Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

kadrian89 28.08.2022 21:17

Nazwiska fajnie na papierze wyglądają, ale jak się przyjrzeć formie Gosensa czy Lukaku to dramat niestety

Krisu 28.08.2022 21:17

Nawet z tym Lazio przy 1-1 trzeba było się cofnąć, zaryglować i czekać na swoje

Pjerun 28.08.2022 21:16

No żeby to zmienić to potrzeba nowego właściciela z pieniedzmi

Krisu 28.08.2022 21:16

Szacunek, szacunkiem ale my gramy tym samym składem od paru dobrych lat. Ciągle to samo i tak samo tracimy. To jest najbardziej niepokojące

kadrian89 28.08.2022 21:15

Sanchez i Perisic to było wszystko w tym aspekcie

kadrian89 28.08.2022 21:14

Przeraża ze w druzynie nie ma ani jednego zawodnika z dynamika i dryblingiem

Pjerun 28.08.2022 21:14

Więc szacunek dla Inzaghiego za to co robi z taką kadra

Krisu 28.08.2022 21:14

nawet nie ma szybkości. Sorry jest Dumfries

Pjerun 28.08.2022 21:14

Mamy wolnych zawodników ogolnie

Pjerun 28.08.2022 21:14

To prawda

Krisu 28.08.2022 21:14

by mógł zrobić coś z przewagą

Krisu 28.08.2022 21:14

no nie ma nikogo takiego

kadrian89 28.08.2022 21:13

W Interze pół takiego Dembele nie ma do robienia przewagi

Krisu 28.08.2022 21:13

zobaczymy progres naszych

kadrian89 28.08.2022 21:12

1 na 1 każdy piłkarz tam potrafi pójść

kadrian89 28.08.2022 21:12

Barca ma tyle techniki, ze na małej przestrzeni pykają

Imrahil 28.08.2022 21:12

cała polska będzie oglądać jak nam lewy będzie łądowac

Krisu 28.08.2022 21:11

Gagson "plaster" sklei temat

Pjerun 28.08.2022 21:11

Na Barcelonę się nastawimy na defensywę, więc to będzie kompletnie inaczej niż jak prowadzimy mecz, a przeciwnicy grają z kontry

kadrian89 28.08.2022 21:09

U Inzaghiego brakuje dycypliny taktycznej ewidentnie

Krisu 28.08.2022 21:09

mecz meczowi nie równy

HB 28.08.2022 21:07

Dziala zazwyczaj tylko na amatorow albo jeszcze wieksze betony wloskie

HB 28.08.2022 21:06

Wesoly podworkowy futbol z dziurawa obrona i prymitywnym nieskutecznym atakiem

HB 28.08.2022 21:05

Inzaghi moze i 4

HB 28.08.2022 21:05

Conte by stracil max 1 bramke imo

kadrian89 28.08.2022 21:05

Dembele na Dimarco niech zagra to zrobi z niego wiatrak

kadrian89 28.08.2022 21:05

Patrzę na te Barce i mysle, ze obrona Interu będzie płakać

andyvdm 28.08.2022 20:57

No jest lekka różnica kiedy możesz wprowadzić Raspadoriego albo Simeone a piłkarskiego trupa z Bosni

Krisu 28.08.2022 20:46

Najpierw spienięży aktywa i cio

Kebo 28.08.2022 20:46

porażająca siła z przodu

Kebo 28.08.2022 20:46

ależ napoli ma ławkę względem nas, masakra

Piekarz 28.08.2022 20:45

krótko.

Piekarz 28.08.2022 20:45

Zhang wynocha skur.wysynie

Krisu 28.08.2022 20:43

Mecz z Milanem będzie się rządzić swoimi prawami. A z Bayernem z Lukaku czy bez będa ciężary.

pablo77 28.08.2022 20:36

pięknie zaczyna sie ten sezon :D

El_Imprezatore 28.08.2022 20:36

zhang jest goły i jak nie zmienimy właściciela do lata 2023 to bedzie mega wyprzedaż w Interze i wtedy to na pewno wylecimy poza top4

pablo77 28.08.2022 20:36

dwa bardzo ważne mecze z Milanem i Bayernem zagramy z Dzeko xD

El_Imprezatore 28.08.2022 20:34

a i jeszcze jak widomo bylo ze Perek odchodzi to trzeba bylo klepac Kosticia bo z Gonsesa to nie wiem co bedzie ale raczej nie wroci do tego co gral w atalancie

inter30 28.08.2022 20:33

dla 2,5 miliona

inter30 28.08.2022 20:33

ale wystarczylo sancheza nie wywalac

El_Imprezatore 28.08.2022 20:32

od dawna, ze odpuszczenie Dybali i Peresica to jest mega blad

El_Imprezatore 28.08.2022 20:32

mówie to

pablo77 28.08.2022 20:30

Po co nam ten Dybala mamy 5 napastników :D

pablo77 28.08.2022 20:30

Hehe, Lukaku z kontuzją... Hello darkness my old friend :P

pluto11 28.08.2022 20:29

Pewnie że nie będzie Szymon zostanie do końca sezonu co by się nie działo

El_Imprezatore 28.08.2022 20:26

ja bym na nowego trenera wziął Beilse

Krisu 28.08.2022 20:25

Nie będzie nowego trenera

pluto11 28.08.2022 20:13

Albo Stankovic

pluto11 28.08.2022 20:10

Jeżeli we wtorek nie wyjdzie Onana na bramkę to możemy zapomnieć o tym sezonie bo Szymon schował jaja do szuflady i będzie grał Handa

Adriano_forever 28.08.2022 20:01

cambiasso

Imrahil 28.08.2022 19:54

kto nowym trenerem?

Seba 28.08.2022 19:54

Męczenie buły i kunszt piłkarski na bardzo niskim poziomie

Seba 28.08.2022 19:53

ten sezon póki co okropnie się ogląda

Piekarz 28.08.2022 19:48

Serie A najlepiej się ogląda ze wszystkich lig już od paru lat

Piekarz 28.08.2022 19:47

Czemu Ty tak piszesz?

Seba 28.08.2022 19:46

a ułefa przykłada do tego rękę

Seba 28.08.2022 19:43

ta liga upada z sezonu na sezon

Seba 28.08.2022 19:41

Serie A w tym sezonie to będzie katorga dla oczu

rroossoonneerii 28.08.2022 19:39

gol atalanty ale nudny mecz

Adin 28.08.2022 19:04

Salernitana wygrywa 2 :0 z Sampa

KaraJunior 28.08.2022 19:03

narazie

KaraJunior 28.08.2022 19:03

staczamy sie :(

Adin 28.08.2022 19:03

ide ogladac film

Adin 28.08.2022 19:03

mocno zubozala serie A

Adin 28.08.2022 19:02

mnie martwi, ze mnostwo dobrych perspektywicznych grajkow wtym roku odeszlo z serie A

Adin 28.08.2022 19:02

Niestety to serie A i poki nie bedzie stadionow to bedzie nieraz placz z jakiegos powodu

KaraJunior 28.08.2022 19:01

mam nadzieje że na koniec mercato nie poleci Leao do Chelsea a Skriniar do PSG - to by była spora strata dla seriea

Adin 28.08.2022 19:01

bez formy jest

KaraJunior 28.08.2022 19:01

tylko że jednak jak sie rozpędzie to będzie punktował w każdym meczu

KaraJunior 28.08.2022 19:00

a z drugiej strony to ma łącznie 19 pkt więc tyle samo co Bennacer

Adin 28.08.2022 19:00

ja nadal mam go :)

KaraJunior 28.08.2022 18:59

i to był błąd bo teraz chyba 13 pkt zdobył

KaraJunior 28.08.2022 18:59

taaa :( - już jakiś czas temu bo potrzebowałem kasy

Adin 28.08.2022 18:58

pozbyles sie Leao?

Adin 28.08.2022 18:58

moze wtedy bede mial kase na Dumfriesa

KaraJunior 28.08.2022 18:58

ale teraz grają z Monzą to Dybala strzeli coś :P

Adin 28.08.2022 18:57

Ale jak Roma nie rozgromi Monze i jego wywale na kogos innego

Adin 28.08.2022 18:57

Abraham mi w koncu strzelil gola

KaraJunior 28.08.2022 18:57

szału ni ma :(

Adin 28.08.2022 18:57

bo asystowal

KaraJunior 28.08.2022 18:57

no ja jeszcze go mam - teraz 6 pkt zdobył

Adin 28.08.2022 18:56

Xd

Dzonyy 28.08.2022 18:56

Dybala miałem zmienic ale zmian mi brakło xd

Adin 28.08.2022 18:56

od nastepnej rundy pozbywam sie Pellegriniego. Roma a wolno gra.

Dzonyy 28.08.2022 18:56

Ja zmieniłem na kwicola bo naszym meczu

Adin 28.08.2022 18:56

Dzony pozbylem sie dawno Dybale

KaraJunior 28.08.2022 18:56

upss :P

Dzonyy 28.08.2022 18:56

To zmień go jak masz kogoś w grze jeszzce

Adin 28.08.2022 18:55

Dybala , Pellegrini ani Abraham nie zdobyli mi bramki

Adin 28.08.2022 18:55

taaa Roma z Cremonose i Salernitana

KaraJunior 28.08.2022 18:54

generalnie fajna zabawa mimo słabych wyników :) i jednak pasuje patrzeć kto z kim gra żeby podmieniać tych co grają z trudnymi przeciwnikami

Adin 28.08.2022 18:52

ja mam pecha do kapitanow. Dobrze ze czasem mam nosa do innych graczy

KaraJunior 28.08.2022 18:52

słaby mecz Skriniara i jest jak jest

KaraJunior 28.08.2022 18:51

Lukaku mi zawalił temat jako kapitan :(

KaraJunior 28.08.2022 18:51

Dzonyy to jeszcze pewnie i tak zmieciesz mój wynik w tej kolejce

Adin 28.08.2022 18:51

wlasciwie 2, zeby ustabilizowac pomoc i dac kogos na bramce ludzkiego.

Adin 28.08.2022 18:50

mi potrzeba tylko 3 kolejki.

KaraJunior 28.08.2022 18:50

to nie lepiej wziąć wildcard i zmienić skład jak masz inną koncepcję ??

Adin 28.08.2022 18:50

2025 lat temu

Adin 28.08.2022 18:49

pamietam w Gazecie Wyborczej byly z Ligi Polskiej takie cos

Shoutbox

El_Imprezatore 27.06.2026 08:09

No to wiadomo, że tu nie przyjdzie jak ma dobre opinie

timon 27.06.2026 08:06

Ale kompletnie nie znam typa

timon 27.06.2026 08:06

Niby fajnie się w lm pokazał

timon 27.06.2026 08:06

Ten Khalailim ma bardzo dobre opinie w necie

Piotrek85 27.06.2026 07:33

Anan iGuga

Piotrek85 27.06.2026 07:32

Ali i Guga ,ale to będzie śmigać 😀

AveCaesar 27.06.2026 06:42

To Gugu pewnie będzie zmiennikiem Dimy.

AveCaesar 27.06.2026 06:42

Sky Sport – Inter interesuje się Ananem Khalailim (rocznik 2004) z Union Saint-Gilloise. Zawodnik ten cieszy się uznaniem zarówno Chivu, jak i władz klubu, a także Napoli – które pracuje nad tym transferem od około miesiąca, lecz nie osiągnęło jeszcze porozumienia z belgijskim klubem, oczekującym kwoty 25 milionów euro. Jest on jednym z głównych celów transferowych Interu na prawą flankę.

Cyrax 27.06.2026 06:33

łooo matko co tam się odwaliło w milanówku? Ramos za 74 mln + bonusy i zarobki 7 mln rocznie? Ale tam ktoś odleciał :lol:

Borgen 27.06.2026 06:01

Ale ogólnie jakby tyle kosztował to ryzyko finansowe bardzo małe, nawet jakby się super nie sprawdził to kasa raczej do odzyskania. Ciekawy profil za ciekawe pieniądze.

Borgen 27.06.2026 06:00

Ma potencjał ofensywny, a i w obronie zacnie sobie radzi. Niejeden Acerbi by mógł się uczyć, chociaż to raczej głównie wiek i refleks. Z kompilacji to taki lepszy Palestra za pół ceny :P

Borgen 27.06.2026 05:58

Kompilacje ma zaskakująco dobre. Ciekawe jak z regularnością.

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Z profilu wydaje się w porządku grajek

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Mam nadzieję

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

nie będzie raczej takiej histerii

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

Arab z Izraela

KibicInteru 27.06.2026 00:59

Jesteś pewien?

ZnawcaCalcio 27.06.2026 00:56

jak to Arab jest

KibicInteru 27.06.2026 00:52

jestem za

KibicInteru 27.06.2026 00:52

Khalaili jest chyba z Izraela więc pewnie się obsrają ludzie

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53366

Liczba komentarzy: 625630

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się