Archiwum shoutboksa

Luki165 30.12.2022 09:17

I idzie do City

Luki165 30.12.2022 09:16

Wart 8 mln

kontousuniete 30.12.2022 09:16

Ale no właśnie o kogoś takiego za lautaro mi chodzi :)

Luki165 30.12.2022 09:16

Kolejny przyklad Perrone

kontousuniete 30.12.2022 09:15

Alvareza akurat chciał każdy :) rok wcześniej trzeba takich wyłapac. Rok temu już pół Europy go chciało

Luki165 30.12.2022 09:14

Świeży przykład Alvarez. Gosc wart okolo 18 mln, majac karte Colido na reku warta 7-9 mln i tak nie możemy nic zaoferować

kontousuniete 30.12.2022 09:14

To kasa z lautaro. Chociaż za niego nikt nie chciał dać 70 mln. Patrząc na pogłoski.

Luki165 30.12.2022 09:13

I ściąganie dziadkow za 0

Luki165 30.12.2022 09:13

A nie ciagle co okienko na minus

Luki165 30.12.2022 09:13

Ale to potrzeba kasy

Luki165 30.12.2022 09:13

Ja tez uwazam ze trzon jest nalezy go utrzymac i zacząć inwestować w młodych

kontousuniete 30.12.2022 09:12

Sufit podobny mają do lautaro. Ogólny sufit. Lukaku dużo wyżej wiadomo :)

kontousuniete 30.12.2022 09:11

Zobaczymy :) radzę zorientować się, że musimy kupić zawodnika i go rozwinąć. Haalandu nie kupimy

Luki165 30.12.2022 09:11

Z wybrykami

Luki165 30.12.2022 09:11

To juz 2 polki nizej

kontousuniete 30.12.2022 09:11

4te nazwisko.

kontousuniete 30.12.2022 09:11

Koło muani :)

Luki165 30.12.2022 09:11

Mowiac po naszemu

kontousuniete 30.12.2022 09:11

Rasosdori jest zawodnikiem pokroju lautaro :) moim zdaniem

Luki165 30.12.2022 09:10

Jemu wystraczy ze przeskoczy

Luki165 30.12.2022 09:10

Moze wchodzi moze nie. Tak samo moze byc z Lauatro

kontousuniete 30.12.2022 09:10

I wchodzi w prime, lautaro nie wiem

kontousuniete 30.12.2022 09:10

Grał

kontousuniete 30.12.2022 09:10

Jako skrzydłowy brak

Luki165 30.12.2022 09:09

No dobre pol roku to za malo

Luki165 30.12.2022 09:09

No opierasz swoje zdanie na faktach no to spójrz na jego liczby na przekroju kilku lat

kontousuniete 30.12.2022 09:09

Nie zgodzę się

kontousuniete 30.12.2022 09:09

13 bramek w bundes, lider strzelców. Poważna rola na mundialu

Luki165 30.12.2022 09:08

Na ten moment

kontousuniete 30.12.2022 09:08

Zobaczymy

Luki165 30.12.2022 09:08

Thuram to polka nizej od Lauatro

kontousuniete 30.12.2022 09:08

Ja odpisywałem vvujkowi :)

kontousuniete 30.12.2022 09:07

Drugie nazwisko to thuram

Luki165 30.12.2022 09:07

Wszystko przed nim , a moze nie, ale ciągłe gadanie na Lautaro smieszy. Bo kazdy widzi jaki jest i jakie ma ograniczenia

kontousuniete 30.12.2022 09:07

Wiadomo, że halaand tu nie przyjdzie :)

kontousuniete 30.12.2022 09:07

Dopieścić

kontousuniete 30.12.2022 09:07

Oczywiście nie kupimy gwiazdy ale spokojnie można znaleźć talent typu Alvarez i go dopuścić

kontousuniete 30.12.2022 09:06

Lautaro nie miał prime a zaraz 26 lat :)

Luki165 30.12.2022 09:06

No Lukaku w swoim primie byl w 5 najlepszych napastników na swiecie. Teraz to nie wiadomo czy wroci nawet do swojej sredniej dyspozycji

kontousuniete 30.12.2022 09:05

I to realne :)

kontousuniete 30.12.2022 09:05

Jedno nazwisko

Luki165 30.12.2022 09:04

To wróci do Chelsea

kontousuniete 30.12.2022 09:04

Kto był MVP ligi? Kto kosztował 110 mln? :)

Luki165 30.12.2022 09:04

Lukaku jak tak dalej pojdzie

kontousuniete 30.12.2022 09:04

Przecież Lukaku nawet jest lepszy :)

Luki165 30.12.2022 09:04

I jakie przekonanie ze 100 % kwoty za Lauataro pojdzie na napastnika

Luki165 30.12.2022 09:04

Jedno nazwisko

kontousuniete 30.12.2022 09:04

Jak najbardziej po dobrej sprzedaży lautaro stać nas na docelowo lepszego :)

Luki165 30.12.2022 09:03

Nie stać nas na nikogo lepszego i radzę to w końcu zrozumieć

kontousuniete 30.12.2022 09:03

No widzisz :D nie zmieniam zdania. :) I faktów też nie da się zmienić :)

Luki165 30.12.2022 09:02

Ciągle w kółko to samo

Luki165 30.12.2022 09:02

xD

kontousuniete 30.12.2022 09:01

Ty VVujek oglądasz mecze? :) Lautaro bywa kompletnie niewidoczny, jaki on jest aktywny? Dzeko jest częściej aktywny w rozegraniu. Chyba, że liczysz nieudane dryblingi. Odnośnie "walki" to fajnie, ale to nie raków Częstochowa i to nie wystarczy :) tam zawodnicy są zajebiście w walce i pressingu też. Serio. Odnośnie goli - Sprawdź z kim strzela głównie te bramki, ile strzelił w LM, ile na mundialu, ile z ligową czołówką. Wyjdzie, że strzela w najlepszym wypadku co 5 meczów, serio, nie przesadzam. Nawet w kadrze głównie nastrzela ogórkom typu Wenezuela itd. Z Brazylia grał 5 razy i żadnej bramki. Tu nie chodzi o "usranie", tylko fakty. Dla topowych klubów jest niestety zweryfikowany i obawiam się, że nie zarobimy na nim tyle ile mogliśmy. W sumie nie wiem gdzie miałby grać jak większość klubów gra na jednego napastnika, a on woli ewidentnie grać w 2. A jest tak mało uniwersalny, że nigdzie indziej nie zagra. W każdym razie życzę mu żeby Lukaku wrócił do formy, Lautaro odpalił na ile się da i żebyśmy go sprzedali za grubą kasę. Na legendę klubu się nie nadaje, urodziny żony ważniejsze i wyjście na miasto po przegranym meczu z Juve. Mimo, że można to uczcić inaczej.

G3nesis 29.12.2022 23:46

oby odpalił

andyvdm 29.12.2022 23:00

Wątpię żeby to się stało w tym sezonie

VVujek 29.12.2022 23:00

Mam nadzieję , że odzyska formę

VVujek 29.12.2022 22:59

Niestety teraz Lukaku uzupełnił się tłuszczem.

G3nesis 29.12.2022 22:57

wspaniale się wtedy uzupełniał z Lukaku

VVujek 29.12.2022 22:51

I co ważne on oprócz statystyk daje dużo walki i dużo pomaga w rozgrywaniu piłki , zazwyczaj jest bardzo aktywny

VVujek 29.12.2022 22:48

Pewnie ma lepsze staty niż Adriano czy Crespo

VVujek 29.12.2022 22:47

Kręci dobre staty , a cięgle ktoś po nim jedzie .

andyvdm 29.12.2022 22:45

Bardzo dobry jako drugi cofnięty napastnik

VVujek 29.12.2022 22:41

Następny który się ustał tego Martineza , to dobry napastnik

VVujek 29.12.2022 22:40

Maciek91 29.12.2022 19:02 Serio. Żaden rozsądny kibic Interu życzy lautaro najlepszego. Ale Liga mistrzów, mecze z ważnymi rywalami czy ten mundial pokazuje, że naprawdę jest przehypowany. Oprócz przyjęcia piłki on w niczym nie jest graczem europejskiej klasy.

G3nesis 29.12.2022 22:11

pamiętajcie, tylko młode, bez dzieci z własnym mieszkaniem

G3nesis 29.12.2022 22:10

co tutaj się wyprawia

VVujek 29.12.2022 22:08

Pobicia w Giżyckich klubach to norma, co tydzień coś

FReeFonix 29.12.2022 21:28

22 lata bodaj miał

FReeFonix 29.12.2022 21:28

Mniej wiecej w tym samym czasie co Pele zmarł też chłopak z Giżycka pobity na pasażu @VVujek

VVujek 29.12.2022 21:22

Pele RIP

Claudio 29.12.2022 20:51

sporo tam jest przecen na ciuchy

Claudio 29.12.2022 20:48

jakby ktos chcial przeceniona ale tylko M

andyvdm 29.12.2022 20:30

To ten co pastuchom bastrzelal tysiąc goli i był uważany za króla futbolu?

coco 29.12.2022 20:19

Pele [*]

Cny 29.12.2022 19:56

carboni to już z 24 minuty uzbierał w tych sparingach! gotowy na 1/8 LM

andyvdm 29.12.2022 19:31

Uuu w 84 dzisiaj zmiany juniorów Inzi zaszalał

Imrahil 29.12.2022 19:09

Wielki finał i ani jednego koczkodana, przypadek?

Imrahil 29.12.2022 19:02

forewa dobre xD

kontousuniete 29.12.2022 19:02

Każdy rozsądny kibic * :)

kontousuniete 29.12.2022 19:02

Serio. Żaden rozsądny kibic Interu życzy lautaro najlepszego. Ale Liga mistrzów, mecze z ważnymi rywalami czy ten mundial pokazuje, że naprawdę jest przehypowany. Oprócz przyjęcia piłki on w niczym nie jest graczem europejskiej klasy.

Adriano_forever 29.12.2022 19:01

Maja pozdrawiam, mam nadzieję, że to czytasz

Adriano_forever 29.12.2022 19:01

yebać szmule ostrym drutem kolczastym

Adriano_forever 29.12.2022 19:00

pozdrawiam

Imrahil 29.12.2022 19:00

o wielki final w 1z10; "jestm Imra z Bydzi, gardzę szmatami"

kontousuniete 29.12.2022 18:59

Haha :)

inter30 29.12.2022 18:59

blokadzie w sensie że strzelania goli z setek?

kontousuniete 29.12.2022 18:55

Ippon - na jakiej blokadzie był lautaro? Konkretnie proszę. Jaka kontuzja?

kontousuniete 29.12.2022 18:54

Stąd Ci co konstruktywnie krytykują Inzaghiego (moim zdaniem słusznie), widzą duże problemy w organizacji gry, czy ogolnie w grze obronnej. Za co odpowiada trener który nie wyciągać wniosków :)

Ippon 29.12.2022 18:53

Lautaro podczas MŚ był na blokadzie. Więc pewnie stąd dłuższa przerwa. Po za tym po wygranych ms udali się do kraju świętować. I i żaden Argentyńczyk jeszcze nie wrócił do gry. Pozdrawiam.

kontousuniete 29.12.2022 18:52

Ave - gramy tak od dość dawna, jak zauważyłeś. Przez co już traciliśmy bramki jak np. Z Milanem na 1-1 po złym podaniu Hakana :)

AveCaesar 29.12.2022 18:46

mnie tylko cały czas ciekawią manewry w stylu kiedy Onana ma piłkę pod naszą bramką Acerbi wbiegający w drugą linię podczas gdy Barella z Gaglią zbiegają w linię obrony (pewnie niby do rozegrania). tylko, że jak przeciwnik złapie nas na kontrę to środek obrony jest nie obstawiony bo Skriniar z Basto (czy tam DD z Darmianem) ustawini szeroko albo Dimarco cały czas zbiegający do środka czy nawet na prawą stronę i korytarz po naszej lewej stonie dla przeciwnika. Tak samo jak wychodzenie Skriniara wysoko. też znalazł się nawet po drugiej stronie boska w polu karnym przeciwnika przez co Bellanova gra zachowawczo. ani nie grał do przodu ani nie było go z tyłu. Z tyłu też Milana brakowało i obaj musieli zapierdzielać do tyłu na sprincie bo dziura. Oczywiście Hakana też bardziej ofensywnie. jakieś takie ułożenie taktyczne to to za czym tęsknie porównując Szymka i boskiego grzywkę

kontousuniete 29.12.2022 18:43

Hmm on zabrał 45 meczów dla Chelsea. Oczywiście, że to mega flop za 110 mln ale zobaczysz, ze da radę.

minus09 29.12.2022 18:39

zycze jemu i sobie tego ale od roku to parodia sportowca

kontousuniete 29.12.2022 18:39

Ja tam widzę zdrowego Lukaku i za 2-3 tyg będziecie go przepraszać Panie minus09 :) zobaczysz

minus09 29.12.2022 18:38

lakaka XDDDDD

kontousuniete 29.12.2022 18:35

A jeszcze miałem pisać, że Mbappe wczoraj cały mecz. Ale goat Lautaro na wolnym, bo Messi też odpoczywa, więc dlaczego Lautaro ma nie odpoczywać? 🤌😉 Nie musi niczego udowadniać.

kontousuniete 29.12.2022 18:31

Inzaghi na wynik gra :D ale w 70 minucie odważył się na zmiany :D

kontousuniete 29.12.2022 18:27

Dżeko znowu nastrzela bramek na wygraną w kluczowych momentach ale przy tym będzie chimeryczny bo jest zwyczajnie stary. W tym czasie lautaro nastrzela ogórkom na 2-0 i 3-0 i będzie jazda po dzeko :D

minus09 29.12.2022 18:26

ostatnio to chyba bylo w 2017

Shoutbox

Tifosinho 28.06.2026 17:01

A według mnie zbudował sobie markę w Como, czuje się tam mega ważny, pewnie bardzo dobrze dogaduje się z Fabregasem i ma LM zagwarantowaną w następnym sezonie i to zdecydowało

Tifosinho 28.06.2026 17:00

Bał się, że wyląduje na wahadle? 😁

Xucatlan 28.06.2026 16:24

Mnie by nie zdziwiło jakby okazało się, że Paz wolał iść do Como niż do Interu, bo nie chciał się ładować w archaiczne, betonowe 3-5-2,, którego nikt poza Włochami nie stosuje.

Cny 28.06.2026 14:56

o Pazie nie wspomnę bo to jak potraktował wujka Javiera to dramat

Cny 28.06.2026 14:55

HB oczywiście. kilka ełro więcej i wybrał deszczowy brzydki multikilti Londyn zamiast stolicy mody i matycznej piersi

lord-gs 28.06.2026 14:32

A sportowo jeden i drugi myślę, że mieliby coś do zaoferowania

lord-gs 28.06.2026 14:31

Rabiot i Pavard to ten sam przypadek - ich ego nie pozwoli im zaakceptować roli bycia w rotacji a nie podstawowym wyborem

HB 28.06.2026 14:25

Cny przykłady Paza i Palestry pokazują, że białym nie można ufać. Czekam na prawdziwe, czarne wzmocnienia.

Klinsi64 28.06.2026 13:57

nudne się to robi

Klinsi64 28.06.2026 13:57

milan znowu królem mercato

Cny 28.06.2026 13:47

Milan się przejdzie na Armorimie i zostaną z kupa zlomu...brać od nich Rabiota

Cny 28.06.2026 13:46

HB oczywiście im bogatsza pula genetyczna tym więcej starań musimy poczynić

lord-gs 28.06.2026 13:16

"fakty medialne"

Claudio 28.06.2026 13:01

Pismaki robią kolejne fikołki. Teraz znowu piszą, że temat Soleta nawet nigdy nie był poważny i tak naprawdę to celem jest Chalobah. Czekamy za 3 tygodnie kto będzie za Chalobaha wg tych speców celem Interu

KKazam 28.06.2026 12:23

Wielki Mylan

HB 28.06.2026 12:01

Kochani, pora na zorganizowaną akcję wysyłania kartek pocztowych po Europie do najznamienitszych piłkarzy z błaganiem o dołączenie do Interu. Włożmy w tekst serca, a niech piękne rysunki ozdobią karty, wzmacniając siłę naszej argumentacji. Na pewno uda się kogoś przekonać!

HB 28.06.2026 12:00

kolejna wtopa - tym razem z Pavardem

Piotrek85 28.06.2026 11:38

Trener Portugalczyk i zawodnicy z Portugalii . Ramos cena przesada ,ale Silva odpowiednia

Claudio 28.06.2026 11:26

Widzę że też oferuje Milanowi Casado

Claudio 28.06.2026 11:25

W Milanie Mendes wszedł na pełnej i wciska swoich klientów 🙂

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29503

Liczba newsów: 53369

Liczba komentarzy: 625744

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się