Archiwum shoutboksa

Pjerun 11.08.2023 09:36

Gdyby nie to, że jesteśmy biedni to nie byłoby sytuacji Skriniara, Brozovics,.Lukaku i wszyscy żyli by długo i szczęśliwie. Niestety są problemy co okienko.

domin98 11.08.2023 09:36

no mowie, jest zle = hardy na sb

Orzeu 11.08.2023 09:36

amen

Dzonyy 11.08.2023 09:36

poniekad tak, ale tez duza zasluga w tym milosnika calowania herbow

Tom_Hardy 11.08.2023 09:35

A ty co masz?

Orzeu 11.08.2023 09:35

DonDawido 11.08.2023 09:35 A na nowego dyrektora sportowego proponuję Orzeua. On by kupował młodych zawodników, na których byśmy nie tracili

Tom_Hardy 11.08.2023 09:35

I pojawiam sie na sb bo jest wielkie gowno na ten moment i mam argumenty

domin98 11.08.2023 09:35

pdw

DonDawido 11.08.2023 09:35

Domin :zolta:

Dzonyy 11.08.2023 09:35

DonDawido 11.08.2023 09:32 Dzonyy 11.08.2023 09:27 Teraz kazdy bedzie nam rzucac kosmos stawki. Mamy noz na gardle. -> Sami sobie ten nóż naostrzyliśmy.

domin98 11.08.2023 09:35

wtedy będę krytykował, bo uważam ten potecjalny ruch za idiotyczny jeśli to ma być napastnik nr 3 i do tego za taką kasę

nicolas80 11.08.2023 09:35

Arnautovic za 20 mln. To trochę pachnie desperacją

DonDawido 11.08.2023 09:35

A na nowego dyrektora sportowego proponuję Orzeua. On by kupował młodych zawodników, na których byśmy nie tracili.

domin98 11.08.2023 09:35

nie, nie będę

Pjerun 11.08.2023 09:35

Główny problem bierze się z braku pieniedzy

Tom_Hardy 11.08.2023 09:34

A jak przyjdzie ro w obronie swojej racji bedziesz klepal ze ma potencjal?

domin98 11.08.2023 09:34

ale jak zwykle, jest źle, pojawia się Hardy na sb

DonDawido 11.08.2023 09:34

Nie mówię, że Marotta ma odejść, tylko może by jakieś wnioski wyciągnął? :D

domin98 11.08.2023 09:34

bo na razie to zwykłe pier dolenie

domin98 11.08.2023 09:34

a przyszedł tu ten arna za 12?

Tom_Hardy 11.08.2023 09:34

Cudem jest arna za +12? XD

domin98 11.08.2023 09:34

wysuwam kandydaturę MArtinsa2000 lub Pablo77

domin98 11.08.2023 09:33

no to co kto nowym dyrektorem sportowym?

Pjerun 11.08.2023 09:33

Nie narzekajcie na Marotte, bo jak on odejdzie to się zacznie dopiero. Przy tym budżecie co mamy (a w zasadzie nie mamy) to robi cuda

DonDawido 11.08.2023 09:32

Dzonyy 11.08.2023 09:27 Teraz kazdy bedzie nam rzucac kosmos stawki. Mamy noz na gardle. -> Sami sobie ten nóż naostrzyliśmy.

DonDawido 11.08.2023 09:32

Xucatlan 11.08.2023 09:27 Przede wszystkim trzeba była zażądać normalnej kwoty za Brozovica. Zaraz się okaże, że 34 letni Arnautovic jest warty mniej więcej tyle co Chorwat.... -> My nie umiemy sprzedawać. Nie wiem czy to przez naszą znaną sytuację finansową, ale dajemy się dymać.

DonDawido 11.08.2023 09:31

Claudio 11.08.2023 09:26 Wiadomo chińczyk golodupiec, ale też mam niestety coraz większe wątpliwości związane z duetem M&A -> Ja też niestety. W to okno wychodzi jednak brak jakichś kompetencji.

erebos 11.08.2023 09:31

Zarząd chce młodych graczy, na których można zarobić w przyszłości, a do tego nie chcą, aby Inter brał udział w licytacjach. Inzaghi ma swój pomysł. Dyrektorzy mogą mieć związane ręce i kombinują, aby jakieś kompromisy załatwić.

Seba 11.08.2023 09:31

Niestety Inzaghiemu nadal się wydaje, że trenuje Lazio

Tom_Hardy 11.08.2023 09:31

Ale 40 na makumbe bylo?

domin98 11.08.2023 09:30

to jest największy problem

domin98 11.08.2023 09:30

przede wszystkim to jesteśmy biedakami

Dzonyy 11.08.2023 09:30

Mi przyjscie Arnautovica sie podoba, ale nie za takie pieniadze :D

erebos 11.08.2023 09:29

Ogólnie, to widać, że nie ma jednej strategii na linii zarząd-M&A-Inzaghi.

Tom_Hardy 11.08.2023 09:29

Marotta juz jest do wypjerdolenia powoli. Po skriniarze, po tych przeciaganiach transferow

andyvdm 11.08.2023 09:29

I to przed samym startem ligi

andyvdm 11.08.2023 09:29

Sam szrot zostal do wyboru

domin98 11.08.2023 09:28

samardzic juz testy przeszedl akurat

andyvdm 11.08.2023 09:28

A kto by chcial sprzedawac po promocyjnej cenie biedakom swoich podstawowych napastnikow

erebos 11.08.2023 09:28

Agent Samardzicia jeszcze negocjował chyba roczną podwyżkę kontraktu, co też wydłużyło sprawę.

Dzonyy 11.08.2023 09:27

Teraz kazdy bedzie nam rzucac kosmos stawki. Mamy noz na gardle.

Xucatlan 11.08.2023 09:27

Przede wszystkim trzeba była zażądać normalnej kwoty za Brozovica. Zaraz się okaże, że 34 letni Arnautovic jest warty mniej więcej tyle co Chorwat....

Claudio 11.08.2023 09:26

Wiadomo chińczyk golodupiec, ale też mam niestety coraz większe wątpliwości związane z duetem M&A

Pjerun 11.08.2023 09:25

Agenta i ojca*

Pjerun 11.08.2023 09:24

Może wykorzystamy świetne relacje z Bayernem i nam oddadzą za darmo Choupo Motinga po zakupie Kane

andyvdm 11.08.2023 09:24

Dalwka droga z Udine do Mediolanu

Pjerun 11.08.2023 09:24

Samardzic przeszedł testy, czeka na agenta i obcas żeby podpisać. Możliwe, że dzisiaj

andyvdm 11.08.2023 09:24

Samardzic juz 2tyrzien dojezdza na te testy

erebos 11.08.2023 09:24

Tottki już zapytania wrzucają o zastępstwo Kane'a. David, Orban, Wahi.

andyvdm 11.08.2023 09:23

Samardzic juz 2tyrzien dojezdza na te testy

Kredence 11.08.2023 09:22

Ale tak to jest jak klub nie ma żadnego scoutingu, a polega praktycznie tylko i wyłącznie na relacjach z agentami, na prowizjach, na tym, że uda się przekabacić gracza i ten będzie czekał tylko na Inter, jak się skończy na Arnautoviciu za którego zapłacimy pod 10 mln lub więcej to Marotta skompromituje się strasznie

Orzeu 11.08.2023 09:21

w Interze by mu się chciało

Orzeu 11.08.2023 09:21

tylko że no to są profile których nie chce trener

Xucatlan 11.08.2023 09:21

Ta, nzolę, któemu nawet się nie chce punktualnie na treningi przyjeżdżać.

Tom_Hardy 11.08.2023 09:21

Wahi pojdzie do psg

Orzeu 11.08.2023 09:20

teraz jak się Balogun nie udał to powinni się zakręcić obok tego Dia albo Wahi

Tom_Hardy 11.08.2023 09:20

Sie nie zdziwie jak wycofaja sie sami z samardzicia bo nie ma hajsa na napadziora

Orzeu 11.08.2023 09:20

i wymienić Correę na Sancheza

Orzeu 11.08.2023 09:20

ja to mówiłem od początku Nzolę wziąć za dychę i inwestować w obronę

Kredence 11.08.2023 09:19

Czy musi być 34 letni chłop

Orzeu 11.08.2023 09:19

wiec stąd Arna się pojawił

Tom_Hardy 11.08.2023 09:19

Marotta kompromitacja za never ending stories

Kredence 11.08.2023 09:19

Czy doświadczenie Taremiego jest odpowiednie ?

Tom_Hardy 11.08.2023 09:18

Gowno sklad na ten moment poza kilkoma wyjatkami

Orzeu 11.08.2023 09:18

Inzi chce doświadczonego i wysokiego napastnika

Kredence 11.08.2023 09:18

Arna to żart

Orzeu 11.08.2023 09:18

no wydaje się że nie, mamy 30 baniek i albo bierzemy Taremiego + obrońcę wypożyczamy albo przepłacamy Arnę za 10 i obrońcę jakiegoś kupujemy

Kredence 11.08.2023 09:18

Potem żebrać o obrońcę

Kredence 11.08.2023 09:17

Brać tego taremiego i się nie wygłupiać

Orzeu 11.08.2023 09:17

no wydaje się że nie mamy 30 baniek i albo bierzemy Taremiego + obrońcę wypożyczamy albo przepłacamy Arnę za 10 i obrońcę jakiegoś kupujemy

Kredence 11.08.2023 09:17

Albo zhang xd

Kredence 11.08.2023 09:17

Ładna tabelka ale czy życie tego nie zweryfikuje

DonDawido 11.08.2023 09:17

Słuchajcie, ale pamiętajcie, że za 30-letniego Kane'a Bayern zapłaci około 120mln.

Orzeu 11.08.2023 09:17

ja wiem, że raty, odroczone płatności bla bla bla ale na to wygląda że tak jak na grafice taki jest budżet

Orzeu 11.08.2023 09:16

samofinansujące się mercato

Kredence 11.08.2023 09:16

Orzeu jesteś pewien ?

Orzeu 11.08.2023 09:16

z pieniędzy na Onanę zostało 30 mln euro Pjerun

Wiciux 11.08.2023 09:15

tucu i tak nie odejdzie

Wiciux 11.08.2023 09:15

brać sanczeza za free, a budżet ładować w obrońce i te domniemane środki które może jeszcze są trzeba wydać teraz bo za rok nie będzie ich. Płacić za irańczyka 30 mln albo za arsne powyżej 10 to jest skandal

Kredence 11.08.2023 09:15

34 lata, 12 mln - XD

Tom_Hardy 11.08.2023 09:15

34 lata 12 baniek a na bramkarza 15 nie bylo

Orzeu 11.08.2023 09:15

lubię Arnę ale no to powinna być operacja za 4-5 mln euro

Pjerun 11.08.2023 09:15

Zhang myśli, że jak poczeka jeszcze miesiąc to fani i trener zapomną o pieniądzach za Onane, które mieliśmy przeznaczyć na Lukaku

Orzeu 11.08.2023 09:14

no nie warto

Orzeu 11.08.2023 09:14

pytanie czy warto

Orzeu 11.08.2023 09:14

więc jak będziemy chcieli przepłacić to weźmiemy Arnę za 12

Orzeu 11.08.2023 09:14

mamy 25 na napastnika

Orzeu 11.08.2023 09:14

stać nas

domin98 11.08.2023 09:14

jezu co za czasy

domin98 11.08.2023 09:14

o ile bedzie nas na niego stać xD

Claudio 11.08.2023 09:13

Ja ciągle mam nadzieję że Arna nie byłby naszym napastnikiem nr 3. To byłoby już za wiele

Orzeu 11.08.2023 09:12

wykrakał

martins2000 11.08.2023 09:07

Arna to gówno piłkarz

Nasir 11.08.2023 09:02

witam niestety nie stac nas nawet na arnautovica

Kredence 11.08.2023 09:01

To zbyt wiele jak na mnie

Kredence 11.08.2023 09:01

Jak oni zapłacą cokolwiek za Arne nawet jakieś 8 mln, to moim zdaniem to będzie niesamowita kompromitacja, mieć tyle czasu i na koniec okna żebrać o 34 letniego zawodnika

DonDawido 11.08.2023 09:01

No zobaczymy jeszcze jak na tym mercato wyjdziemy, jak je zakończymy.

DonDawido 11.08.2023 09:01

Nie jest to żaden top, ale jest całkiem dobrym bramkarzem. Gorszy niż Onana, to oczywiste, ale na lepszego nas nie stać.

Shoutbox

Matti 25.06.2026 15:56

ale no nie sądzę, że to się wydarzy i tak

Matti 25.06.2026 15:55

i już wtedy Nico nie chciał odchodzić pomimo, że oferta kontraktu była wysoka

Matti 25.06.2026 15:55

oferta Spurs była rok temu

AveCaesar 25.06.2026 15:54

dla nas*

AveCaesar 25.06.2026 15:54

Paz był dla Como za 60 mln. Pewnie później Real by go zgarnął. Dla pewnie będzie drożej i nie będziemy chcieli się bawić w odkupy z Perezem tylko mieć swojego zawodnika.

martins2000 25.06.2026 15:53

Spurs z 1 ofertą 70 mln

Claudio 25.06.2026 15:51

Marotta z Perezem w przeciwieństwie do Percassiego ma dobre stosunki więc jeśli Paz mieści się w kwocie 60mln to niech nie przedłużają tego bo Angole tylko czekają jak te hieny. Marotta i Ausilio możecie załatwić nam mercato.

Jacenty 25.06.2026 15:30

Pedulla: #Real potwierdził #Como swoją wolę wznowienia [transferu] Nico #Paz (to był najbardziej prawdopodobny scenariusz) i ponownego wystawienia go na rynek za 55-60 milionów

Jacenty 25.06.2026 15:27

Caramazza: zaczyna się właśnie wyścig po NIco Paza

Lopez 25.06.2026 14:52

ale to już chyba dawno

Jaszczu91 25.06.2026 14:52

Wanda już ma młodszego naganiacza :brawo:

Lopez 25.06.2026 14:52

chciałbym icardiego w serie a znowu

Est 25.06.2026 12:58

dawno nie wiedziałem o nim żadnych newsów, ale on chyba już bez Wandy

Claudio 25.06.2026 12:57

Na wahadle to tylko Wanda

Jaszczu91 25.06.2026 12:46

Icardi nie ma klubu. Może on na wahadełko? :lol:

HB 25.06.2026 12:43

:serce:

Rebelde 25.06.2026 12:39

Ale uda sie z Dodo

HB 25.06.2026 12:21

jak nie udalo sie z Palestrą, to tym bardziej nie uda się z Pazem

Claudio 25.06.2026 12:18

Dobrze ze Bayern ma dobrze obsadzone pozycje i Musiała wrócił bo jeszcze by oni się rzucili na Paza

El_Imprezatore 25.06.2026 12:12

albo się dogadaja albo pójdzie do anglii, Inter ma szanse na ten transfer tak może 5%

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625450

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się