Archiwum shoutboksa

VVujek 19.12.2022 20:36

Lautato robi na boisku dużo więcej niż tylko liczby

kontousuniete 19.12.2022 20:36

Co przy asystach ma duże znaczeniem - komu podajesz

Piekarz 19.12.2022 20:36

zdarzały mu się mecze kompletnie niewidoczne, ale często bardzo mądrze i aktywnie współpracował z drużyną w konstrukcji

kontousuniete 19.12.2022 20:36

zaraz się okaże, że nieboracy udziału w grze Icardi ma kilka asyst mniej niż biorący w grze udział Lautaro. Tylko ten podawał do Lukaku, a tamten do jakiś leszczy.

Piekarz 19.12.2022 20:36

to Twoja opinia nie fakt

VVujek 19.12.2022 20:35

Wynik liczbowy niezły , ale to że gość był po za gra to jest fakt

VVujek 19.12.2022 20:34

Lautato zapiernicza ostro na boisku

VVujek 19.12.2022 20:34

Ja przypomnę że Inter wtedy grał pod niego , a sam Icardim grał na tze sępa

Piekarz 19.12.2022 20:34

jak na bramkostrzelnego gościa całkowicie poza grą to 27 asyst jest całkiem niezłym wynikiem

kontousuniete 19.12.2022 20:32

Przypomnę jeszcze, że Icardi strzelał w serie a, 24 i 29 bramek nawet. Lautaro rok temu jako główna strzelba 21, a niektórzy się zachwycają tym wynikiem :) polecam też sprawdzić komu głównie Lautaro strzela. Na tym łatwo to zrobić. I Icardi nie grał w drużynie która dominowała prawie każdego. Nawet momentami Liverpool czy real. Jeśli już porównujemy :)

VVujek 19.12.2022 20:31

Icardim nigdy kotem nie był , co prawda był bramkostrzelny , ale gość był całkowicie po za gra

Piekarz 19.12.2022 20:31

oczywiście ten sprzed pięciu lat

Piekarz 19.12.2022 20:31

właśnie idealny byłby teraz do pary z Lautaro

Piekarz 19.12.2022 20:30

a pierdzielisz

VVujek 19.12.2022 20:30

To był napastnik dobry na Inter poo za top 4. Lautato ma zdecydowanie więcej do zaoferowania

Imrahil 19.12.2022 20:28

no tak, sam się prosił o złe zakończenie

Piekarz 19.12.2022 20:28

all you had to do is nie brać kur.wiszona za żonę Mauro

VVujek 19.12.2022 20:28

Maurito był takim drewnem że szok. Chłop był zawsze po za gra

Piekarz 19.12.2022 20:28

aczkolwiek on to akurat klasyczny przypadek chłopa, który sam sobie zniszczył życie za pomocą kobiety

Piekarz 19.12.2022 20:27

nie pierwszy. i tym bardziej nie ostatni

Imrahil 19.12.2022 20:25

nie pierwszy i ostatni, ktoremu kobieta zycie zniszczyla

kontousuniete 19.12.2022 20:20

To prawda. Do czasu afery Icardi był mega kotem i ladował bramki na zawołanie. Potem wiadomo co się wydarzyło i dlatego sporo osób ma do niego wątpt. Po za piłkarskie wątpy

Piekarz 19.12.2022 20:14

w czasach w których nawet Dżeko by się wstydził tu grać, a co dopiero Lukaku czy Lautaro

Piekarz 19.12.2022 20:13

dawał nam radość i nadzieję w wyjątkowo parszywych czasach

Piekarz 19.12.2022 20:08

parę lat ciągnął ten wóz z węglem i w końcu dociągnął do LM

Piekarz 19.12.2022 20:08

przyznam, że jak już minęły prawie cztery lata od zajścia, to pozostaje we mnie do niego głównie sympatia

Piekarz 19.12.2022 20:06

taki Icardi w formie byłby teraz jak złoto

Piekarz 19.12.2022 20:06

nie miałby dziwki za żonę, to pewnie ciągle siedziałby w Interze i ładował bramy

Piekarz 19.12.2022 20:06

przykra sprawa ogólnie, że tak rozj.ebał swoją karierę

kontousuniete 19.12.2022 20:05

Vvujek 9czywiscue, że Lautaro pięknie przyjmuje piłkę kierunkowo i ogólnie technicznie jest dobry. W trikach by pewnie zjadł Icardiego. Tylko Icardi strzelał więcej bramek z Biabianym, Nagatomo czy VECINO i kto tam jeszcze grał. Niż Lautaro z Barella, Dunfriesem i wymień sobie kogo chcesz dalej. Icardi też nie potrzebował Lukaku, żeby pokazywać pełna wartość. Nie sprawdzimy tego ale zaryzykowalbym tezę, że z Icardim z przed odejścia rok temu wygralibyśmy mistrza Włoch. Bo ewidentnie zabraklk nam killera.

Piekarz 19.12.2022 20:05

A nawet w swoich czasach był jednym z najlepszych w kadrze

Piekarz 19.12.2022 20:05

Maurito nie był najgorszy technicznie

VVujek 19.12.2022 19:52

HB mówił o Icardim że jest obunożny i dobry technicznie, więc jego opinia na a temat Martineza jest mało znaczącą.

Piekarz 19.12.2022 19:06

żałosne są te pieniądze

AveCaesar 19.12.2022 19:02

Chyba na Pereyra zbieramy

AveCaesar 19.12.2022 19:02

Gruba kasiora wjechała

AveCaesar 19.12.2022 19:01

Ebay został nowym sponsorem Interu, a jego logo znajdzie się na rękawkach koszulek Nerrazzurich. Na mocy zawartej umowy ekipa z Mediolanu będzie otrzymywała rocznie 5 mln euro.

Towarzysz 19.12.2022 18:45

Ale muszę przyznać że lubię to jak radykalne są twoje opisy na sb

Towarzysz 19.12.2022 18:44

Twoja niecelna konstatacja jest dla mnie tym samym czym dyskusje ludzi w komentarzach na Facebooku

Piekarz 19.12.2022 18:24

tej co nie potrzeba

Piekarz 19.12.2022 18:24

za dużo telewizji się ogląda

Piekarz 19.12.2022 18:24

za mądry się zrobiłeś bratku ostatnio

Piekarz 19.12.2022 18:23

Towarzysz Ty nie bądź cwańszy niż jesteś

Towarzysz 19.12.2022 18:02

Jaka prawdziwa, przecież Ronaldinho dawno nie gra

Piekarz 19.12.2022 18:01

wreszcie prawdziwa piłka

Piekarz 19.12.2022 18:01

ależ to jest podniecające

Piekarz 19.12.2022 18:01

jezu jeszcze 2 tygodnie i GRAMY

HB 19.12.2022 17:54

Piekarz likewise

Piekarz 19.12.2022 17:53

zwłaszcza jak jakiś tuman (kurde znowu obrażam) uważa że Ronaldo/Messi > Ronaldinho

Piekarz 19.12.2022 17:51

Nie no naprawdę przepraszam, ale po prostu lubię się tak przysrać do kogoś okazjonalnie i najlepiej żeby ten ktoś nie podzielał mojej Prawdy Futbolu

Piekarz 19.12.2022 17:43

HB, a kim Ty jesteś (tutaj brzydkie słowo, nie obraź się), pier.dolcu jeden, żeby oceniać wielkiego mistrza świata?

HB 19.12.2022 17:09

a tak to czasem strzeli gola i doczołga się do 20

HB 19.12.2022 17:09

strzeli parę bramek jakiejś Monzie w jednym meczu i będzie wielki news

HB 19.12.2022 17:09

Maćku ja nie liczę na Lautaro

andyvdm 19.12.2022 16:46

Na sponsora głównego proponuję giełdę FTX

coco 19.12.2022 16:36

szkoda tylko że na rękawie

coco 19.12.2022 16:35

Ebay nuovo sponsor di manica Inter

Nerazzurx10 19.12.2022 16:17

Mi najbardziej sie podobała jego akcja przeciwko tym.. no wiesz.. tym takim no wiesz którym

Nerazzurx10 19.12.2022 16:05

@Toczek no właśnie, rozegral sporo minut, mial 2x tyle okazji, powiedz mi prosze, ktory gol jego urzekl Cie najbardziej?

kontousuniete 19.12.2022 15:58

Panowie, witam. Jeśli piszemy o dotychczas podstawowym napastniku, że miał sytuację, walczył czy miał pecha ze spalonymi, a w tym czasie inni napastnicy strzelali bramkę za bramka, w tym rywal do składu X4 vs X0. To był zły mundial w kogoś wykonaniu. Bądźmy obiektywni i niestety sporo osób śmieje się ze skuteczności Lautaro. To jest fakt i faktem jest też, że sobie nie wymyślili. Wszyscy liczymy jednak, że od stycznia się odbuduje a limit pudel jest wyczerpany :)

Toczek 19.12.2022 15:58

@Nerrazurx10 zalapal na medal to sie Pawełek Dupała a nie martynec ktory mimo wszystko sporo minut rozegral na tych mś

Towarzysz 19.12.2022 15:31

Ja będę pamiętał Martineza z tego mundialu jako gościa który bardzo chciał ale nie mógł i miał pecha z tymi spalonymi

Nerazzurx10 19.12.2022 15:27

Za 10 lat jak ktos bedzie wspominal ten turniej i argentyne to znajdzie się osoba ktora powie,"o matko, a pamietacie jakiego wtedy mieli napastnika?"

Nerazzurx10 19.12.2022 15:26

Prawda jest niestety taka, ze caly swiat ma beke z martineza i porównują go do Higuaina i jego zalosnych pudeł, on bedzie juz zawsze kojarzony jako ktos kto zalapal sie na medal, a nie go wypracowal

Orzeu 19.12.2022 15:21

Lautaro wszedł i nagle sytuację za sytuacją miał

chonciak 19.12.2022 15:14

Lautaro nic nie pokzał podczas mundialu. Ale szczerze to on w tym finale powinien wejść zdecydowanie wcześniej. Alvarez po 70 minucie to już chodzić nie miał siły a co dopiero biegać

Orzeu 19.12.2022 15:09

taki obrazek zobaczyłem w setnej minucie i stwierdziłem że no dobra jednak jestem za Argentyną

Towarzysz 19.12.2022 14:41

Opisane koncertowo

Towarzysz 19.12.2022 14:41

FREEFONIX 19.12.2022 08:28 Ogólnie finał był niestety wyborem z cyklu którą nogą wdepnąć w gówno lub czy chcesz mieć kiłę czy rzeżączkę, Francuzów nigdy nie lubiłem (no może wyjatkami są piłkarze - jednostki), a tą dzisiejsza Argentyną po prostu gardzę, choć Lessiego szanować trzeba

Orzeu 19.12.2022 14:37

dzisiaj była aktualizacja

Alaraz28 19.12.2022 14:02

W newsie jest, że losowanie jutro o 12, wyników nie ma, chyba, że akutalizacja była dzisiaj i faktycznie chodzi o jutro. Who knows, dlatego pytam

Kondzik 19.12.2022 13:05

Wszystko masz w newsie

Alaraz28 19.12.2022 12:59

Roz

Alaraz28 19.12.2022 12:58

Rostrzygnięcie konkursu za finał MŚ już jest?

Claudio 19.12.2022 12:51

lepiej zobacz sobie jak barella i brozo z nim się gryzli. Ostre chamskie faule ostre klotnie i szarpanie (barella)

Claudio 19.12.2022 12:50

a co niby Hakan z kim się "pogryzł"

martins2000 19.12.2022 12:20

Ounahi albo Yunus Musah

FReeFonix 19.12.2022 12:19

A mial jakies kosy z Interistami?

HB 19.12.2022 12:08

Claudio Hakan jakos sie odnalazl bez problemu w szatni Interu

Luki165 19.12.2022 12:03

Enzo był do wyrwania za smieszne bodaj 15 mln

Claudio 19.12.2022 11:59

z argentynskiej pomocy to Enzo i Mac allister, ale to nas i tak nie stać.

Claudio 19.12.2022 11:57

wg mnie De Paula nawet by szatnia nie chciała. Pamiętam ile było złej krwi podczas ostatniego sparingu Argentyna-Wlochy miedzy Barella, a De Paulem. Podobna była sytuacja ostatnio między Brozovicem i De Paulem w 1 polowie. Nie sadze by dwoch naszych najlepszych pomocnikow chcialo grac z gosciem z ktorym mają na pienku ;)

ragnar 19.12.2022 11:41

Kolo wczoraj dał niezły impuls, dużo główek wygrał, pojedynków, kilka strat, pudło w 123 min, ale ogółem koleś występ na plus

Toczek 19.12.2022 11:18

Tego sie u nas slucha w Dortmundzie, tylko 186 strassbande :rock:

HB 19.12.2022 11:17

+ Gosens

kontousuniete 19.12.2022 10:59

Potwierdza się tylko że przy naszych finansach, jeden zły transfer w ostatnim czasie (Correa) - kosztuje bardzo dużo. Chociaż niezmiennie uważam, że błędy się zdarzają z bez Marotty byoby dużo gorzej więc to tylko wniosek i obserwacja, żadna ogólna krytyka transferów.

kontousuniete 19.12.2022 10:57

Kolo muani był do wzięcia za free ale jak wiemy mieliśmy na kontrakcie 4 napastników i zaczynaliśmy gadać o 5tym Lukaku. Także niestety. Chociaż duża szkoda bo tacy gracze to przy naszych finansach ratunek. Jak czytam kto chciał Alvareza to gość był nierealny. Ale Muani jak najbardziej. Oby teraz Thuram przyszedł bo rozwija się harmonijnie i wchodzi w prime.

FReeFonix 19.12.2022 10:54

Raz tylko sie obsrał, tak to top

Toczek 19.12.2022 10:53

dodatkowo ze spuszczonym łbem ciagle chodzi, nie potrzebujemy depresyjnego pilkarza

Toczek 19.12.2022 10:52

Kolo Muani po tym co zrobil w 123 minucie to niech sie nie pokazuje tu

HB 19.12.2022 10:21

no Kolo był świetny wczoraj, doskonała zmiana, przywitajmy go w Interze

Endru 19.12.2022 09:44

de paul w pilce klubowej jest nikim

Claudio 19.12.2022 09:35

Fajnie jakby w końcu trenerem naszej reprezentacji został Herve Renard. Zawsze potrafił ujarzmić dziukusow afrykańskich to pewnie Polaków też.

ragnar 19.12.2022 09:07

Camavinga dużo odbiorów miał na lewej obronie, ...najważniejsze że to już koniec tego mundialu

FReeFonix 19.12.2022 09:01

Niech zgnije w tym Atletyku

FReeFonix 19.12.2022 09:01

hui w tego depola, buras

Shoutbox

KibicInteru 27.06.2026 18:08

ciekawe czy Rabiot by chciał do nas przyjść

KibicInteru 27.06.2026 18:01

4-5 nowych zawodników ma przyjść, więc dla kogoś zabraknie miejsca

KibicInteru 27.06.2026 17:50

Oby chociaż tego Nico Williamsa ogarnęli

broda4991 27.06.2026 17:44

Norton cuffy wraca do notesów ponoć 🤣🤣🤣

martins2000 27.06.2026 17:43

Inter zmieniło strategię, będzie czekało na okazję ekonomiczną FB

Cyrax 27.06.2026 17:40

Wiesz przecież, że słowa Marotty i Zanettiego odnośnie wielkiego nazwiska dotyczyło pomocnika lub ofensywnego grajka (dlatego chcieli Lookmana lub Kone), a transfer Akanjiego wyskoczył na ostatnią chwilę, bo udało się pozbyć Pavarda

Cyrax 27.06.2026 17:35

Grzeczniej tam milanowek

acmilanowek 27.06.2026 17:14

a Akanji to nie jest nazwisko o duzym kalibrze wg ciebie ? trzeba szukac aby na sile si przyczepic do czegokolwiek ?

Imrahil 27.06.2026 17:05

[=

Cyrax 27.06.2026 16:52

Zapewne Lgds zmyśliła wypowiedź według wszechwiedzącego kibica

Cyrax 27.06.2026 16:51

Zanetti przed zeszłorocznym mercato: "Do drużyny dołączą też nazwiska o dużym kalibrze."

KibicInteru 27.06.2026 15:52

Nawet w trakcie mercato ma miejsce selekcja głąbów od ludzi myślących

KibicInteru 27.06.2026 15:50

To że naiwniacy dają się nabierać na wielkie transfery bo zobaczyli nagłówek Lgds to tylko i wyłącznie ich wina

Jacenty 27.06.2026 14:33

to już lepiej zostawić w skarpecie niż przepalić na kogokolwiek, sam już nie wiem

El_Imprezatore 27.06.2026 14:33

Nawet by mnie to nie zdziwiło

Cyrax 27.06.2026 14:30

Wygląda jakby tak trochę w uja robili kibiców z tym obiecywaniem wielkiego transferu

Cyrax 27.06.2026 14:29

Najlepsze są newsy, że po fiasku z Palestrą i Pazem (tutaj wiadomo nie od nich wszystko zależało) Oaktree rozważa zostawić te 50 mln przeznaczone na "gwiazdę" w kasie i skupić się na szukaniu okazji po taniości xD

Jacenty 27.06.2026 14:18

Na giełdę wahadłowych wraca nazwisko Wesleya, którego poświęcenie rozważa się ze względów ffp

KKazam 27.06.2026 13:46

Jakis typ co dwa razy dobrze kopnie pilke 60 mln, a bastoni 70 mln xd

KKazam 27.06.2026 13:46

Lepiej by bylo dogadywac po cichu nowe nabytki

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625685

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się