Archiwum shoutboksa

pablo77 28.08.2022 20:30

Hehe, Lukaku z kontuzją... Hello darkness my old friend :P

pluto11 28.08.2022 20:29

Pewnie że nie będzie Szymon zostanie do końca sezonu co by się nie działo

El_Imprezatore 28.08.2022 20:26

ja bym na nowego trenera wziął Beilse

Krisu 28.08.2022 20:25

Nie będzie nowego trenera

pluto11 28.08.2022 20:13

Albo Stankovic

pluto11 28.08.2022 20:10

Jeżeli we wtorek nie wyjdzie Onana na bramkę to możemy zapomnieć o tym sezonie bo Szymon schował jaja do szuflady i będzie grał Handa

Adriano_forever 28.08.2022 20:01

cambiasso

Imrahil 28.08.2022 19:54

kto nowym trenerem?

Seba 28.08.2022 19:54

Męczenie buły i kunszt piłkarski na bardzo niskim poziomie

Seba 28.08.2022 19:53

ten sezon póki co okropnie się ogląda

Piekarz 28.08.2022 19:48

Serie A najlepiej się ogląda ze wszystkich lig już od paru lat

Piekarz 28.08.2022 19:47

Czemu Ty tak piszesz?

Seba 28.08.2022 19:46

a ułefa przykłada do tego rękę

Seba 28.08.2022 19:43

ta liga upada z sezonu na sezon

Seba 28.08.2022 19:41

Serie A w tym sezonie to będzie katorga dla oczu

rroossoonneerii 28.08.2022 19:39

gol atalanty ale nudny mecz

Adin 28.08.2022 19:04

Salernitana wygrywa 2 :0 z Sampa

KaraJunior 28.08.2022 19:03

narazie

KaraJunior 28.08.2022 19:03

staczamy sie :(

Adin 28.08.2022 19:03

ide ogladac film

Adin 28.08.2022 19:03

mocno zubozala serie A

Adin 28.08.2022 19:02

mnie martwi, ze mnostwo dobrych perspektywicznych grajkow wtym roku odeszlo z serie A

Adin 28.08.2022 19:02

Niestety to serie A i poki nie bedzie stadionow to bedzie nieraz placz z jakiegos powodu

KaraJunior 28.08.2022 19:01

mam nadzieje że na koniec mercato nie poleci Leao do Chelsea a Skriniar do PSG - to by była spora strata dla seriea

Adin 28.08.2022 19:01

bez formy jest

KaraJunior 28.08.2022 19:01

tylko że jednak jak sie rozpędzie to będzie punktował w każdym meczu

KaraJunior 28.08.2022 19:00

a z drugiej strony to ma łącznie 19 pkt więc tyle samo co Bennacer

Adin 28.08.2022 19:00

ja nadal mam go :)

KaraJunior 28.08.2022 18:59

i to był błąd bo teraz chyba 13 pkt zdobył

KaraJunior 28.08.2022 18:59

taaa :( - już jakiś czas temu bo potrzebowałem kasy

Adin 28.08.2022 18:58

pozbyles sie Leao?

Adin 28.08.2022 18:58

moze wtedy bede mial kase na Dumfriesa

KaraJunior 28.08.2022 18:58

ale teraz grają z Monzą to Dybala strzeli coś :P

Adin 28.08.2022 18:57

Ale jak Roma nie rozgromi Monze i jego wywale na kogos innego

Adin 28.08.2022 18:57

Abraham mi w koncu strzelil gola

KaraJunior 28.08.2022 18:57

szału ni ma :(

Adin 28.08.2022 18:57

bo asystowal

KaraJunior 28.08.2022 18:57

no ja jeszcze go mam - teraz 6 pkt zdobył

Adin 28.08.2022 18:56

Xd

Dzonyy 28.08.2022 18:56

Dybala miałem zmienic ale zmian mi brakło xd

Adin 28.08.2022 18:56

od nastepnej rundy pozbywam sie Pellegriniego. Roma a wolno gra.

Dzonyy 28.08.2022 18:56

Ja zmieniłem na kwicola bo naszym meczu

Adin 28.08.2022 18:56

Dzony pozbylem sie dawno Dybale

KaraJunior 28.08.2022 18:56

upss :P

Dzonyy 28.08.2022 18:56

To zmień go jak masz kogoś w grze jeszzce

Adin 28.08.2022 18:55

Dybala , Pellegrini ani Abraham nie zdobyli mi bramki

Adin 28.08.2022 18:55

taaa Roma z Cremonose i Salernitana

KaraJunior 28.08.2022 18:54

generalnie fajna zabawa mimo słabych wyników :) i jednak pasuje patrzeć kto z kim gra żeby podmieniać tych co grają z trudnymi przeciwnikami

Adin 28.08.2022 18:52

ja mam pecha do kapitanow. Dobrze ze czasem mam nosa do innych graczy

KaraJunior 28.08.2022 18:52

słaby mecz Skriniara i jest jak jest

KaraJunior 28.08.2022 18:51

Lukaku mi zawalił temat jako kapitan :(

KaraJunior 28.08.2022 18:51

Dzonyy to jeszcze pewnie i tak zmieciesz mój wynik w tej kolejce

Adin 28.08.2022 18:51

wlasciwie 2, zeby ustabilizowac pomoc i dac kogos na bramce ludzkiego.

Adin 28.08.2022 18:50

mi potrzeba tylko 3 kolejki.

KaraJunior 28.08.2022 18:50

to nie lepiej wziąć wildcard i zmienić skład jak masz inną koncepcję ??

Adin 28.08.2022 18:50

2025 lat temu

Adin 28.08.2022 18:49

pamietam w Gazecie Wyborczej byly z Ligi Polskiej takie cos

KaraJunior 28.08.2022 18:49

ale też mimo wieku pierwszy raz gram w tego typu grę więc bawie sie :)

Adin 28.08.2022 18:49

zmianami

Adin 28.08.2022 18:49

musisz bawic sie z mianami i patrzec na terminarz. Ja nadal naprawiam sklad, bo sredno idzie mi

Dzonyy 28.08.2022 18:49

Ja mam 37 pkt i 4 graczy jeszcze]

KaraJunior 28.08.2022 18:48

Adin - co Ci mam powiedzieć :P - mi został jeden koleś - cięzko mi to idzie

Adin 28.08.2022 18:48

O swoja droga co z motywem cR7 do Napoli.

KaraJunior 28.08.2022 18:48

czasem to mam wrażenie że koleś sie mści za to że nie udało mu sie zostać trenerem Interu choć jak dobrze kojarze to zabiegał o posade i podgadywał pare sezonów temu

Adin 28.08.2022 18:48

Kara ja mam 38pk i czekam jak 4 graczy zagra w tym moj kapitan.

Adin 28.08.2022 18:47

Miha to Miha. Ogolnie do niego mam szacunek, ze zyje pilka po tym wszystkim.

rroossoonneerii 28.08.2022 18:46

no przesadziles ale oni zawsze dobrze graja jak on trafia do szpitala troche nie pojete

KaraJunior 28.08.2022 18:45

dobra .... przesadziłem - stan zdrowia Sinisy to nie temat do żartów

KaraJunior 28.08.2022 18:44

Bologna to dobrze by zagrała jakby z Interem grała - Mihajlovic specjalnie by poszedł do szpitala żeby pobudzić swoich zawodników nawet :P

KibicInteru 28.08.2022 18:43

Lazio raz na jakiś czas gra taki mecz jak ten z Interem

Adin 28.08.2022 18:43

podoba mi sie ten Kassius z Bologni. Bolonia zawsze znajdzie jakis talencik na boki

Adin 28.08.2022 18:43

Bologna slabo zagralo z Milanem

KaraJunior 28.08.2022 18:42

ic nie mogę powiedzieć - Milan końcówkę pierwszej i drugą połowę oglądałem

Adin 28.08.2022 18:42

ja ogladalem od drugiej polowy

KibicInteru 28.08.2022 18:42

W pierwszej połowie juve dobrze zagrało

KaraJunior 28.08.2022 18:42

akurat Juve z Romą to byłem w samochodzie w trasie

Adin 28.08.2022 18:42

Juve z Roma bardzo wolno grali

Adin 28.08.2022 18:41

ogladalem Juve z Roma i poziom Interu z Lazio byl duzo wyzszy.

KibicInteru 28.08.2022 18:41

Już Juve więcej pokazało

Adin 28.08.2022 18:41

dla wszystkich. Ja mam wrazenie ze godzina 18:30 jest zabojcza dla pilkarzy o tej porze

KibicInteru 28.08.2022 18:41

Lazio póki co zagrało 1 dobry mecz

KaraJunior 28.08.2022 18:41

zresztą nie ukrywajmy Milan też nie wygląda zbyt ,, świeżo ''

KaraJunior 28.08.2022 18:40

narazie to wygląda jakby dla Interu sezon zaczął się za szybko

KaraJunior 28.08.2022 18:40

będzie ciekawie w kontekście walki o miejsca 1-4

Adin 28.08.2022 18:40

fajnie graja. Chyba najleiej sa przygotowani fizycznie

KaraJunior 28.08.2022 18:40

Napoli i Lazio mnie zaskakuje na początku sezonu

Adin 28.08.2022 18:39

jezeli mozesz to bierz

KaraJunior 28.08.2022 18:39

ale tutaj akurat mogę podmienić go na Dumfriesa bo chyba więcej z tego pożytku będzie

Adin 28.08.2022 18:39

ja mialem nadzieje, ze gracze z Romy beda pkt na poczatku

KaraJunior 28.08.2022 18:39

ja musze sie Barelli pozbyć bo też słabo punktuje :(

Adin 28.08.2022 18:38

Na Dumfriesa nie bedzie mnie stac

Adin 28.08.2022 18:37

to dbrze nawet bo liga arakcyjniesza

KaraJunior 28.08.2022 18:37

więc obrońcy dość słabo punktują

Adin 28.08.2022 18:37

i tyle

KaraJunior 28.08.2022 18:37

ale generalnie sporo bramek pada teraz w seriea i mało cyzstych kont

Adin 28.08.2022 18:37

mial jedna dobra runde

KaraJunior 28.08.2022 18:37

Kiwior to porażka narazie :(

Adin 28.08.2022 18:37

jednego mam na oku juz

Adin 28.08.2022 18:37

Perisi i Kiwior slabo pkt

Adin 28.08.2022 18:36

jeszcze planuje kupic jakiegos lepszego obronce albo dwoch jak starczy kasy

Shoutbox

KKazam 27.06.2026 12:53

On nawet w tej slabej ligue 1 jeat c :cenzor: owy

KKazam 27.06.2026 12:53

Jak mozna tyle siana za takiego klocka dac?

KKazam 27.06.2026 12:53

Ten ramos to strasNy ogor

Cyrax 27.06.2026 12:41

Arsenal po Jonesa

AveCaesar 27.06.2026 12:22

Mieliśmy furę szczęścia.

AveCaesar 27.06.2026 12:18

My też prawie się na minę wsadziliśmy chcąc ściągnąć drugi raz Lukaku za kupę siana.

Claudio 27.06.2026 12:15

przeciez bylo info resecie rynku transferowego Interu ;) Pismaki sami teraz w amoku nie wiedza co pisac. Zagubieni jak Mkhitaryan pod bramką rywala

AveCaesar 27.06.2026 12:14

Leoni zagrał pół sezonu i poszedł za 30 mln. Środkowy obrońca. To tylko z Włoch przykłady.

martins2000 27.06.2026 12:14

Oczekuje się, że Curtis Jones pozostanie w Liverpoolu tego lata !! !!

El_Imprezatore 27.06.2026 12:13

Dla nas okienko się jeszcze nie zaczęło a wygląda jakby się skończyło i znowu łysy z jakimiś pokemonami za 20mln wjedzie w środku sierpnia

El_Imprezatore 27.06.2026 12:11

A ja wam powiem, że ciężkie jest ostatnio życie kibica włoskich drużyn. Albo przepłacają (milan) albo w ogóle nie wydają (Inter). Jak Włosi się nie ogarną to niedługo będą (już są?) wspomnieniem mocnej ligi

Claudio 27.06.2026 12:10

Ale ta Argentyna ma terminarz na tych MŚ. W Grupie Austria, Jordania, Algieria. Po wyjściu z grupy Wyspy Zielonego Przylądka. W następnej rundzie Australia lub Egipt, a pozniej w drabince prawdopodobnie Szwajcaria lub Kolumbia (chyba, że Portugalia wygra z Kolumbią).

AveCaesar 27.06.2026 12:08

Słabo, ale nie zdziwi mnie żadna kwota tutaj.

AveCaesar 27.06.2026 12:07

Ogólnie sezonie (nie dobrym)

AveCaesar 27.06.2026 12:07

Palestra po jednym sezonie kosztował 60 mln.

Claudio 27.06.2026 12:01

ze strony milanu

Claudio 27.06.2026 12:01

[AKTUALIZACJA]: W ostatnich godzinach pojawiały się informacje, że kwota, jaką Milan wyłoży na Gonçalo Ramosa, wyniesie 65 milionów euro podstawy oraz 5 milionów w formie bonusów. Rzeczywistość okazuje się jednak inna. Według najnowszych ustaleń stawka jest znacznie wyższa: mówi się o 74 milionach euro kwoty stałej plus bonusy. Koszt sprowadzenia zawodnika drastycznie wzrósł, a co za tym idzie – ostateczna suma, jaką Gerry Cardinale przeleje na konto paryskiego klubu, zamknie się w okolicach aż 80 milionów euro. Portugalczyk przeszedł już testy medyczne w USA, gdzie przebywa obecnie ze swoją reprezentacją na Mistrzostwach Świata, i podpisał z klubem z Mediolanu 5-letni kontrakt. Jego zarobki będą wynosić aż 7 milionów euro netto za sezon…

AveCaesar 27.06.2026 12:01

Trudno, już się przyznałem.

Claudio 27.06.2026 12:01

tego nie napsialem

AveCaesar 27.06.2026 12:01

Tak jestem ukrytym Milanistą

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53366

Liczba komentarzy: 625668

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się