Archiwum shoutboksa

Toczek 18.12.2022 19:22

mamy 2 golleadorow w sumie Lakake i Łachudre Martineza

Cny 18.12.2022 19:22

e tam mi emocje związane z mundialem skończyły się po pierwszych 15 minutach z Meksykiem xd

Toczek 18.12.2022 19:21

ciekawe za ile sprzedamy naszego mistrza

Adriano_forever 18.12.2022 19:21

liga mniej ciekawa od tego co się działo przez ostatni miesiąc

Adriano_forever 18.12.2022 19:20

a mi sie podobał ten mundial

Claudio 18.12.2022 19:20

Tęsknie za widokiem jak Gagliardini dowodzi nasza pomoca w serieA

Toczek 18.12.2022 19:20

Lautaro kmiocisko okrutne

Piekarz 18.12.2022 19:20

dokładnie i won z tymi reprami

Claudio 18.12.2022 19:20

W końcu skończyło się to gowno katarskie i niech wrócą normalne rozgrywki klubowe

Cny 18.12.2022 19:19

i trochę się pogubił pod koniec drugiej polowy

Piekarz 18.12.2022 19:19

mozna łapać

Piekarz 18.12.2022 19:19

kolanem się nie liczy

Toczek 18.12.2022 19:19

chlop placze caly czas od 45 minuty

Cny 18.12.2022 19:19

no tam podanie było ewidentne

Toczek 18.12.2022 19:19

di maria zaraz sie wycieńczy

Capar 18.12.2022 19:19

Francja będzie wieszać się na nim za to

Capar 18.12.2022 19:18

Marciniak miał jeden poważny błąd przy podaniu Romero do bramkarza

Toczek 18.12.2022 19:18

co ten embap placze juz przeciez wygral MŚ 4 lata temu

Cny 18.12.2022 19:17

macron jest pajacem a nie Marcin xd

Cny 18.12.2022 19:17

teraz lauti dublet w każdym meczyku

Claudio 18.12.2022 19:16

Już widzę ten szpaler na treningu jak przyjedzie mistrz świata wielki Lautaro

Cny 18.12.2022 19:15

Marcin za to jest pajacem wszechczasów

Adriano_forever 18.12.2022 19:15

mbape z makronem jest na oj weź już idź

Cny 18.12.2022 19:15

xd

Adriano_forever 18.12.2022 19:15

kra

Adriano_forever 18.12.2022 19:15

sa

Adriano_forever 18.12.2022 19:15

ma

Adriano_forever 18.12.2022 19:15

najlepszy prezydent swiata pociesza najlepszego zawodnika swiata

Capar 18.12.2022 19:15

Nie oncalym turnieju.

Capar 18.12.2022 19:15

Cny ja dziś mówię tylko o finale.

Capar 18.12.2022 19:14

Argentyna ma słaba obronę.

Piekarz 18.12.2022 19:14

Proszę państwa: mamy MISTRZA ŚWIATA w składzie

Cny 18.12.2022 19:14

mbappe mvp turnieju... Messi mvp wszechczasów... nie lubię karła ale tymi mś stał się numerem 1 w historii

Claudio 18.12.2022 19:13

Messi to nawet karnych nie potrafił strzelać xD

Adriano_forever 18.12.2022 19:13

tylko w bramce :D

Adriano_forever 18.12.2022 19:13

bo obrońca i tak to miał :D

Adriano_forever 18.12.2022 19:13

i z metra ledwo co

Adriano_forever 18.12.2022 19:13

też z karnego bo obrońcy kulawi

Adriano_forever 18.12.2022 19:13

takie zajefajne

Claudio 18.12.2022 19:13

Prowincjonali obrońcy zostali mistrzami świata..

Adriano_forever 18.12.2022 19:13

no bramki messiego to za to mistrzostwo swiata

Capar 18.12.2022 19:12

Ty bredzisz. Jacyś prowincjonalni obrońcy dają Francji dwa karne, mbappe strzela a ty powiesz z zachwytu.

Adriano_forever 18.12.2022 19:12

zdecydowanie

Claudio 18.12.2022 19:12

Kylian MOTM

Adriano_forever 18.12.2022 19:12

no to dzisiaj bez dyskujsi mbape lepszy przeciez

Capar 18.12.2022 19:12

Ja mówię o dzisiejszym meczu

Adriano_forever 18.12.2022 19:12

oczywiście Kamil Glik

Adriano_forever 18.12.2022 19:12

także wiadome kto lepsze

Adriano_forever 18.12.2022 19:12

mbape zawinął rogala wojtkowi a mesi nie pokonał szczeznego

Claudio 18.12.2022 19:12

Dobra idź stąd bo bredzisz 😂

Capar 18.12.2022 19:11

Dlatego uważam że Messi więcej dał, bo Francja tak bramek nie podarowała łatwo jaka Argentyna.

Adriano_forever 18.12.2022 19:11

oki :D

Adriano_forever 18.12.2022 19:11

to to że argentyna zrobiła karne to wina mbape?

Claudio 18.12.2022 19:11

Marciniak ogólnie miał sporo błędów. Liczyłem że lepiej mu pójdzie

Adriano_forever 18.12.2022 19:10

ja im wierzę

Adriano_forever 18.12.2022 19:10

Tygodnik NIE napisał że mbape jest nejlepszy we wszechświecie

KibicInteru 18.12.2022 19:10

Zawodnik meczu: Lautaro

Capar 18.12.2022 19:10

Żadnego karnego by nieść trzelil gdyby im Argentyna go nie podarowała. Otamendi i ten drugi zrobili kalectwo. Poważna obrona by do tego nie dopuściła, mbappe skończyłby z jedna bramka

Adriano_forever 18.12.2022 19:10

łaj em si jej

FReeFonix 18.12.2022 19:10

Chyba juz nic więcej sie nie doda ani odejmie

Claudio 18.12.2022 19:10

Mbappe powinien mieć jeszcze 2 asysty ale murzyny spieprzyły okazję.

FReeFonix 18.12.2022 19:09

Nie był dzisiaj najlepszy ale jest najlepszym wszechczasów

Claudio 18.12.2022 19:09

Mbappe strzelił dzis 3 gole i dodatkowo karny w serii 11. Messi 2 gole+11 i starasz się wmówić że Messi był lepszy od Mbappe dziś. Ogarnij się chłopie 😄

Adriano_forever 18.12.2022 19:09

no i dlatego mówie że mbape lepszy

Capar 18.12.2022 19:09

Ale dziś Messi mając 35 lat wygrał Argentynie mistrzostwo świata a ty go porownujesz do gościa co strzela karne

Adriano_forever 18.12.2022 19:08

mesi gwiazda jednej ligi ha tfu

Cny 18.12.2022 19:08

mnie zastanawia dlaczego piłkarze na tych mistrzostwach bali się uderza. karne pod poprzeczkę. wszyscy farfocle po ziemii walili

Capar 18.12.2022 19:08

UTD*

Capar 18.12.2022 19:08

Tak się składa że akurat wolałem zawsze Ronaldo bo its preferuje w Anglii

Adriano_forever 18.12.2022 19:07

i fanatykiem profesora rafała wilczura

Adriano_forever 18.12.2022 19:07

jesteś milanistą chyb a

Capar 18.12.2022 19:07

Ja jestem fanbojem Messiego?

Adriano_forever 18.12.2022 19:07

a robercik co

Adriano_forever 18.12.2022 19:07

trzech karnych

Capar 18.12.2022 19:07

Wytrzymał presję dwóch karnych, mając świetnego bramkarza przed sobą

Claudio 18.12.2022 19:07

Chłopie ale ty jesteś odklejony. Ściągnij te plakaty Messiego i zajmij się poważniejszymi rzeczami

Capar 18.12.2022 19:06

Mbappe zagrał dziś wybitnie, tego nie neguje

Capar 18.12.2022 19:06

Ja mówię że Messi minimalnie więcej dał a ty że jeden drugiemu liże buty

Cny 18.12.2022 19:06

ale ogólnie poziom światowej piłki teraz się spłaszczył ale nie w górę tylko w dół. te reprezentacje po za napakowana Francja to jakieś takie mało emocjonujące. mistrzem świata została drużyna z acuna, montielem, mloina, otamendim... nie świadczy to dobrze o pozostałych reprezentacjach

Imrahil 18.12.2022 19:06

marciniak dobrze sedziowal

Capar 18.12.2022 19:05

Messi i mbappe*

Claudio 18.12.2022 19:05

Popatrzmy co robi w PSG Mbappe a co Messi. Zobaczmy co robili. A mistrzostwach. A ty piszesz jakby Mbappe nadal miał lizać buty messiemu

Capar 18.12.2022 19:05

Messi karny, gol z gry i piłka która wszystko otworzyła, podanie na metrze. Dla mnie więcej. Sorry ale gdyby tych karnych nie strzelali nic mbappe i Messi to wielu by je trafiło

Capar 18.12.2022 19:04

Strzelił gola z gry plus dwa karne.

Claudio 18.12.2022 19:04

Capar jeszcze raz... Wiesz ze Mbappe strzelił gola z dystansu? Udajesz debila czy to coś więcej?

Capar 18.12.2022 19:04

Wybitny, nie bardzo dobry, ale wciąż uważam że więcej niż Messi dał

Capar 18.12.2022 19:03

Messi wygrał wszystko, mbappe jeszcze niewiele. Do Złotej piłki nawet się nie zbliżył jeszcze. Dzisiaj trafiał tylko karne, wypracował z gry tylko jedną bramkę. Występ bardzo dobry, ale nie był bardziej kluczowy niż Messi.

Cny 18.12.2022 19:03

nawet z Arabią przegrali, chociaż finalnie to bez znaczenia

Claudio 18.12.2022 19:03

Niech ten karzeł idzie w końcu na emeryturę. Słuchać się już nie da tego

Cny 18.12.2022 19:03

hmmm ale obiektywnie to tą Argentyna to słabszy mistrz świata niż Włochy 2006

Piekarz 18.12.2022 19:02

Zlatan xdd

Husi 18.12.2022 19:01

De Paul też był dzisiaj swietny

Capar 18.12.2022 19:01

City go weźmie, na miejscu jest

Toczek 18.12.2022 19:00

ciekawe gdzie Mac Allister pojdzie po takich mistrzostwach, zajebisty ŚP

Adriano_forever 18.12.2022 19:00

też bym się cieszył :D

Nerazzurx10 18.12.2022 19:00

A sie fieszy najbardziej xdd

Nerazzurx10 18.12.2022 19:00

Lautaro 0 goli xD

Adriano_forever 18.12.2022 19:00

LAUTARO MISTRZ ŚWIATA!

Claudio 18.12.2022 19:00

Messi się uśmiechnął a chwilę później Argentyna strzela gola. Zasługa messiego

Capar 18.12.2022 18:59

Xd

Shoutbox

KKazam 27.06.2026 12:53

On nawet w tej slabej ligue 1 jeat c :cenzor: owy

KKazam 27.06.2026 12:53

Jak mozna tyle siana za takiego klocka dac?

KKazam 27.06.2026 12:53

Ten ramos to strasNy ogor

Cyrax 27.06.2026 12:41

Arsenal po Jonesa

AveCaesar 27.06.2026 12:22

Mieliśmy furę szczęścia.

AveCaesar 27.06.2026 12:18

My też prawie się na minę wsadziliśmy chcąc ściągnąć drugi raz Lukaku za kupę siana.

Claudio 27.06.2026 12:15

przeciez bylo info resecie rynku transferowego Interu ;) Pismaki sami teraz w amoku nie wiedza co pisac. Zagubieni jak Mkhitaryan pod bramką rywala

AveCaesar 27.06.2026 12:14

Leoni zagrał pół sezonu i poszedł za 30 mln. Środkowy obrońca. To tylko z Włoch przykłady.

martins2000 27.06.2026 12:14

Oczekuje się, że Curtis Jones pozostanie w Liverpoolu tego lata !! !!

El_Imprezatore 27.06.2026 12:13

Dla nas okienko się jeszcze nie zaczęło a wygląda jakby się skończyło i znowu łysy z jakimiś pokemonami za 20mln wjedzie w środku sierpnia

El_Imprezatore 27.06.2026 12:11

A ja wam powiem, że ciężkie jest ostatnio życie kibica włoskich drużyn. Albo przepłacają (milan) albo w ogóle nie wydają (Inter). Jak Włosi się nie ogarną to niedługo będą (już są?) wspomnieniem mocnej ligi

Claudio 27.06.2026 12:10

Ale ta Argentyna ma terminarz na tych MŚ. W Grupie Austria, Jordania, Algieria. Po wyjściu z grupy Wyspy Zielonego Przylądka. W następnej rundzie Australia lub Egipt, a pozniej w drabince prawdopodobnie Szwajcaria lub Kolumbia (chyba, że Portugalia wygra z Kolumbią).

AveCaesar 27.06.2026 12:08

Słabo, ale nie zdziwi mnie żadna kwota tutaj.

AveCaesar 27.06.2026 12:07

Ogólnie sezonie (nie dobrym)

AveCaesar 27.06.2026 12:07

Palestra po jednym sezonie kosztował 60 mln.

Claudio 27.06.2026 12:01

ze strony milanu

Claudio 27.06.2026 12:01

[AKTUALIZACJA]: W ostatnich godzinach pojawiały się informacje, że kwota, jaką Milan wyłoży na Gonçalo Ramosa, wyniesie 65 milionów euro podstawy oraz 5 milionów w formie bonusów. Rzeczywistość okazuje się jednak inna. Według najnowszych ustaleń stawka jest znacznie wyższa: mówi się o 74 milionach euro kwoty stałej plus bonusy. Koszt sprowadzenia zawodnika drastycznie wzrósł, a co za tym idzie – ostateczna suma, jaką Gerry Cardinale przeleje na konto paryskiego klubu, zamknie się w okolicach aż 80 milionów euro. Portugalczyk przeszedł już testy medyczne w USA, gdzie przebywa obecnie ze swoją reprezentacją na Mistrzostwach Świata, i podpisał z klubem z Mediolanu 5-letni kontrakt. Jego zarobki będą wynosić aż 7 milionów euro netto za sezon…

AveCaesar 27.06.2026 12:01

Trudno, już się przyznałem.

Claudio 27.06.2026 12:01

tego nie napsialem

AveCaesar 27.06.2026 12:01

Tak jestem ukrytym Milanistą

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53366

Liczba komentarzy: 625668

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się