Archiwum shoutboksa

Towarzysz 18.12.2022 22:45

miał realną szansę wypromować się na top 5 napastników świata a został żenująco wygryziony przez chłopca z trądzikiem

Towarzysz 18.12.2022 22:44

no niestety nie ma wytłumaczenia na jego grę na tych mistrzostwach, brak starszego brata Lukaku już nie jest wymówką

embiakowsky 18.12.2022 22:43

paradoksalnie moze to pomoc w sprzedazy

embiakowsky 18.12.2022 22:42

tragicznie. niesamowite ze zwykle wartosc pilkarzy po turniejach wzrasta a temu akurat spada

AveCaesar 18.12.2022 22:42

Wszystko jeszcze i jeszcze trochę główkuje nad tym inteligencie

Towarzysz 18.12.2022 22:36

witam lautaro dzisiaj nie strzelilł karnego jak się z tym czujecie

VVujek 18.12.2022 22:27

Mi się nie podoba mieszanka narodowa na taką skalę jak we Francji mimo że ci piłkarze urodzili się we Francji

Piekarz 18.12.2022 22:21

co nam chcesz powiedzieć

Piekarz 18.12.2022 22:21

no i co w związku z tym

AveCaesar 18.12.2022 22:08

Teraz 3 miejsce

AveCaesar 18.12.2022 22:08

Chorwaci to Vivce mistrzowie świata z poprzedniego turnieju o czym chyba wszyscy zapominają

oster 18.12.2022 21:50

Lautaro tak jak i Milik widzi trzy bramki i nie wie w którą strzelić

oster 18.12.2022 21:38

Lautaro to poziom Milika więc może byc gorzej

Cny 18.12.2022 21:27

Argentyna pozbawiona Messiego to zleci do poziomu Chile czy Kolumbii :p

andyvdm 18.12.2022 21:26

Tam wszyscy praktycznie urodzeni, wychowani i wyszkoleni piłkarsko we Francji ale polaczkom nie pasuje bo jak to francuz czarny xD

Cny 18.12.2022 21:26

no euro 2020 zjadło ten mundial. było najlepsze id czasów euro2000 i france98... ten mundial słaby. historia Maroko to typowa turniejiwa klisza jak Urugwaj, Chorwacja 98, Korea... zawsze ktoś się trafi. Chorwaci OK w tych mistrzostwach super historia... ale nie, nie grzał mnie niski poziom tego mundialu, gdzie po za mbappe i Messim ciężko wskazać jakieś gwiazdy w konkretnych reprezentacjach. bo kto? Amrabat, czy bramkarz Dinama? nie był to mu dial, który zmieni cokolwiek w światowym futbolu.

pablo77 18.12.2022 21:16

tylko te karakany wygrały

pablo77 18.12.2022 21:16

mundial spoko

Adriano_forever 18.12.2022 21:13

osobiście uważam, że kolejny mundial to może być porażka bo za daleko od jednego do drugiego stadionu

Adriano_forever 18.12.2022 21:12

dziennikarze nawet pod wrażeniem

Adriano_forever 18.12.2022 21:12

było i to bardzo

Adriano_forever 18.12.2022 21:12

zaraz ktoś napisze, że nie było czuć mundialu xD

Adriano_forever 18.12.2022 21:12

emocje były

Adriano_forever 18.12.2022 21:12

działo się dużo, oglądało się to dobrze

Adriano_forever 18.12.2022 21:12

dobrze będę wspominał

Adriano_forever 18.12.2022 21:11

dobry to był mundial

oster 18.12.2022 21:10

Nawet lepiej by było

FReeFonix 18.12.2022 21:08

E, nie mow tak bo Polakow nie bedziemy ogladac xdd

oster 18.12.2022 21:07

Na EURO powinno być max 16 reprezentacji

FReeFonix 18.12.2022 21:07

Pod względem emocji to nie kojarze takiej imprezy pilkarksiej

oster 18.12.2022 21:06

EURO teraz to porażka jak gra tam pół Europy i poziom jest słaby

FReeFonix 18.12.2022 21:06

serio ktos napisal ze euro 2020 bylo lepsze niz ten mundial? a ogladales Ty te mecze w ogole ?XD

oster 18.12.2022 21:03

To wyrzucić ich z UEFA i do afrykańskich struktur bo to już jest przegięcie

Adriano_forever 18.12.2022 21:02

kondogbia był za słaby na francje to teraz gra w republice środkowoafrykańskiej

Adriano_forever 18.12.2022 21:01

zabronisz skoro jest uprawniony?

Adriano_forever 18.12.2022 21:01

jak mają podwójne obywatelstwo to co zrobisz?

oster 18.12.2022 20:47

Powinien być jakiś limit afrykańców na boisku, jak zszedł Rabiot to byljeden Francuz na boisku i dziesięciu afrykańców, powinni ich do następnego EURO nie dopuścić tylko w PNA powinni grać

andyvdm 18.12.2022 20:24

Aż sędzia dał jednemu zawodnikowi trzy żółte kartki

andyvdm 18.12.2022 20:24

Kosy szły równo z trawa

andyvdm 18.12.2022 20:24

Wspaniale spotkanie

Piekarz 18.12.2022 20:03

niebezpieczne faule i mordobicia

Piekarz 18.12.2022 20:03

to jest to, co najbardziej lubię w piłce

Piekarz 18.12.2022 20:03

szkoda, że nie ma więcej takich meczów jak Portugalia-Holandia w Norymberdze

Piekarz 18.12.2022 20:02

ale nic już nie pobije Niemiec 2006

Piekarz 18.12.2022 20:02

tzn. nie poziomem, ale widowiskiem

Piekarz 18.12.2022 20:02

chyyba lepszy niż trzy poprzednie był tak czysto piłkarsko jednak

Piekarz 18.12.2022 20:01

myślę, że gdyby był gdzie indziej, to byłby nawet podniecający ten mundiol

Cny 18.12.2022 19:57

inaczej, poziom finału też słaby, ale emocji masa

Cny 18.12.2022 19:55

ale finał wynagrodził wszystko

Cny 18.12.2022 19:55

dla mnie słaby, bez wyrazu. poziom niski

Imrahil 18.12.2022 19:53

nie licytuje, który był najlepszy, napisałem że "ogólnie dobry to byłturniej"

Cny 18.12.2022 19:52

bez podjazdu do euro 2020

Imrahil 18.12.2022 19:51

ogólnie dobry to byłturniej

Capar 18.12.2022 19:49

Ronaldo czy Kowalczyk mogli sobie żyły wypruwać i tak by przegrali.

Piekarz 18.12.2022 19:47

dobra to był skandaliczny i obraźliwy rant na karzełka, żegnam się z państwem, koniec miszczostw, do widzenia

Capar 18.12.2022 19:47

On jest jak Marut Bjoergen piłki nożnej

Toczek 18.12.2022 19:47

ale jechanka nieprzerwanie po dałnie od 15 minut

Imrahil 18.12.2022 19:47

gral by w paraolimpiadzie

Capar 18.12.2022 19:47

On by nic nie wygrał gdyby nie naładowano by w niego sterydów.

Toczek 18.12.2022 19:47

naprawde szkoda, o wiel ebardziej wole Ronaldo

Capar 18.12.2022 19:47

Lol xd

Toczek 18.12.2022 19:46

szkoda ze taki maly uposledzony dałn tyle wygral

Piekarz 18.12.2022 19:46

pewnie jak dostaje kondomy to woli sobie balony z nich podmuchać niż dupczyć

Capar 18.12.2022 19:46

Ciekawe czyje są jego dzieci

Piekarz 18.12.2022 19:46

ja myślę że nawet niezbyt chce xd

Imrahil 18.12.2022 19:46

miekkim waflem ciezko zaspokoić babe

Piekarz 18.12.2022 19:45

jak chłop pewnie nie wie co między nogami ma

Toczek 18.12.2022 19:45

@piekarz mysle ze messi nawert nie umie ruchac

Capar 18.12.2022 19:45

Baba z kutasem

Piekarz 18.12.2022 19:45

wierzycie że te dzieci to jego?

Toczek 18.12.2022 19:45

z rosario

Toczek 18.12.2022 19:45

szlafroczek dla malej kurevki

Imrahil 18.12.2022 19:45

wiem,. bywałem widziałem ;p

Piekarz 18.12.2022 19:44

Imra xddddddddd

Toczek 18.12.2022 19:44

zrobiles na koniec debila z niego jeszcze

Cny 18.12.2022 19:44

co to się odjebało?

Toczek 18.12.2022 19:44

włoska krew

Piekarz 18.12.2022 19:44

pewnie myśli teraz, jakie fajne ubranko mu dali

Imrahil 18.12.2022 19:44

takie wdzianka to w amsterdamie na czerwonaj latarni nosily szmaciska

Toczek 18.12.2022 19:44

infantino kuzynku zrobiles to

Piekarz 18.12.2022 19:44

jak to wygląda

Piekarz 18.12.2022 19:44

XDDDDDDDDDd

Capar 18.12.2022 19:44

Infantino zrobił z niego idiotę a ten się cieszy

Imrahil 18.12.2022 19:43

xD

Imrahil 18.12.2022 19:43

AveCaesar 18.12.2022 19:43 Jak dałn przed miską płatków

Piekarz 18.12.2022 19:43

on zaraz komuś przypier.doli tym

Toczek 18.12.2022 19:43

traktuja go jak debila

Piekarz 18.12.2022 19:43

ja pier.dolę xdddd

Toczek 18.12.2022 19:43

hahahahahahaha

Imrahil 18.12.2022 19:43

xD

Cny 18.12.2022 19:43

on serio nie wie co się dzieje xd

AveCaesar 18.12.2022 19:43

Jak dałn przed miską płatków

Imrahil 18.12.2022 19:43

co teraz, zakłądają mu "złoty pas"

Piekarz 18.12.2022 19:43

chłop pewnie myśli, że ten medal to coś do żarcia

Claudio 18.12.2022 19:43

No i zrobili z niego pajaca i klauna xD

Adriano_forever 18.12.2022 19:42

w zimie by zamarzł

Toczek 18.12.2022 19:42

radosc taka jakby serie b wygrywal

Adriano_forever 18.12.2022 19:42

dramat

Adriano_forever 18.12.2022 19:42

nawet szalika ubrać nie umi e

Toczek 18.12.2022 19:42

chlop dalej nie wie co sie dzieje

Shoutbox

KibicInteru 27.06.2026 15:52

Nawet w trakcie mercato ma miejsce selekcja głąbów od ludzi myślących

KibicInteru 27.06.2026 15:50

To że naiwniacy dają się nabierać na wielkie transfery bo zobaczyli nagłówek Lgds to tylko i wyłącznie ich wina

Jacenty 27.06.2026 14:33

to już lepiej zostawić w skarpecie niż przepalić na kogokolwiek, sam już nie wiem

El_Imprezatore 27.06.2026 14:33

Nawet by mnie to nie zdziwiło

Cyrax 27.06.2026 14:30

Wygląda jakby tak trochę w uja robili kibiców z tym obiecywaniem wielkiego transferu

Cyrax 27.06.2026 14:29

Najlepsze są newsy, że po fiasku z Palestrą i Pazem (tutaj wiadomo nie od nich wszystko zależało) Oaktree rozważa zostawić te 50 mln przeznaczone na "gwiazdę" w kasie i skupić się na szukaniu okazji po taniości xD

Jacenty 27.06.2026 14:18

Na giełdę wahadłowych wraca nazwisko Wesleya, którego poświęcenie rozważa się ze względów ffp

KKazam 27.06.2026 13:46

Jakis typ co dwa razy dobrze kopnie pilke 60 mln, a bastoni 70 mln xd

KKazam 27.06.2026 13:46

Lepiej by bylo dogadywac po cichu nowe nabytki

Rebelde 27.06.2026 13:45

Odejdzie Fratessi, na jego miejsce Stanokovic już jest. Do tego przedłużenie kontraktu dla Mikiego.... A Jones, to może tylko opcja żeby go przekonać juz teraz, zeby za rok przeszedł za darmo.

Rebelde 27.06.2026 13:43

Coś czuje że pomocnik to akurat żaden nie przyjdzie ( nie licząc Stankovica). Wahadłowy, dwóch obronócow i tyle.

KKazam 27.06.2026 12:53

On nawet w tej slabej ligue 1 jeat c :cenzor: owy

KKazam 27.06.2026 12:53

Jak mozna tyle siana za takiego klocka dac?

KKazam 27.06.2026 12:53

Ten ramos to strasNy ogor

Cyrax 27.06.2026 12:41

Arsenal po Jonesa

AveCaesar 27.06.2026 12:22

Mieliśmy furę szczęścia.

AveCaesar 27.06.2026 12:18

My też prawie się na minę wsadziliśmy chcąc ściągnąć drugi raz Lukaku za kupę siana.

Claudio 27.06.2026 12:15

przeciez bylo info resecie rynku transferowego Interu ;) Pismaki sami teraz w amoku nie wiedza co pisac. Zagubieni jak Mkhitaryan pod bramką rywala

AveCaesar 27.06.2026 12:14

Leoni zagrał pół sezonu i poszedł za 30 mln. Środkowy obrońca. To tylko z Włoch przykłady.

martins2000 27.06.2026 12:14

Oczekuje się, że Curtis Jones pozostanie w Liverpoolu tego lata !! !!

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53367

Liczba komentarzy: 625678

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się