Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

Klinsi64 10.08.2023 13:36

i pomyslec co by bylo jakby milan thurama domknął

Klinsi64 10.08.2023 13:35

nikt nam promocji nie bedzie robił

Klinsi64 10.08.2023 13:34

bylismy pod sciana w kwestii bramkarza to teraz to samo z atakiem

Pjerun 10.08.2023 13:34

Czemu kończysz poranne espresso o 13 mordo

Nasir 10.08.2023 13:22

witam ja wlasnie koncze poranne espresso za moment trening klatka biceps polecam sfrustrowanym nieudolnoscia interu na rynku transferowym

AveCaesar 10.08.2023 13:20

tym razem prześcieradła zapłoną ?

Dejwid 10.08.2023 13:19

frustracja fanow siega zenitu, ciekawe jak to A&M rozegrają.

kulfon32 10.08.2023 13:17

Hulka trza brać... na pewno lepszy niż Arna

kulfon32 10.08.2023 13:16

Szukamy napastnika który NIE potrafi strzelać bramek... jpdle.... Jaka wypowiedz Ausilio....

coco 10.08.2023 13:10

niech się do jasnej cholery Orbanem zainteresują, nie wierzę że nasi scouci go nie zarekomendowali

AveCaesar 10.08.2023 13:08

nie jako główny cel

AveCaesar 10.08.2023 13:08

strzelającego po 10 bramek na sezon

AveCaesar 10.08.2023 13:08

Raczej nie chodzi o Arne

AveCaesar 10.08.2023 13:08

"Ausilio dla Sport Mediaset: Szukamy napastnika potrafiącego strzelać bramki."

Wiciux 10.08.2023 13:06

Skoro mialobyc okienko samofinansujace to budzet w zakresie 30/33 mln powinien jeszcze być, ale biorąc pod uwage ile trwaja te nasze negocjacje nie wykluczam że Chińczyk schował kase do kieszenii albo poszło na odsetki Oaktree

Kredence 10.08.2023 13:06

Masz Samardzicia, który nie był planowany na początku, więc nie tylko inflacja

Pjerun 10.08.2023 13:00

Te 40mln które mieliśmy dać za Lukaku to chyba przez ten miesiąc inflacja zjadla

Pjerun 10.08.2023 13:00

A skąd wiesz, że jest jaki przerzut uwagi. Pytanie czy my w ogóle mamy jakikolwiek budżet żeby przerzucać z napastnika na obronce

Wiciux 10.08.2023 13:00

Uzupełnienie składu low cost

Wiciux 10.08.2023 12:58

Wiadomo to moze byc tez wymysl dziennikarskiz tym przerzutem budżetu, ale nikt z nas wczesniej o bissekcu zapewne nie słyszał więc nie ma co robic sobie wokół niego jakichkolwiek nadzieji

speaker 10.08.2023 12:56

@Pjerun ,skoro nagle taki przerzut uwagi na obronę, to musi niepokoić

Wiciux 10.08.2023 12:55

23 lata liga duńska wiadomo moze pozamykac mordy sezon sie nie zaczął, ale nie ma co od niego oczekiwać ze to bedzie kiedykolwiek zawodnik 1 składu

speaker 10.08.2023 12:55

Coś czuję że Bellanova był lepszy 🤣

Pjerun 10.08.2023 12:55

On jeszcze nie zagrał oficjalnego meczu, a już ogórek? Nieźle, fcinter nie zawodzi

Wiciux 10.08.2023 12:53

Jak ktos myslal, ze z niego bedzie cos wiecej niz moze dobry to zmiennik to xD

speaker 10.08.2023 12:53

Inzaghi już pewnie powiedział Marotcie że zielonego ogórka mu wcisnęli

Wiciux 10.08.2023 12:52

Skoro coreła/lazaro są niesprzedawalni

speaker 10.08.2023 12:52

A obrona słabo i jak chcą przerzucić fundusz tzn że nie jest dobrze z Biseckiem

Wiciux 10.08.2023 12:52

Agoume był sprzedał za niego z 6/7 mln moze by wpadlo. Chociaz on zapewne teraz pójdzie na wypo, a za rok zostanie włączony w jakąs transakcje w rozliczeniu

speaker 10.08.2023 12:51

Tylko że obecnie na napadzie najlepiej wygląda Sensi z Esposito :P

Dejwid 10.08.2023 12:51

to lepiej napadzior, Tomiyasu nie zbawi Interu chociaż fajny zawodnik.

Pjerun 10.08.2023 12:50

Poza tym dobry napastnik na większy wpływ na zespół, a także na sposób w jaki gra przeciwnik

Pjerun 10.08.2023 12:50

Co tu wybierać. Oczywistym jest, że potrzeba napastnika. Obrońcę łatwiej znaleźć tanio - przykład Darmian, Acerbi

KibicInteru 10.08.2023 12:49

Któraś z tych opcji musi być low cost

KibicInteru 10.08.2023 12:49

Trzeba wybrać: albo napastnik albo obrońca

KibicInteru 10.08.2023 12:48

Do tego ten Tomiyasu by pewnie z 25mln kosztował

maverik 10.08.2023 12:47

Samardzic bez Fabbiana to 20 mln, a Frattesi to chyba 32 mln

KibicInteru 10.08.2023 12:47

Tak

maverik 10.08.2023 12:47

a Sommer i Bisseck to pomocnicy? :D

KibicInteru 10.08.2023 12:46

Dodaj sobie jeszcze Sommera i Bissecka to wyjdzie koło 60

speaker 10.08.2023 12:46

Ponoć Francuz chciał do Serie A

speaker 10.08.2023 12:45

Jak nie napastnik to powinni podebrać MU Pavarda, utrzec nosa angolom

Pjerun 10.08.2023 12:45

I odszedł jeszcze Brozovic

Pjerun 10.08.2023 12:44

Ponad 60? Przypominam, że w rozliczeniu poszli Fabbian i Mullatieri

rchemik 10.08.2023 12:44

takich jak Arna to się ściąga max w styczniu jak ci nagle ktoś wypadnie ze składu na pół roku czy dłużej a nie gdy masz 2 miesiace na rozważne transfery

Wiciux 10.08.2023 12:44

Reszta kasy w tej sytuacji(jakby przyszedl arna) powinna isc w obronce bo pozycja pso jest niepewna

Seba 10.08.2023 12:44

Kane do Bayernu za 100 mln, a Totki mają ruszyć po Taremiego. Jeden pionek odpadnie

KibicInteru 10.08.2023 12:43

No i dlatego wydał ponad 60 baniek na pomocników

Wiciux 10.08.2023 12:43

Złozymy maksymalnie 5,5 mln i bedzimey liczyc ze bedzie arna naciskał na transfer

rchemik 10.08.2023 12:43

No niestety, młody Zang liczy te 75 mln+ (wg Transfermarkt) z transferów na poczet odsetek kredytów jakie zaciągnął

KibicInteru 10.08.2023 12:43

Nie ma czego opisywać bo takiej oferty nie złożymy

KibicInteru 10.08.2023 12:41

To samo mniej wiecej co Dzeko-Correa

Towarzysz 10.08.2023 12:41

15 mln za Arne opiszcie

Dejwid 10.08.2023 12:40

jak przyjdzie wyjsc kiedys w LM Arna-Correa w attacku to bedzie upadek.

Pjerun 10.08.2023 12:39

Inter finalista Ligi Mistrzów. Gdybyśmy nie wyszli z grupy jak większość przewidywała to robilibyśmy chyba wyprzedaż gwiazd

Pjerun 10.08.2023 12:39

Po prostu Inter z każdym transferem dziaduje. Każdego próbujemy brać na czas, żeby nam zszedł parę milionów, a potem wchodzi ktoś inny i nam podbiera

rchemik 10.08.2023 12:36

placić za Arnautovicia + pensja , to juz lepiej było dać Dzeko 1-2 mln wiecej aby został jeszcze z rok...

DonDawido 10.08.2023 12:33

HB, a moim zdaniem z napastnikiem podobną wtopę zaliczają.

KibicInteru 10.08.2023 12:32

Nikt nie gwarantował że te pieniądze pójdą konkretnie na napastnika

KibicInteru 10.08.2023 12:31

Za Onana dostaliśmy 57,5M z czego wydaliśmy już jakieś 25 na Sommera i Samardzicia

Wiciux 10.08.2023 12:26

No dlatego oby chociaż była inwestycja w obrońce. Może Oumar Solet

Piekarz 10.08.2023 12:25

Wszystko powyżej 0 mln za 34,5-letniego przeciętniaka to będzie za dużo

Pjerun 10.08.2023 12:25

Po to sprzedaliśmy Onane, żeby przyszedł między innymi ktoś mocny na atak. To będzie naplucie kibicom i trenerowi w twarz jak przyjdzie tylko Arnautovic

Piekarz 10.08.2023 12:24

Dzonyy 10.08.2023 12:20 Na pewno damy za duzo za Arne.

Dejwid 10.08.2023 12:21

Przegapili okazje i teraz sa na lodzie nawet ten Retegui byl warty ryzyka, o nowym napastniku Atalanty to juz nie chce sie wspominac ;p

Dzonyy 10.08.2023 12:20

To juz widac, ze nam sie pali wiec beda stawiac zaporowe ceny.

Dzonyy 10.08.2023 12:20

Na pewno damy za duzo za Arne.

HB 10.08.2023 12:16

Wtopa raczej z trubinem. Na napastnika jak widac po prostu nie ma kasy. Foch na lukaku za zdrade sie nie oplacil

HB 10.08.2023 12:15

DONDAWIDO 10.08.2023 10:40 Martwiąca jest ta nasza sytuacja z napastnikiem. Pytanie jak to ocenić? Wtopa Marotty i Ausilio?

Dejwid 10.08.2023 12:09

jak dadza wiecyj niz 6/7 to debilizm

Dejwid 10.08.2023 12:08

Biasin niezle pojechał naszym po rajtach w sprawie Arny. W sumie zasłużone te gromy.

Nasir 10.08.2023 12:05

witam inzi nigdy nie wygra scudetto dobranoc

Wiciux 10.08.2023 12:05

Lautaro to ma dostać niedlugo nowy kontrakt

Paolo92 10.08.2023 12:05

Chelsea nie będzie dłużej negocjować z Juventusem transferu z udziałem Romelu Lukaku i Dusana Vlahovicia. Londyńczycy wycofują się z tej transakcji. Sky Sport Italia

Dzonyy 10.08.2023 12:05

Wiciux martins by placil :D

Dzonyy 10.08.2023 12:04

Taaa kupujemy jakis patalachow za naszego jedynego napastnika.

Wiciux 10.08.2023 12:04

Stać przeciez za scamacce oferowaliśmy około 28 mln nikt nie będzie płacil powyzej 6,5 mln za dziadka 34 letniego

speaker 10.08.2023 12:04

Niech przyjdą do nas po Lautaro i rzuca 150 to se Davida i Baloguna sprowadzimy :P

martins2000 10.08.2023 12:01

A nas nie stać nawet na przeciętnego starego Austriaka

andyvdm 10.08.2023 12:00

Chinski zlodzieju gdzie obronca i napatsnik

Jacenty 10.08.2023 11:58

Po kogo ruszy Levy :)

pluto11 10.08.2023 11:56

No i okaże się że Harry nie pociągnie w Bundeslidze i Bayern utopi a Tottki będą mieli kasę na nowych

DonDawido 10.08.2023 11:53

W dodatku z rocznym kontraktem.

pluto11 10.08.2023 11:52

Tottki byli by idiotami jak by odrzucili 100 za 30 letniego zawodnika

DonDawido 10.08.2023 11:51

Bayern dogadał się z Tottkami, ponad 100mln za Kane'a.

pluto11 10.08.2023 11:45

Testują tego Audero albo Samardzicia

martins2000 10.08.2023 11:31

Renato Sanches w Romie

domin98 10.08.2023 11:26

dokl zawodnicy tu wchodzą i potem co

nicolas80 10.08.2023 11:13

wsparanie zawodników jest bardzo ważne

DonDawido 10.08.2023 11:07

Nicolas zaraz przedstawi Ci niezaprzeczalne atuty piłkarskie Gagliardiniego, stworzy mit jego talentu, będzie się upierał, że trzeba było go wspierać.

VVujek 10.08.2023 11:03

Czyli nic nie robił bo na nic nie było go stać.

VVujek 10.08.2023 11:02

Szkoda, że Araby nie chcą Sensiego

nicolas80 10.08.2023 11:01

galgia wypełnił swój kontrakt i robił tyle na co go było stać

domin98 10.08.2023 11:01

też mi się bardzo wtedy podobał, ale ludzie, nie wspominajmy tego bo to prehistoria

domin98 10.08.2023 11:00

forma sensiego była 4 lata temu i trwała 2 miesiące

DonDawido 10.08.2023 10:58

Szkoda, że Gagliardini odszedł, bo przecież początek w Interze miał obiecujący.

VVujek 10.08.2023 10:58

Albo zostaje jako opcja w pomocy, albo won

DonDawido 10.08.2023 10:58

Ok., oficjalnie uznaję nicolasa80 za trolla.

VVujek 10.08.2023 10:57

Sensi nigdy nie będzie żadnym napastnikiem.

VVujek 10.08.2023 10:56

Oczywiście, że prędzej Boga niż Sensi

Shoutbox

Paolo92 26.06.2026 01:13

Prima pagina Gazzetta dello Sport: “Il Real lo riprende ma Nico Paz vuole l’Inter”

Piekarz 26.06.2026 00:43

Są podstawy sądzić że typ może mieć większy talent od Lautaro a tu go Lautarak ma 'urabiać' xd żarty na bok

andyvdm 26.06.2026 00:35

Jedyny Paz w naszym zasięgu już gra w Interze

HB 26.06.2026 00:11

tu licza sie pieniadze, to nie jest organizowanie konkurencyjnego grilla

HB 26.06.2026 00:10

Lautaro nie umial nawet urobic dybali

HB 26.06.2026 00:10

rchemik 25.06.2026 19:43 Lautaro juz powinien dostac tel od Kobry aby urabiał chłopaka :D

Dejwid 25.06.2026 23:43

Może jest szansa jesli Como nie bedzie w stanie wyłożyć hasju, a Inter zgodzi się na klauzlue odkupu, bo angole to na cos takiego nie pójdą.

Cny 25.06.2026 23:08

pamiętajcie że real miał prośbę o poczekanie z transferem Denzela

KibicInteru 25.06.2026 22:47

Plus jest taki że nie negocjujemy już z Atalantą

timon 25.06.2026 22:46

Chyba, ze rzeczywiscie ktos to ogarnie szybciej

timon 25.06.2026 22:46

No w sierpniu

KibicInteru 25.06.2026 22:39

Jeśli sprawa się zrobić nieciekawa, to myślę że Marotta odejdzie od stołu

KibicInteru 25.06.2026 22:38

Real potrzebuje pieniędzy więc sprawa Paza raczej szybko się rozstrzygnie

timon 25.06.2026 22:31

Nie ma sie co nastawiac. Bedziemy co dzien kilkoma newsami bombardowani. Problem taki, ze teraz cale mercato pod niego ustawia a nam na juz potrzeba wahadla i dwoch obroncow. Żeby sie nie skonczylo ze bedziemy mrozic kase na Paza, wszystkie ciekawe opcje w tym czasie sie rozejda, Paz pojdzie do Chelsea a my w sierpniu bedziemy w panice robic hurtowe transfery po 20mln

Paolo92 25.06.2026 22:06

Bergomi: “Per me l'Inter si può spingere fino a 70 milioni per Nico Paz. Se conosco un po' come la pensano, per loro arrivare a 50 per Palestra era uno sforzo enorme, perché poi pensano sempre a rivendere il giocatore. Non dobbiamo fermarci al ruolo pensando a Paz, stiamo parlando di un 2005 che il ruolo può anche cambiarlo".

KibicInteru 25.06.2026 22:05

Jones to jest raczej alternatywą dla Paza. Dopóki jest choć cień szansy na Argentyńczyka, to rozmowy d Liverpoolem nie pójdą do przodu

Szczupac_FCI 25.06.2026 22:01

jedyna nadzieje w Beppe

Adriano_forever 25.06.2026 22:00

nie musi 2x tyle. wystarczy pół miliona

andyvdm 25.06.2026 21:13

Paź tu nie przyjdzie bo znowu ktoś z Anglii mu da 2x taka pensje i pozamiatane

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625474

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się