Obrzydliwe mercato
Jestem bardzo rozjuszony
Gdzie jest ta cholerna kasa? Gdzie ona jest? Złodziej żółty zaje.bał
Onana powinien być naszym bramkarzem.
A czy ja mówię, że się nie broni xd
To kto by bronil?
No to ewidentnie się nie zrozumieliśmy
Wujek ale nawet taki hajs za podpis to jakosciowo sie broni.
Już wolę zostać z trzema napastnikami
15 mln wy
w bloto
bez somera i bisexa
Jak wezmą tego z gówna ulepionego Arnę to jakby nam w twarz napluli
Bez ktorych jaszczomb?
Ty chyba nie rozumiesz co ja napisalem. Mam na mysli, ze mozna sie bylo obejsc bez tych 2 konkretnych transferow i dolozyc to do napastnika.
Jakie swoje, chodzi mi o to że to wcale nie transfer za free
Tom_Hardy 11.08.2023 10:39 10-15 za podpisy dla thurama i agenta to kurva promocja patrzac na oferte za arnautovicia ale wujek bedzie swoje przepychal xD
VVujek 11.08.2023 10:41 My wydaliśmy więcej niż 15 mln na zawodników. Jaszczomp
Piekarz 11.08.2023 10:41 Spalletti osiągnął takie same wyniki jak Mancini, tylko że z lepszą kadrą - tu sie zgodze jak najbardziej
Mancini zrobił więcej, był doskonałym trenerem
A to Spalletti jest tu uważany za tego, co wyciągnął Inter z bagna
Ja nie przewidywalem 3-0. Ktos inny. Jak juz chcesz polemizowac ze mna to chociaz nie przytaczaj nie moich wypowiedzi
Spalletti osiągnął takie same wyniki jak Mancini, tylko że z lepszą kadrą
My wydaliśmy więcej niż 15 mln na zawodników. Jaszczomp
Imo jak przyjdzie arna jako nr 3 napastnik to realny cel na ten sezon top top 4. Niech sobie mistrza w tym przypadku chińczyk z głowy wybije
Dokladnie i przegrlaismy 3:0 jak przewidywales
Co to za durna odpowiedź? Jak Ci nie wstyd?
Do momentu lukaka z porto to naqet by na GM nie wygral
A inzaghi by wygral LM gdyby nie Lukaku
W dodatku wszedłby do tej LM 2 lata przed Spallettim, gdyby już wtedy czwarte miejsce dawało LM
10-15 za podpisy dla thurama i agenta to kurva promocja patrzac na oferte za arnautovicia ale wujek bedzie swoje przepychal xD
To Roberto Mancini zbudował fundamenty pod awans do LM i mistrzostwo Włoch
Potencjal manciniego xDDD
Potencjał Manciniego? Xd
znajdz mi tansza opcje w tym przedziale jakosciowym
A gdzie ja wszystko wychwalam?
VVujek 11.08.2023 10:37 10-15 baniek za podpis dla Thurama i agenta
Klinsi64 11.08.2023 10:33 beka ze ludzie wszystko wychwalają nawet jak jest gówniane - dzonasy i domyny pogaszone
10-15 baniek za podpis dla Thurama i agenta
Gdyby Chińczycy nie roztrwonili potencjału zbudowanego przez Manciniego, dziś to my bylibyśmy mistrzem Europy
Jakie 15 przecież za Frattesi trzeba zapłacić.
Pjerun to byśmy wypychali Bastoniego albo Barellę. W tym roku może już tak dobrze nie być.
Za Thohira nie było najlepiej, ale taki sezon 2015/2016 był pięknym przeżyciem, niesamowitym doświadczeniem, wspaniałą walką
Przecież Turas grał w obu derbach w LM.
Jak masz pusty pokój to nietrudno porządek utrzymać
Bylo zero nadzieji.
Za tokira to chyba byla juz taka degrengolada, ze sie czlowiek nie denerwowal.
Mnie ciekawi jak wyglądałoby mercato gdybyśmy nie wyszli z grupy LM, jak większość przewidywała
beka, ze majac 90 mln z transferów wychodzacych na ten moment wydaliśmy 15 na bisexa i sommera nie majac pieniedzy na napastnika
a nie czekaj...
za morasia był bałagan za zhanga balogun
Dopóki to będzie tak wyglądać, to będę pluł jadem i obrażał gnojów
Ja się z tym godzić nie będę
beka ze ludzie wszystko wychwalają nawet jak jest gówniane
Wcale nie mocniej to po pierwsze, za Thohira nie dochodziliśmy do finału LM to po drugie
Czas się pogodzić z tym, że tak to będzie wyglądało.
Beka, że ludzie mocniej narzekają teraz niż za Tohira xd
dokl dzony
Jak można w ogóle pomyśleć o tym żeby ściągnąć z gówna ulepionego Arnautovicia przed emeryturą, podczas gdy naszym trzecim napastnikiem jest Korea obrzydliwy gównozjad
Za czasów Morasia były transfery jak Osimhen, ale był też bałagan.
W 1 derbach Hakan nie gral na 6 z tego co pamietam.
No to jest żenada.
Jak można o obesranego Sommera, kurdupla, drugiego bramkarza poważnego klubu, walczyć przez miesiąc w pocie czoła
domin98 porażka Romą, pierwsze derby, oba z Lazio, pucha z Juventusem na wyjeździe. Cała masa tego była.
Piekarz jesli nie wybudujemy stadiony to bedzie tak zawsze
Co roku to samo
I to dziadowanie do końca okienka, walka o jakieś skrajnie gówniane nazwiska jakbyśmy próbowali zakontraktować Messiego w prajmie
chińska podróbka
Gówno odkąd sięgnąć pamięcią, bieda bieda bieda i bieda
Pewnie tak. nawalil by duzo bramek, a na koniec sezonu by bylo zero tituli i 5 trener
Biedowanie cholerne chińskie
za czasów Morattiego Osimhen juz by strzelał Salzburgowi
Osimhen grający w Napoli, to od dawna jest typ piłkarza poza zasięgiem finansowym kogokolwiek we Włoszech. Ale popieram chciałoby się zobaczyć kluba walczący o Ramosa, Davida itp.
Żaden Beto, żaden Sreto, żaden Taremi gówniany
Gosc pewnie pojdzie za tyle ile my wydamy w mercato do konca dekady.
Ten jaremi moze byc, ale max 20 mln. Ma rok kontraktu. Jezu, przeciez to rozboj w bialy dzien
Osimhen xD
wielki beppe negocjator
bedzie 12 + sensi
konkrety proszę
w których meczach oprócz finału LM nie było widać Hakana?
Koreła raczej zostanie, przyzwyczajajcie sie
Arnautovic tylko na 4 i za góra 5 mln ma sens reszta to idiotyzm
Arna spoko, podoba mi sie ten pomysl ....ale nie na takich warunkach. To kryminal
Ani po Beto, ani po Sreto, ani po Arnautovicia zasranego
W takim klubie, po takim sezonie, celem powinien być Osimhen
Nie Pjerun, ani po Beto, ani po Arnautovicia
Chyba bylismy, ale nie chca go oddac.
Powinniśmy pójść po Beto, a nie Arnautovica.
Gra wyglądała dobrze to już nie wina Szymona, że zawodnicy nie potrafili wykorzystać stwarzanych sytuacji
Inzaghi jest absolutny niepodważalny TOP trenerski
nie wiem co by on musial zrobic, zeby ocenic pozytywnie ten transfer
Hakan tak grał, że nie było go widać w większości ważnych spotkań. Patrzmy realnie (co więcej zostawał na placu, a Szymon ściągał Barellę), a nie tylko przez różowe okulary.
Lautaro jak sie zatnie to jest wyzywany od pokemonow a potem pisza tu ze robi liczby
Jezu 15 baniek za 34 latka.
Wedlug Sky Arna priorytetem.
Wypada zaufac kobrze i łysemu. Bo co innego nam zostaje?
Chociaz mylyto tez byl juz wiekowy jak przechodzil
Powtarzam cieszmy sie z sukcesu w LM ale 2 raz taka drabinka sie nie trafi. Zobaczymy co w tym roku pokazemy w lidze M i serie A
Balogun ... A teraz jeremi
Tylko przy tych porażkach graliśmy naprawdę dobrze, robiliśmy masę sytuacji. Problem to była skuteczność, a to nie jest raczej błąd Inzaghiego. Piłkarze dawali dupy