Archiwum shoutboksa

Imrahil 27.12.2022 20:54

własnie wbiłem z kolacją do lektury xD

Imrahil 27.12.2022 20:54

nie nie

Towarzysz 27.12.2022 20:50

facepalm

Orzeu 27.12.2022 20:47

:czerwona:

VVujek 27.12.2022 20:46

Typ co straszy obiciem w internecie wyznacza termin i czas po czym nie przychodzi na spotkanie , nazywa mnie upośledzonym , no ludzie święci. Haha

Endru 27.12.2022 20:45

nie chce mi sie z toba pisac

Endru 27.12.2022 20:44

nie ma sensu z uposledzonym pisac

VVujek 27.12.2022 20:42

Wstyd typie dorosły facet +30

VVujek 27.12.2022 20:41

Prawda boli zaczynają się wyzwiska xd

Endru 27.12.2022 20:41

skoncz ujadac nikt cie tu nie slucha

Endru 27.12.2022 20:41

ale o czymt y piszesz cymbale skonczony

VVujek 27.12.2022 20:41

Mało tego , atakuje z różnych multikont haha

VVujek 27.12.2022 20:40

Mentalność Endru

VVujek 27.12.2022 20:39

Dorosły facet straszy gościa w internecie pobiciem podaje miejsce i czas po czym się nie zjawia haha

VVujek 27.12.2022 20:38

Dziwne że fani Juve i Milanu mnie nie lubią haha no straszne

Endru 27.12.2022 20:37

twoja gowniana opinia ciagnie od acm po juvepoland

VVujek 27.12.2022 20:37

Endru właśnie zastosował projekcję

Endru 27.12.2022 20:37

jestes najwieksza zakalą portalu

Endru 27.12.2022 20:36

u zrodla xddd ty nie masz tu zadnego zrodla cymbale

Endru 27.12.2022 20:36

covid ci krzywde wyrzadzil i pracowac teraz musisz

VVujek 27.12.2022 20:36

Wiem od źródła

Endru 27.12.2022 20:36

gowno wiesz bo szparagi wtedy zrywales jak co chwile gdy cie nie ma

VVujek 27.12.2022 20:36

Endru podał miejsce czas po czym się nie zjawił xd

Endru 27.12.2022 20:35

zamknij sie glupi idioto

VVujek 27.12.2022 20:35

Mental godny podziwu

VVujek 27.12.2022 20:33

Dobrze , że ty wystawiłeś się na umówione spotkanie z Waldinim którego miałeś pobić.

Endru 27.12.2022 19:28

nie wiem dlaczego ten klub wiecznie tak rozpuszcza tych kmiotów

Endru 27.12.2022 19:28

ja szybko wrocilem do rzeczywistosci po swietach, a mundial sie skonczyl przed swietami

Towarzysz 27.12.2022 19:24

to jest mental tytana pracy

Towarzysz 27.12.2022 19:24

Dobrze Endru że chociaż Ty stawiłeś się w pracy po zalanych świątach

Endru 27.12.2022 19:20

nie ma jak przypisywanie sobie zaslug innych

Endru 27.12.2022 19:19

mental zwyklego kmiota

Endru 27.12.2022 19:19

a mnie rozczarowal martinez ze po gownianym mundialu nie stawil sie w klubie

HB 27.12.2022 18:01

ale może to przez oglądanie go 20 lat po premierze

HB 27.12.2022 18:01

mnie cube rozczarował trochę

HB 27.12.2022 17:59

to brzmi fajnie

Endru 27.12.2022 17:50

cuba?

pablo77 27.12.2022 16:41

troche jak qube

pablo77 27.12.2022 16:41

pierwszy sezon mi się podobał Alice in borderland, japoński coś w stylu squid game może nawet lepszy

pablo77 27.12.2022 16:40

wczoraj też skończyłem z aquamanem z apple "See" - 3 sezony są i więcej już nie bedzie, zamknieta historia.

Orzeu 27.12.2022 16:40

a ten Alice in Borderland wczoraj myślałem czy nie włączyć, ostatecznie padł wybór na niemiecki Kleo

pablo77 27.12.2022 16:39

obejrzałeś cały ?

Orzeu 27.12.2022 16:38

akurat 1899 mi się nie podobał

pablo77 27.12.2022 16:38

i też teraz drugi sezon wyszedł na netflixie - Alice in borderland

pablo77 27.12.2022 16:37

Ostatnio nowy serial twórców Dark na Netflixie - 1899

pablo77 27.12.2022 16:37

Orzeu 27.12.2022 13:25 Imrahil poleć jakiś serial

Towarzysz 27.12.2022 16:06

Nasir sprawdź w jakim klubie ma ta twoja magdalenka dyżury

Endru 27.12.2022 16:00

Nasir napakowany gosc skoro cisnie tyle na silowni

Endru 27.12.2022 15:58

Czyli jakbys opisal nasirego w trzech slowach

Endru 27.12.2022 15:58

Ok zapamietam sobie

Orzeu 27.12.2022 15:29

(y)

Xucatlan 27.12.2022 15:14

Co nie wejdę na stronę, to widzę wpis niejakiego Nasira, że robi trening klatka + biceps. To są wpisy na zasadzie kopiuj - wklej czy on naprawdę codziennie klatę i bica ciśnie?

Imrahil 27.12.2022 15:14

u nas praktycznie na każdej płaszczyźnie są problemy

Imrahil 27.12.2022 15:13

sajgon to bedzie jak zezol po sezonie odejdzie

Orzeu 27.12.2022 14:48

ależ byłby sajgon gdyby odszedł i de Vrij i Skriniar

Orzeu 27.12.2022 14:48

Marsylia po de Vrija

Andrzej1985 27.12.2022 14:19

Endru zapamiętaj To sobie jeżeli masz oczywiście ochotę " Ten co coś ma nie potrzebuje poklasku taka osoba potrzebuje ciszy Ten co nic nie ma potrzebuje splendoru poklasku 😉

Orzeu 27.12.2022 14:09

nom

Dzonyy 27.12.2022 14:08

Tam tez yellowstone leci?

Orzeu 27.12.2022 14:08

online oglądam bo nigdzie tego w Polsce nie obejrzysz bo to leci na Paramount*

Orzeu 27.12.2022 14:08

online oglądam bo to na Paramount leci

Dzonyy 27.12.2022 14:06

Orzeu na czym to jest?

Dzonyy 27.12.2022 14:06

Nasir cykl tez od bociana? XD żeby Ci się takie fałdy na głowie nie porobiły jak jemu

Orzeu 27.12.2022 14:05

ja oglądam teraz m.in. bardzo dobry https://www.imdb.com/title/tt16358384/?ref_=nv_sr_srsg_0

Dzonyy 27.12.2022 14:03

Andor wypasiony. Polecam

Nasir 27.12.2022 13:54

uprzedzajac pytania to trening oczywiscie wg indywidualnej rozpiski od Trener2703

Nasir 27.12.2022 13:52

witam ja wlasnie koncze trening klatka biceps za moment pierwszy posilek wysokotluszczowy nastepnie popoludniowe espresso zeby siem lepiej trawilo a potem to chyba przejade sie pod lidla zrobic 3 kolka na parkingu popatrzec przez szybe na robakow ktorym po 2 dniach w koncu sklepy otworzyli a wy jakie plany sylwetkowe na 2k23?

andyvdm 27.12.2022 13:49

Andrzeju nie denerwuj się

Andrzej1985 27.12.2022 13:43

Dobre Endru 😅🤣🤣 Nowego auta nie zazdrosze mam swoje które mi w zupełności wystarczy A jak bym np kupił nowe To bym się nim nie przechwalał bo wydaje mi się że auto jest dla mnie nie na pokaz i przechwalania się nim 😉Magdaleny bym mu miał zazdrościć no Nie mam dziewczynę Tylko nie rozmawiam o niej i wstyd mi było przed samym sobą gdybym się wypowiadał o niej w Taki sposób i czy to by była Obojętnie jaka kobieta to bym o niej nie rozmawiał 😉I twój Tekst Typowe w Polsce Hmm To jak określisz zachowanie Nasriego Normalne w Polsce?🤣🤣🤣🤣🤣.

Imrahil 27.12.2022 13:34

Andy Serkis nawet się pojawi ;)

Orzeu 27.12.2022 13:33

:)

Imrahil 27.12.2022 13:33

nie będę spojlerować, ale będą motywy co z wypiekami będziesz oglądać

Orzeu 27.12.2022 13:33

bo już na Netflixie nie mam co oglądać

Orzeu 27.12.2022 13:33

git to trzeba sprawdzić

Imrahil 27.12.2022 13:32

dobrze go zrobili, widac pieniądz

Imrahil 27.12.2022 13:31

nudny*

Imrahil 27.12.2022 13:31

1 odc tylko dosc 'mudny'

Imrahil 27.12.2022 13:31

tak

Orzeu 27.12.2022 13:29

polecasz?

Orzeu 27.12.2022 13:29

no nie mam Disney+ jeszcze

Orzeu 27.12.2022 13:29

a widzę, Star Warsy

Orzeu 27.12.2022 13:28

nie a co to?

Endru 27.12.2022 13:28

Zazdroscisz mu nowego auta i magdaleny typowe w polsce

Imrahil 27.12.2022 13:28

Andora widziałeś Orzeu?

VVujek 27.12.2022 13:26

Tobie zazdrościmy spotkania z Waldinim

Andrzej1985 27.12.2022 13:25

Przepraszam Endru mógłbyś wymienić co Takiego miałbym mu zazdrościć samochodu czy Magdaleny?ja przynajmniej uważam że jest to strona związana z Interem 💪Niech takie rzeczy napisze na Fejsie,Instagramie itp

Orzeu 27.12.2022 13:25

Imrahil poleć jakiś serial

Endru 27.12.2022 13:17

Zazdroscicie mu co

Imrahil 27.12.2022 13:02

:)

Imrahil 27.12.2022 13:01

wiadomo co

Adriano_forever 27.12.2022 12:11

Yyy, co?

Adriano_forever 27.12.2022 12:11

Przejażdżka udana zaczynam przejażdżkę

Nasir 27.12.2022 11:59

witam przejazdzka udana, wlasnie zaczynam przejazdzke

HB 27.12.2022 11:42

Nasir w opałach

HB 27.12.2022 11:42

Andrzej się uruchomił

Andrzej1985 27.12.2022 11:34

Nasri Ty To chyba jesteś jakiś zakompleksiony gość piszesz jedno w kółko To samo Magdalena domagała się knagi 😅🤣🤣Nowe autko itp może za prosisz Magdalenę na SB i wspólnie porozmawiamy wszyscy z Magdalena jak to ona bardzo domaga się knagi na pewno Też by miała coś ciekawego do napisania 😅🤣🤣🤣🤣🤣

Nasir 27.12.2022 09:14

witam ja wlasnie koncze poranne espresso, to nie byla spokojna noc, spragniona magdalena po nocnym dyzurze co chwile domagala sie knagi, za moment poranna yoga nastepnie przejazdzka nowym autem a wy co ktora zmiana ile kg kapusty zostalo po swietach ile flaszek peklo jakie plany na nowy rok

Shoutbox

ragnar 28.06.2026 05:57

Jednak nie,95 remis

ragnar 28.06.2026 05:56

Haha Austria out, tak jest jak się gra na remis

Samsewybierz 28.06.2026 00:54

fajny ten komentator

Samsewybierz 28.06.2026 00:54

nicola modrić

Klinsi64 27.06.2026 23:44

gość nazywa się Sut

ragnar 27.06.2026 23:36

Tragedia komentator

Tifosinho 27.06.2026 23:34

Piękne sito 😁

Lucash 27.06.2026 23:34

po co nam Paz jak mamy Sucicia

Claudio 27.06.2026 23:33

ale ten komentator co za kompro z tym Vlasicem

Cny 27.06.2026 23:33

sucic z golem nie tylko na boisku

ragnar 27.06.2026 23:33

Ukłuł

Claudio 27.06.2026 23:32

Sucic ulalala

Cny 27.06.2026 22:17

dogadaliby się szybciej to i tak czeski by wbiła

Cny 27.06.2026 22:16

przeciez tutaj nie ma co winić Ałzylja

Cny 27.06.2026 22:16

to samo paz

Cny 27.06.2026 22:16

co nie zmienia faktu że kandydatem był idealnym niemalze

Cny 27.06.2026 22:16

oczywiście że palestra przeplacony

jaszczomb 27.06.2026 21:12

a na paza nigdy nie bylo nawet cienia szansy bo como go kupilo w oknie w ktorym byl on dla nich na wylacznosc

jaszczomb 27.06.2026 21:11

60 mln za palestre to przeciez kpina

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w warunkach totalnego przeplacania za potencjal i nic wiecej?

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29501

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625704

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się