Archiwum shoutboksa

andyvdm 23.12.2022 18:06

Stramaccioni jest wolny

andyvdm 23.12.2022 18:01

O generosa!

ragnar 23.12.2022 17:55

Petk9vic albo Martinez to chyba najlepsze opcje

ragnar 23.12.2022 17:54

Ale jak beda sluchać dzuadow jak Piechniczek Strejlau czy gmoch to nic sie nie zmieni

ragnar 23.12.2022 17:53

Leo co jak co ale poczatek fobry, 1szy nas do euro wprowadził

ragnar 23.12.2022 17:52

Piechniczek już wywiad, ze dwaj poprzedni obcokrajowcy to porazka i musi byc polak

maly 23.12.2022 17:52

Sluchajcie jak sie nazywa ta piosenka grana przed meczami serie a

Kondzik 23.12.2022 17:38

Hajs jest na wszystko ale na normalnego trenera nie ma. Witamy w Polsce

Piekarz 23.12.2022 17:34

ale nie, na pewno problem nie tkwi w tym, że zatrudniają cepów z ekstraklasy, którzy są takimi trenerami jaką ekstraklasa jest ligą

Piekarz 23.12.2022 17:33

raz na całe stulecie zatrudnili tego Beenhakkera i z paczki niewyobrażalnych gównozjadów zrobił znośny zespół

Kondzik 23.12.2022 17:31

Amen

Piekarz 23.12.2022 17:29

kosmos że 40-milionowego kraju w którym 9/10 mężczyzn ogląda piłkę nie stać na trenera o jakiejś minimalnej renomie

Piekarz 23.12.2022 17:28

oni chyba w chipsach losują te nazwiska

Piekarz 23.12.2022 17:28

Bjelica xd

Toczek 23.12.2022 17:12

Ja wlasnie wrocilem z Dortmundu, prezenty kupione a wy jak tam

Endru 23.12.2022 15:57

Na kalendarz

Endru 23.12.2022 15:57

Wesolych swiat. Randama czekam

Endru 23.12.2022 15:57

Debilizmami

Endru 23.12.2022 15:56

Tobie vvujek by sie zmiana nicku przydala bo kojarzy sie ona tylko z durnymi wpisami

andyvdm 23.12.2022 15:53

Co ma zaszczepianie mentalności wspólnego z byciem Chorwatek

andyvdm 23.12.2022 15:52

Świetny argument xD

Rebelde 23.12.2022 15:47

I do tego Chorwat , ktory może zaszczepi odpowiednią mentalnosc w te gwiazdeczki

Rebelde 23.12.2022 15:45

Sukcesy tez ma na koncie

Rebelde 23.12.2022 15:45

Bjelica zna nasz jezyk i ligę. Sukcesy tezie

Cny 23.12.2022 15:20

tylko ivan juric... bjelica xd nigdy nie bedzie normalnie wzej pilce

martins2000 23.12.2022 15:05

poziom Czesia

andyvdm 23.12.2022 14:30

Nie wiem kto to niestety

AveCaesar 23.12.2022 14:27

Podobno Bjelica już przyklepany przez Kulesze. Będzie dobrze ? 🧐

kadrian89 23.12.2022 13:08

ośmiorniczki smaczne, właśnie zaczynam połów

Dzonyy 23.12.2022 13:08

w słomczynie to już pewnie z handlarzami na Ty jestes :D

Dzonyy 23.12.2022 13:08

Czyli odbior skonczony, ale wlasnie go zaczynasz xD

Nasir 23.12.2022 13:07

witam odbior auta udany, wlasnie zaczynam odbior

HB 23.12.2022 12:18

mmm Szczecin <3

Orzeu 23.12.2022 12:06

no właśnie

Matti 23.12.2022 12:05

ta, którego za bardzo tu nie ma i trzeba jechać 1,5h :D

Orzeu 23.12.2022 12:04

jedyna dobra rzecz w Szczecinie to morze

Adriano_forever 23.12.2022 12:04

niemieckie miasto

VVujek 23.12.2022 12:04

Zmiana nicku powinna być zakazana.

Matti 23.12.2022 12:03

@Toczek a co złego w Szczecinie? XD

VVujek 23.12.2022 12:02

Toczek to Skepta ?

Orzeu 23.12.2022 11:31

witam Skepta

Toczek 23.12.2022 11:31

czasem mi odpier dala w tym Dortmundzie mam wrazenie ze przesiaklem tym szemranym srodowiskiem na szczescie juz dzis wieczorem lot do Rzeszowa

Toczek 23.12.2022 11:30

ne no zartuje

Toczek 23.12.2022 11:30

ale bym cie obil Matti za to ze ty ze szczecina

Matti 23.12.2022 11:13

w sam raz do J Medical

kulfon32 23.12.2022 11:11

Ansu Fati

kulfon32 23.12.2022 11:11

Stara Dama jest gotowa przeznaczyć na Hiszpana 80 milionów euro - zbroją się na serie B

Towarzysz 23.12.2022 11:07

Dzonyy ja tak samo, swoją pasję zaspokoiłem starym w124, bezkosztowo i solidnie

Adriano_forever 23.12.2022 11:02

btw Orzeu kalyndarz dotarł, dzięki

Adriano_forever 23.12.2022 11:02

he he

Orzeu 23.12.2022 11:02

nom nawet sb nie Endru

Dzonyy 23.12.2022 11:00

zreszta teraz wszystko jest gowniane

Dzonyy 23.12.2022 11:00

No jako fanboy mercedesa powiem, ze zawiodlem sie po tych jazdach probnych

Towarzysz 23.12.2022 10:59

Dla ludzi zaaferowanych markami polecam kupić nowego mercedesa i cieszyć się skrzypieniem od nowości

Towarzysz 23.12.2022 10:58

witam skoda superb super auto pozdrawiam

Endru 23.12.2022 10:54

sb juz dawno jest rip

Dzonyy 23.12.2022 10:53

Moze nie

Adriano_forever 23.12.2022 10:52

czyli zaraz będzie sb rip

Dzonyy 23.12.2022 10:52

Kawusia gotowa. Czas na powazne rozmowy na sb.

Nasir 23.12.2022 10:52

witam dlaczego zawsze jak pojawia sie temat auta to zza krzaka wyskakuje furewa

Dzonyy 23.12.2022 10:52

koniec hołm ofisu czas na urlop

Endru 23.12.2022 10:51

nasir nic nie kupi to bawarczyk lizingowy

Adriano_forever 23.12.2022 10:50

hak nie wbity w dowód oczywiscie

Dzonyy 23.12.2022 10:49

i audi 80 z przyczepka, zeby mogl drzewo z lasu wozic

Dzonyy 23.12.2022 10:49

nasir e46 kupil

Dzonyy 23.12.2022 10:49

ja teraz jestem Team Volvo

Adriano_forever 23.12.2022 10:49

ale nadzyr kupuje zdezelowaną skodę oktawię w kombi ciemno zieloną służbową

Adriano_forever 23.12.2022 10:48

skody mają fajniejsze wyposażenie i są tańsze niż niemcy

Dzonyy 23.12.2022 10:48

Zreszta jezdzilem w ciagu ostatniego pol roku chyba wszystkim

Dzonyy 23.12.2022 10:48

i zdecydowanie bym wybral skode.

Orzeu 23.12.2022 10:48

a no to chyba taki stereotyp sprzed 20 lat

Dzonyy 23.12.2022 10:48

Jezdzilem skodami i vw

Orzeu 23.12.2022 10:48

Xucatlan 23.12.2022 10:47 No Skoda kojarzy się z takim bieda-autem.

Adriano_forever 23.12.2022 10:47

vw się już nie kupuje, chyba że phanteona

Xucatlan 23.12.2022 10:47

No Skoda kojarzy się z takim bieda-autem. Skodę kupujesz, jak cię nie stać na Folcwagena. Taki stereotyp.

Dzonyy 23.12.2022 10:47

Dlatego skreslilem skode :D

Dzonyy 23.12.2022 10:46

No jednak wolalem cos innego

Orzeu 23.12.2022 10:46

jakieś uprzedzenia masz

Orzeu 23.12.2022 10:45

no wiem ale co to ma do rzeczy marka jak marka

Dzonyy 23.12.2022 10:45

pisze Skoda i masz znaczek Skody

Dzonyy 23.12.2022 10:45

no jest SKODA XD

Orzeu 23.12.2022 10:45

no to o co chodzi

Dzonyy 23.12.2022 10:45

No ja pisze, ze wygladaja dobrze

Orzeu 23.12.2022 10:44

czy ja wiem? takie Superby wyglądają naprawdę dobrze

Dzonyy 23.12.2022 10:44

Ale bardzo pozytywnie bylem zaskoczony.

Dzonyy 23.12.2022 10:43

No jest Skoda :D Jakos nie widze wydawania tyle hajsu na nowe auto, ktore jest skoda

Orzeu 23.12.2022 10:42

a co jest nie tak ze Skodami?

Dzonyy 23.12.2022 10:41

Jezdzilem nowa octavia i naprawde ladne auto i fajnie sie prowadzilo. Gdyby nie znaczek SKoda to nawet rozwazalbym kupno

Nasir 23.12.2022 10:31

fajna skoda xddddddddddddddddddddddddddddddddddd

Dzonyy 23.12.2022 10:30

Nie widzialem.

Orzeu 23.12.2022 10:29

zielone Lupo , pisał wczoraj przecież

Dzonyy 23.12.2022 10:28

fajnete skody nowe, ale nie wierze, ze nedzyr wzial skode

Adriano_forever 23.12.2022 10:18

Skodę Octavię w Kombii

Dzonyy 23.12.2022 10:13

@nasir co za auto odbierasz?

coco 23.12.2022 10:03

Szybko kończy karierę reprezentacyjną, bo władze mogą się zmienić na inne , tym bardziej selekcjoner, ale dla Interu to świetna wiadomość, bo jak będzie PNA, to nie zostaniemy bez bramkarza

coco 23.12.2022 10:01

Dobre wieści spływają dzisiaj, Skriniar przedłuży, a Ona kończy z kadrą Kamerunu

Nasir 23.12.2022 09:49

witam ja wlasnie koncze poranne espresso, za moment spacer z pieskiem nastepnie odbior nowego auta ciekawe ile tym razem ma paliwa obstawiam maks na 20 km a wy co jakie plany czy juz czujecie zapach salatki warzywnej?

Orzeu 23.12.2022 09:47

:D

Luki165 23.12.2022 09:25

XD

Luki165 23.12.2022 09:25

No nadal sa tacy co twierdzą, ze podczas superpucharu w Arabii bedzie oficjalka ze PIF nas ostatecznie przejmuję tak więc wszystko sie pięknie spina hahha

Shoutbox

ragnar 28.06.2026 05:57

Jednak nie,95 remis

ragnar 28.06.2026 05:56

Haha Austria out, tak jest jak się gra na remis

Samsewybierz 28.06.2026 00:54

fajny ten komentator

Samsewybierz 28.06.2026 00:54

nicola modrić

Klinsi64 27.06.2026 23:44

gość nazywa się Sut

ragnar 27.06.2026 23:36

Tragedia komentator

Tifosinho 27.06.2026 23:34

Piękne sito 😁

Lucash 27.06.2026 23:34

po co nam Paz jak mamy Sucicia

Claudio 27.06.2026 23:33

ale ten komentator co za kompro z tym Vlasicem

Cny 27.06.2026 23:33

sucic z golem nie tylko na boisku

ragnar 27.06.2026 23:33

Ukłuł

Claudio 27.06.2026 23:32

Sucic ulalala

Cny 27.06.2026 22:17

dogadaliby się szybciej to i tak czeski by wbiła

Cny 27.06.2026 22:16

przeciez tutaj nie ma co winić Ałzylja

Cny 27.06.2026 22:16

to samo paz

Cny 27.06.2026 22:16

co nie zmienia faktu że kandydatem był idealnym niemalze

Cny 27.06.2026 22:16

oczywiście że palestra przeplacony

jaszczomb 27.06.2026 21:12

a na paza nigdy nie bylo nawet cienia szansy bo como go kupilo w oknie w ktorym byl on dla nich na wylacznosc

jaszczomb 27.06.2026 21:11

60 mln za palestre to przeciez kpina

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w warunkach totalnego przeplacania za potencjal i nic wiecej?

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29501

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625704

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się