aaaaaa
zamknij
zrób to
mbepe
jełopów bez pojęcia
uwielbiam takich zawodników
montiel wchodzi i robi karnego w dogrywce
MBEPPEEEEEEEEEEE
bez pucharu i bez króla strzelców
Lukaku jakby podbiegał do karnego to by się naciągnął
mesi rudy mundek do domu!
a młoda mleczna czekolada pewnie wykonał, szacun
A więc karne
i mbappe król strzelców <3
i lautaro
lukaku tez
lewy by zebau
I postawić w pokoju na półce
Bez kitu puchar do na chate powinien sobie wziąć
no coraz to lepsze zdanie mam o embape
niesamowity nadczłowiek
Mekambe jednak złota piłka
Mbappe jest więcej warty niż cały Inter
GWAŁCI MBAPPE
Haha
gol
CIABACH!
a mbepe gwałci ten turniej
smutek i żal
szpaku
Masakra
Co się odqrwia maslara
Powinni mu przyznać mistrzostwo solo
Szpaku smutny
buzdygan w łape i rura
król jest tylko j eden
mekambe musisz
zrobi to
Mebeppe
wygra to
coś pieknego
coś niesamowitego
jakiś monte
hattrik w finale
MBEPEEEEEEE
mbee
xD
Mówiłem
karny karny karny
karny
hahaha karny
Znowu karnego zrobi
Pezzela xd
nie no ta francja to zart, sami czarni
łysy z polszy
Pomaranczowa
czerwoną dawaj
nie no to nie może być tak że mbeppe zrobił mistrzostwo swiata a sressi wygra nie moze tak byc
łoo panie
w półfinale zagrał
zagrał
A Paweł o Dybałów zagraj chociaż chwilę na tych mistrzostwach?
Martinez zmarnował 3 okazje, więv jeszcze tylko czerwo mu zostało
Jak by się uparł to mógł cofnąć ta bramkę
Argentyna bez sił a Francja oddała im pole w dogrywce chyba licząc na kontrę, bez sensu
A tam Argentyńczycy nie wbiegli na boisko przed końcem aukcji
ja tez
ja chcę karnych do diabła
Nie strzelił, ale na pewno ożywił atak Lautaro 👊🏻
Francja wypad, za uwalanie się Polski o wszystko i służalczość kacapom
Brawo Argentyna
rajd przez całe boisko
Mesjasz strzela, Maria płacze, Maradona tańczy w niebie
Ale jak Messi stracił głupio piłkę przy bramcd na 2:2 to Szpaku się nie zająknął
zrób to!
mbepe jedziesz!
Żabojady wypjerdalać
Dawać na 3:3
maria płacze a józef rodzi
Lautaro asysta w swoim stylu
Lautaro mvp
no już wolę karzełka z trofeum niż śmiecia milanowatego
Martinez top
Szkoda że to nie Lautaro strzelił
Maria płacze
no po wuju lepiej
Ależ Lautaro dograł!
Lepszy messi niż żiru i utleniona piz.da
mbeppe zró coś prosze
ebany krasnal
Szpaku to tylko Messi i Messi
xD
nawet jak coś dobrego zrobił to tylko przez to że spier.dolił
Szpakowski się chyba spusci na myśl o messim
jezus Lautarak xddd
Jeeeee
Messi złota piłka
Bra9w
Szpaku z tym Messim
owy
Pismaki sami teraz w amoku nie wiedza co pisac. Zagubieni jak Mkhitaryan pod bramką rywala