pytanie jak to ocenić? Wtopa Marotty i Ausilio?

martins2000 10.08.2023 10:35

Baldanzi na celowniku Fiorentiny

martins2000 10.08.2023 10:32

Petagna na celowniku

martins2000 10.08.2023 10:27

Pragną jprdl przecież zapowiada się katastrofalny sezon z jednym Lautaro na 3 frontach

campioni2010 10.08.2023 10:15

Tak czułem, że z Baloguna nic nie wyjdzie. Utkniemy w ataku z naszym kasztanem z Francji i sprowadzimy jakiegoś innego przeciętniaka. Cała nadzieja w Laurato, że w tym sezonie nie będzie miał wahań formy.

Jacenty 10.08.2023 10:09

Paradkosem jest, że Lukaku zostawiając nas 2 lata temu zostawił nas z problemem, gdzie na rynku nie było napastnika w jego typie, i musieliśmy szukać alternatyw i zastępować go 2 zawodnikami o różnych profilach, i teraz 2 lata później, mamy kopie tej sytjuacji - znów Lukaku nas wystawia, i znów zostalismy dokładnie z tym samym problemem - deja vu :D

Claudio 10.08.2023 10:03

O widzę że o Balogunie możemy powoli zapomnieć

VVujek 10.08.2023 10:02

Esposito powinien zostać jako 5 napastnik

Pjerun 10.08.2023 10:00

No pewnie nie, ale z drugiej strony nikt go nie kupi. Możemy go dać na wypożyczenie, gdzie część pensji i tak my płacimy. W każdym bądź razie luźny pomysł, raczej małe szanse na to

doman 10.08.2023 10:00

Inter Milan are close to signing former Aston Villa and Lyon striker John Carew until the end of the Serie A season

Orzeu 10.08.2023 09:59

no ja rozumiem, ale on ma kontrakt brutto chyba 3,7 mln euro i na pewno Interu nie stać żeby trzymać darmozjada co zagra 500 minut w sezonie

Pjerun 10.08.2023 09:55

Correa out. W sensie taki pomysł mój, byłaby taka zapchajdziura na dwie pozycje, nie musiałby dużo grać, a mógłby dawać jakość w danych fragmentach meczu

Orzeu 10.08.2023 09:54

dokl Sensi to są te potrzebne kilogramy i mięśnie

Dzonyy 10.08.2023 09:53

I korea by mial kolege w szpitalu

Dzonyy 10.08.2023 09:53

xDDD

Pjerun 10.08.2023 09:51

Ja bym na 5 napastnika zostawił Sensiego. Wczoraj zagrał jako taki cofnięty i w sumie spoko wygladal. Poza tym dałby dodatkowo możliwość do rotacji w pomocy.i

VVujek 10.08.2023 09:49

Esposito dobrze wyglądał w sparingach

speaker 10.08.2023 09:44

Właśnie Esposito powinien zostać jako ten młody talent :P a kupić jednego ale to porządnego w końcu napastnika , wiadomo kogo mam na myśli :) a w rozliczeniu jeszcze oddać Corree do Lillle

Orzeu 10.08.2023 09:44

o sb zaskoczyło, już nie działa

Orzeu 10.08.2023 09:43

ten Esposito co testy medyczne dzisiaj do Verony ma czy jego brat młodszy co do Spezii poszedł?

Dzonyy 10.08.2023 09:39

To Karaboni i Esposito beda mieli czas na gre

Orzeu 10.08.2023 09:32

śpieszcie się pisać bo shoutbox się spieprzy o 10:15

Orzeu 10.08.2023 09:32

Balogun i Arna / Zapata albo Taremi i Sanchez

Orzeu 10.08.2023 09:31

jeden z nich przyjdzie to będzie dobrze

Wiciux 10.08.2023 09:31

nwm jak mieli tu być balo i taremi naszymi finansami

Orzeu 10.08.2023 09:30

jaki Balogun i Taremi w co Ty chłopie wierzysz facepalm

Orzeu 10.08.2023 09:30

Speaker 10.08.2023 09:29 Ale miał być Balogun i Taremi 🙈

Dzonyy 10.08.2023 09:30

jak tucu od arny?

speaker 10.08.2023 09:29

Ale miał być Balogun i Taremi 🙈

speaker 10.08.2023 09:29

Nie chcę tu widzieć dziadka Arny to już wolę Tucu

AveCaesar 10.08.2023 09:26

w końcówce tak pomogli, nie da się zaprzeczyć

Orzeu 10.08.2023 09:26

Bologna chce 20 mln euro za Arnę :D

Seba 10.08.2023 09:26

ale Dzeko był podstawowym grajkiem, a Arna ma być czwartym napstnikiem

AveCaesar 10.08.2023 09:25

no a nie był złamany 4 msc ?

Cny 10.08.2023 09:25

gdzie Arna a gdzie Dżeko... zaliczamy zjazd jakościowy z kadrą. niedobrze

Seba 10.08.2023 09:25

Też nie rozumiem skąd ten płacz. Za Corree przecież nie przyjdzie Mekambe

Pjerun 10.08.2023 09:25

I mamy kompromis zarządu i trenera. Problem jedyny to cena za Baloguna i odejście Correi

speaker 10.08.2023 09:25

Jak nie bylo? Brozo i Lukaku bardzo pomogli w końcówce sezonu. Co wy piszecie? Trochę obiektywizmu jednak

Pjerun 10.08.2023 09:24

Co wy płaczecie o tego Arnautovica. To jest opcja za Corree. I tak jak inni pisali skok jakościowy. Poza tym Inzaghi chciał silnego napastnika, więc będzie mieć. A na 3 opcje może przyjść wybraniec zarządu

AveCaesar 10.08.2023 09:24

watpię żeby Szymek żądał zastania np Brozo :)

VVujek 10.08.2023 09:24

Tylko ten Correa nie pasuje

AveCaesar 10.08.2023 09:23

no dobra ze 4 miesiące nie było krokodyla

VVujek 10.08.2023 09:23

Jak mamy wydawać fortunę na jakieś wynalazki to już lepiej wziąć tego Arne na 2 lata, jako opcja rezerwowa jest spoko.

speaker 10.08.2023 09:23

No poczekajcie , zobaczymy jak Skamakka się pokaże w Bergamo

AveCaesar 10.08.2023 09:22

Lukaku cały sezon praktycznie nie było, Brozo z pół i później Miki go wygryzł z pierwszej 11

speaker 10.08.2023 09:22

Taka prawda , on już na tych graczach chciał opierać swoją grę i zadał żeby zostali

Orzeu 10.08.2023 09:22

Arnautovic > Scamacca

VVujek 10.08.2023 09:21

Jaki przypał, Arnautovic to spoko opcja budżetowa

speaker 10.08.2023 09:21

Stracił Onane Dzeko Brozo i Lukaku

speaker 10.08.2023 09:20

Gadka była o Balogunie Skamacce a nawet Davidzie, Szymek chciał Morate wszyscy się dziwimy a na koniec Marko ?? No bez jaj....

AveCaesar 10.08.2023 09:20

Onane i Dzeko stracił z podstawy

VVujek 10.08.2023 09:19

Hardy z pewnością będzie po nim jechał, on nienawidzi Szymona

speaker 10.08.2023 09:18

Nie no, dajcie spokój...jak Arnautovic przyjdzie to przypał bedzie

pluto11 10.08.2023 09:18

Jak da mnie to najwiecej stracił na bramce

speaker 10.08.2023 09:17

No ale Szymek względem ostatniego sezonu stracił kilku graczy z podstawowego składu i musi to od nowa ogarniać, także ja go będę bronił znowu

pluto11 10.08.2023 09:17

Od strzelania będą inni ale Arna się nie łamie i potrafi piłkę przytrzymać i dobrze podać nie to co grill master

VVujek 10.08.2023 09:16

Arna to typ jak Correa który strzela mało bramek. ale dobrze gra tyłem do bramki

DonDawido 10.08.2023 09:16

Na pewno więcej niż Tłuku Correa.

DonDawido 10.08.2023 09:16

Przed chwilą trochę porównałeś, ale luz. Arnautovic sezon lub dwa jeszcze powinien coś dać.

pluto11 10.08.2023 09:15

Tylko chodzi mi o wiek a piłkarsko to od Correi jest wyżej więc to progres

Pjerun 10.08.2023 09:15

Problemem Romy jest ich średniowieczny trener i wizja gry

pluto11 10.08.2023 09:15

Nie porównuje ich piłkarsko

DonDawido 10.08.2023 09:15

No i jemu to maksymalnie dwuletni kontrakt + rok opcja.

DonDawido 10.08.2023 09:15

Nie ma co porównywać Arnautovica do Dzeko.

pluto11 10.08.2023 09:14

Generalnie to nikt nie zrobił jakich mega transferowe a Napoli się osłabiło

AveCaesar 10.08.2023 09:14

Roma jeśli ściagnie Demirala to fajny pierwszy składzik się im zrobi

pluto11 10.08.2023 09:14

Arna 34 lata ale jak 37 letni Dzeko dał radę to on jako ta 3-4 też ogarnie

AveCaesar 10.08.2023 09:14

za co szymek miał ode mnie oberwać to już chyba oberwał. teraz już może być tylko lepiej. żeby tylko ogarnął zarządzanie lepszą kadrą bo myślę, że ogólnie z taką zaczniemy sezon. poza tym jak napisał seba. reszta Serie A śpi w tym okienku lub u mistrza chaos albo milan w przebudowie też

pluto11 10.08.2023 09:12

Taki Arnautovic za Corree o którym piszą to był by już skok jakościowy i do tego Balogun i atak mamy super

Pjerun 10.08.2023 09:12

Narazie nie ma co podsumowywać okienka. Ocena będzie dopiero po przyjściu napastnika i obrońcy i części sezonu jak pograją. Jedyne co może martwić to, że wszystko robiony bardzo wolno, niektóre transfery zbyt późno

pluto11 10.08.2023 09:11

Na chwilę obecną tak ale kogoś ściągną

Tom_Hardy 10.08.2023 09:11

Jak nie mamy jak mamy jeszcze

pluto11 10.08.2023 09:11

Jest Darmian a nowy się wdroży w trakcie sezonu nic nie poradzi że nie mamy kasy i musimy szukać okazji

Tom_Hardy 10.08.2023 09:10

Pluto ale zero jakosci przy zmianach w ataku obecnie kumasz?

Tom_Hardy 10.08.2023 09:10

Kogo masz na prawego obronce oprocz darmiana

pluto11 10.08.2023 09:10

Co to ataku to Lautaro może skorzystać na tym że Thuram gra szybka piłkę a nie zwalnia akcję

pluto11 10.08.2023 09:10

W pomocy też pół sezonu bez Brozo graliśmy a Frattessi pokazuje się z mega dobrej strony

Tom_Hardy 10.08.2023 09:09

Tom_Hardy 10.08.2023 09:04 Miejmy nadzieje ze dziadek acerbi utrzyma poziom a nie wyskok na 1 sezon

pluto11 10.08.2023 09:09

Przecież obronę masz tacco rok temu Bastoni Acerbi Darmian

pluto11 10.08.2023 09:09

Najbardziej to się bramki obawiam ale jak dzisiaj podpiszą Audero to powinien zagrać sparing z Egnatia i sądzę że on zacznie jako 1

Tom_Hardy 10.08.2023 09:09

Bramkarz pozno, w obronie braki, w ataku braki. Przygotowanie do sezonu bez filarow na tych pozycjach. Troche slabo

speaker 10.08.2023 09:08

Krytyczni w stosunku do Szymka 😊

speaker 10.08.2023 09:08

Heh , no wy oczywiście krytyczni ale generalnie nie podoba mi się to mercato do końca

pluto11 10.08.2023 09:08

Nie będzie strachu że za Barelle wchodzi Gaglia tylko Miki albo Samardzic a to jest mega przeskok

pluto11 10.08.2023 09:07

Damy radę mamy naprawdę fajna zróżnicowana kadrę jak dojdzie napastnik to będzie kim rotowac a pomoc to już jest na prawdę mega mocna

speaker 10.08.2023 09:07

Rozgrzebamy* atak

speaker 10.08.2023 09:05

No i atak też rozgrzewamy i niepewny i na ostatnią chwilę wszystko

VVujek 10.08.2023 09:05

Bisseck ma idealne warunki do tego by odpalić

speaker 10.08.2023 09:04

A Biseck to wątpliwa jakość

speaker 10.08.2023 09:04

Obrońców 6 do tej pory nie ma

Shoutbox

Paolo92 25.06.2026 22:06

Bergomi: “Per me l'Inter si può spingere fino a 70 milioni per Nico Paz. Se conosco un po' come la pensano, per loro arrivare a 50 per Palestra era uno sforzo enorme, perché poi pensano sempre a rivendere il giocatore. Non dobbiamo fermarci al ruolo pensando a Paz, stiamo parlando di un 2005 che il ruolo può anche cambiarlo".

KibicInteru 25.06.2026 22:05

Jones to jest raczej alternatywą dla Paza. Dopóki jest choć cień szansy na Argentyńczyka, to rozmowy d Liverpoolem nie pójdą do przodu

Szczupac_FCI 25.06.2026 22:01

jedyna nadzieje w Beppe

Adriano_forever 25.06.2026 22:00

nie musi 2x tyle. wystarczy pół miliona

andyvdm 25.06.2026 21:13

Paź tu nie przyjdzie bo znowu ktoś z Anglii mu da 2x taka pensje i pozamiatane

martins2000 25.06.2026 21:04

Po spotkaniu Marotta Perez nasze mercato sie zresetowało to budzi u mnie podejrzenia i to optymistyczne

Klinsi64 25.06.2026 20:54

nie jestesmy w stanie konkurować jesli chodzi o supertalenty i tyle

Chuchu 25.06.2026 20:50

Jedna właśnie się skończyła z Palestrą, kolejne to Paz i Jones, okazuje się, że Solet wcale nie taki dogadany

Chuchu 25.06.2026 20:49

Pierwszy raz od dawna wierzyłem, że to mercato na serio będzie mocarne, a nie kolejny raz pińcet telenowel bez happy endu

rchemik 25.06.2026 20:19

Palestra za to był juz w Interze, juz agenci kawke pili, chłopak ułozony powtarzał że jego ambicją jest pozostać w najlepszej drużynie włoskiej XD Ale jak zobaczył walizkę funtów w ogródku obok nowego Aston Martina DBS to jakoś ambicja zmieniła kierunek :P

Claudio 25.06.2026 20:14

jedynie Spurs ma Gallaghera...

Claudio 25.06.2026 20:13

United - Bruno Fernandes, Arsenal - Odegaard, City - Cherki, Liverpool - Wirtz, Aston Villa - Rogers, Chelsea - Palmer

Claudio 25.06.2026 20:08

tak rzuciłem Bournemoyh, a oni tam zajęli 6 miejsce i zagrają w LE ;( 3pkt za LM

KibicInteru 25.06.2026 20:04

Zagrożenie stanowią czołowe kluby z Anglii ale nie znam się na ich sytuacji kadrowej żeby ogarnąć kto będzie chętny. Może City za Bernardo?

KibicInteru 25.06.2026 20:03

Nie sądzę żeby kluby pokroju Everyonu czy Bournemouth były problemem. Paz nawet nie spojrzy na ich oferty

Claudio 25.06.2026 19:56

Musmarra: „W zeszłym roku Oaktree narzekało na wyniki w Lidze Mistrzów. Jeśli jednak narzekasz na Ligę Mistrzów, to musisz dokonywać transferów na miarę Ligi Mistrzów: przed tym nie ma ucieczki”.

Claudio 25.06.2026 19:49

"Como wciąż ma możliwość jego pozyskania. Jeśli tego nie zrobi, Inter będzie mógł wtedy wykorzystać swoje dwa asy w rękawie: jeden to relacja między Marottą a Perezem, która wzmocniła się po meczu towarzyskim z Legends na początku tego miesiąca, a drugi to przyjaźń między Zanettim a ojcem Nico Paza” OHO mamy przewagę....

Claudio 25.06.2026 19:48

Paz to Lautaro już pewnie ma dość.

rchemik 25.06.2026 19:45

najgorsze, ze tu się nie skończy na 60 mln, tylko pewnie w okolicy 75 i to nas zdyskwalifikuje, patrząc że nadal brakuje nam wahadła i 2 obrońców

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625470

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się