Archiwum shoutboksa

Towarzysz 21.12.2022 14:27

witam mi niestety nie będzie dane doświadczyć takiej wigilijnej ekstazy kulinarnej, na moim stole jak co roku miks wspomnień, nieudanych planów i wyrzutów sumienia

andyvdm 21.12.2022 14:12

Ave wiem jak się robi risotto z borowikami, mnie ciekawiło to risotto z borowikow

martins2000 21.12.2022 13:53

Giorgio Scalvini wyceniony na 60 mln przez Atalante

FReeFonix 21.12.2022 13:38

na soundcloudzie musisz konto zakladac, na krakenie wrzucasz plik audio i dajesz link

FReeFonix 21.12.2022 13:38

ale krakena polecam

FReeFonix 21.12.2022 13:38

zippyshare.com

FReeFonix 21.12.2022 13:37

krakenfiles.com

AveCaesar 21.12.2022 13:36

Pewnie tak jak się robi risotto tylko, że na koniec jeszcze dodajesz podsmażone grzyby ;)

Majkej 21.12.2022 13:36

Dzięki Andy tego szukałem

martins2000 21.12.2022 13:02

Za Alcazara chcą od nas 15 mln będzie podobna sytuacja jak z Enzo

andyvdm 21.12.2022 12:44

Soundclaud

Majkej 21.12.2022 12:25

Temat dotyczy bycia rodzicem w pracy i jest dla chętnych

Majkej 21.12.2022 12:24

Nie znasz kontekstu.

Adriano_forever 21.12.2022 12:18

Chcesz współpracowników męczyć w trakcie jazdy autem? To chyba już lekka przesada

Majkej 21.12.2022 11:43

Potrzebuję takie coś zrobić dla współpracowników w pracy tak żeby każdy mógł sobie coś odsłuchać jadąc autem

Majkej 21.12.2022 11:43

Istnieje strona online na którą mogą wrzucić swój podcast/plik audio który będzie możliwy do odtworzenia online przez stronę bez wymogu pobrania aplikacji

HB 21.12.2022 11:04

Eh racja

Towarzysz 21.12.2022 11:01

Panie Intereczku dla Pana jest budżet -60 mln i walka o top4

andyvdm 21.12.2022 10:58

I kasa pójdzie dla Zhangowizn a my weźmiemy w najlepszym wypadku Zapate

HB 21.12.2022 10:50

Sprzedajmy go poki jeszcze ktos w niego wierzy, blagam

HB 21.12.2022 10:50

Lautaro w najgorszej 11 mundialu... Gdzie nie pojdzie, jest posmiewiskiem

FReeFonix 21.12.2022 10:10

Ale zdecydowanie wolałem Iniestę, wydaje się taki bardziej pokorny, mniej zarozumiały

FReeFonix 21.12.2022 10:09

True, zawsze za nim nie przepadalem choc umiejetnosci pilkarskich mu odmowic nie mozna

ragnar 21.12.2022 10:03

Swoją drogą każda kolejna wypowiedz ksawiego pokazuje, że to niezły odklejeniec

ragnar 21.12.2022 10:02

Zwlaszcza w obronie...zresztą w ataku w finale też nic nie pokazał, wyglądał jakby nie wiedział gdzie jest

FReeFonix 21.12.2022 09:51

XDDD

FReeFonix 21.12.2022 09:50

Xavi w wywiadzie dla Barca TV: Dembele jest najlepszym skrzydłowym na świecie.

andyvdm 21.12.2022 09:15

Jak się robi risotto z borowików?

Nasir 21.12.2022 09:02

witam ja wlasnie koncze poranne espresso za moment wyprawa do marketu zakupic skladniki na wigilijna kolacje, bedzie serwowane risotto z borowikow z szafranem oraz halibut grilowany a wy pewnie pewnie obsrany karp i kapusta

Dzonyy 21.12.2022 08:40

Podobno Beres do Napoli

Towarzysz 21.12.2022 00:17

Eksperci próbują zabłysnąć takimi zestawieniami mieszając największe rozczarowania mundialu z kiepskimi piłkarzami wywołując kontrowersje

Towarzysz 21.12.2022 00:16

Najgorsza 11 MŚ to powinien być skład kataru

VVujek 20.12.2022 22:32

Brreszynski był jednym ze środkowych obrońców i trzeba przyznać że radził sobie bardzo dobrze .

Orzeu 20.12.2022 22:28

po MS Napoli i Roma po niego uderzyly

Orzeu 20.12.2022 22:27

Endru 20.12.2022 22:03 w polsce docenia sie miernoty

Endru 20.12.2022 22:03

w swiecie niekoniecznie

Endru 20.12.2022 22:03

w polsce docenia sie miernoty

Endru 20.12.2022 22:03

oprócz bronienia nic nie wnosil

kulfon32 20.12.2022 22:01

tia

Dzonyy 20.12.2022 21:59

Bereszynski ?: Xd

kulfon32 20.12.2022 21:57

Bereszynski, Glik i Martinez z Ronaldo w ataku..... tak mniej wiecej wygląda najgorsza 11 MŚ

Dzonyy 20.12.2022 21:54

ja doplacalem do tego, zeby grac i sie czlowiek cieszyl

Imrahil 20.12.2022 21:48

xD dokł

Piekarz 20.12.2022 21:48

a temu ktoś podzwonił srebrnikami i już leci jak ta koza do arabskiego pastucha

Piekarz 20.12.2022 21:47

są ludzie, którzy oddaliby życie za ten święty klub

andyvdm 20.12.2022 21:47

Kiedyś to się grało za darmo i jeszcze cieszyło że można grać

Imrahil 20.12.2022 21:46

złoto albo ołów

Imrahil 20.12.2022 21:46

nie ma zlituj

Imrahil 20.12.2022 21:46

i śnięta ryba na wycieraczce

Piekarz 20.12.2022 21:46

a temu mięśniakowi zapachniały brudne pieniądze od śmierdzieli? ta zniewaga krwi wymaga

Imrahil 20.12.2022 21:45

jesli nie odpisze, i odejdzie za darmo, to niestety nabój w kopercie

Piekarz 20.12.2022 21:45

i i tak całe zarobki oddawałbym na rozwój klubu

Piekarz 20.12.2022 21:45

albo za minimalną włoską

Imrahil 20.12.2022 21:44

chcieli tutaj z niego kapitana zrobic

Piekarz 20.12.2022 21:44

ja bym mógł w Interze za darmo grać

Piekarz 20.12.2022 21:44

samo to, że ten gnój tak długo się zastanawia nad podpisaniem, już zasługuje na chłostę

andyvdm 20.12.2022 21:43

Ja bym jeszcze wloczyl koniem tak dla zasady

Towarzysz 20.12.2022 21:39

Zamknąć go w piwnicach San Siro, a jeśli nie ma piwnicy, to wrzucić do studzienki

Towarzysz 20.12.2022 21:39

Amen

Towarzysz 20.12.2022 21:39

PIEKARZ 20.12.2022 20:08 Albo podpisze nowy kontrakt, albo powinien zostać uwięziony

kontousuniete 20.12.2022 21:08

VVUJEK - pełna zgoda

VVujek 20.12.2022 20:48

Raczej Chiny blokują inwestycje w Inter

HB 20.12.2022 20:36

Maćku nie wiem, czy można mówić o wtopie Marotty, gdy chłopiec z Chin blokuje każdy większy wydatek

Piekarz 20.12.2022 20:19

no i w ogóle jak traktować poważnie piłkarza, który nie chce grać w Serie A Przenajświętszej Wielkiej

Piekarz 20.12.2022 20:15

Ogólnie jeśli nie przedłuży, to pierwszy jestem skłonny spalić jego koszulkę, tylko że nie mam więc mógłby mi ktoś pożyczyć

Piekarz 20.12.2022 20:08

Albo podpisze nowy kontrakt, albo powinien zostać uwięziony

Piekarz 20.12.2022 20:08

Skriniar nie ma prawa odejść

andyvdm 20.12.2022 20:07

Albo stagnacja w Interze z wyprzedażą co roku i ko traktowaniem starych odpadów z Romy albo wielka kasa i ambitniejszy projekt sportowy

andyvdm 20.12.2022 20:06

Trudno żeby ktokolwiek miał pretensje

VVujek 20.12.2022 19:47

Ja nie będę miał pretensji , klub przestał się rozwijać to i Skriniar ma prawo odejść

Kredence 20.12.2022 18:29

Inter wszedł w tryb zrównoważonego rozwoju dlatego skriniara zastąpi smalling

andyvdm 20.12.2022 18:18

Czytaj uważniej

andyvdm 20.12.2022 18:18

He wrote: “Proud of you bro! Ci vediamo presto.” He wrote the first part in English, but the second in Italian, which some saw as a hint he is heading towards Italy. ‘Ci vediamo presto’ translates as: We’ll see each other soon. Suggesting Thuram could indeed be heading to San Siro this winter

andyvdm 20.12.2022 18:18

Oj maciek z klanu

Dzonyy 20.12.2022 18:11

No i dobrze. Nie ma miejsca dla takich chamów w Interze.

kontousuniete 20.12.2022 17:54

Podobno Lazaro pisał do Thurama "see you soon", bo mają się spotkać w United :)

Piekarz 20.12.2022 17:53

Głupi to jest ktoś kto myśli że PSG gra o LM

kontousuniete 20.12.2022 17:18

Jeśli Skriniar odejdzie a sprawa z jego następca - bremerem wiemy, jak się skończyła to będzie pierwsza duża wpadka Marotty i ekipy. Oczywiście, że były nieudane transfery ale Barella czy skriniar na dziś to niezastepiwalni gracze i za jednego z nich 0 euro, 0 złotych to będzie wtopa

kontousuniete 20.12.2022 17:15

Odnośnie Skriniara, to umówmy się - będzie głupi lub nierozsądny jeśli nie dołączy do Mbappe, być może Messiego czy Neymara, za 3 mln euro więcej i możliwość gry o ligę mistrzów.

FReeFonix 20.12.2022 17:14

Piekna informacja :D

kontousuniete 20.12.2022 17:14

Siema Panowie, co prawda sprawy z Thuramem i Skriniarem komplikują się. Ale podobno Darmian gotowy na przedłużenie na 2 lata :)

FReeFonix 20.12.2022 17:13

Po prostu kolejny pilkarz Interu, a jeszcze wielu przed tym klubem

FReeFonix 20.12.2022 17:12

I tez bym nim nie gardził

FReeFonix 20.12.2022 17:12

Ja bym mu podziekowal za to, ze wzniosl Inter na wyzszy poziom i walczyl za te barwy, ale nie uwazalbym go za wielkiego Interistę

FReeFonix 20.12.2022 17:12

Claudio - ale jest roznica pomiedzy gardzeniem, a jedynie podziekowaniem

martins2000 20.12.2022 16:55

Guillermo Ochoa, słynny bramkarz reprezentacji Meksyku, ponownie spróbuje swoich sił w europejskim klubie. Doświadczony golkiper zostanie nowym klubowym kolegą Krzysztofa Piątka w ekipie z włoskiej Serie A - Salernitanie.

FENDI_SOSA 20.12.2022 16:43

he

Claudio 20.12.2022 16:36

nie no nie wybielajmy tak tego Skriniara. Jak odejdzie dla kasy to bedzie kolejnym pilkarzynom ktory po prostu byl w Interze. Nic wiecej. Mogl nie gadac jak to wiele czuje do Interu i jak zwiazany jest z kibicami, że marzeniem jest bycie kapitanem i dumą jest noszenie tej koszulki. Skoro odrzucilby 7mln od Interu i opaskę kapitanską to dla Interu nie jest nikim wyjatkowym. Tyle. Na ten moment tworzy sie z niego "wielkiego Interiste". Na ten tytul trzeba zasluzyc.

FReeFonix 20.12.2022 16:33

No coz, zawze mozna sie znieczulać xdd

FReeFonix 20.12.2022 16:32

Kurde, nie przeczytalem xD

Endru 20.12.2022 16:29

Zalujesz na buty pozniej wydasz na zdrowie

Towarzysz 20.12.2022 16:28

Na kleju chyba powinno być napisane

FReeFonix 20.12.2022 16:08

Odrestaurowałem buty bo szkoda mi kasy na nowe, a cos bym pokopal xd

FReeFonix 20.12.2022 16:07

Pytanie, ile czasu powinna odczekać przyklejona na nowo podeszwa do buta piłkarskiego? Bo skleiłem i nie wiem ile to trzymać

KibicInteru 20.12.2022 16:06

Chcial odejść wystarczyło w lecie powiedzieć, PSG by dało te 55-60mln i do widzenia

KibicInteru 20.12.2022 16:06

Jeśli po takich słowach odrzucilby oferte przedłużenia to walić takiego oszusta

KibicInteru 20.12.2022 16:04

No mówił że chciałby zostać Hamsikiem Interu

Towarzysz 20.12.2022 16:01

Musiałbym poszukać

Towarzysz 20.12.2022 16:01

Oj było coś, może nie 1:1 ale było

FReeFonix 20.12.2022 16:01

Skriniar mowil ze uwielbia Inter, oddaje nam duzo, ale nie obiecal nam nigdy ze tu bedzie gral do konca zycia

Shoutbox

KibicInteru 27.06.2026 18:08

ciekawe czy Rabiot by chciał do nas przyjść

KibicInteru 27.06.2026 18:01

4-5 nowych zawodników ma przyjść, więc dla kogoś zabraknie miejsca

KibicInteru 27.06.2026 17:50

Oby chociaż tego Nico Williamsa ogarnęli

broda4991 27.06.2026 17:44

Norton cuffy wraca do notesów ponoć 🤣🤣🤣

martins2000 27.06.2026 17:43

Inter zmieniło strategię, będzie czekało na okazję ekonomiczną FB

Cyrax 27.06.2026 17:40

Wiesz przecież, że słowa Marotty i Zanettiego odnośnie wielkiego nazwiska dotyczyło pomocnika lub ofensywnego grajka (dlatego chcieli Lookmana lub Kone), a transfer Akanjiego wyskoczył na ostatnią chwilę, bo udało się pozbyć Pavarda

Cyrax 27.06.2026 17:35

Grzeczniej tam milanowek

acmilanowek 27.06.2026 17:14

a Akanji to nie jest nazwisko o duzym kalibrze wg ciebie ? trzeba szukac aby na sile si przyczepic do czegokolwiek ?

Imrahil 27.06.2026 17:05

[=

Cyrax 27.06.2026 16:52

Zapewne Lgds zmyśliła wypowiedź według wszechwiedzącego kibica

Cyrax 27.06.2026 16:51

Zanetti przed zeszłorocznym mercato: "Do drużyny dołączą też nazwiska o dużym kalibrze."

KibicInteru 27.06.2026 15:52

Nawet w trakcie mercato ma miejsce selekcja głąbów od ludzi myślących

KibicInteru 27.06.2026 15:50

To że naiwniacy dają się nabierać na wielkie transfery bo zobaczyli nagłówek Lgds to tylko i wyłącznie ich wina

Jacenty 27.06.2026 14:33

to już lepiej zostawić w skarpecie niż przepalić na kogokolwiek, sam już nie wiem

El_Imprezatore 27.06.2026 14:33

Nawet by mnie to nie zdziwiło

Cyrax 27.06.2026 14:30

Wygląda jakby tak trochę w uja robili kibiców z tym obiecywaniem wielkiego transferu

Cyrax 27.06.2026 14:29

Najlepsze są newsy, że po fiasku z Palestrą i Pazem (tutaj wiadomo nie od nich wszystko zależało) Oaktree rozważa zostawić te 50 mln przeznaczone na "gwiazdę" w kasie i skupić się na szukaniu okazji po taniości xD

Jacenty 27.06.2026 14:18

Na giełdę wahadłowych wraca nazwisko Wesleya, którego poświęcenie rozważa się ze względów ffp

KKazam 27.06.2026 13:46

Jakis typ co dwa razy dobrze kopnie pilke 60 mln, a bastoni 70 mln xd

KKazam 27.06.2026 13:46

Lepiej by bylo dogadywac po cichu nowe nabytki

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625685

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się