Archiwum shoutboksa

pablo77 27.08.2022 20:36

Ajax oslobiony ale pewnie powalczy z Napoli o 2 miejsce. Zobaczymy

Claudio 27.08.2022 20:36

Benfica u siebie pewnie wygra z juve

cuba 27.08.2022 20:36

I tu sie doszukuje szamsy Claudio :)

pablo77 27.08.2022 20:36

Milan kozaczy a obsra się z Salzburgiem

pablo77 27.08.2022 20:36

Barcelona w zeszłym sezonie nie wyszła kosztem Benfici i w tym roku Juventus podzieli ten los.

Claudio 27.08.2022 20:35

W tej chwili stawiam nas na 3 miejscu w grupie LM. Ale tutaj jednym meczem mozna odmienic losy awansu

Imrahil 27.08.2022 20:35

just5 sie okreslilo, ze najwazniejsze jest domowe podworko, wiec turnee po europie odpuszczaja

cuba 27.08.2022 20:35

Tez tak sądzę

KibicInteru 27.08.2022 20:35

Bayern wyjdzie na 100%

KibicInteru 27.08.2022 20:34

Znaczy ja wierzę ale szanse miedzy nami a Barca oceniam na 40-60

cuba 27.08.2022 20:34

Moge sie mylić wiadomo

cuba 27.08.2022 20:34

Ja tak nie skreslam ale tez rozumiem doskonale to że mozna nie wierzyć

KibicInteru 27.08.2022 20:33

My w le się pobawimy

KibicInteru 27.08.2022 20:33

Inter nie wyjdzie raczej ale reszta pewnie tak

cuba 27.08.2022 20:32

No z grupy wyjdziemy na 100% nawet z czwartego :D

KibicInteru 27.08.2022 20:31

Wyjdą przynajmniej 2, może 3

maverik 27.08.2022 20:31

Napoli i Juve wyjdzie, Milan zobaczymy jak zagra z Salzburgiem

Seba 27.08.2022 20:29

obstawiam, że żadna ekipa nie wyjdzie z LM :D

pablo77 27.08.2022 20:29

nie zdziwie się jak żadna włoska nie wyjdzie z grupy LM

cuba 27.08.2022 20:29

:D

pablo77 27.08.2022 20:29

wszyscy są w zasięgu Interu :D

pablo77 27.08.2022 20:29

Jezu dobrze ze ta liga jest taka słaba

maverik 27.08.2022 20:28

nie wiem czy Lazio jest w takiej formie, Napoli tak

Claudio 27.08.2022 20:28

jak patrze na statystyki meczu Bayern-Gladbach to az szok ze tu remis padł

Adin 27.08.2022 20:27

mam wrazenie ,ze jedynymi zespolami w formie to Lazio i Napoli w tym sezonie.

cuba 27.08.2022 20:26

Juwe nawet nie miało okazji zagrać w polevkarne i wymusić var

Claudio 27.08.2022 20:26

No a Bayern nie taki straszny. Remis u siebie z przeciętnym Gladbach to raczej nie jest powód do radości.

Claudio 27.08.2022 20:24

Irrati na koniec jeszcze doliczyl juve pol minuty zeby rozegrali rozny, zeby rozegrali akcje po wyrzutach z autu, ale po kolejnym zenujacym dosrodkowaniu stwierdzil ze gowno z tego bedzie ;D

cuba 27.08.2022 20:22

Tak Mou gra w szachy,dobra robota

cuba 27.08.2022 20:18

Brawo Mourinho

inter30 27.08.2022 20:18

w sumie zawsze byl amatorem ale zawsze mial angaz w czolowych klubach

inter30 27.08.2022 20:18

taki nasz gaglia

inter30 27.08.2022 20:18

ale ten de sciglio to jest ogor

cuba 27.08.2022 20:13

Milik ratuje juwe ?

cuba 27.08.2022 20:12

Ajjjj

cuba 27.08.2022 20:05

Milik haha

cuba 27.08.2022 20:03

Zaraz będzie że kazdy upadek w polu karnym i var

cuba 27.08.2022 20:00

Mądrze gra Roma,wiadomo przecież że innej taktyki nie będzie no i pyk

Imrahil 27.08.2022 20:00

nowy wlasciciel to ods razu brac murynio

ragnar 27.08.2022 19:59

Ładna asysta

inter30 27.08.2022 19:59

dybala asysta

cuba 27.08.2022 19:58

Roma remis

cuba 27.08.2022 19:42

(y)

Luki165 27.08.2022 19:41

Thuram za darmo do wziecia w przyszlym sezonie. Idealnie za Dzeko

ragnar 27.08.2022 19:33

BM jeden strzał i bramka, Thuram

Czaglar 27.08.2022 19:19

no tylko tego wraka brakuje tu do szcześcia.

cuba 27.08.2022 19:19

Nie skreslam Szymka tylko chcialbym takiego Mou u nas

cuba 27.08.2022 19:17

Tak sobie myślę że może..jakoś..hehe

cuba 27.08.2022 19:16

Dzięki :)

cuba 27.08.2022 19:16

Witam

KibicInteru 27.08.2022 19:16

Do 2024

Seba 27.08.2022 19:15

Ten Mancini to taki Gagliardini wśród obrońców

cuba 27.08.2022 19:10

Mourinho do kiedy ma umowę z Romą ?

Seba 27.08.2022 19:02

Albo Roma taka słaba

Seba 27.08.2022 19:02

Dobrze Juve dzisiaj wygląda

ragnar 27.08.2022 19:01

Ładny gol był

kulfon32 27.08.2022 18:58

Ręka

kulfon32 27.08.2022 18:58

Ręia

KibicInteru 27.08.2022 18:58

Jebaited

Seba 27.08.2022 18:57

kibice nie zjarzyli :D

Seba 27.08.2022 18:57

hahahaha

Seba 27.08.2022 18:57

reka

KibicInteru 27.08.2022 18:57

Handa przeszedł do Romy

Seba 27.08.2022 18:57

var

Seba 27.08.2022 18:55

ale bramy ładują

Seba 27.08.2022 18:55

2:0

inter30 27.08.2022 18:48

nawet beton allegri wystawia mirettiego ktory odwdziecza sie dobra gra

taboret 27.08.2022 18:35

vlaho co za dzik

KibicInteru 27.08.2022 18:34

Między innymi

KibicInteru 27.08.2022 18:34

No właśnie czegoś takiego nam brakowało wczoraj, błysku geniuszu.któregoś z naszych najlepszych piłkarzy

Seba 27.08.2022 18:33

ale wsadzil....

HB 27.08.2022 18:05

rozjuszony klopp

KibicInteru 27.08.2022 17:39

jakiś miretti w podstawie juve, allegri poszalał

KibicInteru 27.08.2022 17:36

Gdzie on gra teraz?

Luki165 27.08.2022 17:36

Chociaż pod kopułą nie rowno

Luki165 27.08.2022 17:35

Juz taki Nandez bylby lepszy niz Gaga

ragnar 27.08.2022 17:29

Ale wynik pokazuje ze ofensywnie noe jest zle :)

KibicInteru 27.08.2022 17:25

Porównanie czego?

Krisu 27.08.2022 17:24

W tym tygodniu na pewno

Krisu 27.08.2022 17:23

Tym bardziej ze angielska a włoska to przepaść

Piekarz 27.08.2022 17:23

Coś czuję, że wczoraj była ostatnia ligowa porażka w sezonie :)

Krisu 27.08.2022 17:23

Takie porównania nic nie wnoszą

KibicInteru 27.08.2022 17:22

5pkt w 4 meczach to chyba nie jest jakiś genialny wynik

ragnar 27.08.2022 17:21

Chyba jednak liv nie jrst w kryzysie, kto wie, moze befzie dwucyfrowka

KibicInteru 27.08.2022 17:21

I kończy zdanie idiotycznym uśmiechem ktory nie wiem co ma znaczyć, pewnie ukrycie złości i frustracji

KibicInteru 27.08.2022 17:19

Gdy nie ma możliwości poparcia swoich tez to się wymyśla i zmienia temat

KibicInteru 27.08.2022 17:17

Na polską edukację wpływu nie mam

KibicInteru 27.08.2022 17:17

Nic takiego nie napisałem ale tak to jest jak się ma problemy z czytaniem

Piekarz 27.08.2022 17:16

Dymanko top piłkarz

pablo77 27.08.2022 17:07

Dimarco super na srodku obrony, Acerbi super wzmocnienie, Gagliardini spoko bo nie był gorszy od Barelli czy Brozo, Sanchez był słaby, nikt nie ma gorszej ławki od nas :)

pablo77 27.08.2022 17:05

nie wiem czy Ty trollujesz specjalnie czy tak na powaznie

pablo77 27.08.2022 17:05

xD

KibicInteru 27.08.2022 17:04

Tyle że w przypadku lukaku to jednak niespodziabka, gaglia to standard i zagrał to co zwykle

KibicInteru 27.08.2022 17:04

No obaj byli tak samo słabi

KibicInteru 27.08.2022 17:03

Nic odkrywczego ani kontrowersyjnego

pablo77 27.08.2022 17:03

widzialem ze nawet Gage broniłes ze nie był gorszy od Lukaku

pablo77 27.08.2022 17:03

no i to jest gadka

KibicInteru 27.08.2022 17:02

Super wzmocnieniem nie jest ale to xzysty upgrade w porównaniu do i tak miernego ranocchi

KibicInteru 27.08.2022 17:02

A co może jest gorszy ? Xd

Shoutbox

KKazam 27.06.2026 12:53

On nawet w tej slabej ligue 1 jeat c :cenzor: owy

KKazam 27.06.2026 12:53

Jak mozna tyle siana za takiego klocka dac?

KKazam 27.06.2026 12:53

Ten ramos to strasNy ogor

Cyrax 27.06.2026 12:41

Arsenal po Jonesa

AveCaesar 27.06.2026 12:22

Mieliśmy furę szczęścia.

AveCaesar 27.06.2026 12:18

My też prawie się na minę wsadziliśmy chcąc ściągnąć drugi raz Lukaku za kupę siana.

Claudio 27.06.2026 12:15

przeciez bylo info resecie rynku transferowego Interu ;) Pismaki sami teraz w amoku nie wiedza co pisac. Zagubieni jak Mkhitaryan pod bramką rywala

AveCaesar 27.06.2026 12:14

Leoni zagrał pół sezonu i poszedł za 30 mln. Środkowy obrońca. To tylko z Włoch przykłady.

martins2000 27.06.2026 12:14

Oczekuje się, że Curtis Jones pozostanie w Liverpoolu tego lata !! !!

El_Imprezatore 27.06.2026 12:13

Dla nas okienko się jeszcze nie zaczęło a wygląda jakby się skończyło i znowu łysy z jakimiś pokemonami za 20mln wjedzie w środku sierpnia

El_Imprezatore 27.06.2026 12:11

A ja wam powiem, że ciężkie jest ostatnio życie kibica włoskich drużyn. Albo przepłacają (milan) albo w ogóle nie wydają (Inter). Jak Włosi się nie ogarną to niedługo będą (już są?) wspomnieniem mocnej ligi

Claudio 27.06.2026 12:10

Ale ta Argentyna ma terminarz na tych MŚ. W Grupie Austria, Jordania, Algieria. Po wyjściu z grupy Wyspy Zielonego Przylądka. W następnej rundzie Australia lub Egipt, a pozniej w drabince prawdopodobnie Szwajcaria lub Kolumbia (chyba, że Portugalia wygra z Kolumbią).

AveCaesar 27.06.2026 12:08

Słabo, ale nie zdziwi mnie żadna kwota tutaj.

AveCaesar 27.06.2026 12:07

Ogólnie sezonie (nie dobrym)

AveCaesar 27.06.2026 12:07

Palestra po jednym sezonie kosztował 60 mln.

Claudio 27.06.2026 12:01

ze strony milanu

Claudio 27.06.2026 12:01

[AKTUALIZACJA]: W ostatnich godzinach pojawiały się informacje, że kwota, jaką Milan wyłoży na Gonçalo Ramosa, wyniesie 65 milionów euro podstawy oraz 5 milionów w formie bonusów. Rzeczywistość okazuje się jednak inna. Według najnowszych ustaleń stawka jest znacznie wyższa: mówi się o 74 milionach euro kwoty stałej plus bonusy. Koszt sprowadzenia zawodnika drastycznie wzrósł, a co za tym idzie – ostateczna suma, jaką Gerry Cardinale przeleje na konto paryskiego klubu, zamknie się w okolicach aż 80 milionów euro. Portugalczyk przeszedł już testy medyczne w USA, gdzie przebywa obecnie ze swoją reprezentacją na Mistrzostwach Świata, i podpisał z klubem z Mediolanu 5-letni kontrakt. Jego zarobki będą wynosić aż 7 milionów euro netto za sezon…

AveCaesar 27.06.2026 12:01

Trudno, już się przyznałem.

Claudio 27.06.2026 12:01

tego nie napsialem

AveCaesar 27.06.2026 12:01

Tak jestem ukrytym Milanistą

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53366

Liczba komentarzy: 625668

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się