Archiwum shoutboksa

Ibracadabra eight 11.08.2023 08:55

Coś czuję że będzie jazda jak Z Handą albo i gorzej

Ibracadabra eight 11.08.2023 08:54

My na prawdę stawiamy Sommera jakoś pierwszego bramkarza?

Nasir 11.08.2023 08:52

witam dlaczego jeszcze nie wzielismy Sancheza za free przeciez free to ulubiona cena zangowizny goludupskiej

Pjerun 11.08.2023 08:42

Jak przyjdzie Arnautovic na 3 napastnika to sam jadę do Mediolanu z przescierdlem

Pjerun 11.08.2023 08:42

Mają jeszcze czas, żeby wyjść z tego z twarza

DonDawido 11.08.2023 08:40

Niemniej, fatalnie wyglądają te nasze ostatnie działania.

DonDawido 11.08.2023 08:39

Też słuszny argument Pjerun, natomiast pracując z tym, co ma - daje obecnie ciała.

Orzeu 11.08.2023 08:39

andyvdm no nie zrozumiałeś o czym pisałem więc się nie odzywaj póki nie doczytasz

Pjerun 11.08.2023 08:38

Ja do Marotty nie mam pretensji, bo gdyby on miał budżet na miarę finalisty LM to robiłby cuda. Problem to właściciel i nasze dlugi

andyvdm 11.08.2023 08:38

A Quagliarella w ostatnie 8 90 moze jego weźmiemy

andyvdm 11.08.2023 08:38

Orzeu 11.08.2023 08:30 Zapata w 4 lata strzelił 66 bramek w Serie A

Pjerun 11.08.2023 08:38

Jaki wplyw? Lukaku był droższy niż wszystkie inne cele i miał większą pensje. Powinno być łatwiej kupić kogoś tanszego

DonDawido 11.08.2023 08:37

Daleko mi do stwierdzenia, że Marotta lub Ausilio powinni być wywaleni, ale jednak zapisują na swoim koncie ogromny minus, za który powinni wylądować u Zhanga na dywaniku.

DonDawido 11.08.2023 08:37

Fakt, że miała aż taki wpływ to jednak podkreślenie pewnej niekompetencji dyrektorskiej.

DonDawido 11.08.2023 08:36

No serio? :D

Orzeu 11.08.2023 08:36

myślę, że sprawa Lukaku mogła mieć na to wpływ

Orzeu 11.08.2023 08:35

no serio :D ?

DonDawido 11.08.2023 08:35

Generalnie patrząc na transfer bramkarza i napastnika, to wyglądamy na mocno nieprzygotowanych do okienka.

DonDawido 11.08.2023 08:33

Wątpię, on zdaje się podpisuje kontrakt z Atletico.

Pjerun 11.08.2023 08:32

Morata chyba dalej jest do wzięcia za 20

DonDawido 11.08.2023 08:32

Ale to też nie jest już piłkarz na Inter. 32 lata, z sezonu na sezon zalicza zjazd.

DonDawido 11.08.2023 08:31

A licząc ostatni sezon 68. :D

Orzeu 11.08.2023 08:30

Zapata w 4 lata strzelił 66 bramek w Serie A

DonDawido 11.08.2023 08:30

Przy kim Scamacca jest bogiem futbolu?

inter30 11.08.2023 08:28

jak morata był do wzięcia za 20 to zapłacanie za arne np 15 zakrawa o sabotaż

inter30 11.08.2023 08:28

morata czy scamacca przy tych nazwiskach co się przewijają to bogowie futbolu

DonDawido 11.08.2023 08:27

Ale poprzedni sezon to już jedynie prosty wieprz. :D

DonDawido 11.08.2023 08:27

Zależy który Zapata. :) Ten z początku w Atalancie to był dzik.

Orzeu 11.08.2023 08:27

raczej nei warto

Orzeu 11.08.2023 08:27

no to w sumie stać by nas pewnie było jakbyo bniżył wymagania

Orzeu 11.08.2023 08:26

tak, brutto

Orzeu 11.08.2023 08:25

przepraszam Zapata to pan piłkarz przy nich

Kredence 11.08.2023 08:25

Orzeu a to nie brutto te 15 ?

DonDawido 11.08.2023 08:25

A co do Martiala, to on miał tam niezły pierwszy sezon, później chyba z 3 mocno nijakie i zryw na kolejne 2. Od tamtej pory (już z 5 lat?) zjazd i zgównienie.

Orzeu 11.08.2023 08:25

podobnie jak Belotti czy Zapata

Orzeu 11.08.2023 08:25

no Pjerun miał dobre 5 lat temu momenty

DonDawido 11.08.2023 08:24

Zaraz się okaże, że mogliśmy mieć Nzolę za 10, ale kupimy Arnautovica za 8. :D

MuCha2 11.08.2023 08:24

To są jaja jakieś ? Oni chcą dać 10-15 baniek za starego arne ? Nie No kurw

DonDawido 11.08.2023 08:23

Tak, trzeba było brać gościa, którego nazwiska nawet nie znasz.

Pjerun 11.08.2023 08:23

Co? Przecież początki w United miał mega dobre. Robił mega różnice na boisku

DonDawido 11.08.2023 08:23

martins2000 11.08.2023 08:17 Beltran z River w Fiorentinie,trzeba było jego brać albo tego z Santosu co do Romy ma iść

DonDawido 11.08.2023 08:22

I wynocha z plotkami o nim. Mamy już jednego mistrza pustych przebiegów.

inter30 11.08.2023 08:22

przepłacony ostro przez united jak prawie każdy tam

DonDawido 11.08.2023 08:22

Był dobry, ale żaden mega kocur.

DonDawido 11.08.2023 08:22

Nigdy nie był mega kocurem, miał po prostu dwa zrywy, kiedy nie był gówniany.

Pjerun 11.08.2023 08:21

Martial kiedyś był mega kocurem, potem niestety kontuzje

Orzeu 11.08.2023 08:21

Martial zarabia 15 mln euro rocznie i nie strzela bramek

inter30 11.08.2023 08:21

i cichaczem 2o baniek na kogoś za Lukaku zamiast 40

Orzeu 11.08.2023 08:21

macie czas do 10

Orzeu 11.08.2023 08:21

sb działa

Pjerun 11.08.2023 08:20

A tak to Lukaku wspólny wróg, Suning top, bo broni honoru. A kibice i Inzaghi dostali po pysku tak naprawde

inter30 11.08.2023 08:20

czyli mogli to wykorzystać żeby "wyjść z twarzą" z wycofania się o jego wykupienie

Pjerun 11.08.2023 08:20

Też nie wierzę, że nikt z Interu nie dowiedział się o negocjacjach Lukaku wcześniej skoro kontakty były ponad miesiac

Pjerun 11.08.2023 08:19

Pisałem to już jakiś czas temu, że timing wycieku afery z Lukaku był trochę podejrzany

martins2000 11.08.2023 08:17

Beltran z River w Fiorentinie,trzeba było jego brać albo tego z Santosu co do Romy ma iść

inter30 11.08.2023 08:16

gołodupcom chyba na rekę był cyrk z Lukaku, od razu obcieli budżet na napastnika o połowę

martins2000 11.08.2023 08:10

Bramkę mamy słabą,obrona bez jakości atak dramat tylko pomoc świetnie się zapowiada

martins2000 11.08.2023 08:09

Albo Martial

Jacenty 11.08.2023 08:08

no czyli żaden alexis tu nie trafi w takim razie

pluto11 11.08.2023 08:08

Te nazwiska które się przewijają i te kwoty to jakieś kompro

Jacenty 11.08.2023 08:07

Inter rozważa tylko jednego gracza do ataku, z uwagi na brak realnego zainteresowania Correą...

martins2000 11.08.2023 08:07

No właśnie tu jest problem

pluto11 11.08.2023 08:07

Tylko Taremi znika w sezonie na Puchar

martins2000 11.08.2023 08:07

Wahi możliwe że zastąpi w PSG ich największą gwiazdę

martins2000 11.08.2023 08:05

Brać zielonego z Porto na 4 lata się przyda,

pluto11 11.08.2023 08:05

Jak my chcemy położyć 15 za Arne i 30 za Taremiego to jest to największa głupota

Pjerun 11.08.2023 08:00

Niech biorą Taremiego albo Beto. Nie ma co czekać. Jak chcemy dobrego napastnika to nie za zaoszczędzimy nic. Scamacca już przeszedł koło nosa

pluto11 11.08.2023 07:57

Nie no jeszcze 15 na Arne wydawać to też przesada

Jacenty 11.08.2023 07:56

Sufit im opadł w tej Bolonii

Jacenty 11.08.2023 07:55

Gazzetta: Bologna odrzuciła pierwszą oferte Interu na 8 mln (w tym Sensi). Bologna nie jest zaintersowana Włochem i oczekuje kwoty 12+bonusy (razem 15)

Jacenty 11.08.2023 07:54

moises Caicedo do Liverpoolu za 125mln euro... kyrie eleison

Jacenty 11.08.2023 07:53

GdS Marotta i Ausilio użyją wszelkich dostepnych srodków (finansowych), żeby sprowadzić Taremiego. Inter gotowy do wystosowani oferty 25mln, wiedząc jednak, że poprzeczka Porto jest zawieszona na 30

Nasir 11.08.2023 07:28

Niestety musimy grać 361 w części spotkań bo mamy dwóch napastników w kadrze

inter30 11.08.2023 07:27

z perspektywy czasu odpuszczenie go o jakieś grosze było debilizmem i tyle

inter30 11.08.2023 07:26

było brać Scamaccę

Nasir 11.08.2023 07:24

Witam ja właśnie kończę poranne espresso a tymczasem kukold Inter po 2 miesiącach pisania z laska z tindera został zablokowany bo pojawił się chad z Monako

HB 11.08.2023 02:25

to juz lepiej wypozyczyc Jovica za kilka mln i kupić konkretnego obrońcę

HB 11.08.2023 02:24

na pewno jest ktoś lepszy za 30 mln

HB 11.08.2023 02:23

gol co 213 minut, 1 asysta w całym sezonie. Po co kupować tego Beto?

pluto11 11.08.2023 01:17

Jak mamy płacić za Taremiego 30 mln to lepiej dać 35 za Beto bo tamten ma 25 lat i pole do rozwoju

Tom_Hardy 11.08.2023 01:07

Szkoda ze marotta dluzej sie nie pjerdoli z tymi tranaferami

sampras182 11.08.2023 01:06

Po badaniach pojechał do siedziby, pewnie chciał się napić tylko kawy :) :)

Tom_Hardy 11.08.2023 01:04

To co samardzic jednak nie przyjdzie?

sampras182 11.08.2023 00:41

Do Milanu go sprzedać, tam potrzebują dobrego napastnika :)

Wiciux 11.08.2023 00:39

Wszystko fajnie, ale na naszego asa grillmastera nie ma chętnych

Szczupac_FCI 11.08.2023 00:38

Też bym go zostawił, zamiast kolejnych gównianych wypożyczeń

sampras182 11.08.2023 00:38

Beto in Correa out i zostawić młodego Esposito :)

Wiciux 11.08.2023 00:37

Plus ma tez problemy z urazami

Wiciux 11.08.2023 00:36

Thuram wczesniej czesto latał na skrzydle dlatego tez nie robil super liczb w zeszłym gral juz sporo jako napastnik. Doswiadczenie z lm ma potrafił pokazac sie strzelajac z realem czy na mundialu asysta z nami w meczu francja vs polska czy w finale mistrzostw(jak na niewielka klośc minut rozegranych go nieźle). Dobre wzmocnienie ale nie jest to pewniak potrzeba kogoś do rywalizacji w ataku oraz aby szymek mógł rotować

HB 11.08.2023 00:33

Dia miał jeden dobry sezon, poprzednie dwa były średnie...

Wiciux 11.08.2023 00:33

Ten orban to niby fajny młody gówniarz na masze finanse, ale na ten moment to strzela tylko w lidze belgojskiej wiec moze to byc za dużo ryzyko. Wahi marzenie(dla mnie lepszy niz balo) ale zeby jego sprobowac wyjac to orzydalby sie jakis transfer wychodzący chociaz te 6 mln za sensiego

sampras182 11.08.2023 00:33

Już wszyscy skreślili biednego Marcusa :)

Piekarz 11.08.2023 00:32

Środek pola jest najważniejszy, ale z gównoatakiem mecze robią się bardzo frustrujące, o czym się przekonywaliśmy w lutym-kwietniu

sampras182 11.08.2023 00:31

Panowie mecze wygrywa środek pola a tam jesteśmy mocarni :)

Wiciux 11.08.2023 00:30

Beto lub Dia w tym kierunku bym szedł mozna agoume wciskac w transakcje aby zbić cene.

sampras182 11.08.2023 00:30

Dawać tego Beto z Udine :)

Piekarz 11.08.2023 00:29

Obawiam się że przespaliśmy tę szansę

Piekarz 11.08.2023 00:29

Tej drużynie naprawdę wiele nie brakowało, żeby ją utrzymać na wysokim europejskim poziomie i kosić co sezon dobrą kasę z LM, a nie raz na 10 lat

Wiciux 11.08.2023 00:29

Dokładnie

HB 11.08.2023 00:29

płacenie 25+ mln za 31-letniego Taremiego z rocznym kontraktem będzie obrzydliwe

Shoutbox

Est 25.06.2026 12:58

dawno nie wiedziałem o nim żadnych newsów, ale on chyba już bez Wandy

Claudio 25.06.2026 12:57

Na wahadle to tylko Wanda

Jaszczu91 25.06.2026 12:46

Icardi nie ma klubu. Może on na wahadełko? :lol:

HB 25.06.2026 12:43

:serce:

Rebelde 25.06.2026 12:39

Ale uda sie z Dodo

HB 25.06.2026 12:21

jak nie udalo sie z Palestrą, to tym bardziej nie uda się z Pazem

Claudio 25.06.2026 12:18

Dobrze ze Bayern ma dobrze obsadzone pozycje i Musiała wrócił bo jeszcze by oni się rzucili na Paza

El_Imprezatore 25.06.2026 12:12

albo się dogadaja albo pójdzie do anglii, Inter ma szanse na ten transfer tak może 5%

broda4991 25.06.2026 12:11

Real na pewno będzie chciał od nas 60 plus odkup za 80 mln to jest na bank pewne. To że on do nas przyjdzie nie znaczy że będzie nasz

broda4991 25.06.2026 12:08

Coś mam jakieś złe przeczucie ze jednak Como się dogada.

Jacenty 25.06.2026 12:03

Nie kupią teraz Olise, mają pakt z Niemcami o "wzajemnym szacunku" to jedna rzecz, a druga - napastnik to 3 pozycja w ich kolejce. Przede wszystkim Mourinho zależy na technicznym i pracującym w obydwu fazach rozgrywającym w stylu Modricia (stąd zainteresowanie Enzo Fernandezem). Mają sporo piłkarzy do pożegnania, ale żaden z zawodników nie chce odchodzić, Ceballos nawet za darmo nie chce. Agenci Camavingi też wydają komunikaty, ze jest mu dobrze i nigdzie się nie rusza. Sta też pomysł, że nawet Tchoumenii, który w tym sezoni był naprawdę dobry, moze odejść. Real potrzebuje gotówki na cito, bo inaczej będzie zablokowany, a Mourinho żąda właśnie ww. pomocnika i środkowego obrońcy, a w sprzyjających warunkach jak zrealizują dwa powyższe cele mają poszukać srodkowego napastnika.

Dzonyy 25.06.2026 11:56

Klinsi a jakie warunki ma Real?

Matti 25.06.2026 11:51

wiec jak Real go wykupi z Como za 9 baniek to nie bedzie mogl go sprzedac definitiywnie Interowi z tego co kojarze

Matti 25.06.2026 11:51

nie wiem jak tam dokladnie te przepisy UEFA wygladaja, ale nie mozna w przeciagu 16 tygodni dwa razu klubu zmienic

Klinsi64 25.06.2026 11:51

ale nie ma sie co podniecać bo juz tyle mokrych szmat na morde dostalismy

Matti 25.06.2026 11:50

Paz to może nawet być na wypo z obligo wziety

Klinsi64 25.06.2026 11:50

co do Paza to warunki Realu są skrojone pod Inter

Klinsi64 25.06.2026 11:49

na wahadle mamy Dioufa i LH nie przesadzajmy

Chuchu 25.06.2026 11:46

Paz do nas, na prawe wahadło Darmian i ogień!

tylkointer3 25.06.2026 11:33

Paz to jest ktos kogo nam brakuje od początków Sensiego u Conte

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625432

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się