Archiwum shoutboksa

Piekarz 11.08.2023 10:46

Obrzydliwe mercato

Piekarz 11.08.2023 10:46

Jestem bardzo rozjuszony

Piekarz 11.08.2023 10:45

Gdzie jest ta cholerna kasa? Gdzie ona jest? Złodziej żółty zaje.bał

Piekarz 11.08.2023 10:44

Onana powinien być naszym bramkarzem.

VVujek 11.08.2023 10:44

A czy ja mówię, że się nie broni xd

Dzonyy 11.08.2023 10:44

To kto by bronil?

VVujek 11.08.2023 10:44

No to ewidentnie się nie zrozumieliśmy

Tom_Hardy 11.08.2023 10:43

Wujek ale nawet taki hajs za podpis to jakosciowo sie broni.

Piekarz 11.08.2023 10:43

Już wolę zostać z trzema napastnikami

jaszczomb 11.08.2023 10:43

15 mln wy :cenzor: w bloto

jaszczomb 11.08.2023 10:43

bez somera i bisexa

Piekarz 11.08.2023 10:43

Jak wezmą tego z gówna ulepionego Arnę to jakby nam w twarz napluli

Dzonyy 11.08.2023 10:43

Bez ktorych jaszczomb?

jaszczomb 11.08.2023 10:42

Ty chyba nie rozumiesz co ja napisalem. Mam na mysli, ze mozna sie bylo obejsc bez tych 2 konkretnych transferow i dolozyc to do napastnika.

VVujek 11.08.2023 10:42

Jakie swoje, chodzi mi o to że to wcale nie transfer za free

VVujek 11.08.2023 10:42

Tom_Hardy 11.08.2023 10:39 10-15 za podpisy dla thurama i agenta to kurva promocja patrzac na oferte za arnautovicia ale wujek bedzie swoje przepychal xD

jaszczomb 11.08.2023 10:42

VVujek 11.08.2023 10:41 My wydaliśmy więcej niż 15 mln na zawodników. Jaszczomp

Tom_Hardy 11.08.2023 10:42

Piekarz 11.08.2023 10:41 Spalletti osiągnął takie same wyniki jak Mancini, tylko że z lepszą kadrą - tu sie zgodze jak najbardziej

Piekarz 11.08.2023 10:42

Mancini zrobił więcej, był doskonałym trenerem

Piekarz 11.08.2023 10:42

A to Spalletti jest tu uważany za tego, co wyciągnął Inter z bagna

Tom_Hardy 11.08.2023 10:41

Ja nie przewidywalem 3-0. Ktos inny. Jak juz chcesz polemizowac ze mna to chociaz nie przytaczaj nie moich wypowiedzi

Piekarz 11.08.2023 10:41

Spalletti osiągnął takie same wyniki jak Mancini, tylko że z lepszą kadrą

VVujek 11.08.2023 10:41

My wydaliśmy więcej niż 15 mln na zawodników. Jaszczomp

Wiciux 11.08.2023 10:41

Imo jak przyjdzie arna jako nr 3 napastnik to realny cel na ten sezon top top 4. Niech sobie mistrza w tym przypadku chińczyk z głowy wybije

Dzonyy 11.08.2023 10:41

Dokladnie i przegrlaismy 3:0 jak przewidywales

Piekarz 11.08.2023 10:41

Co to za durna odpowiedź? Jak Ci nie wstyd?

Tom_Hardy 11.08.2023 10:41

Do momentu lukaka z porto to naqet by na GM nie wygral

Dzonyy 11.08.2023 10:40

A inzaghi by wygral LM gdyby nie Lukaku

Piekarz 11.08.2023 10:39

W dodatku wszedłby do tej LM 2 lata przed Spallettim, gdyby już wtedy czwarte miejsce dawało LM

Tom_Hardy 11.08.2023 10:39

10-15 za podpisy dla thurama i agenta to kurva promocja patrzac na oferte za arnautovicia ale wujek bedzie swoje przepychal xD

Piekarz 11.08.2023 10:39

To Roberto Mancini zbudował fundamenty pod awans do LM i mistrzostwo Włoch

Dzonyy 11.08.2023 10:38

Potencjal manciniego xDDD

VVujek 11.08.2023 10:38

Potencjał Manciniego? Xd

jaszczomb 11.08.2023 10:38

znajdz mi tansza opcje w tym przedziale jakosciowym

Dzonyy 11.08.2023 10:38

A gdzie ja wszystko wychwalam?

jaszczomb 11.08.2023 10:38

VVujek 11.08.2023 10:37 10-15 baniek za podpis dla Thurama i agenta

Tom_Hardy 11.08.2023 10:37

Klinsi64 11.08.2023 10:33 beka ze ludzie wszystko wychwalają nawet jak jest gówniane - dzonasy i domyny pogaszone

VVujek 11.08.2023 10:37

10-15 baniek za podpis dla Thurama i agenta

Piekarz 11.08.2023 10:36

Gdyby Chińczycy nie roztrwonili potencjału zbudowanego przez Manciniego, dziś to my bylibyśmy mistrzem Europy

VVujek 11.08.2023 10:36

Jakie 15 przecież za Frattesi trzeba zapłacić.

erebos 11.08.2023 10:35

Pjerun to byśmy wypychali Bastoniego albo Barellę. W tym roku może już tak dobrze nie być.

Piekarz 11.08.2023 10:35

Za Thohira nie było najlepiej, ale taki sezon 2015/2016 był pięknym przeżyciem, niesamowitym doświadczeniem, wspaniałą walką

erebos 11.08.2023 10:35

Przecież Turas grał w obu derbach w LM.

Piekarz 11.08.2023 10:34

Jak masz pusty pokój to nietrudno porządek utrzymać

Dzonyy 11.08.2023 10:34

Bylo zero nadzieji.

Dzonyy 11.08.2023 10:34

Za tokira to chyba byla juz taka degrengolada, ze sie czlowiek nie denerwowal.

Pjerun 11.08.2023 10:34

Mnie ciekawi jak wyglądałoby mercato gdybyśmy nie wyszli z grupy LM, jak większość przewidywała

jaszczomb 11.08.2023 10:34

beka, ze majac 90 mln z transferów wychodzacych na ten moment wydaliśmy 15 na bisexa i sommera nie majac pieniedzy na napastnika

Klinsi64 11.08.2023 10:34

a nie czekaj...

Klinsi64 11.08.2023 10:34

za morasia był bałagan za zhanga balogun

Piekarz 11.08.2023 10:33

Dopóki to będzie tak wyglądać, to będę pluł jadem i obrażał gnojów

Piekarz 11.08.2023 10:33

Ja się z tym godzić nie będę

Klinsi64 11.08.2023 10:33

beka ze ludzie wszystko wychwalają nawet jak jest gówniane

Piekarz 11.08.2023 10:33

Wcale nie mocniej to po pierwsze, za Thohira nie dochodziliśmy do finału LM to po drugie

VVujek 11.08.2023 10:32

Czas się pogodzić z tym, że tak to będzie wyglądało.

VVujek 11.08.2023 10:32

Beka, że ludzie mocniej narzekają teraz niż za Tohira xd

domin98 11.08.2023 10:31

dokl dzony

Piekarz 11.08.2023 10:31

Jak można w ogóle pomyśleć o tym żeby ściągnąć z gówna ulepionego Arnautovicia przed emeryturą, podczas gdy naszym trzecim napastnikiem jest Korea obrzydliwy gównozjad

VVujek 11.08.2023 10:30

Za czasów Morasia były transfery jak Osimhen, ale był też bałagan.

Dzonyy 11.08.2023 10:30

W 1 derbach Hakan nie gral na 6 z tego co pamietam.

Pjerun 11.08.2023 10:30

No to jest żenada.

Piekarz 11.08.2023 10:30

Jak można o obesranego Sommera, kurdupla, drugiego bramkarza poważnego klubu, walczyć przez miesiąc w pocie czoła

erebos 11.08.2023 10:30

domin98 porażka Romą, pierwsze derby, oba z Lazio, pucha z Juventusem na wyjeździe. Cała masa tego była.

Dzonyy 11.08.2023 10:30

Piekarz jesli nie wybudujemy stadiony to bedzie tak zawsze :D

Piekarz 11.08.2023 10:29

Co roku to samo

Piekarz 11.08.2023 10:29

I to dziadowanie do końca okienka, walka o jakieś skrajnie gówniane nazwiska jakbyśmy próbowali zakontraktować Messiego w prajmie

Klinsi64 11.08.2023 10:29

chińska podróbka

Piekarz 11.08.2023 10:28

Gówno odkąd sięgnąć pamięcią, bieda bieda bieda i bieda

Dzonyy 11.08.2023 10:28

Pewnie tak. nawalil by duzo bramek, a na koniec sezonu by bylo zero tituli i 5 trener :D

Piekarz 11.08.2023 10:28

Biedowanie cholerne chińskie

Klinsi64 11.08.2023 10:28

za czasów Morattiego Osimhen juz by strzelał Salzburgowi

erebos 11.08.2023 10:28

Osimhen grający w Napoli, to od dawna jest typ piłkarza poza zasięgiem finansowym kogokolwiek we Włoszech. Ale popieram chciałoby się zobaczyć kluba walczący o Ramosa, Davida itp.

Piekarz 11.08.2023 10:28

Żaden Beto, żaden Sreto, żaden Taremi gówniany

Dzonyy 11.08.2023 10:27

Gosc pewnie pojdzie za tyle ile my wydamy w mercato do konca dekady.

KKazam 11.08.2023 10:27

Ten jaremi moze byc, ale max 20 mln. Ma rok kontraktu. Jezu, przeciez to rozboj w bialy dzien

Dzonyy 11.08.2023 10:27

Osimhen xD

jaszczomb 11.08.2023 10:26

wielki beppe negocjator :)

jaszczomb 11.08.2023 10:26

bedzie 12 + sensi

domin98 11.08.2023 10:26

konkrety proszę

domin98 11.08.2023 10:26

w których meczach oprócz finału LM nie było widać Hakana?

KKazam 11.08.2023 10:26

Koreła raczej zostanie, przyzwyczajajcie sie

Klinsi64 11.08.2023 10:25

Arnautovic tylko na 4 i za góra 5 mln ma sens reszta to idiotyzm

KKazam 11.08.2023 10:25

Arna spoko, podoba mi sie ten pomysl ....ale nie na takich warunkach. To kryminal

Piekarz 11.08.2023 10:25

Ani po Beto, ani po Sreto, ani po Arnautovicia zasranego

Piekarz 11.08.2023 10:25

W takim klubie, po takim sezonie, celem powinien być Osimhen

Piekarz 11.08.2023 10:25

Nie Pjerun, ani po Beto, ani po Arnautovicia

Dzonyy 11.08.2023 10:24

Chyba bylismy, ale nie chca go oddac.

Pjerun 11.08.2023 10:23

Powinniśmy pójść po Beto, a nie Arnautovica.

VVujek 11.08.2023 10:23

Gra wyglądała dobrze to już nie wina Szymona, że zawodnicy nie potrafili wykorzystać stwarzanych sytuacji

Piekarz 11.08.2023 10:23

Inzaghi jest absolutny niepodważalny TOP trenerski

Dzonyy 11.08.2023 10:23

nie wiem co by on musial zrobic, zeby ocenic pozytywnie ten transfer :D

erebos 11.08.2023 10:22

Hakan tak grał, że nie było go widać w większości ważnych spotkań. Patrzmy realnie (co więcej zostawał na placu, a Szymon ściągał Barellę), a nie tylko przez różowe okulary.

Tom_Hardy 11.08.2023 10:22

Lautaro jak sie zatnie to jest wyzywany od pokemonow a potem pisza tu ze robi liczby

Dzonyy 11.08.2023 10:22

Jezu 15 baniek za 34 latka.

Dzonyy 11.08.2023 10:22

Wedlug Sky Arna priorytetem.

KKazam 11.08.2023 10:22

Wypada zaufac kobrze i łysemu. Bo co innego nam zostaje?

KKazam 11.08.2023 10:22

Chociaz mylyto tez byl juz wiekowy jak przechodzil

Tom_Hardy 11.08.2023 10:21

Powtarzam cieszmy sie z sukcesu w LM ale 2 raz taka drabinka sie nie trafi. Zobaczymy co w tym roku pokazemy w lidze M i serie A

KKazam 11.08.2023 10:21

Balogun ... A teraz jeremi

Pjerun 11.08.2023 10:20

Tylko przy tych porażkach graliśmy naprawdę dobrze, robiliśmy masę sytuacji. Problem to była skuteczność, a to nie jest raczej błąd Inzaghiego. Piłkarze dawali dupy

Shoutbox

AveCaesar 25.06.2026 10:14

A zamiast Paza i Jonesa jest przecież Diouf

martins2000 25.06.2026 10:13

Proszę nie pisać o Dodo bo to ponoć są wysrywy martinsa według najmądrzejszego na tym portalu niejakiego Klaudiuszka🚑🤣

AveCaesar 25.06.2026 10:13

No to będzie Guga co z prawej śmiga

Dzonyy 25.06.2026 10:03

Z|obaczymy 50 za bissecka jak swinia niebo

AveCaesar 25.06.2026 10:00

Dużo większe boom jak z Palestrą i okienko świetne.

AveCaesar 25.06.2026 09:53

Powiedzmy Kayode 40, Solet 30, Mancini 20. Czyli Bisseck z 50, Frattesi +/- 30 i reszta Pavardy, Asllanie itd. Dałoby się.

AveCaesar 25.06.2026 09:50

AveCaesar 25.06.2026 09:47 Czyli 50 z Palestry i 25/30 z Jonesa i jest Paz. Z wahadłem poczekają na sprzedaże i obroną ?

AveCaesar 25.06.2026 09:48

Tylko żeby nie targowali się miesiąc o 5 mln i drugi o 2 mln bonusów bo znowu jakiś Arsenal wejdzie i pozamiatane 😒

AveCaesar 25.06.2026 09:47

Czyli 50 z Palestry i 25/30 z Jonesa i jest Paz. Z wahadłem poczekają na sprzedaże

Jacenty 25.06.2026 09:28

CdS - w przyadku przyjścia NIco Paza, Inter nie wydawałby 25 mln na Curtisa Jonesa, gdyż Argentyńczyk zająłby miejsce w pomocy przeznaczone dla Anglika, z czym zgadzają się wszyscy w klubie, od włąścicieli, którzy mieliby głośny i medialny transfer, po trenera i zawodników, z Lautaro na czele

AveCaesar 25.06.2026 09:24

F. ROMANO - Dziś dzień Nico Páza w Madrycie: Real ogłosi, że chcą go kupić i odsprzedać, da szansę Como, żeby go zabrać... inaczej otwarta aukcja.

Jacenty 25.06.2026 09:23

Tuttosport - w Interze zastanawiają się nad zastępcą Palestry. Rozważa się dwa scenariusze - na wypadek zakupu Nico Paza Inter nie będzie dysponował wysoką kwotą, i wówczas możliwy będzie zakup Dodo (pierwsze zapytania zostały już złożone), któremu za rok wygasa kontrakt z Fiorentiną, Cambiaso - który mógłby zostać częścią wymiany z Juventsuem (co wymagałoby dopłaty na rzecz Juventusu), oraz Norton Cuffy. Jeżeli Inter nie wydawałby pieniędzy na Nico Paza, na stół wracają nazwiska Ndoye, Diaby, Kayode.

AveCaesar 25.06.2026 09:21

Pedullà – Inter analizuje różne opcje wzmocnienia prawej flanki. Oprócz sondowania sytuacji wokół Dodô, klub interesuje się również innymi zawodnikami, takimi jak Kayode (wyceniany na 35 mln euro) czy Singo (którego Ausilio obserwuje od dłuższego czasu). Mogą pojawić się także inne nazwiska; kluczowe jest zrozumienie obranej strategii.

Jacenty 25.06.2026 09:17

Schira - Catanzaro rozmawia z Interem aby pozyskać młodego obrońcę Bovio

Jacenty 25.06.2026 09:15

na wypadek*

Jacenty 25.06.2026 09:14

planem B - naypadek wykrzaczenia się transferu Soleta - Chalobah

AveCaesar 25.06.2026 08:43

Gdzieś czytałem, że Bayern znowu na Bissecku

AveCaesar 25.06.2026 08:42

Romano - De Vrij w Panathinaikos zamknięty: porozumienie prawie osiągnięte, Grecy czekają tylko na ostatnie OK od obrońcy i wtedy będzie załatwione

AveCaesar 25.06.2026 08:42

Di Marzio – Delegacja Brighton przebywała w Mediolanie w związku z serią spotkań. Angielski klub jest zainteresowany Frattesim, jednak to Nottingham Forest jest bliżej pozyskania pomocnika Interu.

AveCaesar 25.06.2026 08:41

GDS – 🇧🇷 Guga, brazylijski zawodnik grający na skrzydle lub boku obrony, urodzony w 1998 roku i występujący w barwach Fluminense, został zaoferowany Interowi.

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625409

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się