Archiwum shoutboksa

Granat105 27.08.2022 13:07

Do tego się odnoszę

Granat105 27.08.2022 13:07

KibicInteru 27.08.2022 13:03 Mamy personalnie praktycznie tą samą drużynę co przez ostatnie 2-3 lata więc ciężko żebyśmy grali inaczej nagle

Nerazzurx10 27.08.2022 13:06

Moze nasi zauważa ze nie warto bylo odpuszczac Dybali i przedewwzystkim Bremera

KibicInteru 27.08.2022 13:06

No ale chyba mówimy o tym sezonie nie?

Granat105 27.08.2022 13:06

XDDDD

Granat105 27.08.2022 13:06

W poprzednim sezonie też biegał u nas tak?

KibicInteru 27.08.2022 13:06

To ten czarny co biega z przodu

KibicInteru 27.08.2022 13:05

Jako brak lukaku xd

Granat105 27.08.2022 13:05

Zmiena trenera i brak Lukaku wymusił zmianę stylu, co ty pyerdolisz

Granat105 27.08.2022 13:04

Jak tą samą?

KibicInteru 27.08.2022 13:04

Milan, Juve czy Napoli też nie grają inaczej

Granat105 27.08.2022 13:04

On od 2 lat broni tylko to co musi i co w niego leci, nie daje nic extra

KibicInteru 27.08.2022 13:03

Mamy personalnie praktycznie tą samą drużynę co przez ostatnie 2-3 lata więc ciężko żebyśmy grali inaczej nagle

Granat105 27.08.2022 13:03

No i Morlet aut, ile można na słupa patrzeć, chociaż by udawał że mu się chce

Krisu 27.08.2022 13:02

Ja wiem, że to 3 mecz i cały sezon przed Interem. Najbardziej mnie wqrwia to, że gramy to samo, tak samo. Przepychamy wszystko siłą. Mało tego, tracimy bramki w ten sam sposób albo po przez błędy braku koncentracji.

KibicInteru 27.08.2022 13:02

No ostatnio też wyszedł.w podstawie na Lazio i się udało, teraz nie

Granat105 27.08.2022 13:02

To ten sam casus co Gagliardini, braki w rozumieniu taktyki i poruszaniu bez piłki

Granat105 27.08.2022 13:01

Przynajmniej w Interze, w sumie czy on u jakiegokolwiek trenera się sprawdził?

KibicInteru 27.08.2022 13:01

To wymóg systemu Inzaghiego żeby dimarco zapomniał pokryć Andersona?

Granat105 27.08.2022 13:00

Dlatego Gagliardini nie sprawdzi się nigdy na rywali grajacych lepiej niż środek tabeli

Krisu 27.08.2022 13:00

Niby dziś Lukaku +10kg. Wg planu Inzaghiego

Granat105 27.08.2022 13:00

Jak nie? Grasz tak, jak wymaga od ciebie trener i system, to nie samowolka

Luki165 27.08.2022 12:58

Prime Barelli byl za Conte i na początku ery Szymona. Następnie rownia pochyla.

Krisu 27.08.2022 12:58

Conte zrobił z Lukaku potwora. Inzaghi ma czystą kartkę do jego poprowadzenia

KibicInteru 27.08.2022 12:55

To nie są figury szachowe

KibicInteru 27.08.2022 12:55

To tak nie działa i nigdy nie działało

Krisu 27.08.2022 12:54

Piłkarze są odbiciem lustrzanym trenera. Jeśli Inzaghi wymaga od niego jedno to nie może raczej robić drugiego.

KibicInteru 27.08.2022 12:54

W Lazio grali vecino i cataldi, zawodnicy na tym samym poziomie co gags

Granat105 27.08.2022 12:54

Jak się gra Gagliardinim to tak wychodzi, może ma taśmy na Szymona

Granat105 27.08.2022 12:53

Świeżość wróci i my również, martwi Barella grający jak pachołek i ogólnie nasz środek pola, bez tego ani obrona ani atak nie zagra

Luki165 27.08.2022 12:52

No i ten zjazd calej naszej obrony, ktora popelnia proste bledy jest wrecz nie wytlumaczalny.

Granat105 27.08.2022 12:51

A my nie srajmy żarem, mamy 6 pkt po 3 meczach nie ma tragedii

Krisu 27.08.2022 12:51

Mecz z Lazio po roku czasu ten sam kryminał. (Dimarco, Anderson, bramka). Już kilka minut przed bramką Dimarco rozłożył nogi. Jeszcze Gagson. Inzaghi sam się pcha w gips niestety :/

Granat105 27.08.2022 12:50

I wystrzał Viniciusa

Krisu 27.08.2022 12:49

Wiadomo, że problemy są i będą ale qrwa my stoimy w miejscu od 2-3 lat. Jedyny pozytyw to taki, że cały trzon jest i chce grać w Interze.

KibicInteru 27.08.2022 12:49

Tam działa przede wszystkim wybitny Benzema i Courtois

Granat105 27.08.2022 12:49

Co pokazał w Napoli czy Evertonie? Słucham

Luki165 27.08.2022 12:49

Sposob grania musi sie zmienić, a czasu na to praktycznie juz nie ma.

Granat105 27.08.2022 12:49

Tam działa mentalność, a nie jego wybitny skill

Luki165 27.08.2022 12:48

Brakuje nam kogos takiego jak byl Ivan , zeby miec kilka opcji na tych wahadlach. W tym momencie mozemy liczyc tylko na Holendra

Granat105 27.08.2022 12:48

Oczywiście że Ancelotti to beton

KibicInteru 27.08.2022 12:47

Nie mieli, po prostu byliśmy nieskuteczni

Krisu 27.08.2022 12:47

Mało co to byśmy przejechali sie na Lecce bo mieli dobrze zorganizowaną obronę

Luki165 27.08.2022 12:47

Ja nie tłumacze lecz doceniam Lazio to dwie rozne kwestie.

Krisu 27.08.2022 12:46

To co? Jeśli każda drużyna będzie dobrze zorganizowana w tyłach to będziemy mogli to tłumaczyć

Luki165 27.08.2022 12:46

Osobiscie myslalem, ze Szymon po pierwszym sezonie wyciagnie wnioski ze swoich wyborow w poprzednim sezonie lecz ten mecz moje nadzieje troche ostudzil. Najgorsze jest to, ze gramy wolno i schematycznie. Juz w tamtym sezonie przeszliśmy na pomysl grania do boku i wrzutka.

Luki165 27.08.2022 12:43

Dokl.

Pjerun 27.08.2022 12:40

Otoz to. Moglismy oczywiscie zagrac lepiej, ale Lazio to nie byl latwy przeciwnik

Luki165 27.08.2022 12:35

Ale tez trzeba oddać ze Lazio wczoraj bardzo dobrze bylo zorganizowane w tylach.

Imrahil 27.08.2022 12:30

anczeloti pewnie tez beton

Adriano_forever 27.08.2022 12:29

tak jak rok temu?

Granat105 27.08.2022 12:25

A ja się wczoraj z ziomkiem założyłem, że Inter wychodzi z 1 msc w grupie LM XDDDDD

Granat105 27.08.2022 12:24

W sumie Conte też beton, tyle że skuteczny

Granat105 27.08.2022 12:24

Inzaghi to beton, tyle że młody beton. Nie ma Włoskiego trenera oprócz Conte który miałby świeży obraz obecnej piłki

Adriano_forever 27.08.2022 12:23

no takie te nasze transfery

Granat105 27.08.2022 12:22

Niech mi ktoś wytłumaczy, Asllani tak błyszczał przed sezonem, takie były ochy i achy, a mimo wszystko wychodzi Gagliardini, nasz nowy Ranocchia tyle że środka pola

mORGAN 27.08.2022 12:05

Fofana w Chelsea

Imrahil 27.08.2022 11:52

w tym momencie grzyweczka zaczal juz grac o wlasna kariere

Imrahil 27.08.2022 11:52

przełom to było 4 miejsce w grupie

KibicInteru 27.08.2022 11:46

Przełom był w 9 czy 10 kolejce w meczu z Sassuolo przed którym oczywiście większość była pewna porażki i była gotowa do świętowania

KibicInteru 27.08.2022 11:45

Zaczął tak że zlecialy się lemingi mówiące o tym że możemy wypaść z top 4

HB 27.08.2022 11:44

Zaczal od 4-3 na wyjezdzie z fiora, potem byl oklep bene, nie mial przy tym prawie preseasonu

Piekarz 27.08.2022 11:44

Coś czuję że wygramy z Cremonese

KibicInteru 27.08.2022 11:43

Przegraliśmy meczw i tyle, zdarza się. Jeśli Liverpool ze swoim super teamem może zacząć sezon od zdobycia 2pkt w 3 meczach to Inter może zacząć od 6

Pjerun 27.08.2022 11:41

Czy krotka pamięć

Piekarz 27.08.2022 11:41

fatalnie

Pjerun 27.08.2022 11:41

Pamietacie mkze jak Conte zaczal w naszym mistrzowskim sezonie?

cuba 27.08.2022 11:41

Za duzo kombinuje

Czaglar 27.08.2022 11:41

Dla nas okazja to Acerbi, o którego żyłować się będziemy do ostatnich chwil okienka. To jest w tym największy absurd

HB 27.08.2022 11:40

Inzaghi rozwalil defensywe interu

Adin 27.08.2022 11:40

ogolnie wczoraj bylem zaskoczony Lazio

Adin 27.08.2022 11:39

wszyscy czekaja na okazje

KibicInteru 27.08.2022 11:38

Po tym jak weźmiemy tego obrońcę w końcu

Adin 27.08.2022 11:38

Alnanczyk akurat bedzie zaskoczeniem

KibicInteru 27.08.2022 11:38

Ilościowo się zgadza wszystko akurat, mamy po 2 na pozycję

Czaglar 27.08.2022 11:37

Porażka to jeszcze nic wielkiego, bo przecież nie przejdziemy ligi samymi wygranymi, jednak obraz początku sezonu i perspektywa grania następnych prawie 3 Miechów co 3 dni gdy w pomocy masz do luzowania, Gagsa, Albanczyka co ma z 1000 minut w poważnej piłce i wraka Ormiańskiego który się połamał nim zdążył zagrać zaczyna martwić. To tylko początek, bo w obronie musisz liczyć na Dimarco i DD który też już swój wiek ma. Tu nawet ilościowo się nic nie zgadza, a co dopiero jakościowo. Gosens wygląda jak trup i nawet Inzi zbytnio mu nie ufa.

KibicInteru 27.08.2022 11:37

To po co mamy lautaro i lukaku

Adin 27.08.2022 11:36

na tym opiera sie wasza gra. Boki obrony i pomoc

Imrahil 27.08.2022 11:36

i tak nie jest zle, biorąc pod uwage ze klub od 2 lat na wyprzedaży

Adin 27.08.2022 11:35

powiem wam tak w potrzebujecie 3 zmiennikow dobrych. Macie taktyke, gdzie potrzeba dobrej lawki

Seba 27.08.2022 11:35

We Włoszech nikt nie ma dobrej ławki

Adin 27.08.2022 11:35

KibicInteru 27.08.2022 11:34 To czyja ławka w pomocy wygląda dobrze?

Adin 27.08.2022 11:34

a to bylo wasza glowna bron

KibicInteru 27.08.2022 11:34

To czyja ławka w pomocy wygląda dobrze?

Adin 27.08.2022 11:34

ogolnie dziwie sie ze obrona tak mocno sciapciala

Adin 27.08.2022 11:34

Wasza lawka pomoc jak wygladala slabo. Tak wyglada.

cuba 27.08.2022 11:34

No teraz gdyby nie jaja Dwnzela byloby jeszcze gorzej

KibicInteru 27.08.2022 11:33

No wzięcie 2 bramek z lecce w ciemno to byłby raczej głupi pomysł

Adin 27.08.2022 11:33

lewa obrona nie istnieje. Gosens moze byc wiekszym niewypalem niz Correa. Paradoks. Corea jest waszym jedynym zawodnikiem ,ktory moze wygrac 1 vs 1

Imrahil 27.08.2022 11:32

tak sie meczu nie wygra

cuba 27.08.2022 11:32

Dokl

Imrahil 27.08.2022 11:32

każdy na każdego z rękoma i pretensjami, barelka brzoza lukak lautaro dimarco kazdy poddenerowany

cuba 27.08.2022 11:32

A mamy ekipe że z dwie bramki powinniśmy brać w ciemno na mecz

Adin 27.08.2022 11:32

Obrona zostala mocno w tyle. Moze to wina ustawienia, bo zaden z srodkowych obroncow waszyh nie jest demonem szybkosci, aby grac wysoko

KibicInteru 27.08.2022 11:32

Kontry mają to do siebie że się je wyprowadza szybko

KibicInteru 27.08.2022 11:31

No tak to jest jak się gra z kontry,

cuba 27.08.2022 11:31

O tym mówię

Adin 27.08.2022 11:31

Ja powiem wam, ze technicznie i szybkosciowe Lazio wczoraj bylo duzo lepsze. Inter gral moze czasem na jakiejs szybkosci ,ale to topornie wygladalo

KibicInteru 27.08.2022 11:31

No jest to na pewno lepsza analiza niż zwalanie wszystkiego na gagliardiniego

Imrahil 27.08.2022 11:31

wczoraj barelka

Shoutbox

Jacenty 27.06.2026 14:33

to już lepiej zostawić w skarpecie niż przepalić na kogokolwiek, sam już nie wiem

El_Imprezatore 27.06.2026 14:33

Nawet by mnie to nie zdziwiło

Cyrax 27.06.2026 14:30

Wygląda jakby tak trochę w uja robili kibiców z tym obiecywaniem wielkiego transferu

Cyrax 27.06.2026 14:29

Najlepsze są newsy, że po fiasku z Palestrą i Pazem (tutaj wiadomo nie od nich wszystko zależało) Oaktree rozważa zostawić te 50 mln przeznaczone na "gwiazdę" w kasie i skupić się na szukaniu okazji po taniości xD

Jacenty 27.06.2026 14:18

Na giełdę wahadłowych wraca nazwisko Wesleya, którego poświęcenie rozważa się ze względów ffp

KKazam 27.06.2026 13:46

Jakis typ co dwa razy dobrze kopnie pilke 60 mln, a bastoni 70 mln xd

KKazam 27.06.2026 13:46

Lepiej by bylo dogadywac po cichu nowe nabytki

Rebelde 27.06.2026 13:45

Odejdzie Fratessi, na jego miejsce Stanokovic już jest. Do tego przedłużenie kontraktu dla Mikiego.... A Jones, to może tylko opcja żeby go przekonać juz teraz, zeby za rok przeszedł za darmo.

Rebelde 27.06.2026 13:43

Coś czuje że pomocnik to akurat żaden nie przyjdzie ( nie licząc Stankovica). Wahadłowy, dwóch obronócow i tyle.

KKazam 27.06.2026 12:53

On nawet w tej slabej ligue 1 jeat c :cenzor: owy

KKazam 27.06.2026 12:53

Jak mozna tyle siana za takiego klocka dac?

KKazam 27.06.2026 12:53

Ten ramos to strasNy ogor

Cyrax 27.06.2026 12:41

Arsenal po Jonesa

AveCaesar 27.06.2026 12:22

Mieliśmy furę szczęścia.

AveCaesar 27.06.2026 12:18

My też prawie się na minę wsadziliśmy chcąc ściągnąć drugi raz Lukaku za kupę siana.

Claudio 27.06.2026 12:15

przeciez bylo info resecie rynku transferowego Interu ;) Pismaki sami teraz w amoku nie wiedza co pisac. Zagubieni jak Mkhitaryan pod bramką rywala

AveCaesar 27.06.2026 12:14

Leoni zagrał pół sezonu i poszedł za 30 mln. Środkowy obrońca. To tylko z Włoch przykłady.

martins2000 27.06.2026 12:14

Oczekuje się, że Curtis Jones pozostanie w Liverpoolu tego lata !! !!

El_Imprezatore 27.06.2026 12:13

Dla nas okienko się jeszcze nie zaczęło a wygląda jakby się skończyło i znowu łysy z jakimiś pokemonami za 20mln wjedzie w środku sierpnia

El_Imprezatore 27.06.2026 12:11

A ja wam powiem, że ciężkie jest ostatnio życie kibica włoskich drużyn. Albo przepłacają (milan) albo w ogóle nie wydają (Inter). Jak Włosi się nie ogarną to niedługo będą (już są?) wspomnieniem mocnej ligi

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53367

Liczba komentarzy: 625676

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się