Archiwum shoutboksa

KibicInteru 29.12.2022 18:26

Dostaje szanse bo jak ostatnio wszedł to dał dobrą zmianę

minus09 29.12.2022 18:23

dzieko > lakaka

kontousuniete 29.12.2022 18:21

Na obronę Inzaghiego, to Gaga u niego gra dużo, dużo mniej niż za Conte. Więc może serio zarząd nakazał dawać gage?

andyvdm 29.12.2022 18:20

Każdy dostanie swoją szansę młodsi koło 89 minuty w sparingach

kontousuniete 29.12.2022 18:20

A takie 2 mln to już tylko 8 mln do thurama :D

kontousuniete 29.12.2022 18:20

Łudzę się, że Gaga gra bo liczymy, że ktoś za niego zapłacić 1-2 mln. Inaczej tego nie da się wytłumaczyć.

pluto11 29.12.2022 18:12

Jakim debilem trzeba być żeby wstawiać Gaglie a nie dawać szansy Asllaniemu

Towarzysz 29.12.2022 18:03

No masakra Zhang out bo gramy towarzyskie nie z kim trzeba

Adriano_forever 29.12.2022 17:57

Inter jest tak biedny, że w przerwie między rundami musi grać z ligowcami?

VVujek 29.12.2022 17:51

Też mi się wydaję, że nie było spalonego

KibicInteru 29.12.2022 17:50

Miki tam chyba nie spalił

VVujek 29.12.2022 17:50

Lukaku gruby

KibicInteru 29.12.2022 17:50

Fajna akcja bramkowa

VVujek 29.12.2022 17:49

Bellanova to polska ekstraklasa.

kontousuniete 29.12.2022 17:46

🤌👍

andyvdm 29.12.2022 17:41

Po tym że to kmiot zwykły

kontousuniete 29.12.2022 17:33

Po czym wnioskujesz?

andyvdm 29.12.2022 17:31

Bellanova to docelowo serie b

kontousuniete 29.12.2022 17:21

Bo frattesi to zawodnik docelowo na top 20 klubów Europy

kadrian89 29.12.2022 17:20

Frattesi robi robotę

Rebelde 29.12.2022 17:18

Unripe i Staves niewidoczni niestety

kontousuniete 29.12.2022 17:08

Piękne przyjęcie Belkanovy i wyjście z piłką do przodu. To jest potencjał

kadrian89 29.12.2022 17:06

Mecz na fejsie leci Interu

kontousuniete 29.12.2022 16:54

Już jesteśmy na nią gotowi :D także brawa dla Marotty

Rebelde 29.12.2022 16:54

czyli już myslimy o letniej rewolucji w obronie

kontousuniete 29.12.2022 16:53

Unripe i staves - nowe, epokowe talenty

kontousuniete 29.12.2022 16:52

To następcy de Vrija i skriniara :D

doman 29.12.2022 16:52

:D

doman 29.12.2022 16:51

Kto to jest Unripe i Staves w naszym skladzie ?

kontousuniete 29.12.2022 16:50

A ja życzę kibicowsko: :) 1. Drogiej sprzedaży Dumfriesa. 2. Ciekawego, dużo tańszego następcy. 3. Dobrego wypożyczenia Correi. 4. Kupna thurama za maks. 10 mln. 5. Pozostania Skriniara i całego trzonu. Ps. De Vrij to już nie trzon, co pokazuje Accerbi I półtorej roku gry Stefana.

pluto11 29.12.2022 16:31

Gdzie dzisiaj meczyk leci?

VVujek 29.12.2022 16:30

Skoro nikt z góry nie apeluję dowas to ja ogłaszam obowiązek noszenia maseczek.

VVujek 29.12.2022 16:28

Pamiętajcie Dystans,dezynfekcja , maseczka.

Nasir 29.12.2022 16:26

drozyzna, glod, ubostwo, walka o ogien

Nasir 29.12.2022 16:25

no ale tak chcieliscie to macie

Nasir 29.12.2022 16:25

witam hb niestety nic dobrego

HB 29.12.2022 16:24

Nasir co czeka pisowską Polskę w 2023? opisz

Nasir 29.12.2022 16:21

smacznego

andyvdm 29.12.2022 16:14

Ja mam jeszcze trochę woseby na dnie puszki trochę stwardniała ale da się rozbić widelcem i zalać wodą

Nasir 29.12.2022 16:00

witam ja wlasnie 4 dawka przypominajaca podwojnego espresso a wy co nadal nescafe rozpuszczalna

Dzonyy 29.12.2022 15:57

Ja to pewnie przyjmę kolejna dawkę jak nie będą. Chcieli mnie gdzieś wpuścić na walacje

HB 29.12.2022 15:48

bo juz rok mija

HB 29.12.2022 15:48

no trzeba pomyslec o dawce przypominajacej

Orzeu 29.12.2022 15:47

Lopez bałeś się przecież

Orzeu 29.12.2022 15:47

tak

Lopez 29.12.2022 15:46

a baliśmy się wcześniej?

Imrahil 29.12.2022 15:24

a ja wam panowie życzę co najmniej dwóch aktualizacji w przyszłym roku, i abyście się nie bali wyjść z domu w sytuacjach kryzysowych

nicolas80 29.12.2022 14:42

Liczę że w 2023 roku pokaże się z jak najlepszej strony i przede wszystkim będą go omijały kontuzje

nicolas80 29.12.2022 14:40

witam serdecznie. ma u mnie stałe i niezmienne wsparcie.

Towarzysz 29.12.2022 14:29

witam nicolas i jak tam Joaquin, od stycznia będzie ta miłość i wsparcie?

Dzonyy 29.12.2022 12:20

Wszyscy czekaja, az Ty go zalozysz

nicolas80 29.12.2022 12:11

Dla klubu całkiem dobry 2 trofea i awans do 1/8 LM.

Adriano_forever 29.12.2022 12:03

Bo to nie był dobry rok

nicolas80 29.12.2022 11:57

koniec roku się zbliża a coś na forum nie widzę tematu podsumowań

Dzonyy 29.12.2022 11:52

Zawsze mi szkoda jak dobry sportowiec sie rozmienia na drobne.

Dzonyy 29.12.2022 11:51

No ja to Samira bym juz na ryby wyslal. Nie podoba mi sie, ze psuje swoja legende.

andyvdm 29.12.2022 11:49

Fajnie ale niech wraca na ławkę gdzie jego miejsce

nicolas80 29.12.2022 11:20

piękne parady samira uratowały wielokrotnie Inter przed utrata gola

FReeFonix 29.12.2022 11:01

No siema nicolas https://www.youtube.com/watch?v=C1VA1NsBWwE

nicolas80 29.12.2022 10:52

witam

Orzeu 29.12.2022 10:51

teraz już za późno, ale chętnie bym go zobaczył w jakimś słabszym zespole Serie A

Orzeu 29.12.2022 10:51

uwielbiałem Papu od czasów Catanii , szkoda że nigdy nie trafił do Interu

Orzeu 29.12.2022 10:50

Alejandro #Gomez wants to leave #Sevilla in January. El Papu would love to return to Serie A. #transfers

VVujek 29.12.2022 10:42

Zamrożony Handa, dobry filmik :D

Orzeu 29.12.2022 10:24

2 stycznia rusza okienko transferowe

Orzeu 29.12.2022 10:07

Kebo no widzisz tęskniliśmy, brakuje nam Twojej codziennej dawki optymizmu

Dzonyy 29.12.2022 09:59

Dzień dobry

VVujek 29.12.2022 09:58

@TONY To , że potem nie wiadomo z kim masz do czynienia.

VVujek 29.12.2022 09:55

Ciekawe , że piszę to kebo który X czasu się tu pojawiał tylko po to by mnie atakować, zamiast normalnie dyskutować. Co ciekawe ja też się dopiero pojawiłem ,a tu cyk pojawił się Kebo z jakimś żalem.

FENDI_SOSA 29.12.2022 02:50

@vv a co masz do zmiany nickow wtf xd

Kebo 29.12.2022 01:58

kilka miesięcy nie zaglądałem na sb będąc zajętym, ale widzę, że raczysko dalej trawi stronę. Tutaj już naprawdę nie ma nikogo ze starej gwardii z kim można było wymienić kilka zdań czy to na poważnie czy to ironicznie, upadek absolutny i dostosowanie się do poziomu sportowego tego klubu

VVujek 29.12.2022 01:21

Chciał zabłysnąć,ale wyszło jak zawsze koncertową kompromitacją.

VVujek 29.12.2022 01:16

Chciałbym tylko powiedzieć, że nie zwracałem uwagi na tego typa dopóki mnie nie zaatakował,po moim komentarzu na temat zmiany nicków przez niektórych userow

VVujek 29.12.2022 01:15

Orzeu 28.12.2022 20:55 Endru jak zwykle daje się podpuścić VVujkowi, bluzga, a później płacze, że ban

martins2000 28.12.2022 22:47

Stanowski ujawnił, że wiedział o zamiarze podjęcia próby samobójczej przez Iwana.

Claudio 28.12.2022 22:40

Neymar to jest ananas. WYkartkował się (2 zolte w kilka minut) zeby nie grac 1 stycznia :D

Rebelde 28.12.2022 22:31

40mln? A oferta Interu to pewnie standardowe 0

HB 28.12.2022 22:29

ff pm asap

martins2000 28.12.2022 21:52

Valencia dała odpowiedź Interowi jeśli chodzi o Musah. Amerykanin nie odejdzie za mniej niż 40 mln euro

Dzonyy 28.12.2022 21:09

Ponoc City po Leao. Sa gotowi dac za niego 100 baniek i kontrakt na 12 baniek

Dzonyy 28.12.2022 21:07

Wlasnie wrocilem z Avatara. Pieknie to wyglada.

Dzonyy 28.12.2022 21:06

Widze Endru znowu za niewinnosc

Dzonyy 28.12.2022 21:06

xDDD

Claudio 28.12.2022 20:57

i tu Imra broń Boże nie mam Ciebie na myśli

Claudio 28.12.2022 20:57

lepiej odpowiedzieć z klasą po 4 dniach, niż pyerdolić głupio byle kiedy

Orzeu 28.12.2022 20:55

Endru jak zwykle daje się podpuścić VVujkowi, bluzga, a później płacze, że ban

Imrahil 28.12.2022 20:53

więc takie slabe 2/10

Imrahil 28.12.2022 20:53

4 dni myslal nad odpowiedzia

Imrahil 28.12.2022 20:52

czy ja wiem

Claudio 28.12.2022 20:52

o jezu co ten Ljarro zrobił z ramadanem....wyjasniony pierwsza klasa.

andyvdm 28.12.2022 19:47

Żeby tylko o te 10 goli chodziło typ jest bezużyteczny

Towarzysz 28.12.2022 19:37

ale tutaj zagrała karta o nazwie kolesiostwo

Towarzysz 28.12.2022 19:36

30 mln za gościa który nigdy nie strzelił 10 bramek w jednym sezonie w lidze było absurdalne przy naszej sytuacji finansowej

VVujek 28.12.2022 18:14

Ależ pięknie Ljarro wyjaśnił Windykatora

Shoutbox

Tifosinho 28.06.2026 17:01

A według mnie zbudował sobie markę w Como, czuje się tam mega ważny, pewnie bardzo dobrze dogaduje się z Fabregasem i ma LM zagwarantowaną w następnym sezonie i to zdecydowało

Tifosinho 28.06.2026 17:00

Bał się, że wyląduje na wahadle? 😁

Xucatlan 28.06.2026 16:24

Mnie by nie zdziwiło jakby okazało się, że Paz wolał iść do Como niż do Interu, bo nie chciał się ładować w archaiczne, betonowe 3-5-2,, którego nikt poza Włochami nie stosuje.

Cny 28.06.2026 14:56

o Pazie nie wspomnę bo to jak potraktował wujka Javiera to dramat

Cny 28.06.2026 14:55

HB oczywiście. kilka ełro więcej i wybrał deszczowy brzydki multikilti Londyn zamiast stolicy mody i matycznej piersi

lord-gs 28.06.2026 14:32

A sportowo jeden i drugi myślę, że mieliby coś do zaoferowania

lord-gs 28.06.2026 14:31

Rabiot i Pavard to ten sam przypadek - ich ego nie pozwoli im zaakceptować roli bycia w rotacji a nie podstawowym wyborem

HB 28.06.2026 14:25

Cny przykłady Paza i Palestry pokazują, że białym nie można ufać. Czekam na prawdziwe, czarne wzmocnienia.

Klinsi64 28.06.2026 13:57

nudne się to robi

Klinsi64 28.06.2026 13:57

milan znowu królem mercato

Cny 28.06.2026 13:47

Milan się przejdzie na Armorimie i zostaną z kupa zlomu...brać od nich Rabiota

Cny 28.06.2026 13:46

HB oczywiście im bogatsza pula genetyczna tym więcej starań musimy poczynić

lord-gs 28.06.2026 13:16

"fakty medialne"

Claudio 28.06.2026 13:01

Pismaki robią kolejne fikołki. Teraz znowu piszą, że temat Soleta nawet nigdy nie był poważny i tak naprawdę to celem jest Chalobah. Czekamy za 3 tygodnie kto będzie za Chalobaha wg tych speców celem Interu

KKazam 28.06.2026 12:23

Wielki Mylan

HB 28.06.2026 12:01

Kochani, pora na zorganizowaną akcję wysyłania kartek pocztowych po Europie do najznamienitszych piłkarzy z błaganiem o dołączenie do Interu. Włożmy w tekst serca, a niech piękne rysunki ozdobią karty, wzmacniając siłę naszej argumentacji. Na pewno uda się kogoś przekonać!

HB 28.06.2026 12:00

kolejna wtopa - tym razem z Pavardem

Piotrek85 28.06.2026 11:38

Trener Portugalczyk i zawodnicy z Portugalii . Ramos cena przesada ,ale Silva odpowiednia

Claudio 28.06.2026 11:26

Widzę że też oferuje Milanowi Casado

Claudio 28.06.2026 11:25

W Milanie Mendes wszedł na pełnej i wciska swoich klientów 🙂

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29503

Liczba newsów: 53369

Liczba komentarzy: 625744

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się