Archiwum shoutboksa

AveCaesar 28.12.2022 18:11

jeszcze resztę przynieś bo popiłby go pepsiaczem 2L

AveCaesar 28.12.2022 18:10

no spoko to masz 2 zł i idź kup mi potrfel żebym miał w czym trzymać ten majątek oraz dużego kebsa żebyś mógł się wykazać i Zhang mógł się zatrudnić

Kredence 28.12.2022 18:09

Ale oczywiście możesz inaczej na to patrzeć

Kredence 28.12.2022 18:09

I pojscie na łatwiznę

Kredence 28.12.2022 18:08

Same oczywiste ruchy

Kredence 28.12.2022 18:08

A tego nie ma

Kredence 28.12.2022 18:08

Ave no super to opisałeś, możesz zostać następca Marotty ja od dyrektorów wymagam pewnego przewidywania i wizji budowy zespołu

VVujek 28.12.2022 18:08

Więc tu się nie dziwię, ale co do Miki i Dzeko to faktycznie powinien przyjść ktoś młody jeśli chcemy poprawiać finanse klubu

AveCaesar 28.12.2022 18:07

a nas nie stać ?

Kredence 28.12.2022 18:07

Asllani to jest zart, chłopak naprawdę ciekawy ale po co ktoś taki skoro mamy trenera który woli trupy po 30

AveCaesar 28.12.2022 18:07

bo Gosens przychodził do nas do pierwszej 11 za Perisica, który poszedł do Tottenhamu, a Udogie dla nich inwestycją na przyszłość, na któą ich stać ?

Lopez 28.12.2022 18:07

No wlaśnie, top ligi na wahadle

VVujek 28.12.2022 18:07

No bo to był topowy wahadłowy ligi

Kredence 28.12.2022 18:06

I tak to się kręci

Kredence 28.12.2022 18:06

Dla Marotty Gosens to była okazja

Kredence 28.12.2022 18:06

Bo tak ktoś myśli

Kredence 28.12.2022 18:06

Gosens 15+ 10 mln Udogie 20 czemu Tottenham nie wziął gosensa ?

Kredence 28.12.2022 18:05

Spoko grają ale zaraz nie będziesz miał kogo sprzedać

AveCaesar 28.12.2022 18:05

w tej cenie ,mogliśmy poszukać jakiejś 9 skoro taka była potrzeba, a nie brać cokolwiek. zabrakło odwagi żeby zaryzykować z kimś młodym np chociaż z takim Scamaccą

Kredence 28.12.2022 18:05

Dzeko i Miki to jest pojęcie na łatwiznę

Lopez 28.12.2022 18:05

Ktoś musiałby dać im pograć

Kredence 28.12.2022 18:05

Ilu takich przyszło ?

Kredence 28.12.2022 18:05

Inter jak tlenu potrzebuje graczy młodych którzy mogliby na spokojnie się rozwijac podbijać wartość a potem iść na sprzedaż bo tak działa ten klub obecnie

VVujek 28.12.2022 18:04

Był Pinamonti xd

Lopez 28.12.2022 18:04

tyle, że ktoś musiał przyjść do ataku

Lopez 28.12.2022 18:04

wolałem, ale nie było nas stać

VVujek 28.12.2022 18:03

Tylko czy w tamtym czasie wolales nikogo niż Corre?

AveCaesar 28.12.2022 18:03

bardzo dużo będzie zależało jak zakończy się ta sytuacja z kontraktami ale nie wierzę, że dadzą taką plamę. nie da się oceniać ich pracy na - mimo, że nie wszystko zawsze idzie tak jak chcielibyśmy

Lopez 28.12.2022 18:02

byłem przeciwny jego sprowadzeniu od początku

VVujek 28.12.2022 18:02

Z perspektywy czasu tak

Lopez 28.12.2022 18:02

to już lepiej było nikogo nie kupować

VVujek 28.12.2022 18:01

Miał być Thuram, ale złapał kontuzje

AveCaesar 28.12.2022 18:01

to byśmy go nie sprowadzili bo byłby za drogi :)

AveCaesar 28.12.2022 18:00

stary Edin po raz kolejny na półmetku nasz najlepszy strzelec. jakby był młodszy ...

Lopez 28.12.2022 18:00

Correa to nieporozumienie. kasa wyrzucona w błoto

AveCaesar 28.12.2022 17:59

z tego co można przeczytać

VVujek 28.12.2022 17:59

Podsumowując robią co mogą.

AveCaesar 28.12.2022 17:59

Correa to była dziwna sytuacja alternatywa alteratyw

Lopez 28.12.2022 17:59

W romie też niestrzelał, wiedzieliśmy wszyscy co gra, ale też nie oceniałbym go na minus.

AveCaesar 28.12.2022 17:58

Dzeko nawet daje od siebie te bramy kiedy jesteśmy w czarnej d

VVujek 28.12.2022 17:58

Correa na - ,a że Skriniarem czekam

Lopez 28.12.2022 17:58

Na pewno na ogromny minus sytuacja ze Skriniarem i transfer Correi

AveCaesar 28.12.2022 17:57

Asllani

AveCaesar 28.12.2022 17:57

Miki odpad z ROmy

AveCaesar 28.12.2022 17:57

dokł

Lopez 28.12.2022 17:57

Acerbi stary dziad i co?

VVujek 28.12.2022 17:57

Ja ich pracę oceniam na +

AveCaesar 28.12.2022 17:57

Onany też nie można rozpatrywać na -

Lopez 28.12.2022 17:56

Mają na pewno mniejsze pole manewru, ale popatrzmy też jak działali przed covidem

AveCaesar 28.12.2022 17:56

Darmian jechany przez wszystkich a proszę jaki solidny pobyt u nas

Lopez 28.12.2022 17:56

Kredenc weź pod uwagę, że non stop jest płacz w mediach, że będzie wyprzedaż żeby ratować finanse. Nie mamy kasy na zimowe mercato po czym przychodzi Gosens np.

AveCaesar 28.12.2022 17:56

podobnie jak De Vrija

VVujek 28.12.2022 17:56

Moim zdaniem Marotta i Ausilo mają związane ręce poniekąd .

AveCaesar 28.12.2022 17:55

Barelle też załatwił Beppe, Skriniara Ausilio

Lopez 28.12.2022 17:54

Jeszcze Niemca bym nie skreślał. Owszem cieniutko grał, ale może się karta odwróci przez nastepne pół sezonu

VVujek 28.12.2022 17:54

+ że go nie sprzedali

Kredence 28.12.2022 17:53

Chłop wrócił z wypożyczenia

Kredence 28.12.2022 17:53

Co dimarco

Kredence 28.12.2022 17:53

Nie grający od 3 miesięcy

VVujek 28.12.2022 17:53

Dimarco +

Lopez 28.12.2022 17:53

Gosens top w lidze na swojej pozycji

Kredence 28.12.2022 17:53

Jak cały klub z tym śmiesznym właścicielem

Kredence 28.12.2022 17:53

Ogólnie goście się kompromitują

VVujek 28.12.2022 17:52

Dumfries i Hakan na +

Kredence 28.12.2022 17:52

Correa

VVujek 28.12.2022 17:52

Dumfries

Kredence 28.12.2022 17:52

No świetny transfer

Lopez 28.12.2022 17:52

Gosens?

Kredence 28.12.2022 17:52

1,5 roku temu

Kredence 28.12.2022 17:51

No to by było tyle

VVujek 28.12.2022 17:51

Bo od 2 lat jest bieda w Interze

Lopez 28.12.2022 17:51

ściągnięcie hakana złe?np

Kredence 28.12.2022 17:51

Można przypuszczać że dalej będą partaczyc

Kredence 28.12.2022 17:51

Marotta z Ausilio od 2 lat nie zrobili niczego dobrze

AveCaesar 28.12.2022 17:49

z tego co pamiętam to właśnie Milan coś tam wyspała na Romelu w wywiadzie, że po zakończeniu sezonu będzie chciał odejść za wszelką cenę i popsuł jego bajkę

Kredence 28.12.2022 17:48

Nasi dyrektorzy coraz bardziej wygladaja na klaunów wiecznie zaskoczeni

Lopez 28.12.2022 17:48

Teraz Marotta mądrzejszy i chce z Bastonim i Hakanem przedłużyć

VVujek 28.12.2022 17:47

Dokl co najmniej w lecie

Lopez 28.12.2022 17:47

albo chociaż w lecie

Kredence 28.12.2022 17:47

To powinno być załatwione rok temu

Lopez 28.12.2022 17:46

Nie wiemy jak jest, ale ja mam złe przeczucia

Kredence 28.12.2022 17:46

Co nie zmienia faktu że doprowadzili do sytucji że jesteśmy na łasce gracza

Kredence 28.12.2022 17:46

Mozliwe że tak będzie

Lopez 28.12.2022 17:46

Sky pisało,że już tylko wysokość bonusów negocjują bo reszta dogadana.

Kredence 28.12.2022 17:45

Odejście za darmo skriniara w sytuacji gdzie musimy co rok sprzedawać to jest niewybaczalna kompromitacja dyrektorów właściciela i każdego kto do tego doprowadził

Lopez 28.12.2022 17:43

no właśnie wujek

Lopez 28.12.2022 17:43

bez kogo nam się trudniej gra?

VVujek 28.12.2022 17:43

W tamtym czasie Brozo był kimś bez którego nikt sobie nie wyobrażał linii pomocy

Kredence 28.12.2022 17:42

Gdzie brozo a gdzie skriniar

Kredence 28.12.2022 17:41

K

Lopez 28.12.2022 17:41

Prawda Kredenc ale to samo było z Brozoviciem. ile razy już był na sprzedaż? raz miał już spakowane walizki

AveCaesar 28.12.2022 17:41

kessie też już szuka powrotu z podkulonym ogonem. myślał, że Barca to Milan i coś tam sobie potruchta i będzie spoko albo ktoś w Katalonii posadzi Gaviego czy Pedriego żeby szanowny Franck mógł grać

VVujek 28.12.2022 17:41

No jasne , że nie ale to by było najlepsze wyjście w takim wypadku

Kredence 28.12.2022 17:41

Chyba oczywiste

Kredence 28.12.2022 17:41

Ma pół roku kontraktu i jak odejdzie to po wygaśnięciu umowy

Kredence 28.12.2022 17:40

A co on jest worek katrofli że go sprzedaż

VVujek 28.12.2022 17:40

Obejmy nadzieję, że Skriniar jednak podpiszę bo w innym wypadku należy go sprzedać w styczniu

Kredence 28.12.2022 17:40

Opluli go

Kredence 28.12.2022 17:39

przecież to oczywiste że wszystko się zmieniło w momencie gdy chcieli go sprzedać w lato i zastąpić bremerem

Lopez 28.12.2022 17:37

z drugiej strony myślę sobie, że pewnie przez ten okres który jest Skriniar u nas to miał pewnie nie jedną bardzo dobrą ofertę na stole a jednak dalej tutaj jest

Shoutbox

Tifosinho 28.06.2026 17:01

A według mnie zbudował sobie markę w Como, czuje się tam mega ważny, pewnie bardzo dobrze dogaduje się z Fabregasem i ma LM zagwarantowaną w następnym sezonie i to zdecydowało

Tifosinho 28.06.2026 17:00

Bał się, że wyląduje na wahadle? 😁

Xucatlan 28.06.2026 16:24

Mnie by nie zdziwiło jakby okazało się, że Paz wolał iść do Como niż do Interu, bo nie chciał się ładować w archaiczne, betonowe 3-5-2,, którego nikt poza Włochami nie stosuje.

Cny 28.06.2026 14:56

o Pazie nie wspomnę bo to jak potraktował wujka Javiera to dramat

Cny 28.06.2026 14:55

HB oczywiście. kilka ełro więcej i wybrał deszczowy brzydki multikilti Londyn zamiast stolicy mody i matycznej piersi

lord-gs 28.06.2026 14:32

A sportowo jeden i drugi myślę, że mieliby coś do zaoferowania

lord-gs 28.06.2026 14:31

Rabiot i Pavard to ten sam przypadek - ich ego nie pozwoli im zaakceptować roli bycia w rotacji a nie podstawowym wyborem

HB 28.06.2026 14:25

Cny przykłady Paza i Palestry pokazują, że białym nie można ufać. Czekam na prawdziwe, czarne wzmocnienia.

Klinsi64 28.06.2026 13:57

nudne się to robi

Klinsi64 28.06.2026 13:57

milan znowu królem mercato

Cny 28.06.2026 13:47

Milan się przejdzie na Armorimie i zostaną z kupa zlomu...brać od nich Rabiota

Cny 28.06.2026 13:46

HB oczywiście im bogatsza pula genetyczna tym więcej starań musimy poczynić

lord-gs 28.06.2026 13:16

"fakty medialne"

Claudio 28.06.2026 13:01

Pismaki robią kolejne fikołki. Teraz znowu piszą, że temat Soleta nawet nigdy nie był poważny i tak naprawdę to celem jest Chalobah. Czekamy za 3 tygodnie kto będzie za Chalobaha wg tych speców celem Interu

KKazam 28.06.2026 12:23

Wielki Mylan

HB 28.06.2026 12:01

Kochani, pora na zorganizowaną akcję wysyłania kartek pocztowych po Europie do najznamienitszych piłkarzy z błaganiem o dołączenie do Interu. Włożmy w tekst serca, a niech piękne rysunki ozdobią karty, wzmacniając siłę naszej argumentacji. Na pewno uda się kogoś przekonać!

HB 28.06.2026 12:00

kolejna wtopa - tym razem z Pavardem

Piotrek85 28.06.2026 11:38

Trener Portugalczyk i zawodnicy z Portugalii . Ramos cena przesada ,ale Silva odpowiednia

Claudio 28.06.2026 11:26

Widzę że też oferuje Milanowi Casado

Claudio 28.06.2026 11:25

W Milanie Mendes wszedł na pełnej i wciska swoich klientów 🙂

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29503

Liczba newsów: 53369

Liczba komentarzy: 625744

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się