Archiwum shoutboksa

FReeFonix 19.12.2022 08:36

Wchodzi sobie na final mundialu i wyglada jakby gral sobie sparing w kwestii glowy, stresu itp

FReeFonix 19.12.2022 08:36

Co jak co, ale ten Kolo Muani dobrą zmianę dał i tez sie dobrze wczesniej pokazal z Marokiem. Gosc mial taki spokoj, a ja go w ogole nie kojarzylem xD

FReeFonix 19.12.2022 08:36

No dziwne to bylo troche te czekanie ze zmianami tyle czasu

Luki165 19.12.2022 08:35

dlatego ja się wczoraj dziwiłem, ze Lautaro nie pojawił się na boisku około 70 min. Gość by tam tyrał w presingu z przodu i dałby odech srodkowi który fizycznie cierpiał

FReeFonix 19.12.2022 08:35

Zdecydowanie bardziej ten Martinez mnie wcvrvial, nie moglem patrzec na jego morde, no ale zjadł rywali

Luki165 19.12.2022 08:34

dokł

FReeFonix 19.12.2022 08:33

Ja go najbardziej podziwiam za pressing z ataku i walecznosc, ale deprymuje bardzo tym swoim pomyślunkiem często

Luki165 19.12.2022 08:33

dokładnie co może mega irytować

FReeFonix 19.12.2022 08:33

No umiejetnosci ma, ale bywa pokemonem

Luki165 19.12.2022 08:33

tutaj jest problemem głowa nic wiecej

FReeFonix 19.12.2022 08:32

U Martineziaka często jest prawo serii, albo gra dobrze i wali seryjnie albo gra kupe i ciagnie sie smrod dluzszy czas xd

Luki165 19.12.2022 08:32

jak odpali to [pali, ale jak juz sie zatnie to nie ma zmiłuj

Luki165 19.12.2022 08:32

bo gość jest jak zapalniczka

Luki165 19.12.2022 08:32

a tak strzelecka klapa

FReeFonix 19.12.2022 08:32

A to już gdybanie

Luki165 19.12.2022 08:31

jestem przekonany, że gydyby zaliczyli mu tą bramkę z Arabią dzisiaj byśmy rozmawiali o gosciu co by miał 5-7 bramek

FReeFonix 19.12.2022 08:31

No to trzeba oddać, te dwie zmiany dały Argentynie tlen, bo przed nimi nie istnieli

Luki165 19.12.2022 08:30

wczorajsze wejście Lautaro dało impuls i miejsce dla Messiego.

FReeFonix 19.12.2022 08:29

Jednak trzeba oddać Żabojadom to, że na mundialach od 98 są najlepszą drużyną świata, 4 finał z 7 od tamtej pory

FReeFonix 19.12.2022 08:28

Ogólnie finał był niestety wyborem z cyklu którą nogą wdepnąć w gówno lub czy chcesz mieć kiłę czy rzeżączkę, Francuzów nigdy nie lubiłem (no może wyjatkami są piłkarze - jednostki), a tą dzisiejsza Argentyną po prostu gardzę, choć Lessiego szanować trzeba

FReeFonix 19.12.2022 08:27

Miejmy nadzieję, że w Interze się obuduje, a potem go pogonimy za jakąś tam kasę hihi

FReeFonix 19.12.2022 08:24

Jak od dawna pisałem o Martineziaku, że jest najbardziej overrated piłkarzem świata w kwestii ceny transferowej (Orzeu mnie cisnal), tak teraz jak wiekszosc ludzi podziela moją opinię po tym mundialu to mi go trochę szkoda

FReeFonix 19.12.2022 08:22

Hejka

Luki165 19.12.2022 08:14

Witam serdecznie

Piekarz 18.12.2022 23:42

Ten smród będzie się za nim ciągnął latami

Piekarz 18.12.2022 23:41

Nie oszukujmy się, turniej na którym nie strzelasz karnego Wojtusiowi Szczyznemu ciężko nazwać wygranym

Ojciec SB 18.12.2022 23:41

boli go to ze messi i ronaldo sa uwazani za najlepszych zamiast jakiegos jego bohatera dziecinstwa typu kuzmanovic

VVujek 18.12.2022 23:41

Znamy już zdobywcę złotej piłki

Towarzysz 18.12.2022 23:40

No przegrał

Piekarz 18.12.2022 23:40

Wygrał... albo nie wygrał. Zależy jak patrzeć

VVujek 18.12.2022 23:40

Prawdziwe szczęście to mieć porządnego kaca

Towarzysz 18.12.2022 23:40

lubisz sobie poprowokować ludzi na sb wieczorem

Towarzysz 18.12.2022 23:39

boli cię że messi wygrał mś czy jak

Towarzysz 18.12.2022 23:39

Piekarz nie wiem skąd ta żółć się z ciebie wylewa

Piekarz 18.12.2022 23:39

i wasz Ronaldu też nie

Piekarz 18.12.2022 23:39

ale daleko tak nie zajedziecie

Piekarz 18.12.2022 23:39

jeszcze coś tam podupczyć i jest idealnie

Towarzysz 18.12.2022 23:38

sam fakt że jest starszy to też jest czynnik

Piekarz 18.12.2022 23:38

kasa i ładowanie brameczek

Towarzysz 18.12.2022 23:38

tak silnych, że go posadzili na ławce :D wiem, ale nie chodzi mi o to, po prostu dla mnie te porównywania w nieskończoność są niepotrzebne i do niczego nie prowadzą

Piekarz 18.12.2022 23:38

oto właśnie wasze wartości

Ojciec SB 18.12.2022 23:37

kazdy ma swoja motywacje i swoje ambicje, jego napedza sukces, a ciebie 5 kola na miesiac :D

HB 18.12.2022 23:37

akurat Cristiano mial silniejszych zawodnikow w kadrze niz Messi...

Piekarz 18.12.2022 23:37

Tylko wewnętrzna harmonia i odnalezienie sensu życia

HB 18.12.2022 23:37

Towarzysz 18.12.2022 23:34 ludzie mówią, że Messi>Ronaldo, bo Messi wygrał mistrzostwo świata, ale czy on wygrał je w pojedynkę?

Piekarz 18.12.2022 23:37

Szczęście to nie są osiągnięcia sportowe

Piekarz 18.12.2022 23:37

Musisz zrozumieć że

Piekarz 18.12.2022 23:37

Towarzysz

HB 18.12.2022 23:36

witamy w Interze

Towarzysz 18.12.2022 23:36

To przeżywanie go napędza właśnie

HB 18.12.2022 23:36

Randal Kolo Muani

Piekarz 18.12.2022 23:36

Prawdopodobnie wyhuśta się przed następnym mundialem

VVujek 18.12.2022 23:36

Gość ewidentnie za bardzo przeżywa

Piekarz 18.12.2022 23:36

Gość spędzi resztę życia w zgryzocie i cierpieniu

Piekarz 18.12.2022 23:36

Ronaldu z jego zaburzeniami psychicznymi już jest skończony po tym jak czegoś nie osiągnął

Towarzysz 18.12.2022 23:36

piekarz rozumiem że jesteś typem człowieka który dzieli rzeczy na dobre i złe :D

Towarzysz 18.12.2022 23:35

zajmie się trenerką pewnie

Ojciec SB 18.12.2022 23:35

jeden napedzal drugiego, tyle lat na szczycie, tyle osiagniec, masakra

VVujek 18.12.2022 23:35

Ronaldo to chyba dostanie depresji jak zakończy karierę

Piekarz 18.12.2022 23:35

kobiecość też nie jest jednowymiarowa i na różne rzeczy się zwraca uwagę, no i kończy się tak że niektórzy podziwiają Anitę Ekberg i Ronaldinho, a inni Sashę Grey i Krisztianu Ronaldu

Ojciec SB 18.12.2022 23:34

a dla mnie nie ma co porownywac, jeden i drugi jest dla mnie je***** tytanem

Towarzysz 18.12.2022 23:34

piłka nożna to nie tenis na szczęście

Towarzysz 18.12.2022 23:34

ludzie mówią, że Messi>Ronaldo, bo Messi wygrał mistrzostwo świata, ale czy on wygrał je w pojedynkę?

VVujek 18.12.2022 23:33

Mnie fascynował tylko jeden piłkarz i był to Il Fenomeno

Towarzysz 18.12.2022 23:33

porównywanie piłkarzy do siebie od zawsze na zawsze było subiektywne i niemożliwe

Towarzysz 18.12.2022 23:32

niektórzy mogą fascynować się brutalnością jakiegoś Gattuso, niektórzy polotem Ronaldinho, niektórzy solidnością Ronaldo czy Lewego

Ojciec SB 18.12.2022 23:32

wybitny sezon takiego Lukaku u nas to sredni poziom takiego Messiego czy Ronaldo

Towarzysz 18.12.2022 23:31

piłka nożna jest o tyle wspaniała, że nie jest jednowymiarową grą i ludzie zwracają uwagę na różne rzeczy

Piekarz 18.12.2022 23:31

Posłuchaj mnie uważnie mój drogi. Jeśli nie zaczniesz w trybie pilnym studiować meczów Johanna Cruyffa, to możesz nigdy nie zdążyć zrozumieć piłki i czerpać prawdziwej przyjemności intelektualnej z jej śledzenia. Polecam do tego dołożyć lekturę analiz gry Luisa Suareza

Ojciec SB 18.12.2022 23:30

ta "dobra kariera" to praktycznie nie osiagalne nawet na jeden sezon dla wiekszosci pilkarzy

Piekarz 18.12.2022 23:30

Nie, oczywiście że nie. Cała dobra kariera Łukasza Fabiańskiego znaczy więcej niż wybitny sezon Ronaldinho

Towarzysz 18.12.2022 23:29

Uważasz że jeden wybitny mecz za coś ważniejszego niż cały dobry sezon? Albo jeden wybitny sezon to coś więcej niż cała dobra kariera?

Towarzysz 18.12.2022 23:28

Piekarz :D

Piekarz 18.12.2022 23:28

prawdopodobnie najlepszy występ bramkarza w historii piłki nożnej to mecz Inter-Reggina w 2008 roku, chociaż nie jestem pewien na sto procent

Ojciec SB 18.12.2022 23:28

tak bylo, z Benitezem na lawce

Towarzysz 18.12.2022 23:28

ale może się mylę

Towarzysz 18.12.2022 23:27

i to po pierwszej połowie jeśli się nie mylę było aż tyle

Ojciec SB 18.12.2022 23:27

tak my stworzylismy Bale, a wygrywalismy chyba 4:0 po historycznej bramce Zanettiego jako najstarszego zawodnika z bramka w lm czy cos takiego

Towarzysz 18.12.2022 23:26

tam się chyba wtedy jego mit narodził

Piekarz 18.12.2022 23:26

Julio Cesar w primie był najlepszym bramkarzem w historii. Dostrzeżenie tego wymaga oczywiście pewnej subtelności umysłu, bo był w primie bardzo krótko, a wy nie przepadacie za piłkarzami, którzy byli geniuszami przez parę lat, wolicie wyrobników co zdrowo się odżywiają, mają zaburzenia psychiczne na tle swojej wielkości i ładują takie same bramy przez dwie dekady

Ojciec SB 18.12.2022 23:26

3 bramy takie same

Towarzysz 18.12.2022 23:26

o Jezu co tam Bale z nami robił

Ojciec SB 18.12.2022 23:26

i z totkami :D

Towarzysz 18.12.2022 23:25

Julione to pewnie top1 za ten mecz z Niemcami jak mniemam

Piekarz 18.12.2022 23:25

co prawda bardziej to wygląda tak że 1) Julio Cesar 2) Buffon 3) van der Saar i dopiero 4) Neuer ale i tak świetnie

Ojciec SB 18.12.2022 23:25

ale Cesar to bardziej przez sentyment

Mateusz17 18.12.2022 23:24

Schmaichel Buffon Neuer

Ojciec SB 18.12.2022 23:24

chyba bym postawil jak andy

Piekarz 18.12.2022 23:24

brawo andy, klasa

Towarzysz 18.12.2022 23:24

Szczęsny, Boruc, Fabiański

andyvdm 18.12.2022 23:24

Buffon Julio Cesar Neuer

Piekarz 18.12.2022 23:23

dobra cwaniaki. dawajcie top 3 bramkarzy XXI wieku

Mateusz17 18.12.2022 23:23

i to nie jedną

Mateusz17 18.12.2022 23:23

w kazdym meczu miał patelnie

Mateusz17 18.12.2022 23:23

i temu mnie dziwi co on robił

Towarzysz 18.12.2022 23:23

tam naprawdę liczyły się centymetry

Mateusz17 18.12.2022 23:22

ja wiem ze jest bardzo dobry

Towarzysz 18.12.2022 23:22

Mateusz miał pecha z Arabią

VVujek 18.12.2022 23:22

Martinez to mimo wszystko bardzo dobry napastnik

Shoutbox

KibicInteru 27.06.2026 15:52

Nawet w trakcie mercato ma miejsce selekcja głąbów od ludzi myślących

KibicInteru 27.06.2026 15:50

To że naiwniacy dają się nabierać na wielkie transfery bo zobaczyli nagłówek Lgds to tylko i wyłącznie ich wina

Jacenty 27.06.2026 14:33

to już lepiej zostawić w skarpecie niż przepalić na kogokolwiek, sam już nie wiem

El_Imprezatore 27.06.2026 14:33

Nawet by mnie to nie zdziwiło

Cyrax 27.06.2026 14:30

Wygląda jakby tak trochę w uja robili kibiców z tym obiecywaniem wielkiego transferu

Cyrax 27.06.2026 14:29

Najlepsze są newsy, że po fiasku z Palestrą i Pazem (tutaj wiadomo nie od nich wszystko zależało) Oaktree rozważa zostawić te 50 mln przeznaczone na "gwiazdę" w kasie i skupić się na szukaniu okazji po taniości xD

Jacenty 27.06.2026 14:18

Na giełdę wahadłowych wraca nazwisko Wesleya, którego poświęcenie rozważa się ze względów ffp

KKazam 27.06.2026 13:46

Jakis typ co dwa razy dobrze kopnie pilke 60 mln, a bastoni 70 mln xd

KKazam 27.06.2026 13:46

Lepiej by bylo dogadywac po cichu nowe nabytki

Rebelde 27.06.2026 13:45

Odejdzie Fratessi, na jego miejsce Stanokovic już jest. Do tego przedłużenie kontraktu dla Mikiego.... A Jones, to może tylko opcja żeby go przekonać juz teraz, zeby za rok przeszedł za darmo.

Rebelde 27.06.2026 13:43

Coś czuje że pomocnik to akurat żaden nie przyjdzie ( nie licząc Stankovica). Wahadłowy, dwóch obronócow i tyle.

KKazam 27.06.2026 12:53

On nawet w tej slabej ligue 1 jeat c :cenzor: owy

KKazam 27.06.2026 12:53

Jak mozna tyle siana za takiego klocka dac?

KKazam 27.06.2026 12:53

Ten ramos to strasNy ogor

Cyrax 27.06.2026 12:41

Arsenal po Jonesa

AveCaesar 27.06.2026 12:22

Mieliśmy furę szczęścia.

AveCaesar 27.06.2026 12:18

My też prawie się na minę wsadziliśmy chcąc ściągnąć drugi raz Lukaku za kupę siana.

Claudio 27.06.2026 12:15

przeciez bylo info resecie rynku transferowego Interu ;) Pismaki sami teraz w amoku nie wiedza co pisac. Zagubieni jak Mkhitaryan pod bramką rywala

AveCaesar 27.06.2026 12:14

Leoni zagrał pół sezonu i poszedł za 30 mln. Środkowy obrońca. To tylko z Włoch przykłady.

martins2000 27.06.2026 12:14

Oczekuje się, że Curtis Jones pozostanie w Liverpoolu tego lata !! !!

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53367

Liczba komentarzy: 625678

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się