Archiwum shoutboksa

FReeFonix 20.12.2022 16:01

No to tez badz wyrozumialy, to tez czlowiek

Towarzysz 20.12.2022 16:00

Masz rację ale ja patrzę z perspektywy kibica Interu

FReeFonix 20.12.2022 15:59

Skoro życie daje możliwości to się z nich korzysta, bycie piłkarzem to jednak praca, a każdy szuka dla siebie możliwości

FReeFonix 20.12.2022 15:59

A czemu ma nie zaslugiwac na szacunek? Bo odszedl do innego pracodawcy ktory dawal mu wieksze pieniadze i wieksze szanse na rozwoj? xd

Towarzysz 20.12.2022 15:58

Kasus Napoli powinien dawać jasno do zrozumienia że nikt absolutnie nie jest niezastąpiony

Towarzysz 20.12.2022 15:58

Nie będzie zasługiwał na szacunek i tyle

Towarzysz 20.12.2022 15:58

Jak odejdzie to odejdzie

Nerazzurx10 20.12.2022 15:55

Tylko ze bez niego nie istniejemy w obronie

Nerazzurx10 20.12.2022 15:54

Zasluguje zeby zarabiac krocie czego my mu dac nie mozemy, a puchary? Napewno nie bedzie mu brakowac

Nerazzurx10 20.12.2022 15:53

Ja osobiście nie bede mial pretensji jezeli Skriniar odejdzie, nie mowi tego otwarcie, chowa dume do kieszeni i zapieprza na boisku

Nerazzurx10 20.12.2022 15:51

Wywalili Isco z sevilli, jesy szansa zeby go pozyskac? Skoro jest bez klubu?

VVujek 20.12.2022 15:30

Poczekajmy Brozovicia też już miało nie być. Ludzie tu lubią płakać zanim cokolwiek się wydarzy .

Dzonyy 20.12.2022 15:22

No, ale Skrinair tez ma propozycje przecie

Kredence 20.12.2022 15:16

Teraz jeszcze smalling i perejra w lato i lecimy po mistrzostwo w nowym sezonie

Kredence 20.12.2022 15:15

No ale najważniejsze że na darmiana już czeka 2 letni kontrakt

Kredence 20.12.2022 15:14

Brawo dla dyrektorów ależ to rozegrali

Kredence 20.12.2022 15:14

Skriniara charakterny gosc, jak go w lato opluli i chcieli sprzedać to teraz też nie będzie mieć żadnych sentymentów, tak by zrobił każdy kto ma trochę godności

Dzonyy 20.12.2022 15:04

Nie ma opcji.

Towarzysz 20.12.2022 15:04

Skriniar chyba nie chce już Interu ale nie wie jak to powiedzieć na głos

Orzeu 20.12.2022 14:49

Sky - Skriniar's contract renewal negotiation is getting more complicated

Dzonyy 20.12.2022 14:45

Nawet jakby przyszedl to obecnie to mierne zastepstwo.

andyvdm 20.12.2022 14:45

Scalvini to będzie kozak ale potrzebuje trochę czasu na opierzenie

Dzonyy 20.12.2022 14:44

czemu?

Luki165 20.12.2022 14:43

Tak wiec ja przestaje wierzyć w powodzenie tych negocjacji

Luki165 20.12.2022 14:42

Sky podalo ze negocjacje sie mocno skomplikowały

Dzonyy 20.12.2022 14:32

Musi byc grubo skoro sie podali do dymisji.

Dzonyy 20.12.2022 14:32

Tzn. ja tam od poczatku nie wierzylem w zadne degradacje, ale jakis zakazik transferowy moze wleciec

Dzonyy 20.12.2022 14:32

Czemu?

Claudio 20.12.2022 14:30

coraz bardziej przekonuje sie w tym ze prokuratura nic im nie zrobi :P tzn juventusowi

Dzonyy 20.12.2022 14:28

agnelli

Dzonyy 20.12.2022 14:28

No ciekawe jak skonczy wzor prezydentow angleii

Orzeu 20.12.2022 14:26

nom my to nie Juventus oni sobie mogą pozwolić

Claudio 20.12.2022 14:25

niestety ale Zhangai lepiej nie bedzie. Caly czas tak bedzie ze nie bedzie nas stac nawet na darmowych dobrych graczy. O bardzo dobrych nawet nie ma co wspominac

Dzonyy 20.12.2022 14:22

Tez tak myslalem. zwlaszcza, ze dlugo czekal, a finalnie skonczyl w romie.

Orzeu 20.12.2022 14:22

nom nie ukrywam, że Dybala myślałem że przyjdzie

Claudio 20.12.2022 14:22

jakby mu dali gwarancje ze jest nie do ruszenia, zostanie kapitanem i dostanie ok 7mln to juz ogromna zachęta. Druga sprawa nie wiadomo jak bedzie z Interem i tu jest prbolem. Z kolei PSG to taki projekt ktory w kazdej chwili moze pierdyknac, malo ciekawa liga, atmosfera w klubie fatalna

Orzeu 20.12.2022 14:22

Dzonyy 20.12.2022 14:20 tak jak Dybala xD

Dzonyy 20.12.2022 14:20

Kto tam z Marquinhosem gra w PSG?

Dzonyy 20.12.2022 14:20

tak jak Dybala xD

Orzeu 20.12.2022 14:20

ja myślę, że podpisze

Claudio 20.12.2022 14:20

ale przyznam, że liczylem na przedluzenie jego umowy. Sami nie wiemy jakie tak naprawde byly relacje w poprzednie okienko

Dzonyy 20.12.2022 14:19

Myslalem, ze podczas mundialu to klepna.

Dzonyy 20.12.2022 14:19

Ze odejsciem Skriniara tez juz sie zaczalem godzic.

Claudio 20.12.2022 14:19

my niby ok 7mln z bonusami a PSG 10-11mln

Dzonyy 20.12.2022 14:19

Z brozo bylem pewien, ze odejdzie, a tu mile zaskoczenie.

Claudio 20.12.2022 14:18

jak Skriniar leci tylko na kasę to dajcie spokoj z takim kapitanem to nie Zanetti. Takiego Javiera juz nie bedzie

Orzeu 20.12.2022 14:18

w sensie: wysłuchał tylko oferty a nic nie negocjował

Orzeu 20.12.2022 14:17

no Skriniar ponoć ani razu nie podjął tematu zarobków

Dzonyy 20.12.2022 14:16

Szkoda by mi było jakby odszedł. Liczyłem, że będzie kapitanem.

Claudio 20.12.2022 14:16

w sumie to milan czy juve obijali sobie mordy na tych outsiderach, a Inter akurat z takimi wygrywal

Dzonyy 20.12.2022 14:15

Czyli nie prawdą było to co pisano całe lato na sb, ze Skriniar to mega Interista i kontrakt by podpisał w 10 min :)

Claudio 20.12.2022 14:15

Inter daje sobie czas ze Skriniarem do końca tygodnia. Później prawdopodobnie będą przygotowania do nawet styczniowej sprzedaży. Inter już miał wstępne rozmowy z Atalantą odnośnie Scalviniego.

Dzonyy 20.12.2022 14:14

ja tam lubie sobie takie meczyki obejrzec :D

Claudio 20.12.2022 14:13

juz dawno powinno byc 18 ekip. Mniej spotkan i nie bedzie outsiderów ktorzy dostarczaja glownie pkt

Orzeu 20.12.2022 14:13

to Juve out za wałki i kto

Dzonyy 20.12.2022 14:12

do 18/

Claudio 20.12.2022 14:10

na ostatnim spotkaniu klubów SerieA Marotta złożył wniosek o zmniejszenie liczby drużynw SerieA

Pjerun 20.12.2022 14:04

Inter z obecnymi wlascicielami to jest druzyna bez perspektyw

Pjerun 20.12.2022 14:03

bez przesadt

Piekarz 20.12.2022 14:01

Takich ludzi nie chcemy

Piekarz 20.12.2022 14:01

Jak nie przedłuży, to trzeba go gumką wymazać z historii klubu

Towarzysz 20.12.2022 13:56

Zanettim*

Towarzysz 20.12.2022 13:56

Ma taką łatkę bo nie omieszkał się deklarować w wywiadach że chce być Interowym Hamsikiem, nowym zanettim

Orzeu 20.12.2022 13:36

teraz się okaże czy słusznie

Orzeu 20.12.2022 13:36

Skriniar ma łatkę takiego Interisty co podpisze bez względu na wszystko

Orzeu 20.12.2022 13:36

amen Piekarz

Lopez 20.12.2022 13:34

zobaczymy czy Bastoni też kocha Inter

Piekarz 20.12.2022 13:28

Nie moi drodzy, ja się nie zgodzę na pobłażanie. Jeśli Skriniar nie przedłuży, to jest zdrajca i powinien być dojechany. Albo prawdziwie kochasz Inter, albo won

HB 20.12.2022 12:45

Ale pilkarsko to atak nie dojechal, MM wstawial mnostwo bezlitosnych statystyk

HB 20.12.2022 12:44

No o mentalu Interu to nawet nie warto sie wypowiadac, Inzaghi to przegryw

HB 20.12.2022 12:44

Orzeu 20.12.2022 09:38 że w styczniu się poczuli za pewnie i myśleli, że już mają mistrza

andyvdm 20.12.2022 12:38

Po 6 latach to nic dziwnego że może chcieć zmienić otoczenie i dostać wielki kontrakt może już taki ostatni

andyvdm 20.12.2022 12:37

Nikt pretensji nie powinien mieć

Luki165 20.12.2022 12:34

Dobrze żeby sie określił. Ja tam pretensji nie bede mial jak wybierze kase i lepszy projekt sportowy.

Luki165 20.12.2022 12:32

Co do Brozo to jakos nigdy nie mialem poczucia ze odejdzie

Luki165 20.12.2022 12:32

To ciekawe.

Orzeu 20.12.2022 12:21

w piątek spotkanie

Orzeu 20.12.2022 12:21

Skriniar, on the other hand, has only listened so far. He has never made a counter-proposal respecting the offer from the Nerazzurri. He has always shown availability, he has assured that he has not made commitments with other clubs and has said he is willing to stay. However, in the various meetings with the club, he never went into the details of a real deal."

Orzeu 20.12.2022 12:17

także pozostaje czekać i śledzić sprawę, ja bym nie wyrokował jeszcze niczego tylko z tego powodu że "coś długo sięzastanawia"

Orzeu 20.12.2022 12:17

też już z "tonącego statku" uciekał

Orzeu 20.12.2022 12:17

z Brozo przecież jaka saga była

Orzeu 20.12.2022 12:16

w przypadku każdej umowy ważnego gracza długo się rozmowy przeciągały

Luki165 20.12.2022 12:15

I dziwne, ze byl taki entuzjazm co do pozostania , a nadal brak konkretow a ponad to jest coraz więcej wątpliwości.

Orzeu 20.12.2022 12:12

też nie sądzę ale wiemy że rozmawiali kilkukrotnie

Luki165 20.12.2022 12:12

Nie sądzę, zeby rozbijało sie to o bonusy

Luki165 20.12.2022 12:11

W listopadzie dostal propozycje oficjalna od klubu

Orzeu 20.12.2022 12:11

tylko oni cały czas rozmawiają o bonusach itp

Orzeu 20.12.2022 12:11

poza tym to też nie jest tak że "leży propozycja"

Luki165 20.12.2022 12:11

Od sierpnia wiedział ze bedzie stal przed takim wyborem

Orzeu 20.12.2022 12:11

nie wiem skąd sierpień wziąłeś z tego co można wyczytać rozmowy teraz kilka tygodni temu się rozpoczęły na poważnie

Orzeu 20.12.2022 12:10

to od listopada czy od sierpnia

Luki165 20.12.2022 12:10

Od sierpnia nie bylo czasu na zastanowienie ?

Orzeu 20.12.2022 12:10

czemu dziwne? to bardzo ważna decyzja

Luki165 20.12.2022 12:09

To dziwne, ze nadal nie ma odp skoro od listopada propozycja lezy na stole

Orzeu 20.12.2022 12:09

LGdS - odpowiedź Skriniara do Świąt

VVujek 20.12.2022 12:06

Ten Thuram to też ryzyko , chłop miał zerwane więzadła

Orzeu 20.12.2022 12:05

w ogóle mi to tak nie wygląda

Luki165 20.12.2022 12:04

A ze nic w tym temacie sie nie dzieje to odejdzie

Luki165 20.12.2022 12:04

Co do Skriniara to trochę wygląda tak, ze miał nadzieję na zmianę wlasciciela przez fakt, ze żółtek bez jego zgody wytypował do sprzedaży latem.

Orzeu 20.12.2022 11:57

rękawek

Shoutbox

KibicInteru 27.06.2026 18:08

ciekawe czy Rabiot by chciał do nas przyjść

KibicInteru 27.06.2026 18:01

4-5 nowych zawodników ma przyjść, więc dla kogoś zabraknie miejsca

KibicInteru 27.06.2026 17:50

Oby chociaż tego Nico Williamsa ogarnęli

broda4991 27.06.2026 17:44

Norton cuffy wraca do notesów ponoć 🤣🤣🤣

martins2000 27.06.2026 17:43

Inter zmieniło strategię, będzie czekało na okazję ekonomiczną FB

Cyrax 27.06.2026 17:40

Wiesz przecież, że słowa Marotty i Zanettiego odnośnie wielkiego nazwiska dotyczyło pomocnika lub ofensywnego grajka (dlatego chcieli Lookmana lub Kone), a transfer Akanjiego wyskoczył na ostatnią chwilę, bo udało się pozbyć Pavarda

Cyrax 27.06.2026 17:35

Grzeczniej tam milanowek

acmilanowek 27.06.2026 17:14

a Akanji to nie jest nazwisko o duzym kalibrze wg ciebie ? trzeba szukac aby na sile si przyczepic do czegokolwiek ?

Imrahil 27.06.2026 17:05

[=

Cyrax 27.06.2026 16:52

Zapewne Lgds zmyśliła wypowiedź według wszechwiedzącego kibica

Cyrax 27.06.2026 16:51

Zanetti przed zeszłorocznym mercato: "Do drużyny dołączą też nazwiska o dużym kalibrze."

KibicInteru 27.06.2026 15:52

Nawet w trakcie mercato ma miejsce selekcja głąbów od ludzi myślących

KibicInteru 27.06.2026 15:50

To że naiwniacy dają się nabierać na wielkie transfery bo zobaczyli nagłówek Lgds to tylko i wyłącznie ich wina

Jacenty 27.06.2026 14:33

to już lepiej zostawić w skarpecie niż przepalić na kogokolwiek, sam już nie wiem

El_Imprezatore 27.06.2026 14:33

Nawet by mnie to nie zdziwiło

Cyrax 27.06.2026 14:30

Wygląda jakby tak trochę w uja robili kibiców z tym obiecywaniem wielkiego transferu

Cyrax 27.06.2026 14:29

Najlepsze są newsy, że po fiasku z Palestrą i Pazem (tutaj wiadomo nie od nich wszystko zależało) Oaktree rozważa zostawić te 50 mln przeznaczone na "gwiazdę" w kasie i skupić się na szukaniu okazji po taniości xD

Jacenty 27.06.2026 14:18

Na giełdę wahadłowych wraca nazwisko Wesleya, którego poświęcenie rozważa się ze względów ffp

KKazam 27.06.2026 13:46

Jakis typ co dwa razy dobrze kopnie pilke 60 mln, a bastoni 70 mln xd

KKazam 27.06.2026 13:46

Lepiej by bylo dogadywac po cichu nowe nabytki

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625685

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się