witam mi niestety nie będzie dane doświadczyć takiej wigilijnej ekstazy kulinarnej, na moim stole jak co roku miks wspomnień, nieudanych planów i wyrzutów sumienia
Ave wiem jak się robi risotto z borowikami, mnie ciekawiło to risotto z borowikow
Giorgio Scalvini wyceniony na 60 mln przez Atalante
na soundcloudzie musisz konto zakladac, na krakenie wrzucasz plik audio i dajesz link
ale krakena polecam
zippyshare.com
krakenfiles.com
Pewnie tak jak się robi risotto tylko, że na koniec jeszcze dodajesz podsmażone grzyby
Dzięki Andy tego szukałem
Za Alcazara chcą od nas 15 mln będzie podobna sytuacja jak z Enzo
Soundclaud
Temat dotyczy bycia rodzicem w pracy i jest dla chętnych
Nie znasz kontekstu.
Chcesz współpracowników męczyć w trakcie jazdy autem? To chyba już lekka przesada
Potrzebuję takie coś zrobić dla współpracowników w pracy tak żeby każdy mógł sobie coś odsłuchać jadąc autem
Istnieje strona online na którą mogą wrzucić swój podcast/plik audio który będzie możliwy do odtworzenia online przez stronę bez wymogu pobrania aplikacji
Eh racja
Panie Intereczku dla Pana jest budżet -60 mln i walka o top4
I kasa pójdzie dla Zhangowizn a my weźmiemy w najlepszym wypadku Zapate
Sprzedajmy go poki jeszcze ktos w niego wierzy, blagam
Lautaro w najgorszej 11 mundialu... Gdzie nie pojdzie, jest posmiewiskiem
Ale zdecydowanie wolałem Iniestę, wydaje się taki bardziej pokorny, mniej zarozumiały
True, zawsze za nim nie przepadalem choc umiejetnosci pilkarskich mu odmowic nie mozna
Swoją drogą każda kolejna wypowiedz ksawiego pokazuje, że to niezły odklejeniec
Zwlaszcza w obronie...zresztą w ataku w finale też nic nie pokazał, wyglądał jakby nie wiedział gdzie jest
XDDD
Xavi w wywiadzie dla Barca TV: Dembele jest najlepszym skrzydłowym na świecie.
Jak się robi risotto z borowików?
witam ja wlasnie koncze poranne espresso za moment wyprawa do marketu zakupic skladniki na wigilijna kolacje, bedzie serwowane risotto z borowikow z szafranem oraz halibut grilowany a wy pewnie pewnie obsrany karp i kapusta
Podobno Beres do Napoli
Eksperci próbują zabłysnąć takimi zestawieniami mieszając największe rozczarowania mundialu z kiepskimi piłkarzami wywołując kontrowersje
Najgorsza 11 MŚ to powinien być skład kataru
Brreszynski był jednym ze środkowych obrońców i trzeba przyznać że radził sobie bardzo dobrze .
po MS Napoli i Roma po niego uderzyly
Endru 20.12.2022 22:03 w polsce docenia sie miernoty
w swiecie niekoniecznie
w polsce docenia sie miernoty
oprócz bronienia nic nie wnosil
tia
Bereszynski ?: Xd
Bereszynski, Glik i Martinez z Ronaldo w ataku..... tak mniej wiecej wygląda najgorsza 11 MŚ
ja doplacalem do tego, zeby grac i sie czlowiek cieszyl
xD dokł
a temu ktoś podzwonił srebrnikami i już leci jak ta koza do arabskiego pastucha
są ludzie, którzy oddaliby życie za ten święty klub
Kiedyś to się grało za darmo i jeszcze cieszyło że można grać
złoto albo ołów
nie ma zlituj
i śnięta ryba na wycieraczce
a temu mięśniakowi zapachniały brudne pieniądze od śmierdzieli? ta zniewaga krwi wymaga
jesli nie odpisze, i odejdzie za darmo, to niestety nabój w kopercie
i i tak całe zarobki oddawałbym na rozwój klubu
albo za minimalną włoską
chcieli tutaj z niego kapitana zrobic
ja bym mógł w Interze za darmo grać
samo to, że ten gnój tak długo się zastanawia nad podpisaniem, już zasługuje na chłostę
Ja bym jeszcze wloczyl koniem tak dla zasady
Zamknąć go w piwnicach San Siro, a jeśli nie ma piwnicy, to wrzucić do studzienki
Amen
PIEKARZ 20.12.2022 20:08 Albo podpisze nowy kontrakt, albo powinien zostać uwięziony
VVUJEK - pełna zgoda
Raczej Chiny blokują inwestycje w Inter
Maćku nie wiem, czy można mówić o wtopie Marotty, gdy chłopiec z Chin blokuje każdy większy wydatek
no i w ogóle jak traktować poważnie piłkarza, który nie chce grać w Serie A Przenajświętszej Wielkiej
Ogólnie jeśli nie przedłuży, to pierwszy jestem skłonny spalić jego koszulkę, tylko że nie mam więc mógłby mi ktoś pożyczyć
Albo podpisze nowy kontrakt, albo powinien zostać uwięziony
Skriniar nie ma prawa odejść
Albo stagnacja w Interze z wyprzedażą co roku i ko traktowaniem starych odpadów z Romy albo wielka kasa i ambitniejszy projekt sportowy
Trudno żeby ktokolwiek miał pretensje
Ja nie będę miał pretensji , klub przestał się rozwijać to i Skriniar ma prawo odejść
Inter wszedł w tryb zrównoważonego rozwoju dlatego skriniara zastąpi smalling
Czytaj uważniej
He wrote: “Proud of you bro! Ci vediamo presto.” He wrote the first part in English, but the second in Italian, which some saw as a hint he is heading towards Italy. ‘Ci vediamo presto’ translates as: We’ll see each other soon. Suggesting Thuram could indeed be heading to San Siro this winter
Oj maciek z klanu
No i dobrze. Nie ma miejsca dla takich chamów w Interze.
Podobno Lazaro pisał do Thurama "see you soon", bo mają się spotkać w United
Głupi to jest ktoś kto myśli że PSG gra o LM
Jeśli Skriniar odejdzie a sprawa z jego następca - bremerem wiemy, jak się skończyła to będzie pierwsza duża wpadka Marotty i ekipy. Oczywiście, że były nieudane transfery ale Barella czy skriniar na dziś to niezastepiwalni gracze i za jednego z nich 0 euro, 0 złotych to będzie wtopa
Odnośnie Skriniara, to umówmy się - będzie głupi lub nierozsądny jeśli nie dołączy do Mbappe, być może Messiego czy Neymara, za 3 mln euro więcej i możliwość gry o ligę mistrzów.
Piekna informacja
Siema Panowie, co prawda sprawy z Thuramem i Skriniarem komplikują się. Ale podobno Darmian gotowy na przedłużenie na 2 lata
Po prostu kolejny pilkarz Interu, a jeszcze wielu przed tym klubem
I tez bym nim nie gardził
Ja bym mu podziekowal za to, ze wzniosl Inter na wyzszy poziom i walczyl za te barwy, ale nie uwazalbym go za wielkiego Interistę
Claudio - ale jest roznica pomiedzy gardzeniem, a jedynie podziekowaniem
Guillermo Ochoa, słynny bramkarz reprezentacji Meksyku, ponownie spróbuje swoich sił w europejskim klubie. Doświadczony golkiper zostanie nowym klubowym kolegą Krzysztofa Piątka w ekipie z włoskiej Serie A - Salernitanie.
he
nie no nie wybielajmy tak tego Skriniara. Jak odejdzie dla kasy to bedzie kolejnym pilkarzynom ktory po prostu byl w Interze. Nic wiecej. Mogl nie gadac jak to wiele czuje do Interu i jak zwiazany jest z kibicami, że marzeniem jest bycie kapitanem i dumą jest noszenie tej koszulki. Skoro odrzucilby 7mln od Interu i opaskę kapitanską to dla Interu nie jest nikim wyjatkowym. Tyle. Na ten moment tworzy sie z niego "wielkiego Interiste". Na ten tytul trzeba zasluzyc.
No coz, zawze mozna sie znieczulać xdd
Kurde, nie przeczytalem xD
Zalujesz na buty pozniej wydasz na zdrowie
Na kleju chyba powinno być napisane
Odrestaurowałem buty bo szkoda mi kasy na nowe, a cos bym pokopal xd
Pytanie, ile czasu powinna odczekać przyklejona na nowo podeszwa do buta piłkarskiego? Bo skleiłem i nie wiem ile to trzymać
Chcial odejść wystarczyło w lecie powiedzieć, PSG by dało te 55-60mln i do widzenia
Jeśli po takich słowach odrzucilby oferte przedłużenia to walić takiego oszusta
No mówił że chciałby zostać Hamsikiem Interu
Musiałbym poszukać
Oj było coś, może nie 1:1 ale było
Skriniar mowil ze uwielbia Inter, oddaje nam duzo, ale nie obiecal nam nigdy ze tu bedzie gral do konca zycia