Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

cuba 27.08.2022 21:14

Adin dzis macie pewne 3 pkt ?

Adin 27.08.2022 21:14

CDK mnie zabija . Co za CAM

cuba 27.08.2022 21:14

Elegancko Pablo (y)

cuba 27.08.2022 21:13

Teraz Skorupa już na serio gra

pablo77 27.08.2022 21:12

spoko Cuba

Claudio 27.08.2022 21:12

ciezko powiedziec

R9Gol 27.08.2022 21:12

De Ketelaere będzie gość

Claudio 27.08.2022 21:12

straszne dziury w srodku pola

Claudio 27.08.2022 21:10

ale trzeba przyznac ze poziom meczu idealnie odzwierciedla SerieA

R9Gol 27.08.2022 21:10

Messias niczym Lukaku

Claudio 27.08.2022 21:10

MESSIas xD

cuba 27.08.2022 21:09

Pablo to jak coś dolece do Szczecina

Czaglar 27.08.2022 21:09

To nawet Handa powinien wyjąć

Czaglar 27.08.2022 21:08

Tu położył się jak emeryt i jeszcze nogę podniósł żeby wpadla

Claudio 27.08.2022 21:08

jak bramkarz moze nie pokryc krotkiego slupka i to jeszcze isc na raz xD straszny amator

Czaglar 27.08.2022 21:08

Nie no przesada jak Skorupa normalnie potrafi bronić jak w trasie

pablo77 27.08.2022 21:08

teraz juz nie, mieszkam 100km od Szczecina a 45km od Kołobrzegu

cuba 27.08.2022 21:08

No nawet na orliku o to ciężko

Claudio 27.08.2022 21:08

jak w okręgówce

cuba 27.08.2022 21:07

Koleś normalnie ewidentnie olał tą interwencję :D

Imrahil 27.08.2022 21:07

serio

Imrahil 27.08.2022 21:07

każdy mecz milanu tak wygląda

Czaglar 27.08.2022 21:07

Przecież to wygląda jak sprzedany mecz xD

cuba 27.08.2022 21:07

:D

cuba 27.08.2022 21:06

Co to było?

cuba 27.08.2022 21:06

Vo to bula za brsmga haha

Claudio 27.08.2022 21:06

Skorupski xD

cuba 27.08.2022 21:05

Pablo a Ty zamieszkujesx Szczecin tak ?

cuba 27.08.2022 21:04

Trzeba się zgadać

cuba 27.08.2022 21:04

Trzebs4sie zgadać

pablo77 27.08.2022 21:04

zanim wrócę do Mediolanu

pablo77 27.08.2022 21:04

no wlasnie w Mediolanie już byłem, a chciałem najpierw pozwiedzać trochę Europe i zobaczyć te większe stadiony legendarne.

Imrahil 27.08.2022 21:03

Orzeu działaj, Ty się znasz :P

cuba 27.08.2022 21:02

O i git

Imrahil 27.08.2022 21:02

ja bym na jakąś grupówkę do mediolanu się zapisał

cuba 27.08.2022 21:01

No co tydzień się nie jezdzi więc tylko sie zebrać

pablo77 27.08.2022 20:59

ale tu juz sprawdzałem loty 400zł w dwie strony, bilety na mecz trzeba liczyć około 1000zł plus nocleg, no i wiadomo jedzenie, zwiedzanie, komunikacja

cuba 27.08.2022 20:58

Wchodzę w to

pablo77 27.08.2022 20:57

bilety na mecz okolo 110euro ~= 440zł, loty w jedną stronę 45zł z powrotem 160zł = 205zł w obie. Nocleg wyszedł około 300zł na osobe za dwie doby. I 600zł tam na jedzenie na miescie, zwiedzanie, wejscie na duomo, na stadion, komunikacja

cuba 27.08.2022 20:56

Czy leciało

cuba 27.08.2022 20:56

Kurde to sporo już tu Was jechało :)

cuba 27.08.2022 20:54

Razem z biletem ?

pablo77 27.08.2022 20:54

cały wyjazd zmiescilem sie w 1500 ale sie idealnie wstrzelilismy ze wszystkim

cuba 27.08.2022 20:53

Ile Cię kosztoeal ostatnio wyjaxd pablo ?

cuba 27.08.2022 20:52

Pablo informuj mnie jak co na priv zeby tj nie zaśmiecać :)

pablo77 27.08.2022 20:52

najlepiej by było gdzieś na długi bok 2 pierścień

R9Gol 27.08.2022 20:51

De Ketelaere będzie gość

pablo77 27.08.2022 20:51

ale moze byc potzebny jakis socios :D

pablo77 27.08.2022 20:51

tu na tym poradniki pisza ze mozna dorwać taniej bilety

cuba 27.08.2022 20:50

No przyznam się bez bicia ze to będzie moj pietwszy wyjazd jak co

Claudio 27.08.2022 20:50

drogie maja te bilety

pablo77 27.08.2022 20:49

bilety ale lepiej kupowac z oficjalnej strony klubu

pablo77 27.08.2022 20:49

tu juz sa z jakis posrednikow

cuba 27.08.2022 20:48

:)

Claudio 27.08.2022 20:48

z Kłaniesiem i Bodzkiem robilismy sobie zdjecie i jak sie akurat odwrocilismy do zdjecia to Muntari strzelil jedyną bramkę w meczu.

cuba 27.08.2022 20:47

Kurde tez muszę

Claudio 27.08.2022 20:47

FDP*

Claudio 27.08.2022 20:47

z ekipą z FDP

cuba 27.08.2022 20:47

Zazdroszczę

Seba 27.08.2022 20:47

Joao Mario z dubletem

Claudio 27.08.2022 20:47

ja bylem chyba w 2008 tylko raz na Inter-Juve

cuba 27.08.2022 20:46

Claudio też byłeś na meczu Interu ?

Imrahil 27.08.2022 20:46

ac wymioty mowilem pisalem ;p

Imrahil 27.08.2022 20:46

xD

Claudio 27.08.2022 20:46

taki kolor gówna po problemach wątrobowych

Claudio 27.08.2022 20:46

ale pasują Milanowi te koszulki.

cuba 27.08.2022 20:45

To co tetaz wygrana Bologni

Claudio 27.08.2022 20:45

Ostatnia szansa dla Leao w Fantasy. Jak nic nie strzeli czy asystuje to sprzedaje dziada.

pablo77 27.08.2022 20:45

ok

pablo77 27.08.2022 20:44

ale stawiam ze Barcelona bedzie drozsza

cuba 27.08.2022 20:44

Pablo ja na serio jak coś

pablo77 27.08.2022 20:44

i w 1500zł sie zmiescilem z całą wycieczka

pablo77 27.08.2022 20:43

ja byłem w Mediolanie w 2019 na LM z BvB 2:0 wygralismy

Claudio 27.08.2022 20:43

ja tez jak bylem na LM w Madrycie to najbardziej sie oplacalo Ryanair z Berlina

Imrahil 27.08.2022 20:43

e lipa, ode mnie nie ma lotow

cuba 27.08.2022 20:42

Jak lecieć to lecieć

cuba 27.08.2022 20:42

Ja serio

pablo77 27.08.2022 20:42

pewnie z 2,5 koła

pablo77 27.08.2022 20:42

spoko musze obliczyć ile to tam wyjdzie

Claudio 27.08.2022 20:41

Salzburg w tamtym sezonie wywalil z grupy Seville, więc nie byłbym taki pewny Milanu. Chociaż tam 5 ważnych zawodnikow odeszlo z Adeyemim, Camarą i AAronsonem na czele

cuba 27.08.2022 20:41

Pablo to jakbyś planował jakiś wylot to daj info na priv :)

pablo77 27.08.2022 20:40

z okolic Szczecina a lot z Berlina raczej

pablo77 27.08.2022 20:40

ciekawe po ile bilety beda na jakas dobra trybune zeby dobrze widziec i jaki koszt takie wyjazdu

Imrahil 27.08.2022 20:39

skad?

pablo77 27.08.2022 20:39

samemu nie polece ale jak kogos znajde to tak

cuba 27.08.2022 20:39

A co cie zatrzymuje pablo ?

pablo77 27.08.2022 20:39

12 pazdziernika jest mecz jak skleje ekipe to lece

pablo77 27.08.2022 20:38

ale kurde do Barcelony bym poleciał na mecz z Interem

cuba 27.08.2022 20:38

Stawiam

cuba 27.08.2022 20:38

Tak po cichu syawiam na Bayern Inter Barsa

Claudio 27.08.2022 20:38

ja nie bede zaskoczony jak Salzburg ich sprowadzi na ziemię

pablo77 27.08.2022 20:38

no zobaczymy ale ja nie bede zaskoczony jak zadna nie wyjdzie

KibicInteru 27.08.2022 20:37

Milan nie ma prawa nie wyjść

cuba 27.08.2022 20:37

Zgadza się

KibicInteru 27.08.2022 20:37

Ograja ogórków i pewnie wyjdą z 2

cuba 27.08.2022 20:37

Zgafza się

Claudio 27.08.2022 20:37

Inter w LM na tych mocnych zawsze się spinał i grał solidnie.

KibicInteru 27.08.2022 20:37

Juve już wygrywalo grupy mając barce i chelsea

Shoutbox

KKazam 27.06.2026 12:53

On nawet w tej slabej ligue 1 jeat c :cenzor: owy

KKazam 27.06.2026 12:53

Jak mozna tyle siana za takiego klocka dac?

KKazam 27.06.2026 12:53

Ten ramos to strasNy ogor

Cyrax 27.06.2026 12:41

Arsenal po Jonesa

AveCaesar 27.06.2026 12:22

Mieliśmy furę szczęścia.

AveCaesar 27.06.2026 12:18

My też prawie się na minę wsadziliśmy chcąc ściągnąć drugi raz Lukaku za kupę siana.

Claudio 27.06.2026 12:15

przeciez bylo info resecie rynku transferowego Interu ;) Pismaki sami teraz w amoku nie wiedza co pisac. Zagubieni jak Mkhitaryan pod bramką rywala

AveCaesar 27.06.2026 12:14

Leoni zagrał pół sezonu i poszedł za 30 mln. Środkowy obrońca. To tylko z Włoch przykłady.

martins2000 27.06.2026 12:14

Oczekuje się, że Curtis Jones pozostanie w Liverpoolu tego lata !! !!

El_Imprezatore 27.06.2026 12:13

Dla nas okienko się jeszcze nie zaczęło a wygląda jakby się skończyło i znowu łysy z jakimiś pokemonami za 20mln wjedzie w środku sierpnia

El_Imprezatore 27.06.2026 12:11

A ja wam powiem, że ciężkie jest ostatnio życie kibica włoskich drużyn. Albo przepłacają (milan) albo w ogóle nie wydają (Inter). Jak Włosi się nie ogarną to niedługo będą (już są?) wspomnieniem mocnej ligi

Claudio 27.06.2026 12:10

Ale ta Argentyna ma terminarz na tych MŚ. W Grupie Austria, Jordania, Algieria. Po wyjściu z grupy Wyspy Zielonego Przylądka. W następnej rundzie Australia lub Egipt, a pozniej w drabince prawdopodobnie Szwajcaria lub Kolumbia (chyba, że Portugalia wygra z Kolumbią).

AveCaesar 27.06.2026 12:08

Słabo, ale nie zdziwi mnie żadna kwota tutaj.

AveCaesar 27.06.2026 12:07

Ogólnie sezonie (nie dobrym)

AveCaesar 27.06.2026 12:07

Palestra po jednym sezonie kosztował 60 mln.

Claudio 27.06.2026 12:01

ze strony milanu

Claudio 27.06.2026 12:01

[AKTUALIZACJA]: W ostatnich godzinach pojawiały się informacje, że kwota, jaką Milan wyłoży na Gonçalo Ramosa, wyniesie 65 milionów euro podstawy oraz 5 milionów w formie bonusów. Rzeczywistość okazuje się jednak inna. Według najnowszych ustaleń stawka jest znacznie wyższa: mówi się o 74 milionach euro kwoty stałej plus bonusy. Koszt sprowadzenia zawodnika drastycznie wzrósł, a co za tym idzie – ostateczna suma, jaką Gerry Cardinale przeleje na konto paryskiego klubu, zamknie się w okolicach aż 80 milionów euro. Portugalczyk przeszedł już testy medyczne w USA, gdzie przebywa obecnie ze swoją reprezentacją na Mistrzostwach Świata, i podpisał z klubem z Mediolanu 5-letni kontrakt. Jego zarobki będą wynosić aż 7 milionów euro netto za sezon…

AveCaesar 27.06.2026 12:01

Trudno, już się przyznałem.

Claudio 27.06.2026 12:01

tego nie napsialem

AveCaesar 27.06.2026 12:01

Tak jestem ukrytym Milanistą

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53366

Liczba komentarzy: 625668

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się