Archiwum shoutboksa

KibicInteru 28.08.2022 11:52

Bez sensu kompletnie

KibicInteru 28.08.2022 11:52

Brzmi absurdalnie

Seba 28.08.2022 11:50

Czara goryczy się przelała, mimo że to dopiero 3 kolejka

Seba 28.08.2022 11:49

Inzaghiemu dostało się od mediów i podobno od zarządu, a jutro konfrontacja z drużyną

Adin 28.08.2022 11:48

Czemu chcieliscie go do siebie. Sam odpowiedz. Przy Allegrim kazdy gorszeje i inna sprawa dla Bremera taktyka 2 nie uwidacznia jego plusow

Adin 28.08.2022 11:47

Claudio 28.08.2022 11:37 A w czym Bremer jest mobilny?

pluto11 28.08.2022 11:42

I Dzeko

pluto11 28.08.2022 11:41

Już widzę ten skład na Milan z Handa Acerbim Dimarco Gaglia w pierwszej 11

Claudio 28.08.2022 11:37

A w czym Bremer jest mobilny?

Czaglar 28.08.2022 11:09

Z Acerbim mu się uda

Adin 28.08.2022 10:32

Unzaghi na upartego chce zrobic z waszych obroncow Bremera, a zaden z nich nie jest mobilny .

Adin 28.08.2022 10:31

to prawda, ale jego niewidze zeby gral wysoko. Musicie wrocic do obrony blisko swojej bramki. Wtedy bedzie na pewno mnej tracic goli.

Adin 28.08.2022 10:31

HB 28.08.2022 10:25 Lepszy acerbi za free niz nikt

Adin 28.08.2022 10:30

w przyszltm roku moze kupia na prawe skrzydlo kogos na poziomie Leao, CDK etc. Odnosnie Diaza poki co ma 1 gola i asyste. Chlopak ma swoje zalety i wady. Mam z nim problem.

Adin 28.08.2022 10:29

imo Krunic mimo wad jest dobrym uzupelnienie w skladzie. Bez przeblyskow. Snickers niestety nie ejst skrzydlowym a wachadlowym z dobryn dryblingiem. Messias ech wczoraj mnie zalamal

Adin 28.08.2022 10:28

ogolnie cale Schalke gra dziadowstwo. Chlopak jest uznany za talent w Niemczech i jest do zrobienia. 5-6 mln to male ryzyko na 4-5 cb. Z Kalulu tez sie smieliscie na samym poczatku zeszlego roku., az do kontuzji Kjaera.

pluto11 28.08.2022 10:26

Jest to pewnie do zrobienia ale nie z ręcznikiem na bramce

pluto11 28.08.2022 10:25

Tak apropo naszej gry przeciwko Bayernowi

Adin 28.08.2022 10:25

Seba 28.08.2022 09:51 ale zapewne zostanie okrzyknięty nowym Silvą

HB 28.08.2022 10:25

Lepszy acerbi za free niz nikt

Seba 28.08.2022 09:51

ale zapewne zostanie okrzyknięty nowym Silvą :D

Seba 28.08.2022 09:49

Gość był pośmiewiskiem w Schalke. Idealnie wpasuje się do Messiasa, Diaza, Snickersa i Krunica

Adin 28.08.2022 09:20

Milan zakupil nowego CB

danielinter 27.08.2022 23:20

Beniaminki szaleja

KaraJunior 27.08.2022 22:55

ja tam czekam na rozpędzenie się Interu :) - na luzie. Mecz z Lazio na wyjeździe zawsze był trudny więc też nie dramatyzowałbym szczególnie - bardziej martwią decyzje Simone niż sam wynik tbh

Imrahil 27.08.2022 22:54

:V

KaraJunior 27.08.2022 22:54

po trzech kolejkach ?? nie za szybko ??

Imrahil 27.08.2022 22:53

milan mistrzem?

KaraJunior 27.08.2022 22:51

ale jak tak będziemy grali to opduściłbym wogóle LM bo to nie ma sensu :) - lepiej już zająć 4 miejsce w grupie i skupić sie na lidze bo widać że nie ma zbyt szerokiej kadry na walkę na 3 fronty

KaraJunior 27.08.2022 22:47

i chce widzeć Gosensa z Cremonese - niech sie ogrywa żeby złapać forme do diabła bo w końcu musi zacząć grać jak kiedyś

KaraJunior 27.08.2022 22:47

i żeby ten Gaglia se odpoczął w przysżły weekend

KaraJunior 27.08.2022 22:46

no i jednak dobrze by było zobaczym Onane teraz we wtorek z Cremonese

KaraJunior 27.08.2022 22:46

by nasi zbroi nie obsrali przed meczem

KaraJunior 27.08.2022 22:46

no zobaczymy za tydzień

pablo77 27.08.2022 22:45

Milan niestety wygląda solidnie to może być ich sezon

KaraJunior 27.08.2022 22:45

tak samo ta gra w poniedziałki jest taka na pół gwizdka zawsze

KaraJunior 27.08.2022 22:45

Inter nienawidzi grać w piątki

KaraJunior 27.08.2022 22:44

ale będę szczery - nie spodziewałem się weilkiego widowiska z naszej strony

KaraJunior 27.08.2022 22:44

szkoda gadać :( - trzeba wyciągnąć lekcję i jak najszybciej zapomnieć :(

pablo77 27.08.2022 22:43

Bastoni złamał linie spalonego, nie przeciął piłki, nie wyskoczył nawet. Prawie piłka by mu na łeb spadła to jeszcze wyglądał jakby się tam uchylił

KaraJunior 27.08.2022 22:43

Dimarco może nie upilnował gościa ale gdzie wtedy był Bastoni ??

KaraJunior 27.08.2022 22:43

dokładnie pablo

KaraJunior 27.08.2022 22:43

przegrać z Lazio to nie wstyd na wyjeździe ale jednak jak sie chce wygrać mistrza to pasuje troche więcej walczyć :(

pablo77 27.08.2022 22:43

przy 1 bramce ja nie wiem czy tam bardziej nie zawinił Bastoni tak szczerze niz Dimarco

KaraJunior 27.08.2022 22:42

Bastoni dawał sie robić jak dziecko we mgle ( przynajmniej w dwóch sytuacjach )

pablo77 27.08.2022 22:42

beka, że tak obsrał się Lazio co widać w wypowiedzi po meczowej

WTC 27.08.2022 22:42

Jeszcze pamiętam, że tutaj ktoś opisywał, że Inzaghi to sobie tak tylko tak jajca robi z tym gadaniem na konferencji o szansie dla Gagliardiniego. Potem ukazały się składy i jajca stały się rzeczywistością

KaraJunior 27.08.2022 22:42

ale swoja drogą to nie wiem co sie stało z nasza obroną :(

pablo77 27.08.2022 22:42

no jego decyzje były amatorskie wczoraj

KaraJunior 27.08.2022 22:41

przynajmniej dla mnie

KaraJunior 27.08.2022 22:41

no ten Gaglia w podstawie to był troche żart

pablo77 27.08.2022 22:41

nie, śmiać mi się chciało z Szymka tylko :D

KaraJunior 27.08.2022 22:40

oglądałem meczyk z kumplem kibicem Realu i tylko tak Hotspocie z komórki i nie zaglądałem na sb żeby nie ryzykować palpitacji serca tbh ale podejrzewam że musiało sie dziać bo gra nie zachwycała

WTC 27.08.2022 22:40

No ja tam się nie dziwię trochę ludziom, że używają niekulturalnych słów, bo jak widzę wcześniej wspomnianego Gagliardiniego, a wcześniej czytam o porozumieniu co do transferu Acerbiego, to sam mam ochotę napisać kilka kurvv i kilka chójuf

KaraJunior 27.08.2022 22:39

nie :) a narzekałeś wczoraj bardzo ?? :D

pablo77 27.08.2022 22:39

Tomek czy Ty mnie obgadujesz ? :D

KaraJunior 27.08.2022 22:38

no mam nadzieje że za tydzień sie ogarnie z Milanem

KaraJunior 27.08.2022 22:37

i to jeszcze w bardzo niekulturalny sposób

KaraJunior 27.08.2022 22:37

a w swoim komentarzu miałem raczej na myśli ludzi którzy zazwyczaj siedzą cicho jak idzie dobrze a wypełzają tylko wtedy kiedy można coś skrytykować ;)

WTC 27.08.2022 22:37

Angielska aura tak na niego wpłynęła, że to trochę zajmie czasu, nim wróci do pełni formy

KaraJunior 27.08.2022 22:36

choć trzeba uczciwie przyznać że póki co Lukaku to troche cień tego gościa sprzed 2 lat

KaraJunior 27.08.2022 22:36

wpuszczenie Dzeko za Lukaku to był jakiś dramat :(

KaraJunior 27.08.2022 22:36

Dimarco niestety zawalił bramke :( - Gaglia to dla mnie sabotaż Szymona a Handa - no cóż ... nie obczajam tej miłości do niego

WTC 27.08.2022 22:36

Gość od 3-4 lat powinien kopać się po czole w jakimś Torino, a dalej siedzi i odbiera wszystkim chęci do życia

WTC 27.08.2022 22:35

Dla mnie to jest niepojęte

KaraJunior 27.08.2022 22:35

ale można to napisać w kulturalny sposób jak widać a nie podejrzewam żeby wczoraj było tutaj kulturalnie - nie wiem nie czytałem ale po meczy z Lecce to wczoraj to musiało być tutaj gorąco

WTC 27.08.2022 22:35

Ja nie rozumiem tego, że kolejny trener sam sobie kopie dołki pod sobą i wystawia tego półamatora w pierwszym składzie

KaraJunior 27.08.2022 22:34

z tymi 3 zarzutami się zgadzam w 100% akurat

WTC 27.08.2022 22:34

Bo będąc sceptycznym jesteś trollem. Lepiej przecież klaskać na widok Gagliardiniego w pierwszym składzie, na widok kurdupla Dimarco w pierwszym składzie, na widok Handy manekina

KaraJunior 27.08.2022 22:30

podejrzewam że wszystkie pesymistyczne trolle wyszły z norki ?? Już trenera wywalili ?? czy zawodnicy zostali szmatami ?? :D

KaraJunior 27.08.2022 22:29

tak wogóle to ciesze sie że mnie wczoraj nie było na SB - musiało sie tutaj dziać :)

KaraJunior 27.08.2022 22:28

nie ma konieczności grać spektakularnie - wystarczy wygrywać ;)

pluto11 27.08.2022 22:26

Nic ten Milan spektakularnego nie gra a jak zawsze wygrywa

pluto11 27.08.2022 22:05

Komentatorzy w Eleven już wiedzą że De Ketdlare już będzie gwiazda po jednym meczu

cuba 27.08.2022 22:02

Zastanawia

cuba 27.08.2022 22:02

No tez mnie to xadtanawua :D

pluto11 27.08.2022 22:01

Jak on mógł jako ostatni grać w szerz boiska

pablo77 27.08.2022 22:01

ale ładna bramka

cuba 27.08.2022 22:01

Ale wyprowadzenie pilki Boloni było bezcenne

cuba 27.08.2022 22:00

No i po meczu

Czaglar 27.08.2022 22:00

Pina z golem

cuba 27.08.2022 21:57

Ajjj szkoda

cuba 27.08.2022 21:53

Senny ten mecz trochę

cuba 27.08.2022 21:37

Tak byśmy chcieli ;) ,

Claudio 27.08.2022 21:36

prezes kibicem Milanu, a sam klub ma najlepsze relacje z Juve. Do tego strasznie nas wkurzają w bezpośrednich meczach. Także niech spadną z ligi :D

cuba 27.08.2022 21:35

Taki klubik co moxna kogo podkupic,ograć zawodnika na wypozyczeniu itp :)

Luki165 27.08.2022 21:35

Ja to bym chcial Frattesiego nadal u nas . Tylko my biedaki

cuba 27.08.2022 21:34

Oni juz tu sie zaczepili na długo w tej lidze

Claudio 27.08.2022 21:34

ale bym chcial kiedys spadku tego sassuolo

cuba 27.08.2022 21:33

Ale ładnie położył bramkarza

Claudio 27.08.2022 21:33

2-1 spezia-sassuolo do przerwy

cuba 27.08.2022 21:33

The Reds dziś konkretnie zmietli przeciwnika

Claudio 27.08.2022 21:33

karny Spezia

Claudio 27.08.2022 21:32

no i znowu belg zawalił... :D

cuba 27.08.2022 21:30

Jak znalazł

Claudio 27.08.2022 21:30

zajebisty ten de keatelare...nie ma co. Gosc niewidoczny kompletnie a jak dostanie pilke to traci w bezsensowny sposob. Dajcie mu czas milanisci a nie pompujecie sztuczny balonik

cuba 27.08.2022 21:30

Na koniec kariety liga jam znalazł

cuba 27.08.2022 21:29

Ta liga lubi takie transfery ta ligabto tez taki fajny na końcówkę kariery świetny "dom starców "

Shoutbox

Cny 27.06.2026 10:27

jakby Ałzyljo zrobił coś takiego, to sam bym pojechał do Mediolanu wieszać prześcieradła :D

Cny 27.06.2026 10:27

wypada się tylko cieszyć xd

Jacenty 27.06.2026 10:23

czyli kwota tansferowa i pensja jak w klubie z TOPu. A ten Ramos to chyba raz w karierze 11 bramek przekroczył w sezonie

Claudio 27.06.2026 10:20

kogoś w Milanie naprawdę poyebało?

Claudio 27.06.2026 10:20

Według najnowszych ustaleń stawka jest znacznie wyższa: mówi się o 74 milionach euro kwoty stałej plus bonusy. Koszt sprowadzenia zawodnika drastycznie wzrósł, a co za tym idzie – ostateczna suma, jaką Gerry Cardinale przeleje na konto paryskiego klubu, zamknie się w okolicach aż 80 milionów euro. Portugalczyk przeszedł już testy medyczne w USA, gdzie przebywa obecnie ze swoją reprezentacją na Mistrzostwach Świata, i podpisał z klubem z Mediolanu 5-letni kontrakt. Jego zarobki będą wynosić aż 7 milionów euro netto za sezon

martins2000 27.06.2026 10:12

Limity nałożone przez właścicieli przerywają wszystkie negocjacje,Marotta z Ausilio mają związane ręce i nogi

Claudio 27.06.2026 09:58

Condo (CorSera) – Marotta wkracza na scenę, ale Oaktree działa zbyt powoli. Negocjacje zostają zerwane. Harmonogram funduszu Oaktree nie odpowiada tempu niezbędnemu w negocjacjach piłkarskich na najwyższym szczeblu. Jest to rozbieżność, którą Inter powinien naprawić

El_Imprezatore 27.06.2026 08:09

No to wiadomo, że tu nie przyjdzie jak ma dobre opinie

timon 27.06.2026 08:06

Ale kompletnie nie znam typa

timon 27.06.2026 08:06

Niby fajnie się w lm pokazał

timon 27.06.2026 08:06

Ten Khalailim ma bardzo dobre opinie w necie

Piotrek85 27.06.2026 07:33

Anan iGuga

Piotrek85 27.06.2026 07:32

Ali i Guga ,ale to będzie śmigać 😀

AveCaesar 27.06.2026 06:42

To Gugu pewnie będzie zmiennikiem Dimy.

AveCaesar 27.06.2026 06:42

Sky Sport – Inter interesuje się Ananem Khalailim (rocznik 2004) z Union Saint-Gilloise. Zawodnik ten cieszy się uznaniem zarówno Chivu, jak i władz klubu, a także Napoli – które pracuje nad tym transferem od około miesiąca, lecz nie osiągnęło jeszcze porozumienia z belgijskim klubem, oczekującym kwoty 25 milionów euro. Jest on jednym z głównych celów transferowych Interu na prawą flankę.

Cyrax 27.06.2026 06:33

łooo matko co tam się odwaliło w milanówku? Ramos za 74 mln + bonusy i zarobki 7 mln rocznie? Ale tam ktoś odleciał :lol:

Borgen 27.06.2026 06:01

Ale ogólnie jakby tyle kosztował to ryzyko finansowe bardzo małe, nawet jakby się super nie sprawdził to kasa raczej do odzyskania. Ciekawy profil za ciekawe pieniądze.

Borgen 27.06.2026 06:00

Ma potencjał ofensywny, a i w obronie zacnie sobie radzi. Niejeden Acerbi by mógł się uczyć, chociaż to raczej głównie wiek i refleks. Z kompilacji to taki lepszy Palestra za pół ceny :P

Borgen 27.06.2026 05:58

Kompilacje ma zaskakująco dobre. Ciekawe jak z regularnością.

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Z profilu wydaje się w porządku grajek

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53366

Liczba komentarzy: 625642

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się