Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

Orzeu 20.12.2022 12:21

Skriniar, on the other hand, has only listened so far. He has never made a counter-proposal respecting the offer from the Nerazzurri. He has always shown availability, he has assured that he has not made commitments with other clubs and has said he is willing to stay. However, in the various meetings with the club, he never went into the details of a real deal."

Orzeu 20.12.2022 12:17

także pozostaje czekać i śledzić sprawę, ja bym nie wyrokował jeszcze niczego tylko z tego powodu że "coś długo sięzastanawia"

Orzeu 20.12.2022 12:17

też już z "tonącego statku" uciekał

Orzeu 20.12.2022 12:17

z Brozo przecież jaka saga była

Orzeu 20.12.2022 12:16

w przypadku każdej umowy ważnego gracza długo się rozmowy przeciągały

Luki165 20.12.2022 12:15

I dziwne, ze byl taki entuzjazm co do pozostania , a nadal brak konkretow a ponad to jest coraz więcej wątpliwości.

Orzeu 20.12.2022 12:12

też nie sądzę ale wiemy że rozmawiali kilkukrotnie

Luki165 20.12.2022 12:12

Nie sądzę, zeby rozbijało sie to o bonusy

Luki165 20.12.2022 12:11

W listopadzie dostal propozycje oficjalna od klubu

Orzeu 20.12.2022 12:11

tylko oni cały czas rozmawiają o bonusach itp

Orzeu 20.12.2022 12:11

poza tym to też nie jest tak że "leży propozycja"

Luki165 20.12.2022 12:11

Od sierpnia wiedział ze bedzie stal przed takim wyborem

Orzeu 20.12.2022 12:11

nie wiem skąd sierpień wziąłeś z tego co można wyczytać rozmowy teraz kilka tygodni temu się rozpoczęły na poważnie

Orzeu 20.12.2022 12:10

to od listopada czy od sierpnia

Luki165 20.12.2022 12:10

Od sierpnia nie bylo czasu na zastanowienie ?

Orzeu 20.12.2022 12:10

czemu dziwne? to bardzo ważna decyzja

Luki165 20.12.2022 12:09

To dziwne, ze nadal nie ma odp skoro od listopada propozycja lezy na stole

Orzeu 20.12.2022 12:09

LGdS - odpowiedź Skriniara do Świąt

VVujek 20.12.2022 12:06

Ten Thuram to też ryzyko , chłop miał zerwane więzadła

Orzeu 20.12.2022 12:05

w ogóle mi to tak nie wygląda

Luki165 20.12.2022 12:04

A ze nic w tym temacie sie nie dzieje to odejdzie

Luki165 20.12.2022 12:04

Co do Skriniara to trochę wygląda tak, ze miał nadzieję na zmianę wlasciciela przez fakt, ze żółtek bez jego zgody wytypował do sprzedaży latem.

Orzeu 20.12.2022 11:57

rękawek

kadrian89 20.12.2022 11:52

Ebay logo w którym miejscu na strojach się pojawi?

Dzonyy 20.12.2022 11:29

Tak jak dybala :d

Orzeu 20.12.2022 11:24

Thuram :soon: :inter2021:

Orzeu 20.12.2022 11:24

inni nie mają żadnych atutów

Orzeu 20.12.2022 11:23

na szczęście?

Xucatlan 20.12.2022 10:53

Jeszcze Aston Villa się pojawia w newsach o Thuramie, czyli chyba na szczęście do nas nie trafi.

FReeFonix 20.12.2022 10:50

Nasir juz wie ze spotkanie jest udane a dopier oje zaczal

Nasir 20.12.2022 10:45

witam spotkanie udane, wlasnie zaczynam spotkanie

Towarzysz 20.12.2022 10:35

Skriniar już niech idzie do katarczyków, my mamy Acerbiego

Luki165 20.12.2022 10:34

XD

Orzeu 20.12.2022 10:34

United to sobie może

Luki165 20.12.2022 10:34

Tak wiec baj baj

Luki165 20.12.2022 10:34

Wedlug bilda ManU wychodzi na prowadzenie ws Thurama i w styczniu maja położyć 10 mln

Towarzysz 20.12.2022 10:33

witam właśnie opuściłem intercity pełne tzw. narybku po czym udałem się do aglomeracyjnej galerii w celu odbyciu spotkania, dzisiaj pogoda w moim regionie jest bezlitosna dla wszystkich, szklanka na drogach to korki, opóźnienia pociągów pozdrawiam

Luki165 20.12.2022 10:33

Moze tez stąd coraz wiecej plotek o Scalvinim

Luki165 20.12.2022 10:27

Alez ta sytuacja z Skriniarem zaczyna mnie irytować. W lewo albo w prawo. Bo jak cos to trzeba go sprzedać zima i poszukać kogos nowego

FReeFonix 20.12.2022 10:13

Bylem Orzeuem z matematyki

Orzeu 20.12.2022 10:12

xdd

FReeFonix 20.12.2022 10:12

Orzeł to za mało

FReeFonix 20.12.2022 10:12

A co jest przed orłem? Bo nim byłem

Orzeu 20.12.2022 10:05

Fonik nigdy nie był orłem z matematyki

kadrian89 20.12.2022 09:59

remis nic nie daje

kadrian89 20.12.2022 09:59

Czyli bardziej 67-33 szanse

FReeFonix 20.12.2022 09:59

Ewentualnie 33%, wygramy lub jednak remis/ porazka

FReeFonix 20.12.2022 09:58

Albo wygramy albo nie

FReeFonix 20.12.2022 09:58

Szanse są 50%-owe

kadrian89 20.12.2022 09:57

najwyżej pozostanie walka o 2-4 i awans do 1/4 LM

kadrian89 20.12.2022 09:56

Mecz z Napoli wyjaśni sprawę.

FReeFonix 20.12.2022 09:55

Skoro poczuli sie za pewnie to Inzaghi to slaby trener skoro nie potrafil ich zmobilizowac

Nasir 20.12.2022 09:40

witam ja wlasnie koncze poranne espresso, za moment joga i spacer nastepnie wizyta w nowym biurze a wy co jakie warunki na drogach jaki czas dojazdu do zakladu pracy po ile karp u was?

Orzeu 20.12.2022 09:38

że w styczniu się poczuli za pewnie i myśleli, że już mają mistrza

Orzeu 20.12.2022 09:37

Dżeko zdaje się że nawet w wywiadzie powiedział

Orzeu 20.12.2022 09:37

HB 20.12.2022 09:18 w zeszłym roku też przez nieudolny atak nie było scudetto mimo słabej konkurencji

HB 20.12.2022 09:24

Lepiej opiszcie, czy Inter ma szansę na 1 pkt z Napoli

HB 20.12.2022 09:18

w zeszłym roku też przez nieudolny atak nie było scudetto mimo słabej konkurencji

HB 20.12.2022 09:18

teraz Inter ma gwiazdy, a przez nieudolny atak jest poza top4

HB 20.12.2022 09:17

Inter był pełen patałachów a dzięki Icardiemu walczył o LM

Pjerun 20.12.2022 07:47

To znaczy jak strzelil gola to byl z niego pożytek, jak nie strzelił to graliśmy w 10. Poza tym nic innego nie dawał drużynie, więc ciężko mówić o formie meczowej. Bardziej od tego czy miał sytuacje i czy je wykorzystał

rchemik 20.12.2022 07:41

Granie z Icardim było swego rodzaju uzależnieniem od jego formy meczowej w danym dniu. Podobnie mieliśmy wcześniej z Ibrą, Jak miał dzień to pieknie siadało w siatce, jak tylko jakiś dołek czy absencja nie potrafiliśmy już grać

Pjerun 20.12.2022 07:23

Ale koniec końców granie z napastnikiem typu Icardi to możemy się bić jedynie o top5, odejście Icardiego pozwolilo Interowi wejsc na wyższy level

Pjerun 20.12.2022 07:22

Ale to prawda Icardi jest bardzie skutecznym egzekutorem niż Lautaro, ale nie ukrywajmy, że swoje okazje też marnował

Pjerun 20.12.2022 07:21

Z Icardim graliśmy w "10" w większości meczów i nasza taktyka to była gra na skrzydła i ciągle dośrodkowania, bo gra na sciane nie funkcjonowala

Pjerun 20.12.2022 07:20

W sedno Wujek

VVujek 20.12.2022 06:02

Nie tracił energii na grę zespołowa przez co w pełni mógł się skupić na wykończeniu. No i oczywiście w tamtym Interze presją wyniku była mniejsza co daję duży komfort

VVujek 20.12.2022 05:57

Typ tylko krążył przy polu karnym . Zero gry tyłem do bramki zero rajdów z piłką , takie rzeczy to były anomalie u Icara

VVujek 20.12.2022 05:56

Icardi całą uwagę wkładał w wykończenie akcji , Martinez zapier... na boisku robiąc wiele innej roboty. Prawda jest taka że cała drużyna pracowała na Icara , może on czyścić buty dla Martineza

Nerazzurx10 20.12.2022 05:54

Jako napastnik

Nerazzurx10 20.12.2022 05:54

Icardi jest smieciem, ale Lautaro nawet nie ma podjazdu do niego

Nerazzurx10 20.12.2022 05:53

Tylko że Icardi mial bardzo czesto 1 dogodna okazje na mecz i konczyl go z 2 golami na koncie, Martinez ma takich sytuacji po pare na necz a czesto konczy z 0 dorobkiem

VVujek 20.12.2022 05:07

I też piszecie tak jakby Icardi strzelał 2 razy tyle bramek co Martinez a wcale tak nie jest.

VVujek 20.12.2022 05:01

Z dryblingiem u Lautato na pewno dużo lepiej niż u Icara bo Martinez posiada jakiś balans ciałem , a techniką to już przepaść między nimi

Piekarz 20.12.2022 00:53

Dobrze powiedziane

Piekarz 20.12.2022 00:53

Towarzysz 20.12.2022 00:17 Icardi ma dosłownie to, czego Lautaro nie ma i na odwrót

Towarzysz 20.12.2022 00:18

Icardiego gole z Milanem czy innymi Jufkami to były gole wyjątkowe i miały coś w sobie z absurdu - gol z wyskoku z miejsca przy słupku czy na pełnej prędkości w biegu z zerowego kąta

Towarzysz 20.12.2022 00:17

Icardi ma dosłownie to, czego Lautaro nie ma i na odwrót

Nerazzurx10 19.12.2022 23:19

Tylko ze Icardi ladowal brame za brama i nikogo nie interesowały jego inne ulomnosci piłkarskie, bo gosc byl gwarantem bramek

HB 19.12.2022 22:46

A icardi to swietna 9

HB 19.12.2022 22:46

Atuty lautaro to pressing, wydolnosc, odpornosc na kontuzje i ladne bramki zza pola. Jak wielokrotnie pisalem, powinien grac jako pomocnik, a nie napastnik

HB 19.12.2022 22:45

A jak z dryblingiem i technika u lautaro?

HB 19.12.2022 22:45

Vvujek piszesz, ze icardi to brak dryblingu i techniki

kontousuniete 19.12.2022 22:44

Można się było spodziewać, że po dobrym mundialu klub pokroju United dołączy do walki.

kontousuniete 19.12.2022 22:44

Borussia Monchengladbach are working to sell #Inter target Marcus Thuram in January for ~€10M. #Inter faces competition from Bayern Munich, Manchester United and Aston Villa. 🇫🇷 [via @NicoSchira 🌖]

Cny 19.12.2022 22:39

jeszcze discopolowiec kulesza nie zatrudnił Pana Ivana Juricia?

XyzIM 19.12.2022 21:55

Piero Ausilio: “#Inter’s market will be made up of the return of Brozovic, Lukaku, Lautaro- motivated from his World Cup win, and Correa, who should be fit. Their absences left us without key players, and now we will have everyone.” [via @TuttoMercatoWeb]

kontousuniete 19.12.2022 21:19

100 mln wycena na tak ograniczonego napadziora - mega kozacka trzeba przyznać.

kontousuniete 19.12.2022 21:18

Pamięć jest ulotna ale Icardi w grudniu 2018 był wyceniany na 100 mln na Transfermarkt. Lautaro max 75. Spora różnica. Oczywiście wycenia nie mówi wszystkiego ale jak najbardziej ogólnie można ich porównywać.

kontousuniete 19.12.2022 21:14

Hmm, czy to takie kontrowersyjne, gdyby ktoś wybrał napastnika (Icardi), który w gorszym Interze strzelał 29 i 24 bramek w Serie A, niż Lautaro, który w lepszym Interze strzelał 21 i 17? Przypominam, że rok temu też graliśmy na Lautaro, bo chyba nie na dzeko czy corree? Pytanie co drużyna potrzebuje. Rok temu na tyle dominowaliśmy, że potrzebowaliśmy killera pokroju icardiego.

VVujek 19.12.2022 20:55

Lukaku

VVujek 19.12.2022 20:55

Łukami w formie to złoto na chwilę obecną

Piekarz 19.12.2022 20:52

ehh mógłby ten grubas belgijsko-kongijski się ogarnąć

VVujek 19.12.2022 20:50

Miał Dzeko

VVujek 19.12.2022 20:50

No w poprzednim sezonie miał Dzięki a jednak strzelił 21 bramek. Ta mieszanka radości z frustracja to chyba nawet jego znak rozpoznawczy

Piekarz 19.12.2022 20:49

jest w nim coś takiego, co nie dojeżdża i chyba zawsze tak będzie

Piekarz 19.12.2022 20:48

ja bardzo lubię Lautaro, ale jak nie będzie miał obok siebie jakiegoś bardzo konkretnego napadziora, to obawiam się że to zawsze będzie mieszanka radości z frustracją

VVujek 19.12.2022 20:48

Ciekawe czy jest ktoś kto wolałby Icardiego za Lautato , pewnie się tacy znajdą xd

VVujek 19.12.2022 20:46

Dało i się przejechało , zresztą teraz czasu inne bieda

Piekarz 19.12.2022 20:45

no rozumiem, ale mówienie o przygodzie Icardiego w PSG w kontekście tego porównania jest bezcelowe

Shoutbox

Cny 27.06.2026 22:17

dogadaliby się szybciej to i tak czeski by wbiła

Cny 27.06.2026 22:16

przeciez tutaj nie ma co winić Ałzylja

Cny 27.06.2026 22:16

to samo paz

Cny 27.06.2026 22:16

co nie zmienia faktu że kandydatem był idealnym niemalze

Cny 27.06.2026 22:16

oczywiście że palestra przeplacony

jaszczomb 27.06.2026 21:12

a na paza nigdy nie bylo nawet cienia szansy bo como go kupilo w oknie w ktorym byl on dla nich na wylacznosc

jaszczomb 27.06.2026 21:11

60 mln za palestre to przeciez kpina

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w warunkach totalnego przeplacania za potencjal i nic wiecej?

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w jakich warunkach

Cny 27.06.2026 20:44

a tak to znowu wyjdzie zbieranie pokemonów bo fundusz, bo dyrektorzy nie potrafią w takich warunkach pracować, bo nie mamy absolutnie scoutingu

Cny 27.06.2026 20:43

taki przykry. w sensie nie ma złości, tylko smutek bo się rysował piękny inter

Chuchu 27.06.2026 20:38

Ależ piękny falstart mercato

jaszczomb 27.06.2026 20:18

zaorane

jaszczomb 27.06.2026 20:17

alez klinsi wyjasnia sb

Klinsi64 27.06.2026 19:33

nie kupmy jeszcze Soleta i śmiało mozna uderzać po Olise

Klinsi64 27.06.2026 19:32

145 mln zaoszczedzone brawo Marotta

Klinsi64 27.06.2026 19:32

50+70+25

Cny 27.06.2026 19:19

a na okazje się nie czeka, tylko się ich szuka

Cny 27.06.2026 19:19

teraz znowu przepalą hajsu na murzynow

Cny 27.06.2026 19:18

50M na gwiazdę? czego gwiazdę? ligi czeskiej czy ekstraklasy? ;) ... pajacerka tu się odwala. ciężko funkcjonować we współczesnym futbolu w takich realiach. oni serio myślą że Marotta zawsze ulepi z gówna kolejny majstersztyk jak Chivu... za trenerów jednak nie trzeba płacić. za piłkarzy już tak. i nich nie nauczyli ich że wydane ok 70M na djufa Dalberta anża janża poszło do pieca

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625700

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się