Archiwum shoutboksa

maverik 10.08.2023 20:45

i tak bedziemy sie bujac do konca sierpnia

Klinsi64 10.08.2023 20:45

Taremi+Arna bolą tylko jesli idzie o wiek,ale skoro stac nas na wywalanie hajsu w bloto na lazaro,sensiego,correę czy dalberta

maverik 10.08.2023 20:45

Plan A to Lukaku B to Morata C to Scamacca D Balogun E Beto to moze Taremi zasluguje na plan F a jeszcze jest plan G w postaci Arnautovicia

Klinsi64 10.08.2023 20:44

ale czemu ma boleć Balogun?nie jestesmy w stanie go ściagnąć

maverik 10.08.2023 20:43

chyba planem Z

KibicInteru 10.08.2023 20:43

To jak Inter nie ma planu b?

KibicInteru 10.08.2023 20:42

No ale planem b jest Taremi właśnie

Jacenty 10.08.2023 20:42

:cenzor: trzeba było Scamaccę domknąć

Wiciux 10.08.2023 20:41

zeby był taremi i arnautovic to musi jeszcze koreła odejść

Claudio 10.08.2023 20:40

Trzeba liczyc tylko ze Balogun nie odpali w tym Monaco bo bedzie jeszcze bardziej bolało

coco 10.08.2023 20:40

weźmy jeszcze Taremiego, którego normalnie bym chciał bo to killer, ale szanujmy się gościa nie będzie przez około 8 kolejek jak pojedzie na Puchar Azji, no napluć w ryj Zhangowi normalnie, dołożyć też Marottcie

Claudio 10.08.2023 20:40

ciekawe co teraz powiedzą ci co tak byli przeciw Balogunowi i uciesza sie ze 40mln przeznaczymy na Taremiego i Arnautovica xD

Wiciux 10.08.2023 20:38

Jak wydamy koło 30 mln na 31 latka z rokiem kontraktu to japier...

coco 10.08.2023 20:37

o tym właśnie mówiłem, uganianie się całe mercato za planem A, nie mając planu B, teraz każdy wie że jesteśmy na musiku i wydoi ile wlezie, a alternatywy takie że HEJ !

coco 10.08.2023 20:36

🚨Balogun: l’Inter si tira fuori dalla corsa, l’ha comunicato all’Arsenal e all’entourage dell’attaccante che ora può andare al Monaco o altrove. Ora l’Inter stringe per Taremi e Arnautovic (quest’ultimo forzerà la mano, vuole andar via), aumenterà l’offerta al Porto. L’Inter vuole fare due attaccanti, trovando poi una soluzione per Correa. Fonte: Alfredo Pedullà

KKazam 10.08.2023 20:34

Bedziemy oxeni

MuCha2 10.08.2023 20:32

Ponoć już podziękowaliśmy za baloguna. Także poszaleliśmy na rynku transferowym 40 baniek zostanie Chińczykom na koncie

andyvdm 10.08.2023 20:28

Mnie to barrziej interesuje kiedy Zhang zlodziej odda pieniadze z transferow i lm na wzmocnienia

Claudio 10.08.2023 20:21

pisalem ze jakby 2 druzyny zagraly w fazie grupowej to bylby spory sukces. Rakow juz jest. Trzeba jeszcze liczyc na Lecha

Adriano_forever 10.08.2023 20:20

światowej klasy napastnik

Adriano_forever 10.08.2023 20:19

pekhart xDDDDDDDDDDD

Claudio 10.08.2023 20:19

a ile bylo z ich strony szczekania ze Rakow to najslabszy mistrz polski i z hukiem wyleca z pucharow i jakby oni grali w el LM to mieliby najwieksze szanse xD

Claudio 10.08.2023 20:18

legia jak zwykle kompromituje polska pilke w pucharach

andyvdm 10.08.2023 20:17

Xd

andyvdm 10.08.2023 20:17

Patrzysz na kwoty z yransfermarkt ktore byly plusvalenza

andyvdm 10.08.2023 20:17

VUJEK 10.08.2023 19:11 Audero swego czasu dobrze bronił na tyle, że Sampa zapłaciła spora gotówkę

Adriano_forever 10.08.2023 20:16

Legia żegna się z pucharami

Adriano_forever 10.08.2023 20:14

dziwne to

Adriano_forever 10.08.2023 20:14

Ibanez poszedł do arabów

erebos 10.08.2023 20:14

Żuberek po zerwaniu więzadła krzyżowego.

KibicInteru 10.08.2023 20:10

Sensi pewnie jeszcze u nas będzie wtedy

KibicInteru 10.08.2023 20:09

Są na ławce inni zawodnicy

KibicInteru 10.08.2023 20:09

No nie wiem, Frattesi, Samardzic, Cuadrado?

Pjerun 10.08.2023 20:06

Zuberek?

Pjerun 10.08.2023 20:06

A kto inny ma wejść?

Vancore 10.08.2023 20:00

moglby oczywiscie, zwyczajnie by mu nie wyszlo

KibicInteru 10.08.2023 19:58

Skąd pomysł że Correa miałby wejść żeby odmienić losy spotkania?

martins2000 10.08.2023 19:47

Demiral, obiettivo di mercato dell'Inter, ha avviato i contatti con l'Al-Ahli

GreGoor 10.08.2023 19:39

Prawie 40 na karku ale grał.

GreGoor 10.08.2023 19:39

Dzeko wróć.

VVujek 10.08.2023 19:33

No napewno idealny scenariusz dla Interu, ewidentnie śmieci to ty masz w głowie.

Wiciux 10.08.2023 19:30

correa nie jest żadną wartością dodaną w zeszłym sezonie jedyne co mu wyszło to z udinese oraz z benifca ładne bramki i to tyle

Klinsi64 10.08.2023 19:28

idealny scenariusz to jego wejscie z monzą i kontuzja

GreGoor 10.08.2023 19:28

Andrzej Correa słaby.

Klinsi64 10.08.2023 19:26

jest śmieciem

VVujek 10.08.2023 19:26

Wy się mało nie zesracie

Wiciux 10.08.2023 19:26

najpierw to musi być w formie ;)

VVujek 10.08.2023 19:24

Już nie róbcie z niego jakiegoś śmiecia, coś tam zagrać potrafi jak jest w formie

Pjerun 10.08.2023 19:23

No właśnie niestety gówno

Kredence 10.08.2023 19:23

Kretyńskie pytanie

Kredence 10.08.2023 19:23

Gówno

VVujek 10.08.2023 19:22

No i co z tego, że wchodzić Correa

Pjerun 10.08.2023 19:22

Na ten moment jak nie będzie nam iść z Monza to z ławki wchodzi Correa odmienić losy spotkania

VVujek 10.08.2023 19:21

To co, że rusza za tydzień, póki co jest kim grać.

Pjerun 10.08.2023 19:20

Niby 3 tygodnie, ale sezon rusza za tydzien

VVujek 10.08.2023 19:20

Kane odrzuca Bayern haha

KibicInteru 10.08.2023 19:17

3 tygodnie to dużo czasu na 2 transfery

VVujek 10.08.2023 19:11

Audero swego czasu dobrze bronił na tyle, że Sampa zapłaciła spora gotówkę

Pjerun 10.08.2023 19:08

Marotta pewnie po cichu pracuje cały czas nad transferem Mbappe

VVujek 10.08.2023 19:08

Zrozumcie placzki, że Inter działa jak może, gdyby był bogaty działał by szybciej.

VVujek 10.08.2023 19:06

No ty zawsze masz pośpiech do płaczu klinsi

andyvdm 10.08.2023 19:06

No otwarte tylko kto bedzie chcial pod sam koniec sprzedawac swojego napastnika ktory ma jakosc

GreGoor 10.08.2023 19:06

Audero

Pjerun 10.08.2023 19:06

Może tak byc. Ogólnie bardzo fajny deal, bo z jednej z strony mamy solidnego bramkarza, a z drugiej strony wysyłamy tam Stankovica żeby łapał minuty

GreGoor 10.08.2023 19:05

Jak on wyglądał w poprzednim sezonie? Zwracał ktoś uwagę?

VVujek 10.08.2023 19:05

:zhang2:

Dejwid 10.08.2023 19:05

ogolnie mozna obwiniac za postawe, ze jestesmy wielkim Interem i mozemy sobie odpuszczac roznych grajkow, a pozniej jest pupa zbita.

Klinsi64 10.08.2023 19:05

nie ma pospiechu xd

VVujek 10.08.2023 19:05

Nie dziwił bym się gdyby, Audero wygrywał rywalizację z Sommerem

maverik 10.08.2023 19:05

:audero: :forza:

GreGoor 10.08.2023 19:02

Dzeko

GreGoor 10.08.2023 19:02

Dzięki*

VVujek 10.08.2023 19:02

Nie ma pośpiechu okienko jeszcze otwarte

GreGoor 10.08.2023 19:01

Poprzedni sezon był Dzięki, był Lakaka, teraz jest Thuram który póki co chyba nawet bramki nie strzelił, Andrzej Correa i Lautaro, atak do uzupełnienia na już.

Pjerun 10.08.2023 19:00

Audero oficjalnie, witamy

coco 10.08.2023 18:58

Jak nie ma kasy na jednego to się obiera plan B, u nas od samego początku mercato Balogun jest tak postrzegany, teraz jak sezon startuje tuż tuż, nasi ciągle biją w ścianę.

GreGoor 10.08.2023 18:57

To nie wina marotty, to wina Tuska

VVujek 10.08.2023 18:56

Ano tak coco, bo to Marotty wina, że mamy ograniczony budżet xd

GreGoor 10.08.2023 18:55

Wtf

GreGoor 10.08.2023 18:55

Kureski, ja zrozumiałem Kulusevski

Kredence 10.08.2023 18:53

No spoko ale kto to podał, na tt cisza

maverik 10.08.2023 18:52

ale tam jest po prostu ze bedzie rozmowa telefoniczna z dyrektorem sportowym Bruno Carottim, a nie ze to od niego wyplynelo :D

coco 10.08.2023 18:52

już w tamtym sezonie był kurewski problem ze zdobywaniem bramek, jak się Dzeko z Lautaro zacieli, teraz nie ma już Dzeko, a atak bardziej się osłabił jak wzmocnił. Więc TAK jeśli Marotta pokpi sprawę z napastnikiem to będzie miał ciężkie życie.

GreGoor 10.08.2023 18:52

Kim jest ten Bisseck, kto to jest

Kredence 10.08.2023 18:51

maverik przecież jakby on tak powiedział to by włoski Twitter wybuchł i było opisywane, to pewnie fejk

GreGoor 10.08.2023 18:50

Oddawac pieniądze za las.

Dejwid 10.08.2023 18:50

Marotta bedzie zmuszonych chodzic zakonspirowany po Mediolanie jak to nie przejdzie

maverik 10.08.2023 18:50

ta karotka jest dyrektorem sportowym Montpellier :D

GreGoor 10.08.2023 18:49

Hej

Kredence 10.08.2023 18:48

Luki tam pisze źródło, jakiś karotka

Kredence 10.08.2023 18:47

Co ludzie czasem wymyslaja

coco 10.08.2023 18:46

nie ma, sam sobie wymyśliłem

Kredence 10.08.2023 18:46

Marotta nie będzie miał życia xd

Dejwid 10.08.2023 18:45

Bruno Marchewa

Luki165 10.08.2023 18:45

Zrodlo ?

coco 10.08.2023 18:44

media grillują to niech grillują, poczekam na efekt końcowy, bo jak skończy się na łajnie, to przypuszczam że Marotta nie będzie miał życia

coco 10.08.2023 18:43

czy może też wymyśliłem ?

coco 10.08.2023 18:42

a co ja to napisałem ?

Orzeu 10.08.2023 18:34

marz dalej Coco

coco 10.08.2023 18:30

🔔WAHI🔔 Nelle prossime ore l'Inter e il Direttore sportivo del Montpellier a colloquio per Wahi. Ci sarà una Conference call con il Direttore Sportivo del club 🇫🇷 Bruno Carotti.

Shoutbox

Dejwid 25.06.2026 23:43

Może jest szansa jesli Como nie bedzie w stanie wyłożyć hasju, a Inter zgodzi się na klauzlue odkupu, bo angole to na cos takiego nie pójdą.

Cny 25.06.2026 23:08

pamiętajcie że real miał prośbę o poczekanie z transferem Denzela

KibicInteru 25.06.2026 22:47

Plus jest taki że nie negocjujemy już z Atalantą

timon 25.06.2026 22:46

Chyba, ze rzeczywiscie ktos to ogarnie szybciej

timon 25.06.2026 22:46

No w sierpniu

KibicInteru 25.06.2026 22:39

Jeśli sprawa się zrobić nieciekawa, to myślę że Marotta odejdzie od stołu

KibicInteru 25.06.2026 22:38

Real potrzebuje pieniędzy więc sprawa Paza raczej szybko się rozstrzygnie

timon 25.06.2026 22:31

Nie ma sie co nastawiac. Bedziemy co dzien kilkoma newsami bombardowani. Problem taki, ze teraz cale mercato pod niego ustawia a nam na juz potrzeba wahadla i dwoch obroncow. Żeby sie nie skonczylo ze bedziemy mrozic kase na Paza, wszystkie ciekawe opcje w tym czasie sie rozejda, Paz pojdzie do Chelsea a my w sierpniu bedziemy w panice robic hurtowe transfery po 20mln

Paolo92 25.06.2026 22:06

Bergomi: “Per me l'Inter si può spingere fino a 70 milioni per Nico Paz. Se conosco un po' come la pensano, per loro arrivare a 50 per Palestra era uno sforzo enorme, perché poi pensano sempre a rivendere il giocatore. Non dobbiamo fermarci al ruolo pensando a Paz, stiamo parlando di un 2005 che il ruolo può anche cambiarlo".

KibicInteru 25.06.2026 22:05

Jones to jest raczej alternatywą dla Paza. Dopóki jest choć cień szansy na Argentyńczyka, to rozmowy d Liverpoolem nie pójdą do przodu

Szczupac_FCI 25.06.2026 22:01

jedyna nadzieje w Beppe

Adriano_forever 25.06.2026 22:00

nie musi 2x tyle. wystarczy pół miliona

andyvdm 25.06.2026 21:13

Paź tu nie przyjdzie bo znowu ktoś z Anglii mu da 2x taka pensje i pozamiatane

martins2000 25.06.2026 21:04

Po spotkaniu Marotta Perez nasze mercato sie zresetowało to budzi u mnie podejrzenia i to optymistyczne

Klinsi64 25.06.2026 20:54

nie jestesmy w stanie konkurować jesli chodzi o supertalenty i tyle

Chuchu 25.06.2026 20:50

Jedna właśnie się skończyła z Palestrą, kolejne to Paz i Jones, okazuje się, że Solet wcale nie taki dogadany

Chuchu 25.06.2026 20:49

Pierwszy raz od dawna wierzyłem, że to mercato na serio będzie mocarne, a nie kolejny raz pińcet telenowel bez happy endu

rchemik 25.06.2026 20:19

Palestra za to był juz w Interze, juz agenci kawke pili, chłopak ułozony powtarzał że jego ambicją jest pozostać w najlepszej drużynie włoskiej XD Ale jak zobaczył walizkę funtów w ogródku obok nowego Aston Martina DBS to jakoś ambicja zmieniła kierunek :P

Claudio 25.06.2026 20:14

jedynie Spurs ma Gallaghera...

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625474

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się