Archiwum shoutboksa

Pjerun 11.08.2023 10:55

Kasy na Lukaku czy Baloguna nigdy nie bylo

Klinsi64 11.08.2023 10:55

dzieki tym oszczednosciom mocno ruszamy po Arnautovica

Piekarz 11.08.2023 10:54

A dziecko by zauważyło, że coś tu nie gra, że gruba kasa gdzieś ucieka w próżnię

Pjerun 11.08.2023 10:54

Ja podzielam zdanie Piekarza. Można się rozjuszyc

Piekarz 11.08.2023 10:54

Dajecie sobie wciskać kit

Piekarz 11.08.2023 10:53

I wy w to wierzycie? Tak się dajecie je.bać i oszukiwać w żywe oczy?

Pjerun 11.08.2023 10:53

Jeśli już o pensjach mowa to mamy wielką oszczędność po odejściu Lukaku, Brozo, Handana czy Skriniara

Piekarz 11.08.2023 10:53

Inter z jedną z najwyższych frekwencji na stadionie na świecie, z jednymi z najdroższych biletów, z milionami fanów, z kasą za dojście do finału LM nagle potrzebuje sprzedać dwóch podstawowych zawodników żeby zarobić na PENSJE i jakieś gównotransfery w większości prawie darmowe xD

VVujek 11.08.2023 10:53

Piekarz wygląda jakby, wypożyczał swoje konto jakiejś randamie lub innemu podobnemu xd

kulfon32 11.08.2023 10:52

dziadujemy jak nie wiem....

Piekarz 11.08.2023 10:52

pier.dolenie

erebos 11.08.2023 10:52

Jeżeli refinansowanie pożyczki od Oaktree będzie rzeczywiście ciężkie, to za rok, dwa możemy mieć nowego właścieciela.

VVujek 11.08.2023 10:52

Poszła na transfery i pensje.

Piekarz 11.08.2023 10:51

rozjuszyłem się

Piekarz 11.08.2023 10:51

kur.wy je.bane chińskie, won stąd, won z mojego klubu

Dzonyy 11.08.2023 10:51

Ja tam nie wierze, ze ktos kupi Inter i bedzie ladowal hajs .

Piekarz 11.08.2023 10:51

Gdzie jest kasa z ONANY, z FINAŁU LM, z BROZOVICIA, ze SPRZEDAŻY KOSZULEK I GADŻETÓW, ze sprzedaży BILETÓW KTÓRE SĄ DROGIE JAK CHU.J

erebos 11.08.2023 10:50

W chwili obecnej nie jest to materiał na właścicieli Interu, chociaż młody Zhang jako prezes ma głowę na karku.

Piekarz 11.08.2023 10:50

Poza Frattesim to są takie kwoty że nawet niepoważne o tym wspominać

Pjerun 11.08.2023 10:49

Myślę, że dużo więcej zarobilismy

Pjerun 11.08.2023 10:49

Odszedł Onana, Brozovic, Fabbian, Mulattieri, Pirola, Colidio, Males

erebos 11.08.2023 10:49

Suning to firma, którą pięknie wyruchał chiński rząd. Najpierw akcje z Evergrande, potem zakazy inwestycji w sport i ograniczenie inwestycji zagranicznych.

Piekarz 11.08.2023 10:49

To jest Twoim zdaniem "sporo wydaliśmy"?

Piekarz 11.08.2023 10:48

Czy sobie kpisz z nas?

Piekarz 11.08.2023 10:48

Dzony Ty sobie teraz jaja robisz?

Piekarz 11.08.2023 10:48

Inne wydatki typu nowe ferrari zasrańca synalka zhangowego

Dzonyy 11.08.2023 10:48

thuram, frattesi, bissex, sommer, samardzic?

Dzonyy 11.08.2023 10:47

Wydaje mi sie, ze sporo wydalismy w to mercato.

Piekarz 11.08.2023 10:47

To nie miało tak wyglądać po tym cholernym finale

VVujek 11.08.2023 10:47

Jak to gdzie, pensje i inne wydatki też są.

Piekarz 11.08.2023 10:46

Obrzydliwe mercato

Piekarz 11.08.2023 10:46

Jestem bardzo rozjuszony

Piekarz 11.08.2023 10:45

Gdzie jest ta cholerna kasa? Gdzie ona jest? Złodziej żółty zaje.bał

Piekarz 11.08.2023 10:44

Onana powinien być naszym bramkarzem.

VVujek 11.08.2023 10:44

A czy ja mówię, że się nie broni xd

Dzonyy 11.08.2023 10:44

To kto by bronil?

VVujek 11.08.2023 10:44

No to ewidentnie się nie zrozumieliśmy

Tom_Hardy 11.08.2023 10:43

Wujek ale nawet taki hajs za podpis to jakosciowo sie broni.

Piekarz 11.08.2023 10:43

Już wolę zostać z trzema napastnikami

jaszczomb 11.08.2023 10:43

15 mln wy :cenzor: w bloto

jaszczomb 11.08.2023 10:43

bez somera i bisexa

Piekarz 11.08.2023 10:43

Jak wezmą tego z gówna ulepionego Arnę to jakby nam w twarz napluli

Dzonyy 11.08.2023 10:43

Bez ktorych jaszczomb?

jaszczomb 11.08.2023 10:42

Ty chyba nie rozumiesz co ja napisalem. Mam na mysli, ze mozna sie bylo obejsc bez tych 2 konkretnych transferow i dolozyc to do napastnika.

VVujek 11.08.2023 10:42

Jakie swoje, chodzi mi o to że to wcale nie transfer za free

VVujek 11.08.2023 10:42

Tom_Hardy 11.08.2023 10:39 10-15 za podpisy dla thurama i agenta to kurva promocja patrzac na oferte za arnautovicia ale wujek bedzie swoje przepychal xD

jaszczomb 11.08.2023 10:42

VVujek 11.08.2023 10:41 My wydaliśmy więcej niż 15 mln na zawodników. Jaszczomp

Tom_Hardy 11.08.2023 10:42

Piekarz 11.08.2023 10:41 Spalletti osiągnął takie same wyniki jak Mancini, tylko że z lepszą kadrą - tu sie zgodze jak najbardziej

Piekarz 11.08.2023 10:42

Mancini zrobił więcej, był doskonałym trenerem

Piekarz 11.08.2023 10:42

A to Spalletti jest tu uważany za tego, co wyciągnął Inter z bagna

Tom_Hardy 11.08.2023 10:41

Ja nie przewidywalem 3-0. Ktos inny. Jak juz chcesz polemizowac ze mna to chociaz nie przytaczaj nie moich wypowiedzi

Piekarz 11.08.2023 10:41

Spalletti osiągnął takie same wyniki jak Mancini, tylko że z lepszą kadrą

VVujek 11.08.2023 10:41

My wydaliśmy więcej niż 15 mln na zawodników. Jaszczomp

Wiciux 11.08.2023 10:41

Imo jak przyjdzie arna jako nr 3 napastnik to realny cel na ten sezon top top 4. Niech sobie mistrza w tym przypadku chińczyk z głowy wybije

Dzonyy 11.08.2023 10:41

Dokladnie i przegrlaismy 3:0 jak przewidywales

Piekarz 11.08.2023 10:41

Co to za durna odpowiedź? Jak Ci nie wstyd?

Tom_Hardy 11.08.2023 10:41

Do momentu lukaka z porto to naqet by na GM nie wygral

Dzonyy 11.08.2023 10:40

A inzaghi by wygral LM gdyby nie Lukaku

Piekarz 11.08.2023 10:39

W dodatku wszedłby do tej LM 2 lata przed Spallettim, gdyby już wtedy czwarte miejsce dawało LM

Tom_Hardy 11.08.2023 10:39

10-15 za podpisy dla thurama i agenta to kurva promocja patrzac na oferte za arnautovicia ale wujek bedzie swoje przepychal xD

Piekarz 11.08.2023 10:39

To Roberto Mancini zbudował fundamenty pod awans do LM i mistrzostwo Włoch

Dzonyy 11.08.2023 10:38

Potencjal manciniego xDDD

VVujek 11.08.2023 10:38

Potencjał Manciniego? Xd

jaszczomb 11.08.2023 10:38

znajdz mi tansza opcje w tym przedziale jakosciowym

Dzonyy 11.08.2023 10:38

A gdzie ja wszystko wychwalam?

jaszczomb 11.08.2023 10:38

VVujek 11.08.2023 10:37 10-15 baniek za podpis dla Thurama i agenta

Tom_Hardy 11.08.2023 10:37

Klinsi64 11.08.2023 10:33 beka ze ludzie wszystko wychwalają nawet jak jest gówniane - dzonasy i domyny pogaszone

VVujek 11.08.2023 10:37

10-15 baniek za podpis dla Thurama i agenta

Piekarz 11.08.2023 10:36

Gdyby Chińczycy nie roztrwonili potencjału zbudowanego przez Manciniego, dziś to my bylibyśmy mistrzem Europy

VVujek 11.08.2023 10:36

Jakie 15 przecież za Frattesi trzeba zapłacić.

erebos 11.08.2023 10:35

Pjerun to byśmy wypychali Bastoniego albo Barellę. W tym roku może już tak dobrze nie być.

Piekarz 11.08.2023 10:35

Za Thohira nie było najlepiej, ale taki sezon 2015/2016 był pięknym przeżyciem, niesamowitym doświadczeniem, wspaniałą walką

erebos 11.08.2023 10:35

Przecież Turas grał w obu derbach w LM.

Piekarz 11.08.2023 10:34

Jak masz pusty pokój to nietrudno porządek utrzymać

Dzonyy 11.08.2023 10:34

Bylo zero nadzieji.

Dzonyy 11.08.2023 10:34

Za tokira to chyba byla juz taka degrengolada, ze sie czlowiek nie denerwowal.

Pjerun 11.08.2023 10:34

Mnie ciekawi jak wyglądałoby mercato gdybyśmy nie wyszli z grupy LM, jak większość przewidywała

jaszczomb 11.08.2023 10:34

beka, ze majac 90 mln z transferów wychodzacych na ten moment wydaliśmy 15 na bisexa i sommera nie majac pieniedzy na napastnika

Klinsi64 11.08.2023 10:34

a nie czekaj...

Klinsi64 11.08.2023 10:34

za morasia był bałagan za zhanga balogun

Piekarz 11.08.2023 10:33

Dopóki to będzie tak wyglądać, to będę pluł jadem i obrażał gnojów

Piekarz 11.08.2023 10:33

Ja się z tym godzić nie będę

Klinsi64 11.08.2023 10:33

beka ze ludzie wszystko wychwalają nawet jak jest gówniane

Piekarz 11.08.2023 10:33

Wcale nie mocniej to po pierwsze, za Thohira nie dochodziliśmy do finału LM to po drugie

VVujek 11.08.2023 10:32

Czas się pogodzić z tym, że tak to będzie wyglądało.

VVujek 11.08.2023 10:32

Beka, że ludzie mocniej narzekają teraz niż za Tohira xd

domin98 11.08.2023 10:31

dokl dzony

Piekarz 11.08.2023 10:31

Jak można w ogóle pomyśleć o tym żeby ściągnąć z gówna ulepionego Arnautovicia przed emeryturą, podczas gdy naszym trzecim napastnikiem jest Korea obrzydliwy gównozjad

VVujek 11.08.2023 10:30

Za czasów Morasia były transfery jak Osimhen, ale był też bałagan.

Dzonyy 11.08.2023 10:30

W 1 derbach Hakan nie gral na 6 z tego co pamietam.

Pjerun 11.08.2023 10:30

No to jest żenada.

Piekarz 11.08.2023 10:30

Jak można o obesranego Sommera, kurdupla, drugiego bramkarza poważnego klubu, walczyć przez miesiąc w pocie czoła

erebos 11.08.2023 10:30

domin98 porażka Romą, pierwsze derby, oba z Lazio, pucha z Juventusem na wyjeździe. Cała masa tego była.

Dzonyy 11.08.2023 10:30

Piekarz jesli nie wybudujemy stadiony to bedzie tak zawsze :D

Piekarz 11.08.2023 10:29

Co roku to samo

Piekarz 11.08.2023 10:29

I to dziadowanie do końca okienka, walka o jakieś skrajnie gówniane nazwiska jakbyśmy próbowali zakontraktować Messiego w prajmie

Klinsi64 11.08.2023 10:29

chińska podróbka

Piekarz 11.08.2023 10:28

Gówno odkąd sięgnąć pamięcią, bieda bieda bieda i bieda

Dzonyy 11.08.2023 10:28

Pewnie tak. nawalil by duzo bramek, a na koniec sezonu by bylo zero tituli i 5 trener :D

Piekarz 11.08.2023 10:28

Biedowanie cholerne chińskie

Shoutbox

Dejwid 25.06.2026 23:43

Może jest szansa jesli Como nie bedzie w stanie wyłożyć hasju, a Inter zgodzi się na klauzlue odkupu, bo angole to na cos takiego nie pójdą.

Cny 25.06.2026 23:08

pamiętajcie że real miał prośbę o poczekanie z transferem Denzela

KibicInteru 25.06.2026 22:47

Plus jest taki że nie negocjujemy już z Atalantą

timon 25.06.2026 22:46

Chyba, ze rzeczywiscie ktos to ogarnie szybciej

timon 25.06.2026 22:46

No w sierpniu

KibicInteru 25.06.2026 22:39

Jeśli sprawa się zrobić nieciekawa, to myślę że Marotta odejdzie od stołu

KibicInteru 25.06.2026 22:38

Real potrzebuje pieniędzy więc sprawa Paza raczej szybko się rozstrzygnie

timon 25.06.2026 22:31

Nie ma sie co nastawiac. Bedziemy co dzien kilkoma newsami bombardowani. Problem taki, ze teraz cale mercato pod niego ustawia a nam na juz potrzeba wahadla i dwoch obroncow. Żeby sie nie skonczylo ze bedziemy mrozic kase na Paza, wszystkie ciekawe opcje w tym czasie sie rozejda, Paz pojdzie do Chelsea a my w sierpniu bedziemy w panice robic hurtowe transfery po 20mln

Paolo92 25.06.2026 22:06

Bergomi: “Per me l'Inter si può spingere fino a 70 milioni per Nico Paz. Se conosco un po' come la pensano, per loro arrivare a 50 per Palestra era uno sforzo enorme, perché poi pensano sempre a rivendere il giocatore. Non dobbiamo fermarci al ruolo pensando a Paz, stiamo parlando di un 2005 che il ruolo può anche cambiarlo".

KibicInteru 25.06.2026 22:05

Jones to jest raczej alternatywą dla Paza. Dopóki jest choć cień szansy na Argentyńczyka, to rozmowy d Liverpoolem nie pójdą do przodu

Szczupac_FCI 25.06.2026 22:01

jedyna nadzieje w Beppe

Adriano_forever 25.06.2026 22:00

nie musi 2x tyle. wystarczy pół miliona

andyvdm 25.06.2026 21:13

Paź tu nie przyjdzie bo znowu ktoś z Anglii mu da 2x taka pensje i pozamiatane

martins2000 25.06.2026 21:04

Po spotkaniu Marotta Perez nasze mercato sie zresetowało to budzi u mnie podejrzenia i to optymistyczne

Klinsi64 25.06.2026 20:54

nie jestesmy w stanie konkurować jesli chodzi o supertalenty i tyle

Chuchu 25.06.2026 20:50

Jedna właśnie się skończyła z Palestrą, kolejne to Paz i Jones, okazuje się, że Solet wcale nie taki dogadany

Chuchu 25.06.2026 20:49

Pierwszy raz od dawna wierzyłem, że to mercato na serio będzie mocarne, a nie kolejny raz pińcet telenowel bez happy endu

rchemik 25.06.2026 20:19

Palestra za to był juz w Interze, juz agenci kawke pili, chłopak ułozony powtarzał że jego ambicją jest pozostać w najlepszej drużynie włoskiej XD Ale jak zobaczył walizkę funtów w ogródku obok nowego Aston Martina DBS to jakoś ambicja zmieniła kierunek :P

Claudio 25.06.2026 20:14

jedynie Spurs ma Gallaghera...

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625474

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się