Archiwum shoutboksa

intermed1 27.08.2022 15:09

Acerbi przeciwko Mane. Rozumiecie to?

Luki165 27.08.2022 14:58

Suning musi sprzedac ten klub

Luki165 27.08.2022 14:57

Boze w jakim my miejscu jestesmy, ze nawet nie potrafimy wyp. mlodzika z Chelsea i musimy stawiac na dziada z Lazio

taboret 27.08.2022 14:55

witamy acerbi, zbaw nas

Krisu 27.08.2022 14:44

Po to jest w kadrze ponad dwadzieścia zawodników aby trzener mógł ich wykorzystać we właściwy sposób. Uwypuklić ich zalety a nie wady.

KibicInteru 27.08.2022 14:36

Prawda jest taka że więcej dobrych występów od 1 min od sancheza miał dimarco

Luki165 27.08.2022 14:32

Byl widowiskowi , ale również wiele meczy przeszedł obok i popelnial glupie bledy. Zawsze jak wychodzil od 1 min nie dawal druzynie kompletnie nic

KibicInteru 27.08.2022 14:32

Nie mówię że był słaby ale z drużynami z czołówki przez te 3 lata to zrobił bardzo niewiele

Luki165 27.08.2022 14:31

No nie przesadzajmy z tym Sanchezem

kibix 27.08.2022 14:31

Hahaha @KibicInteru dobrze wyjaśnił Sancheza teraz :D

KibicInteru 27.08.2022 14:28

Z Milanem zrobił taką różnice że stracił piłkę i padł gol

KibicInteru 27.08.2022 14:27

Nie bez powodu gra po 1500 minut na sezon

KibicInteru 27.08.2022 14:26

Bywało wiele meczów gdzie wszedł i nic nie zrobił

KibicInteru 27.08.2022 14:26

Nie zawsze

pablo77 27.08.2022 14:24

Sanchez i jego technika robila roznice z kazdym, jego spokoj, przeglad pola, wziecie ciezaru gry na siebie, zejscie po pilke i rozegranie. Mimo ze to bezposrednio nie dawalo bramek czy asyst zawsze cos wykreował posrednio

pablo77 27.08.2022 14:23

ogladalem wczoraj Inter z Gaga Barella i Brozoviciem a wygladalismy gorzej od Lazio z Vecino w srodku

KibicInteru 27.08.2022 14:23

A brak sancheza zobaczymy jak będzie wyglądać z salerbitana czy empoli bo z takimo rywalami robił.różnice

pablo77 27.08.2022 14:23

ogladalem Inter bez Barelli w dwoch meczach z LFC z Vidalem i nie widzialem roznicy praktycznie a gralismy jak rowny z rownym

KibicInteru 27.08.2022 14:22

Vidal praktycznie nic nie dawał więc tutaj niewiele to zmieni

pablo77 27.08.2022 14:22

brak Sancheza i Vidala tez sie odbije

KibicInteru 27.08.2022 14:22

To tylko jeden zawodnik w dalszym ciągu

pablo77 27.08.2022 14:21

to ile ten gosc dawal w defensywie

pablo77 27.08.2022 14:21

brak Persicia

KibicInteru 27.08.2022 14:21

Na jednej pozycji jesteśmy gorsi

KibicInteru 27.08.2022 14:20

Nie sądzę ale zobaczmy

pablo77 27.08.2022 14:20

ja dalej twierdze ze kadrowo jestesmy slabsi niz w poprzednim sezonie

ragnar 27.08.2022 14:20

Cordoba i cannavsro byli tacysami, ale walczyli skakali...a dimarco sie tylko patrzy

KibicInteru 27.08.2022 14:20

Po kontrze

pablo77 27.08.2022 14:19

Immobile sam miał 2 bardzo dobre sytuacj

KibicInteru 27.08.2022 14:19

Piłki nie mieliw prawie w ogóle na początku

pablo77 27.08.2022 14:19

my pierwszy strzał oddaliśmy koło 30 min wczoraj a Lazio szlo atak za atak

pablo77 27.08.2022 14:19

co ?

KibicInteru 27.08.2022 14:18

Nawet Lazio się schowalo od początku

pablo77 27.08.2022 14:18

ma dobrze ulozona noge ale jego problem jest taki ze jest za wolny na wahadlo a za niski na śo

KibicInteru 27.08.2022 14:18

Czyli praktycznie zawsze

pablo77 27.08.2022 14:18

zgadzam się ze Dimarco jest wartosciowym zmiennikiem gdy my cisniemy a przeciwnik sie muruje

KibicInteru 27.08.2022 14:18

Roma i Napoli były w pierwszej dziesiątce

pablo77 27.08.2022 14:17

z drużynami z drugiej 10-tki w tabeli ktorzy w ogole nie atakuja

KibicInteru 27.08.2022 14:17

To jak granie z dodatkowym pomocnimiem

KibicInteru 27.08.2022 14:17

Jest dobry i udowodnił to wiele razy w tamtym sezonie

pablo77 27.08.2022 14:17

kopiuj wklej akcja z Arnautoviciem

pablo77 27.08.2022 14:16

nie jest tam dobry bo ma metr piećdziesiąt w kapeluszu i wszyscy widzimy jak sie zachował przy 1 bramce mozna powiedziec ze w tej sytuacji sie zamienil pozycjami i byl na pol lewym

KibicInteru 27.08.2022 14:16

Nasza ławka nie jest gorsza od innych w serie a

KibicInteru 27.08.2022 14:15

Dimarco.musi wrócić na pozycje bastoniego, tam jest dobry

pablo77 27.08.2022 14:15

nie mamy jakościowych zmienników na obronie, nie mamy w pomocy, nie mamy na wahadle i nie mamy w ataku :)

pablo77 27.08.2022 14:15

bo dziura po Persiciu jest ogromna a wczoajszy mecz pokazał, że dla Dimarco to za wysokie progi.

KibicInteru 27.08.2022 14:14

Nie ma pieniędzy na takie luksusy

pablo77 27.08.2022 14:14

zamiast brać Bellanovy trzeba było walczyć o Kosticia

pablo77 27.08.2022 14:13

KibicInteru nie mamy ławki a sezon długi zaraz bedziemy grac co 3 dni

Luki165 27.08.2022 14:13

I szymonowi trzeba wytłumaczyć ze Asllani moze tez wyzej niz tylko na pozycji Brozo bo zrobi temu chlopakowi krzywde

pablo77 27.08.2022 14:13

ja też oceniam tak 4/10 albo 3/10.

Luki165 27.08.2022 14:10

Lukaku to na juz musi zrzucic z 10 kg bo wyglada jak woz z weglem a nie nadal pakowac

WTC 27.08.2022 14:09

Ta 4 to tylko za Lukaku

KibicInteru 27.08.2022 14:09

Coś się wydarzyło?

WTC 27.08.2022 14:09

4/10

pablo77 27.08.2022 14:05

jak oceniacie nasze mercato ?

pablo77 27.08.2022 14:05

Witam :)

HB 27.08.2022 13:55

Spaletti mordo przepraszamy

HB 27.08.2022 13:55

Spaletti wroc

pluto11 27.08.2022 13:40

Navas do Napoli jak nie obstają zbroi to z takim składem będą mocni zrobili naprawdę fajne okienko

Granat105 27.08.2022 13:17

Nagatomo wróc pls

Luki165 27.08.2022 13:16

Trzeba tam dac Darmiana

KibicInteru 27.08.2022 13:16

Ja tam bym wolał darmiana na lewej

KibicInteru 27.08.2022 13:16

No miał ale gosens cieniuje więc wszedł za niego

Luki165 27.08.2022 13:15

A Dimarco przez przypadek nie mial byc zastępstwem dla Bastoniego ?

KibicInteru 27.08.2022 13:15

Dimarco to LSO i tam powiniem grać

Granat105 27.08.2022 13:15

i tak został

Granat105 27.08.2022 13:15

Mógł odejść Dimarco, ale każdego oszukał pre sezonem

Luki165 27.08.2022 13:15

Gosens ponoc gral w Atalancie na sterydach ;)

KibicInteru 27.08.2022 13:14

żeby ktoś przyszedł ktoś musi odejść, taka jest zasada w każdym klubie

Granat105 27.08.2022 13:14

Na to liczę

Luki165 27.08.2022 13:14

Liczbowo i może ale jakosciowo na ten moment to taka wyrwa

KibicInteru 27.08.2022 13:13

Nie będziemy mieli w kadrze nie wiadomo ilu whadlowych tylko dlatego że nasi się nie nadają obecnie

Granat105 27.08.2022 13:13

Gosens się ogarnie, zaraz MŚ a chce jechać

KibicInteru 27.08.2022 13:13

To już inna kwestia

Granat105 27.08.2022 13:13

Każdy piach obecnie

Granat105 27.08.2022 13:12

Czyli dziura

KibicInteru 27.08.2022 13:12

Liczbowo się zgadza wszystko

KibicInteru 27.08.2022 13:12

Nie ma dziury, jest Gosens, Darmian i Dimarco

Luki165 27.08.2022 13:12

Nie w czyje bo na lewym wahadle jest dziura

Granat105 27.08.2022 13:12

Na każdej pozycji mamy lepszego grajka oprocz LO i GK

Luki165 27.08.2022 13:11

Ale my nie mamy 3 mln na mlokosa z Chelsea hah

KibicInteru 27.08.2022 13:11

W miejsce kogo ten Reguilon?

Granat105 27.08.2022 13:11

Jest i to w chuuuu

KibicInteru 27.08.2022 13:11

Nie jest wcale tak wiele gorsza

Luki165 27.08.2022 13:11

Taki Reguilon moglby byc dla nas dobra opcja na lewe wahadlo

Granat105 27.08.2022 13:11

Więc gdzie lezy problem?

Granat105 27.08.2022 13:10

A kadra o wieeeele gorsza niż nasza

KibicInteru 27.08.2022 13:10

Nasza gra się na nim opierała ale nie aż tak

Granat105 27.08.2022 13:10

Tyle że milanówek też bez trasnferów, a wygląda lepiej

KibicInteru 27.08.2022 13:10

Lukaku to jednak nie Messi

Granat105 27.08.2022 13:09

w pierwszym sezonie

Granat105 27.08.2022 13:09

Popatrz na barke bez lessiego

Luki165 27.08.2022 13:09

Gdybysmy byli chociaz w dobrej kondycji finansowej to byśmy mogli jeszcze zareagować na rynku i poszukac kogos na lewe wahadlo i kogos do srodka

Granat105 27.08.2022 13:09

To wymusilo pewne zmiany

KibicInteru 27.08.2022 13:08

Zmieniło to się.Napoli w tym sezonie

Granat105 27.08.2022 13:08

Ale system za Conte był oparty na murzynie którego nam pozniej zabrali

KibicInteru 27.08.2022 13:08

Trzon pozostaje niezmienny

KibicInteru 27.08.2022 13:08

Cały czas te same mordy

KibicInteru 27.08.2022 13:08

No to mówię, nasza drużyna personalnie się niwele różni od tej z zeszłego sezonu czy za conte

Shoutbox

Jacenty 27.06.2026 14:33

to już lepiej zostawić w skarpecie niż przepalić na kogokolwiek, sam już nie wiem

El_Imprezatore 27.06.2026 14:33

Nawet by mnie to nie zdziwiło

Cyrax 27.06.2026 14:30

Wygląda jakby tak trochę w uja robili kibiców z tym obiecywaniem wielkiego transferu

Cyrax 27.06.2026 14:29

Najlepsze są newsy, że po fiasku z Palestrą i Pazem (tutaj wiadomo nie od nich wszystko zależało) Oaktree rozważa zostawić te 50 mln przeznaczone na "gwiazdę" w kasie i skupić się na szukaniu okazji po taniości xD

Jacenty 27.06.2026 14:18

Na giełdę wahadłowych wraca nazwisko Wesleya, którego poświęcenie rozważa się ze względów ffp

KKazam 27.06.2026 13:46

Jakis typ co dwa razy dobrze kopnie pilke 60 mln, a bastoni 70 mln xd

KKazam 27.06.2026 13:46

Lepiej by bylo dogadywac po cichu nowe nabytki

Rebelde 27.06.2026 13:45

Odejdzie Fratessi, na jego miejsce Stanokovic już jest. Do tego przedłużenie kontraktu dla Mikiego.... A Jones, to może tylko opcja żeby go przekonać juz teraz, zeby za rok przeszedł za darmo.

Rebelde 27.06.2026 13:43

Coś czuje że pomocnik to akurat żaden nie przyjdzie ( nie licząc Stankovica). Wahadłowy, dwóch obronócow i tyle.

KKazam 27.06.2026 12:53

On nawet w tej slabej ligue 1 jeat c :cenzor: owy

KKazam 27.06.2026 12:53

Jak mozna tyle siana za takiego klocka dac?

KKazam 27.06.2026 12:53

Ten ramos to strasNy ogor

Cyrax 27.06.2026 12:41

Arsenal po Jonesa

AveCaesar 27.06.2026 12:22

Mieliśmy furę szczęścia.

AveCaesar 27.06.2026 12:18

My też prawie się na minę wsadziliśmy chcąc ściągnąć drugi raz Lukaku za kupę siana.

Claudio 27.06.2026 12:15

przeciez bylo info resecie rynku transferowego Interu ;) Pismaki sami teraz w amoku nie wiedza co pisac. Zagubieni jak Mkhitaryan pod bramką rywala

AveCaesar 27.06.2026 12:14

Leoni zagrał pół sezonu i poszedł za 30 mln. Środkowy obrońca. To tylko z Włoch przykłady.

martins2000 27.06.2026 12:14

Oczekuje się, że Curtis Jones pozostanie w Liverpoolu tego lata !! !!

El_Imprezatore 27.06.2026 12:13

Dla nas okienko się jeszcze nie zaczęło a wygląda jakby się skończyło i znowu łysy z jakimiś pokemonami za 20mln wjedzie w środku sierpnia

El_Imprezatore 27.06.2026 12:11

A ja wam powiem, że ciężkie jest ostatnio życie kibica włoskich drużyn. Albo przepłacają (milan) albo w ogóle nie wydają (Inter). Jak Włosi się nie ogarną to niedługo będą (już są?) wspomnieniem mocnej ligi

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53367

Liczba komentarzy: 625676

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się