Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

KibicInteru 09.08.2023 23:26

Balogun + Arnautovic to by było coś

Dejwid 09.08.2023 23:20

Gnonciak włoski eMbappe i chyba najtańszy

Wiciux 09.08.2023 23:14

wahi

coco 09.08.2023 23:01

Orban, bo wygląda na fabrykę bramek i do kupienia za budżet jakim dysponuje Inter

erebos 09.08.2023 22:56

Jakiego młodego "czarnucha" chcielibyście na szpicy w Interze? :D IMO: David > Wahi > Balogun = Orban > Gnonto > Konate

Wiciux 09.08.2023 22:45

Chelsea nie zgadza się na wymianę Vlahović-Lukaku. Anglicy uważają żądania Juve za zbyt wysokie. [Di Marzio]

erebos 09.08.2023 22:25

Chelsea nie myśli dopłacać 40 mln (co najwyżej 20-25 mln z bonusami). Jeżeli o to chodzi.

Dejwid 09.08.2023 22:22

a wiadomo konkretniej jakiej natury jest to obstrukcja?

erebos 09.08.2023 22:18

Tak BTW, wymiana Vlaho-Lukaku nie dojdzie najpewniej do skutku. Pytanie: cieszyć się czy nie?

erebos 09.08.2023 22:14

Agent Arnautovicia: "We received some offers at the beginning of June, and Bologna had promised us that in the event of offers from top clubs, they would consider a transfer if that Marko's desire was to leave. Now this offer has arrived, and we would like the club to understand the importance of this opportunity for him: it would be the possibility to compete at the highest level, to win titles." (google translate z włoskiego)

Wiciux 09.08.2023 22:13

Tez bym chciał demirala najlepsza opcja na potencjalne wypo

erebos 09.08.2023 22:12

IMO Chalobah pasowałby na prawą stronę, ale jest po prostu drogi. Szkoda, że za Soleta nie mogliśmy dzisiaj zostawić Koreły, a do tego wziąć Kanote.

erebos 09.08.2023 22:11

Sam nic do Demirala nie mam. Walczak, który mega denerwuje, gdy jest w drużynie przeciwnej. Taki trochę Skriniar w formie.

erebos 09.08.2023 22:09

Pewnie wymysły, ale nazwiska fajne.

Wiciux 09.08.2023 22:09

Obrona to chociaż trzeba uzupelnic bo darmian i acerbi mogą nie dojechac z poziomem na cały sezon oraz zdrowiem

erebos 09.08.2023 22:09

Gdzieś było, że Marotta w 2024 ma atakować kilka fajnych nazwisk, jak Tommaso Baldanzi (jeżeli nie podpisze kontraktu z Juventusem), Khéphren Thuram (włączenie Agoume w deala za rok po wypożyczeniu, jeżeli się nie sprawdzi w Serie A).

Wiciux 09.08.2023 22:08

Djalo jest po cięzkiej kontuzji branie go teraz to spore ryzyko

Wiciux 09.08.2023 22:07

Albo beppe czeka na odpowiedni moment aby wymusić presje na atalancie aby nam go wypożyczyli jak juz nic nie beda mogli z nim zrobic. W styczniu gdyby skriniar został sprzedany to on byl celem nr 1

erebos 09.08.2023 22:06

Tiago Djalo raczej na przyszły rok.

erebos 09.08.2023 22:05

Podobno pod koniec okienka może być jeszcze jakaś opcja ciekawa, może Tosin Adarabioyo? Może Japhet Tanganga? Demirala podobno nieco za słabo gra piłką i jest mocno rezerwową opcją (chce do Interu, ale Inter nie bardzo się kwapi).

maverik 09.08.2023 22:04

:audero: i :samardzic: :check:

Wiciux 09.08.2023 22:02

To lepiej zadnego nie brać z tej dwójki

erebos 09.08.2023 21:58

Obrońca jakiś będzie potrzebny. Tomiyasu będzie ciężko, bo niby ma zostać w Arsenalu, prędzej Holding i Tavares mogą odejść.

erebos 09.08.2023 21:56

Jeżeli Pochettino wyrazi zgodę, to może Chalobah będzie dostępny na wypożycznie (z opcją wykupu za 30 mln)

Pjerun 09.08.2023 21:56

Audero też wyladowal

pluto11 09.08.2023 21:39

Ten Gift Orban zaraz będzie drugim Oshimenem

Pjerun 09.08.2023 21:31

Audero spoko opcja nr 2, dobry deal z naszej strony

KibicInteru 09.08.2023 21:27

Na środek akurat on mi pasuje

KibicInteru 09.08.2023 21:27

Przy potencjalnych problemach Acerbiego ten Demiral to coraz bardziej sensowniejszy się robi

Claudio 09.08.2023 21:23

Kondogbia wlasnie dostal czerwona kartke. Fajny walczak z niego... :D

pluto11 09.08.2023 21:23

Też tak czuję że na koniec okienka wypożyczymy Demirala

KibicInteru 09.08.2023 21:13

Co prawda rezerwami + kilku nowych ale i tak lekkie kompro

KibicInteru 09.08.2023 21:12

Milan przegrał z Trento xd

Wiciux 09.08.2023 21:06

sensi może sie uda za 5/6 mln, correła i lazaro sa raczej niesprzedawalni

Wiciux 09.08.2023 21:05

tomayasu arsenal nie zamierza wypożyczać

Claudio 09.08.2023 21:05

Sensiego nikt by nie sprzedawal gdyby nie jego ciągłe kontuzje

Pjerun 09.08.2023 21:05

Ważne, że Samardzic wjechal

KibicInteru 09.08.2023 21:04

No to szybko się musi sprawa wyjaśnić

pluto11 09.08.2023 21:04

Lazaro Sensi jeszcze do sprzedania mogli by pójść już żeby jakaś kas wpadła. Może nasi dogadają Baloguna i Tomyasu z Arsenalu

KibicInteru 09.08.2023 21:04

Piero Ausilio w wywiadzie dla SportMediaset: "Myślę, że sprowadzimy kolejnego napastnika jeszcze przed startem ligi."

Wiciux 09.08.2023 21:03

demiral na wypo to najlepsze na co możemy sobie pozwolić do obrony

broda4991 09.08.2023 21:03

Mi szkoda odejścia sensiego mój ulubiony od piwrwszego meczu

Husi 09.08.2023 21:03

Thuram widać ze ma technike i wizje. Przyspieszajace akcje odegrania i wyjscia na pozycje

broda4991 09.08.2023 21:02

Correa to max jakieś wypozyczenie nikt więcej nic nie zaoferuje

Husi 09.08.2023 21:02

Samardzic ma tez wzrost, reszta naszej pomocy to niscy gracze

Wiciux 09.08.2023 21:02

no z lautaro jak ten będzie w fomie może to dobrze wyglądać, bo dziś grał z przeciętniakiem

KibicInteru 09.08.2023 21:02

Szkoda Azpiego z początku okienka

broda4991 09.08.2023 21:02

Z thurama będą ludzie gość fajnie się prezentuje a to dopiero poczatek

Claudio 09.08.2023 21:01

bedzie dobra walka o miejsce miedzy slupkami miedzy Sommerem i Audero.

Wiciux 09.08.2023 21:01

do obrony jakieś wypo no chyba, że poszły by jeszcze jakieś transfery wychodzące najlpeiej coreły. Oby arabusy jego dzisiejszą bramke zobaczyły

broda4991 09.08.2023 21:01

Samardzic nam potrzebny jak tlen żeby mieć troche polotu i dryblingu

KibicInteru 09.08.2023 21:00

By był większy ale sporą część wydaliśmy na Samardzicia

Wiciux 09.08.2023 20:59

fajnie by było, ale budżet najpewnie jest przewidziany tylko na napastnika

erebos 09.08.2023 20:59

Na Pavarda teraz Man Utd się zasadza.

broda4991 09.08.2023 20:58

Pavard a nie jakies talenty

broda4991 09.08.2023 20:57

W obronie by się przydal taki lider typu pacard

pluto11 09.08.2023 20:57

Ten Obrać co gwałci Pogoń w zeszłym sezonie to miał stary niezle

broda4991 09.08.2023 20:57

W obrin

erebos 09.08.2023 20:56

Nie no, Correa grał słabo. Miał dwa, trzy przebłyski, ale generalnie nie wie co zrobić z piłką, a jego pressing jest żałosny. Daremny koleś.

pluto11 09.08.2023 20:56

Trochę szkoda że tak późno ten Sommer czy Audero i Samardzic bo to że nie ma obrońcy i napastnika to już woła o pomstę

KibicInteru 09.08.2023 20:56

Cosr tam poklepał, gola strzelił

Tifosinho 09.08.2023 20:55

Nie dało się przewidzieć jak zachowa się piłka + bardzo duże ryzyko odniesienia kontuzji

erebos 09.08.2023 20:55

Nie no, Correa gra słabo. Miał może dwa przebłyski. On w ogóle nie wie co zrobić z piłką. Jego "pressing"

broda4991 09.08.2023 20:55

Żeby się nie okazalo że to audero będzie pierwszym

erebos 09.08.2023 20:55

Trzeba pytać ile chcą za Soleta i Konate.

KibicInteru 09.08.2023 20:54

Correa akurat w tym meczu nieźle zagrał ogólnie

Wiciux 09.08.2023 20:54

now drugiej połoiwie to liczyło sie tylko to aby nikt sie nie połamał

coco 09.08.2023 20:54

Gift Orban to maszyna, dawać go, odpuścić innych

pluto11 09.08.2023 20:54

Correa to dzban

pluto11 09.08.2023 20:53

Thuram jak te piłki z pierwszej podawał na wahadło tez pięknie

pluto11 09.08.2023 20:53

Ale z Frattessiego będzie pociecha

pluto11 09.08.2023 20:53

Warunki na boisku nie dały pokazać pełni możliwości

KibicInteru 09.08.2023 20:52

Młody wszedł i nawet suchych skarpet nie będzie miał

MuCha2 09.08.2023 20:52

Ludzie ludzie !! Pogon nam gwałcą

Wiciux 09.08.2023 20:51

xD

MuCha2 09.08.2023 20:51

sparing a ten nie da nawet 2 min młodemu tylko go na 10s wpuścił 😂 meczu

KibicInteru 09.08.2023 20:50

Szkoda że Cuadrado opaski nie dostał xd

Ibracadabra eight 09.08.2023 20:50

Sensi wiedział że strzeli gola jak jeszcze piłka do niego nie doleciała

AveCaesar 09.08.2023 20:50

cuardado mecala

erebos 09.08.2023 20:50

Sensi jako "false 9" można zostawić, a Korełę pożegnać. Taka sama szansa na połamanie się obu.

taboret 09.08.2023 20:50

gosens capitan xD

Ibracadabra eight 09.08.2023 20:49

Gosens kapitan :P

KibicInteru 09.08.2023 20:49

Gramy na dwóch prawych wahadlowych?

MuCha2 09.08.2023 20:49

To im wyszło szapoba .

Ibracadabra eight 09.08.2023 20:49

Sensi robi to wszystko z taką łatwością

AveCaesar 09.08.2023 20:49

Asslani jak zwykle piłeczka :top:

taboret 09.08.2023 20:48

szkoda ze go wypychamy ale pewnie zlapie kontuzje na pol roku

Pjerun 09.08.2023 20:48

Asllani pileczka

taboret 09.08.2023 20:48

herb pocalowal

Pjerun 09.08.2023 20:48

Mamy już napastnika, Stefano Sensi

Wiciux 09.08.2023 20:48

sensi ładnie

KibicInteru 09.08.2023 20:48

To się okaże

Pjerun 09.08.2023 20:48

Wielki Sensi

Ibracadabra eight 09.08.2023 20:48

goool

erebos 09.08.2023 20:47

Thuram i Frattesi to bardzo dobre transfery.

coco 09.08.2023 20:46

Samardzic wylądował

KibicInteru 09.08.2023 20:45

Skadnal

KibicInteru 09.08.2023 20:45

No Bisseck jak śmiał zostawić gościa na spalonym

broda4991 09.08.2023 20:44

Ja pierdl sommer co w bramke to gol

AveCaesar 09.08.2023 20:44

dużo jeszcze nieporozumień Thuram z Correą czy Esposito biegną w jedno miejsce, a co tu mówić o Bissecku czy Sommerze

Shoutbox

Dejwid 25.06.2026 23:43

Może jest szansa jesli Como nie bedzie w stanie wyłożyć hasju, a Inter zgodzi się na klauzlue odkupu, bo angole to na cos takiego nie pójdą.

Cny 25.06.2026 23:08

pamiętajcie że real miał prośbę o poczekanie z transferem Denzela

KibicInteru 25.06.2026 22:47

Plus jest taki że nie negocjujemy już z Atalantą

timon 25.06.2026 22:46

Chyba, ze rzeczywiscie ktos to ogarnie szybciej

timon 25.06.2026 22:46

No w sierpniu

KibicInteru 25.06.2026 22:39

Jeśli sprawa się zrobić nieciekawa, to myślę że Marotta odejdzie od stołu

KibicInteru 25.06.2026 22:38

Real potrzebuje pieniędzy więc sprawa Paza raczej szybko się rozstrzygnie

timon 25.06.2026 22:31

Nie ma sie co nastawiac. Bedziemy co dzien kilkoma newsami bombardowani. Problem taki, ze teraz cale mercato pod niego ustawia a nam na juz potrzeba wahadla i dwoch obroncow. Żeby sie nie skonczylo ze bedziemy mrozic kase na Paza, wszystkie ciekawe opcje w tym czasie sie rozejda, Paz pojdzie do Chelsea a my w sierpniu bedziemy w panice robic hurtowe transfery po 20mln

Paolo92 25.06.2026 22:06

Bergomi: “Per me l'Inter si può spingere fino a 70 milioni per Nico Paz. Se conosco un po' come la pensano, per loro arrivare a 50 per Palestra era uno sforzo enorme, perché poi pensano sempre a rivendere il giocatore. Non dobbiamo fermarci al ruolo pensando a Paz, stiamo parlando di un 2005 che il ruolo può anche cambiarlo".

KibicInteru 25.06.2026 22:05

Jones to jest raczej alternatywą dla Paza. Dopóki jest choć cień szansy na Argentyńczyka, to rozmowy d Liverpoolem nie pójdą do przodu

Szczupac_FCI 25.06.2026 22:01

jedyna nadzieje w Beppe

Adriano_forever 25.06.2026 22:00

nie musi 2x tyle. wystarczy pół miliona

andyvdm 25.06.2026 21:13

Paź tu nie przyjdzie bo znowu ktoś z Anglii mu da 2x taka pensje i pozamiatane

martins2000 25.06.2026 21:04

Po spotkaniu Marotta Perez nasze mercato sie zresetowało to budzi u mnie podejrzenia i to optymistyczne

Klinsi64 25.06.2026 20:54

nie jestesmy w stanie konkurować jesli chodzi o supertalenty i tyle

Chuchu 25.06.2026 20:50

Jedna właśnie się skończyła z Palestrą, kolejne to Paz i Jones, okazuje się, że Solet wcale nie taki dogadany

Chuchu 25.06.2026 20:49

Pierwszy raz od dawna wierzyłem, że to mercato na serio będzie mocarne, a nie kolejny raz pińcet telenowel bez happy endu

rchemik 25.06.2026 20:19

Palestra za to był juz w Interze, juz agenci kawke pili, chłopak ułozony powtarzał że jego ambicją jest pozostać w najlepszej drużynie włoskiej XD Ale jak zobaczył walizkę funtów w ogródku obok nowego Aston Martina DBS to jakoś ambicja zmieniła kierunek :P

Claudio 25.06.2026 20:14

jedynie Spurs ma Gallaghera...

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625474

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się