Archiwum shoutboksa

pluto11 27.08.2022 02:10

Dobrze że Dumfriesa nie sprzedaliśmy bo była by całkowita lipa

pluto11 27.08.2022 02:09

Jedzie ktoś na Romę bo chciał bym się wybrać i czekam jak się bilety pokażą

pluto11 27.08.2022 02:08

Ja też nie chciał znać jak będę odtwarzał ale w tel mi pokazało i nie stety znałem wyniki

pablo77 27.08.2022 02:07

ja pierwsze dwie kolejki też oglądałem z odtworzenia ale nie znałem wyniku zeby sobie nie psuć zabawy.

pluto11 27.08.2022 02:06

Lazio nic nie gra w 30 min

pluto11 27.08.2022 02:06

30

pluto11 27.08.2022 02:05

Źle się ogląda znając wynik, ale 3 min i nic nie zapowiada takiego blamażu

pablo77 27.08.2022 02:05

szkoda ze o wzroście Dimarco nie pomyślał :D

pablo77 27.08.2022 02:05

maverik 27.08.2022 02:01 chodzilo o wzrost

pluto11 27.08.2022 02:05

Handa irytuje mnie na bramce

pablo77 27.08.2022 02:04

tak było ? :D

pablo77 27.08.2022 02:04

W pierwszych 45 minutach ograniczaliśmy ich kontrataki i stworzyliśmy kilka ciekawych akcji. Przy stanie 1-1 powinniśmy byli zrobić coś więcej.

pluto11 27.08.2022 02:04

Lukaku nie istnieje i nie ma kim grać w środku

pluto11 27.08.2022 02:03

Oglądam 28 min nie mamy lewego wahadła Dumfries przejmuje rolę Ivana i ciągnie grę

maverik 27.08.2022 02:01

Gaglia ma 188cm

maverik 27.08.2022 02:01

chodzilo o wzrost

maverik 27.08.2022 02:01

pablo77 27.08.2022 01:56 jeżeli chciał dać plaster na SMSa to czemu nie dał młodego, Asllaniego który jest pewnie bardziej zwrotny i mobilny od Gagi ?

pluto11 27.08.2022 02:00

Nie wiem kiedy on chce Onane wprowadzać

pluto11 27.08.2022 01:59

Nie po za rożnym to nic

pluto11 27.08.2022 01:59

Nie wiem co miał Szymon w głowie nie wystawiając Hakana

pablo77 27.08.2022 01:59

bo mi się wydaje ze coś chyba dopiero koło 27 było

pablo77 27.08.2022 01:58

Pluto oddaliśmy jakiś strzał do 22 min ?

pluto11 27.08.2022 01:58

Jak tak patrzę na razie w 22 min to nic ciekwegol piłka za pilkket

pluto11 27.08.2022 01:57

Asllaniemu to by się chciało pokazać i on biega te kilometry

pablo77 27.08.2022 01:56

jeżeli chciał dać plaster na SMSa to czemu nie dał młodego, Asllaniego który jest pewnie bardziej zwrotny i mobilny od Gagi ?

pluto11 27.08.2022 01:55

Nie jestem za tym aby naszym rezerwowym był Gaglia bo to pół zawodnik jak my chcemy grać na 3 frontach to ktoś taki nie ma miejsca u nas

pablo77 27.08.2022 01:54

bardzo dużo strat miał, takich podań do nikogo

maverik 27.08.2022 01:54

no i teraz niestety ale mamy jeszcze wieksza presje do wygrania derbow

maverik 27.08.2022 01:53

co byla jakas kontra, akcja, podanie do Gagliardiniego i juz po akcji

pluto11 27.08.2022 01:53

Hakan potrafi podać niekonwencjonalnie i cofa się do obrony a Gagli ani tu ani tu

pablo77 27.08.2022 01:53

nikt mnie nie przekona, że jakby Eriksen nie zaczął grać w drugiej części sezonu to byśmy zdobyli scudetto z gagsonem w składzie.

maverik 27.08.2022 01:53

tylko ze SMS nadal robil co chcial, do tego utykajac prawie cala 1 polowe

maverik 27.08.2022 01:52

no mial wylaczyc SMSa bo kiedys tak wyszlo jak Hakan byl zawieszony bodajze

pablo77 27.08.2022 01:52

pewnie każdy kibic Interu się zastanawiał po co Gaga :D

pluto11 27.08.2022 01:52

Jak patrzę tak po 15 min to co tam robi Gaglia nie wiem on nic nie daje

pablo77 27.08.2022 01:51

Tak teraz docenimy Persicia i jaką rolę odegrał w poprzednim sezonie. Może uda się go w zimowym mercato wypożyczyć :P ;)

pablo77 27.08.2022 01:50

zgadzam się, trafne i oczywiste.

maverik 27.08.2022 01:50

trzeba odbudowac Gosensa, nie ma innej opcji

maverik 27.08.2022 01:49

cud ze ten Dumfries nie zostal opchniety bo to juz byloby calkiem dobicie sie

maverik 27.08.2022 01:49

ale beda problemy z lewym wahadlem i nic z tym nie zrobimy

maverik 27.08.2022 01:48

na goraco 3 przemyslenia

maverik 27.08.2022 01:47

napisalem w komentarzu pod relacja

pablo77 27.08.2022 01:42

maverik czekam na twój komentarz i głos rozsądku. Z chęcią przeczytam :P

maverik 27.08.2022 01:38

i jestem mocno wkurwiony

maverik 27.08.2022 01:38

ja wlasnie skonczylem nadrabiac

pluto11 27.08.2022 01:31

Widząc pierwsza 11 jak można na taki mecz wystawić Gaglie i co robi w bramce Handa

pluto11 27.08.2022 01:30

Jak można przegrać z Lazio zaczynam ogląda nagrany mecz

Nerazzurri83 27.08.2022 01:28

🖤💙✌️

Nerazzurri83 27.08.2022 01:28

Tak od najmlodszych lat do czasu kiedy sie bedzie trzeba zawinac

Nerazzurri83 27.08.2022 01:27

Ciezkie jest zycie kibica Interu . Ale tez piekne bo jie do przewidzenia co sie wydarzy .

Nerazzurri83 27.08.2022 01:26

Powoli stajemy sie srednim klubem niestety

pablo77 27.08.2022 01:05

W pierwszych 45 minutach ograniczaliśmy ich kontrataki i stworzyliśmy kilka ciekawych akcji. Przy stanie 1-1 powinniśmy byli zrobić coś więcej. O jakich akcjach on mowi w pierwszych 45 min ? I co zrobił, żeby przy stanie 1-1 zrobić więcej wprowadził Dżeko i Darmiana ? No spoko..

pablo77 27.08.2022 01:03

Po drugim golu stworzyliśmy sobie trochę okazji, ale szczególnie w pierwszej połowie prezentowaliśmy się z dobrej strony. Gówno znamy jak kolejny raz dostajemy tam oklep wiec widocznie sie zle przygotowalismy, jak praktycznie kazdy wygladał słabo, ciężko kogoś wyróżnić w ogole. Bardzo dużo bledow w kazdej formacji.

pablo77 27.08.2022 01:02

Po drugim golu stworzyliśmy sobie trochę okazji, ale szczególnie w pierwszej połowie prezentowaliśmy się z dobrej strony. Jakich okazji ? w pierwsze polowie chyba tylko główka Lukau po tej obcierce i to było w 30 min. To jest prezentowanie się z dobrej strony ? To strzały Immobile były o wiele groźniejsze i to oni się prezentowali z dobrej strony szczególnie wpiewszej połowie która zresztą wygrali.

pablo77 27.08.2022 01:00

Żeby przechylić szalę na naszą korzyść, musielibyśmy znaleźć więcej bezkompromisowości w grze. Wystarczyło, żeby Dumfries wykorzystał swoją dobrą sytuacje mieliśmy swoje 2 min w meczu, może bysmy wywiezli lepszy wynik.

pablo77 27.08.2022 00:59

To porażka, która boli, ponieważ był to wyrównany i ciężki mecz, o którym zadecydowały detale. Zagraliśmy z silnym i pełnym jakości przeciwnikiem. - ta porażka nie boli bo byliśmy po prostu słabsi, bolała zeszłoroczna porażka bo bylismy lepsi a przegralismy, podobnie bolesne były derby, czy spotkanie z atalanta gdzie Dimarco okolo 90 min nie strzelil karnego na 3:2 to to mnie bolało a tu zasłużenie przegraliśmy. Zadne detale nie decydowaly tylko zmiany lazio, weszlo dwóch jakosciowych zawodników, Pedro zaliczył bramke i asyste a luis albeto zgasił nam światło.

pablo77 27.08.2022 00:57

gdzie ja powiedziałem to samo co on, mam Ci każde jego zdanie rozlozyć na czynniki ?

pablo77 27.08.2022 00:54

co ja powiedziałem ?

KibicInteru 27.08.2022 00:35

Powiedziałeś w zasadzie to samo co Inzaghi więc jeśli uważasz jego słowa za bełkot to tak jakbyś sam siebie pocisnął

pablo77 27.08.2022 00:26

a to zdanie Piekarza jest idealnie w punkt "Ciężko zrozumieć, czemu Gags wychodzi w takim meczu, skoro za 4 dni gramy z drużyną idealną na niego. Ciężko zrozumieć, czemu tyle czekamy na zmiany, skoro paru zawodników wyraźnie nie dojeżdża. Z drugiej strony zmiennicy lepsi od podstawy nie byli i to po ich wejściu przegraliśmy." i podsumowuje te kocopoły Szymka z konferencji.

pablo77 27.08.2022 00:25

Dimarco pokazał kolejny raz, że ma ogromne braki w defensywie, kolejnym jego minusem jest brak szybkości. Na plus jest dobrze ułożona noga i wrzutki ale to powinno mieć racje bytu tylko i wyłącznie jak rozpaczliwie gonimy wynik, wszyscy idą do prozdu, my zamykamy przeciwnika na ich połowie i leci wrzutka za wrzutką w pole karne.

mateomazzini 27.08.2022 00:24

Na innych pozycjach, te same błędy, niektore rzeczy są wieczne widać

pablo77 27.08.2022 00:23

Piekarz kolejny dobry wpis na forum, dobrze się czyta twój komentarz :)

mateomazzini 27.08.2022 00:23

Krycie Dimarco przy golu Andersona to kopiuj wklej krycie Dimarco przy golu Arnautovicia z bologna

HB 27.08.2022 00:19

gosensowi*

HB 27.08.2022 00:19

jesli nie ufa gosensa

HB 27.08.2022 00:19

czemu w ogole wystawil dimarco a nie darmiana w podstawie

Seba 27.08.2022 00:17

"Przy 1-1 powinniśmy zrobić więcej" - i zdjął Lukaku i Dumfriesa :D

pablo77 27.08.2022 00:15

nie zadecydowały detale tylko jakość i indywidualne umiejętności Luisa Alberto i Pedro.

pablo77 27.08.2022 00:14

ale bełkot trochę.

pablo77 27.08.2022 00:14

- To porażka, która boli, ponieważ był to wyrównany i ciężki mecz, o którym zadecydowały detale. Zagraliśmy z silnym i pełnym jakości przeciwnikiem. Żeby przechylić szalę na naszą korzyść, musielibyśmy znaleźć więcej bezkompromisowości w grze. - Po drugim golu stworzyliśmy sobie trochę okazji, ale szczególnie w pierwszej połowie prezentowaliśmy się z dobrej strony. Znamy Lazio i dobrze przygotowaliśmy się do tego starcia. W pierwszych 45 minutach ograniczaliśmy ich kontrataki i stworzyliśmy kilka ciekawych akcji. Przy stanie 1-1 powinniśmy byli zrobić coś więcej. - Jutro będziemy analizować tą porażkę, ale w takim meczu potrzeba więcej determinacji. Futbol niestety taki jest, gdybyśmy strzelili gola przed pięknym trafieniem Luisa Alberto, wszystko skończyłoby się inaczej.

HB 27.08.2022 00:13

bologna, roma MUSICIE

HB 27.08.2022 00:11

w preseasonie wszyscy strzelili interowi bramki

HB 27.08.2022 00:10

mnie najbardziej przeraza latwosc z jaka interowi sie strzela gole

pablo77 27.08.2022 00:07

dobre ide poczytać komentarze, może ktoś napisał coś mądrego ;)

Piekarz 27.08.2022 00:06

nie no mówiłem już że Dżeko to samograj, nie potrzebuje żadnych schematów żeby gole ładować xD

martins2000 27.08.2022 00:06

Ale co kieruje tymi ludźmi w Interze że taki szmaciarz Gaglia jest tu u nas tyle lat

HB 27.08.2022 00:06

piekarz czemu zakladasz, ze strzelanie goli w serie a rownowazne jest z posiadaniem schematow

HB 27.08.2022 00:05

no no bedzie jakies 2-0 z cremonese i powtorka komentarzy "przeciez w sumie jakby chlopcy zagrali tak dobrze z barca to czemu by nie mieli wygrac i 3-0?"

Piekarz 27.08.2022 00:05

zawsze lepsze takie Ateny niż psychiatryk w Lubiążu, gdzie krytykuje się trenera za brak schematów w ofensywie, jak robi najlepszy wynik ofensywny w lidze z kiepskimi napastnikami

nicolas80 27.08.2022 00:05

Trudno zawsze porażka nie jest przyjemna ale trzeba o tym zapomnieć bo za chwilę kolejny mecz

mateomazzini 27.08.2022 00:04

ponawiam Nicolas80 pisz newsletter o calcio, będę płacił na Patronite

domin98 27.08.2022 00:04

no mówię, idź sobie na grupę na fb, tam masz większych mędrców

mateomazzini 27.08.2022 00:04

upajam się tym

mateomazzini 27.08.2022 00:04

Ateny Sokrateńskie

pablo77 27.08.2022 00:03

szkoda ze przegrywamy juz w 3 kolejce ale trudno

mateomazzini 27.08.2022 00:03

no mówię, Florencja

mateomazzini 27.08.2022 00:03

zeby wygrać trzeba przegrać

domin98 27.08.2022 00:03

HB palisz?

nicolas80 27.08.2022 00:03

Nauczcie się co niektórzy przegrywać bo to jest normalne. Żeby wygrać trzeba czasami przegrać

pablo77 27.08.2022 00:03

xD

El_Imprezatore 27.08.2022 00:02

XD

HB 27.08.2022 00:02

bo on tak kazal

HB 27.08.2022 00:02

i siedzialem i sprzedawalem

Piekarz 27.08.2022 00:02

mazzini argumenty przeciwko trenerowi losujesz z generatora argumentów przeciwko trenerom i jeszcze o ideach piszesz xD

HB 27.08.2022 00:02

potem gasil na mnie kiepy, a potem kazal zalozyc spodnice w grochy i sprzedawac kwiaty pod lidlem

pablo77 27.08.2022 00:02

i jeszcze by sobie peta palil przy tym :D

pablo77 27.08.2022 00:01

wiem jakby Cie Sarri wydymal :D

El_Imprezatore 27.08.2022 00:01

tak

HB 27.08.2022 00:01

pablo a wiesz jak ja sie czuje po tym meczu? moge opisac

Shoutbox

Jacenty 27.06.2026 14:33

to już lepiej zostawić w skarpecie niż przepalić na kogokolwiek, sam już nie wiem

El_Imprezatore 27.06.2026 14:33

Nawet by mnie to nie zdziwiło

Cyrax 27.06.2026 14:30

Wygląda jakby tak trochę w uja robili kibiców z tym obiecywaniem wielkiego transferu

Cyrax 27.06.2026 14:29

Najlepsze są newsy, że po fiasku z Palestrą i Pazem (tutaj wiadomo nie od nich wszystko zależało) Oaktree rozważa zostawić te 50 mln przeznaczone na "gwiazdę" w kasie i skupić się na szukaniu okazji po taniości xD

Jacenty 27.06.2026 14:18

Na giełdę wahadłowych wraca nazwisko Wesleya, którego poświęcenie rozważa się ze względów ffp

KKazam 27.06.2026 13:46

Jakis typ co dwa razy dobrze kopnie pilke 60 mln, a bastoni 70 mln xd

KKazam 27.06.2026 13:46

Lepiej by bylo dogadywac po cichu nowe nabytki

Rebelde 27.06.2026 13:45

Odejdzie Fratessi, na jego miejsce Stanokovic już jest. Do tego przedłużenie kontraktu dla Mikiego.... A Jones, to może tylko opcja żeby go przekonać juz teraz, zeby za rok przeszedł za darmo.

Rebelde 27.06.2026 13:43

Coś czuje że pomocnik to akurat żaden nie przyjdzie ( nie licząc Stankovica). Wahadłowy, dwóch obronócow i tyle.

KKazam 27.06.2026 12:53

On nawet w tej slabej ligue 1 jeat c :cenzor: owy

KKazam 27.06.2026 12:53

Jak mozna tyle siana za takiego klocka dac?

KKazam 27.06.2026 12:53

Ten ramos to strasNy ogor

Cyrax 27.06.2026 12:41

Arsenal po Jonesa

AveCaesar 27.06.2026 12:22

Mieliśmy furę szczęścia.

AveCaesar 27.06.2026 12:18

My też prawie się na minę wsadziliśmy chcąc ściągnąć drugi raz Lukaku za kupę siana.

Claudio 27.06.2026 12:15

przeciez bylo info resecie rynku transferowego Interu ;) Pismaki sami teraz w amoku nie wiedza co pisac. Zagubieni jak Mkhitaryan pod bramką rywala

AveCaesar 27.06.2026 12:14

Leoni zagrał pół sezonu i poszedł za 30 mln. Środkowy obrońca. To tylko z Włoch przykłady.

martins2000 27.06.2026 12:14

Oczekuje się, że Curtis Jones pozostanie w Liverpoolu tego lata !! !!

El_Imprezatore 27.06.2026 12:13

Dla nas okienko się jeszcze nie zaczęło a wygląda jakby się skończyło i znowu łysy z jakimiś pokemonami za 20mln wjedzie w środku sierpnia

El_Imprezatore 27.06.2026 12:11

A ja wam powiem, że ciężkie jest ostatnio życie kibica włoskich drużyn. Albo przepłacają (milan) albo w ogóle nie wydają (Inter). Jak Włosi się nie ogarną to niedługo będą (już są?) wspomnieniem mocnej ligi

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53367

Liczba komentarzy: 625676

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się