Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

Mateusz17 18.12.2022 23:22

Lautaro miał tyle set i ani jednego porządnego strzału na tym mundialu

Piekarz 18.12.2022 23:22

może top 30

Mateusz17 18.12.2022 23:22

dno jak uwidziałem tą główke to masakra

Piekarz 18.12.2022 23:21

Myślę, że Messiego mimo wszystko w top 20 bym zmieścił

VVujek 18.12.2022 23:21

Bez formy

Mateusz17 18.12.2022 23:21

Ale Lautaro grał dziadostwo

Piekarz 18.12.2022 23:21

Luis Suarez Miramontes oczywiście

Piekarz 18.12.2022 23:20

Natomiast Krisztianu Ronaldu ani nie zmienił futbolu, ani nie jest geniuszem. Gość po prostu nauczył się bardzo dobrze grać w piłkę, robił to bardzo długo i dobrze się odżywiał. Ten typ to raczej robot niż człowiek, ma tylko liczby

Mateusz17 18.12.2022 23:20

No i dzisija Messi przeszedł do histori jako najlepszy zawodnik , a odwieczne pytania Ronaldo czy Messi wkoncu znalazło odpowiedz

VVujek 18.12.2022 23:20

Obiektywne top 10 ? Przecież Messi i CR7 to niestety musik

Piekarz 18.12.2022 23:20

mimo wszystko gość ma autyzm, potrafi robić tylko jedną jedyną rzecz w życiu, kopać piłkę i robi to niesamowicie - nie zmienił futbolu, ale da się go nazwać geniuszem

Piekarz 18.12.2022 23:19

podnietę Pepsim jeszcze jestem w stanie zrozumieć

Towarzysz 18.12.2022 23:19

a o Luisa Suareza to masz na myśli współczesnego czy tego starożytnego?

Piekarz 18.12.2022 23:19

powiem tak

Piekarz 18.12.2022 23:18

mogę już zdradzić, że na pewno znajdzie się tam Maradona i na pewno nie znajdzie Krisztianu Ronaldu

Towarzysz 18.12.2022 23:18

Podoba mi się twoja pewność siebie

Towarzysz 18.12.2022 23:18

obiektywne :D

Piekarz 18.12.2022 23:17

muszę kiedyś zrobić całe oficjalne & obiektywne top 10

Piekarz 18.12.2022 23:16

proszę

Towarzysz 18.12.2022 23:15

Piekarz dzięki za dyskusje

Piekarz 18.12.2022 23:15

nigdy nie zrozumiecie futbolu, dopóki nie pojmiecie, że top 3 piłkarzy wszech czasów jest co następuje: 1) Johann Cruyff 2) Luis Suarez 3) Ronaldinho

VVujek 18.12.2022 23:15

Mimo to za nimi nigdy nie przepadałem

Ojciec SB 18.12.2022 23:15

prawda

VVujek 18.12.2022 23:15

Messi i Ronaldo to jakiś nieziemski poziom taki są fakty

Piekarz 18.12.2022 23:14

przez dwa gile. gówno mnie obchodzi przez ile, ważne że miał więcej stylu, geniuszu i klasy piłkarskiej niż Pepsi i Pedryl razem wzięci

Towarzysz 18.12.2022 23:13

Ale nie bądźmy ignorantami i doceńmy fakt że jednak i Ronaldo i Messi mają znacznie większe osiągnięcia niż tamci

Ojciec SB 18.12.2022 23:13

przyklad Ronaldinhio mnie niezwykle bawi, fakt facet byl fenomenalny, mial wszystko, tylko przez ile?

Towarzysz 18.12.2022 23:12

Rozumiem niechęć bo się ich swego czasu widywało wszędzie

Towarzysz 18.12.2022 23:12

Wydmuszek :D

Piekarz 18.12.2022 23:11

a mógłbym tak wymieniać do rana

Piekarz 18.12.2022 23:11

Ciężko mi wręcz wyrazić, o ile bardziej te nazwiska mnie podniecają od tych dwóch wydmuszek marketingowych laysowych-pepsiowych

Piekarz 18.12.2022 23:10

Andrea Pirlo, Sandro Nesta, Frank Lampard, Miroslav Klose, Paul Scholes, Ronaldinho, Javier Zanetti, Luis Figo, Filip Lahm, Didier Drogba

Ojciec SB 18.12.2022 23:06

ale juz nic na to nie poradzimy

Ojciec SB 18.12.2022 23:06

to prawda, tak samo jak oje***** Sneijdera ze zlotej pilki

Towarzysz 18.12.2022 23:05

ś.p.

Towarzysz 18.12.2022 23:05

ale czego się spodziewać po Maradonie

Towarzysz 18.12.2022 23:05

Milito to fajna historia, romantyczna

andyvdm 18.12.2022 23:04

To był skandal

andyvdm 18.12.2022 23:04

A w 2010 w swojej wybitnej dyspozycji przesiedział całe ms kosztem grubasa Higuaina

Piekarz 18.12.2022 23:03

który nie miał wokół siebie całego tego hajpu, a w odpowiednim momencie po prostu wszedł i zrobił co trzeba

Piekarz 18.12.2022 23:03

a ja ich w dupie mam. bardziej mnie podnieca taki Diego Milito

andyvdm 18.12.2022 23:03

I żadnej otoczki bym nie poczuł

andyvdm 18.12.2022 23:02

Może jestem nieobiektywny bo mam w dupie jednego i drugiego

Ojciec SB 18.12.2022 23:02

porownywac beda caly czas, zawsze beda gadac ktory byl lepszy a ktory przegral w tej rywalizacji, ale jeden i drugi pchali sie wzajemnie na sam szczyt, tytani

Towarzysz 18.12.2022 23:02

a akurat Ronaldo ma wiele fanek na świecie które nie interesują się piłką jako tako

Towarzysz 18.12.2022 23:01

no już bez przesady, tak to można każdego umniejszyć

andyvdm 18.12.2022 23:01

Kto miał dzisiaj oglądać to ogląda bez różnicy czy gra emerytowany rezerwowy United obecnie bez klibu

Towarzysz 18.12.2022 23:01

na sb jak zwykle sztywniutko łapią za słówka

andyvdm 18.12.2022 23:00

A tak to nikt nie ogladal dzisiaj

Piekarz 18.12.2022 23:00

co druga kobieta nawet nie wie kim jest Pepsi, a Ty o całym świecie mówisz

Towarzysz 18.12.2022 23:00

chociaż zaczną się pewnie mbappe vs haaland

Towarzysz 18.12.2022 23:00

ale cieszy że powoli skończą się wieczne porównania i walka fanboyów ronaldo vs messi

Piekarz 18.12.2022 23:00

xd

Towarzysz 18.12.2022 22:59

cały świat chyba by oglądał

Ojciec SB 18.12.2022 22:59

ale bylby sztos

Ojciec SB 18.12.2022 22:59

to bylby final, juz czuje ta otoczke cala, masakra jakas

Towarzysz 18.12.2022 22:59

szkoda że nie było finału portugalia argentyna

Piekarz 18.12.2022 22:59

w dupie mam taką epokę że Pepsi musi dostać złotą piłkę bo jest Pepsim

Towarzysz 18.12.2022 22:59

mi żal jest Ronaldo ale taki jest sport

Piekarz 18.12.2022 22:58

nareszcie koniec tej epoki

Towarzysz 18.12.2022 22:58

ale komentuję to że zagrał cienko

Towarzysz 18.12.2022 22:58

ja nie mówię żeby Lautaro sprzedawać, wręcz przeciwnie, wierzę w niego

Ojciec SB 18.12.2022 22:58

mnie dzisiaj szkoda pewnej zakonczonej epoki Ronaldo i Messiego, fantastyczni zawodnicy, tyle lat na samym topie, mozna nie lubic jednego czy drugiego, ale trzeba docenic co osiagneli, dzis jeden podniosl puchar mistrzostw swiata

Piekarz 18.12.2022 22:57

czy by się obsrał

VVujek 18.12.2022 22:57

Ja podziękuję za taką zmianę

Piekarz 18.12.2022 22:57

ciekawe czy Haaland by wypalił w Serie A

VVujek 18.12.2022 22:57

No świetnie :D

Towarzysz 18.12.2022 22:57

Milika a co

VVujek 18.12.2022 22:57

Ciekawe kogo byście wzięli za Lautaro

Piekarz 18.12.2022 22:56

Sibi Dżibi

VVujek 18.12.2022 22:56

Simi*

VVujek 18.12.2022 22:56

Domu*

Towarzysz 18.12.2022 22:56

niejeden by chciał być przegrywem w takim razie

Ojciec SB 18.12.2022 22:56

taki Vlaho w formie z Martinezem to by trzesli liga

Piekarz 18.12.2022 22:56

Lautaro najlepszy. Top.

VVujek 18.12.2022 22:55

Tak tak sumie czy tam inne gówna też trzelili by 20 + no na pewno

Piekarz 18.12.2022 22:55

no czyli przegrywem

Towarzysz 18.12.2022 22:55

i co

Towarzysz 18.12.2022 22:55

a Livaja brązowym medalistą

Piekarz 18.12.2022 22:55

Lautaro jest mistrzem świata panowie. Opanujcie się.

Ojciec SB 18.12.2022 22:54

ale szpica to nie jego pozycja

Ojciec SB 18.12.2022 22:54

on idealnie by pasowal w partnerstwie z takim bardzo szybkim killerem

VVujek 18.12.2022 22:54

Tak jest ma swoje przestoje Le jaki napastnik ich niema ? Wielu nie wymienisz

Towarzysz 18.12.2022 22:53

VVujek nie ujmując Lautaro niczego to przy ilości sytuacji stworzonych przez Inter w tamtym sezonie nawet jakiś Simy by walnął 21

Ojciec SB 18.12.2022 22:53

fakt VVujek on strzelil w poprzednim troche, ale trzeba przyznac ze moglby wiecej, najgorsze u niego to sa te przestoje

VVujek 18.12.2022 22:53

Jeśli napastnik który strzelił 21 bramek w lidze nie jest od strzelania to kto nim jest xd

Towarzysz 18.12.2022 22:52

Fuzja Icardiego z Lautaro byłaby bestią

Ojciec SB 18.12.2022 22:52

dlugo go bronilem bo go bardzo lubie, chcialbym by stanowil o naszej sile, ale nie ma co sie oszukiwac, to nie jest chlop od strzelania bramek, moze bardziej podwieszony napastnik

VVujek 18.12.2022 22:52

Xd ciekawe że w poprzednim sezonie strzelił 21 bramek w lidze

Towarzysz 18.12.2022 22:51

Tylko że jego forma na MŚ jest poniekąd potwierdzeniem tego o czym się ciągle mówi

Ojciec SB 18.12.2022 22:51

ja juz nie oceniam na podstawie turnieju, mowie o calym ksztalcie, turniej tylko podsumowal

Ojciec SB 18.12.2022 22:51

niektorzy potrzebuja pol okazji by strzelic, tego mu przede wszystkim brakuje, on nie ma tego "szczescia" ktore sa potrzebne napastnikowi, czesto tez gdy wystarczy oddac lekki strzal, on probuje na maksa, czesto gdy trzeba po prostu uderzyc, to on trzyma za dlugo

VVujek 18.12.2022 22:51

Ocena zawodnika na podstawie turnieju typu. MS bywa zawodna.

Towarzysz 18.12.2022 22:49

Dokładnie

Ojciec SB 18.12.2022 22:49

Lubie Lautaro, fajny walczak, potrafi sie cofnac i odebrac, ale brakuje mu tego czegos pod bramka rywala

Towarzysz 18.12.2022 22:48

ten Alvarez ma przede wszystkim to czego Lautaro nie ma, czyli tego braku kompleksów, ciągu do gry, tego "czegoś"

Ojciec SB 18.12.2022 22:48

niestety to nie jest zawodnik ktory nas pociagnie, liczylem na niego ale zawiodl kolejny raz, jezeli ktos za niego wylozy hajs to chyba trzeba sie rozstac

VVujek 18.12.2022 22:48

Podobno grał z jakąś kontuzją na mistrzostwach

Ojciec SB 18.12.2022 22:48

Lautaro slabo, dzisiaj tez mogl wiecej pokazac, ale jednak ta bramke na 3:2 tez wypracowal, mimo ze mogl ja strzelic

embiakowsky 18.12.2022 22:48

co nie? przesmieszne jest to, ze zaczynal jako starter a dzieciak go wygryzł. szkoda ze nie bylo kasy na tego alvareza, chłop ma dobre papiery

Shoutbox

KibicInteru 27.06.2026 15:52

Nawet w trakcie mercato ma miejsce selekcja głąbów od ludzi myślących

KibicInteru 27.06.2026 15:50

To że naiwniacy dają się nabierać na wielkie transfery bo zobaczyli nagłówek Lgds to tylko i wyłącznie ich wina

Jacenty 27.06.2026 14:33

to już lepiej zostawić w skarpecie niż przepalić na kogokolwiek, sam już nie wiem

El_Imprezatore 27.06.2026 14:33

Nawet by mnie to nie zdziwiło

Cyrax 27.06.2026 14:30

Wygląda jakby tak trochę w uja robili kibiców z tym obiecywaniem wielkiego transferu

Cyrax 27.06.2026 14:29

Najlepsze są newsy, że po fiasku z Palestrą i Pazem (tutaj wiadomo nie od nich wszystko zależało) Oaktree rozważa zostawić te 50 mln przeznaczone na "gwiazdę" w kasie i skupić się na szukaniu okazji po taniości xD

Jacenty 27.06.2026 14:18

Na giełdę wahadłowych wraca nazwisko Wesleya, którego poświęcenie rozważa się ze względów ffp

KKazam 27.06.2026 13:46

Jakis typ co dwa razy dobrze kopnie pilke 60 mln, a bastoni 70 mln xd

KKazam 27.06.2026 13:46

Lepiej by bylo dogadywac po cichu nowe nabytki

Rebelde 27.06.2026 13:45

Odejdzie Fratessi, na jego miejsce Stanokovic już jest. Do tego przedłużenie kontraktu dla Mikiego.... A Jones, to może tylko opcja żeby go przekonać juz teraz, zeby za rok przeszedł za darmo.

Rebelde 27.06.2026 13:43

Coś czuje że pomocnik to akurat żaden nie przyjdzie ( nie licząc Stankovica). Wahadłowy, dwóch obronócow i tyle.

KKazam 27.06.2026 12:53

On nawet w tej slabej ligue 1 jeat c :cenzor: owy

KKazam 27.06.2026 12:53

Jak mozna tyle siana za takiego klocka dac?

KKazam 27.06.2026 12:53

Ten ramos to strasNy ogor

Cyrax 27.06.2026 12:41

Arsenal po Jonesa

AveCaesar 27.06.2026 12:22

Mieliśmy furę szczęścia.

AveCaesar 27.06.2026 12:18

My też prawie się na minę wsadziliśmy chcąc ściągnąć drugi raz Lukaku za kupę siana.

Claudio 27.06.2026 12:15

przeciez bylo info resecie rynku transferowego Interu ;) Pismaki sami teraz w amoku nie wiedza co pisac. Zagubieni jak Mkhitaryan pod bramką rywala

AveCaesar 27.06.2026 12:14

Leoni zagrał pół sezonu i poszedł za 30 mln. Środkowy obrońca. To tylko z Włoch przykłady.

martins2000 27.06.2026 12:14

Oczekuje się, że Curtis Jones pozostanie w Liverpoolu tego lata !! !!

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53367

Liczba komentarzy: 625678

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się