mamy 2 golleadorow w sumie Lakake i Łachudre Martineza
e tam mi emocje związane z mundialem skończyły się po pierwszych 15 minutach z Meksykiem xd
ciekawe za ile sprzedamy naszego mistrza
liga mniej ciekawa od tego co się działo przez ostatni miesiąc
a mi sie podobał ten mundial
Tęsknie za widokiem jak Gagliardini dowodzi nasza pomoca w serieA
Lautaro kmiocisko okrutne
dokładnie i won z tymi reprami
W końcu skończyło się to gowno katarskie i niech wrócą normalne rozgrywki klubowe
i trochę się pogubił pod koniec drugiej polowy
mozna łapać
kolanem się nie liczy
chlop placze caly czas od 45 minuty
no tam podanie było ewidentne
di maria zaraz sie wycieńczy
Francja będzie wieszać się na nim za to
Marciniak miał jeden poważny błąd przy podaniu Romero do bramkarza
co ten embap placze juz przeciez wygral MŚ 4 lata temu
macron jest pajacem a nie Marcin xd
teraz lauti dublet w każdym meczyku
Już widzę ten szpaler na treningu jak przyjedzie mistrz świata wielki Lautaro
Marcin za to jest pajacem wszechczasów
mbape z makronem jest na oj weź już idź
xd
kra
sa
ma
najlepszy prezydent swiata pociesza najlepszego zawodnika swiata
Nie oncalym turnieju.
Cny ja dziś mówię tylko o finale.
Argentyna ma słaba obronę.
Proszę państwa: mamy MISTRZA ŚWIATA w składzie
mbappe mvp turnieju... Messi mvp wszechczasów... nie lubię karła ale tymi mś stał się numerem 1 w historii
Messi to nawet karnych nie potrafił strzelać xD
tylko w bramce
bo obrońca i tak to miał
i z metra ledwo co
też z karnego bo obrońcy kulawi
takie zajefajne
Prowincjonali obrońcy zostali mistrzami świata..
no bramki messiego to za to mistrzostwo swiata
Ty bredzisz. Jacyś prowincjonalni obrońcy dają Francji dwa karne, mbappe strzela a ty powiesz z zachwytu.
zdecydowanie
Kylian MOTM
no to dzisiaj bez dyskujsi mbape lepszy przeciez
Ja mówię o dzisiejszym meczu
oczywiście Kamil Glik
także wiadome kto lepsze
mbape zawinął rogala wojtkowi a mesi nie pokonał szczeznego
Dobra idź stąd bo bredzisz 😂
Dlatego uważam że Messi więcej dał, bo Francja tak bramek nie podarowała łatwo jaka Argentyna.
oki
to to że argentyna zrobiła karne to wina mbape?
Marciniak ogólnie miał sporo błędów. Liczyłem że lepiej mu pójdzie
ja im wierzę
Tygodnik NIE napisał że mbape jest nejlepszy we wszechświecie
Zawodnik meczu: Lautaro
Żadnego karnego by nieść trzelil gdyby im Argentyna go nie podarowała. Otamendi i ten drugi zrobili kalectwo. Poważna obrona by do tego nie dopuściła, mbappe skończyłby z jedna bramka
łaj em si jej
Chyba juz nic więcej sie nie doda ani odejmie
Mbappe powinien mieć jeszcze 2 asysty ale murzyny spieprzyły okazję.
Nie był dzisiaj najlepszy ale jest najlepszym wszechczasów
Mbappe strzelił dzis 3 gole i dodatkowo karny w serii 11. Messi 2 gole+11 i starasz się wmówić że Messi był lepszy od Mbappe dziś. Ogarnij się chłopie 😄
no i dlatego mówie że mbape lepszy
Ale dziś Messi mając 35 lat wygrał Argentynie mistrzostwo świata a ty go porownujesz do gościa co strzela karne
mesi gwiazda jednej ligi ha tfu
mnie zastanawia dlaczego piłkarze na tych mistrzostwach bali się uderza. karne pod poprzeczkę. wszyscy farfocle po ziemii walili
UTD*
Tak się składa że akurat wolałem zawsze Ronaldo bo its preferuje w Anglii
i fanatykiem profesora rafała wilczura
jesteś milanistą chyb a
Ja jestem fanbojem Messiego?
a robercik co
trzech karnych
Wytrzymał presję dwóch karnych, mając świetnego bramkarza przed sobą
Chłopie ale ty jesteś odklejony. Ściągnij te plakaty Messiego i zajmij się poważniejszymi rzeczami
Mbappe zagrał dziś wybitnie, tego nie neguje
Ja mówię że Messi minimalnie więcej dał a ty że jeden drugiemu liże buty
ale ogólnie poziom światowej piłki teraz się spłaszczył ale nie w górę tylko w dół. te reprezentacje po za napakowana Francja to jakieś takie mało emocjonujące. mistrzem świata została drużyna z acuna, montielem, mloina, otamendim... nie świadczy to dobrze o pozostałych reprezentacjach
marciniak dobrze sedziowal
Messi i mbappe*
Popatrzmy co robi w PSG Mbappe a co Messi. Zobaczmy co robili. A mistrzostwach. A ty piszesz jakby Mbappe nadal miał lizać buty messiemu
Messi karny, gol z gry i piłka która wszystko otworzyła, podanie na metrze. Dla mnie więcej. Sorry ale gdyby tych karnych nie strzelali nic mbappe i Messi to wielu by je trafiło
Strzelił gola z gry plus dwa karne.
Capar jeszcze raz... Wiesz ze Mbappe strzelił gola z dystansu? Udajesz debila czy to coś więcej?
Wybitny, nie bardzo dobry, ale wciąż uważam że więcej niż Messi dał
Messi wygrał wszystko, mbappe jeszcze niewiele. Do Złotej piłki nawet się nie zbliżył jeszcze. Dzisiaj trafiał tylko karne, wypracował z gry tylko jedną bramkę. Występ bardzo dobry, ale nie był bardziej kluczowy niż Messi.
nawet z Arabią przegrali, chociaż finalnie to bez znaczenia
Niech ten karzeł idzie w końcu na emeryturę. Słuchać się już nie da tego
hmmm ale obiektywnie to tą Argentyna to słabszy mistrz świata niż Włochy 2006
Zlatan xdd
De Paul też był dzisiaj swietny
City go weźmie, na miejscu jest
ciekawe gdzie Mac Allister pojdzie po takich mistrzostwach, zajebisty ŚP
też bym się cieszył
A sie fieszy najbardziej xdd
Lautaro 0 goli xD
LAUTARO MISTRZ ŚWIATA!
Messi się uśmiechnął a chwilę później Argentyna strzela gola. Zasługa messiego
Xd
owy
Pismaki sami teraz w amoku nie wiedza co pisac. Zagubieni jak Mkhitaryan pod bramką rywala