Archiwum shoutboksa

pablo77 27.08.2022 17:01

Acerbi super wzmocnienie, lepszy niz Ranocchia

pablo77 27.08.2022 17:01

Ty się kompromitujesz cały czas i tłumaczysz wszystkie decyzje klubu

pablo77 27.08.2022 17:00

wez czlowieku

KibicInteru 27.08.2022 16:59

Nie*

KibicInteru 27.08.2022 16:59

Nieto podwazam ale zakładam że już specjalnie zbaczasz z tematu żeby ukryć.kompromitację

pablo77 27.08.2022 16:58

Sanchez zagrał około 4000 minut w Interze i miał udział przy 40 bramkach co daje srednio bramke lub asyste co mecz a Ty podwazasz jego przydatnosc dla druzyny

pablo77 27.08.2022 16:57

daj sobie spokoj Kibic

taboret 27.08.2022 16:53

city przegrywa z palace 2-0 xD

KibicInteru 27.08.2022 16:41

Z Romą faktycznie zagrał dobrze w pucharze i dalej już są schody

KibicInteru 27.08.2022 16:41

Wysmiales moją teze odnośnie ilości dobrych występów sancheza od 1 min i teraz nie możesz nic wymyśleć

Luki165 27.08.2022 16:40

Byl dobrym zmienikiem i nikt tego nie podwaza

KibicInteru 27.08.2022 16:40

Rozmawiamy o sanchezie

Luki165 27.08.2022 16:40

A co ma piernik do wiatraka

KibicInteru 27.08.2022 16:39

Był ale oprócz tego strzelał gole z Juve, Milanem, Lazio, Romą, Napoli,

Luki165 27.08.2022 16:39

Oraz mecze ktore gral od poczatku gdzie nic nie pokazywal.

pablo77 27.08.2022 16:39

ja też pamiętam wiele gdzie Lautaro był mega pokemonem

Luki165 27.08.2022 16:38

No ja pamietam wiele wejsc ktore nic nie wniosly

pablo77 27.08.2022 16:38

mimo, że zdarzało mu się głupio stracić piłkę to zaraz brał ją znowu i robił coś pożytecznego.

pablo77 27.08.2022 16:38

nie pamiętam dokładnie każdego meczu jak grał poza tym meczem z Milanem nie pamietam jego słabego występu

KibicInteru 27.08.2022 16:37

I zaczynasz wymieniać te gdzie wchodził z ławki bo nic innego Ci do głowy nie przychodzi

Dzonyy 27.08.2022 16:37

Chyba powinni klub rozwiazac

Dzonyy 27.08.2022 16:37

Co ja tu wyczytałem od wczoraj

Dzonyy 27.08.2022 16:36

XD

KibicInteru 27.08.2022 16:36

No wymieniłeś pablo 1 mecz, sam się zaorałeś

pablo77 27.08.2022 16:36

z Roma chyba zaczynał

Luki165 27.08.2022 16:36

Bo to o to sie rozchodzi

pablo77 27.08.2022 16:36

to ze wczoraj zaczynał Gaga to też nie wina Hakana chyba

Luki165 27.08.2022 16:36

zagral w tych meczach od poczatku czy nie ?

Luki165 27.08.2022 16:35

xD

pablo77 27.08.2022 16:35

to ze grał Dzeko to nie jest jego wina tylko upośledzenie Inzaghiego

pablo77 27.08.2022 16:35

z Juventusem super puchar

pablo77 27.08.2022 16:34

z Roma w pucharze

Luki165 27.08.2022 16:33

Pablo a podaj z kims z topu mecz Sancheza , ktory zaczynał od poczatku gdzie zagral b. Dobry mecz

KibicInteru 27.08.2022 16:33

Oczywiście w poprzednim sezonie bo dimarco wcześniej u nas nie grał

KibicInteru 27.08.2022 16:33

No możesz wymienić dobre mecze sancheza w podstawie, czekam

pablo77 27.08.2022 16:31

i to jest według Ciebie więcej niż Sanchez ? xD

KibicInteru 27.08.2022 16:31

Napoli na wyjeździe, Roma u siebie

KibicInteru 27.08.2022 16:30

No to akurat fakt nie teaz ale nie ten cytat

pablo77 27.08.2022 16:30

o Sanchezie to prosze wymien te dobre wystepy Dimarco z zespołami z czołówki

pablo77 27.08.2022 16:30

KIBICINTERU 27.08.2022 14:32 Nie mówię że był słaby ale z drużynami z czołówki przez te 3 lata to zrobił bardzo niewiele

KibicInteru 27.08.2022 16:29

Przeczytaj całość tej wypowiedzi

pablo77 27.08.2022 16:29

a jak już napisałeś cos takiego

pablo77 27.08.2022 16:29

nie, to ze zagrał wiecej dobrych spotkan

KibicInteru 27.08.2022 16:28

Totalna bzdura że napastnicy strzelają więcej niż obrońcy?

pablo77 27.08.2022 16:28

to nie jest kontrowersyjna teza to jest totalna bzdura

KibicInteru 27.08.2022 16:26

Dość mocno kontrowersyjna teza, zdaję sobie z tego sprawę

pablo77 27.08.2022 16:26

wiec jak napisales taki wysryw to rownie dobrze moglbys napisac ze Gagliardini tak naprawde mial tyle samo dobrych wystepow co barella

KibicInteru 27.08.2022 16:26

Tylko Sanchez nie gralr większość meczów jako obrońca, nie jestem ekspertem ale zaryzykuję stwierdzenie że napastnicy.strzelają więcej goli niż obrońcy

pablo77 27.08.2022 16:26

a to ile razy spyerdolil nam wynik już nie wspomne

pablo77 27.08.2022 16:25

a Dimarco w Interze ma 2 bramki i 5 asyst

pablo77 27.08.2022 16:25

Tylko Sanchez w Interze zdobyl 20 bramek i 23 asysty

KibicInteru 27.08.2022 16:24

I to jest niby optymistyczne xdd, Internet to piękne miejsce

pablo77 27.08.2022 16:24

KibicInteru 27.08.2022 14:36 Prawda jest taka że więcej dobrych występów od 1 min od sancheza miał dimarco

KibicInteru 27.08.2022 16:23

Krytykowanie Sancheza i chwalenie Dimarco to bycie niepoprawnym optymistą, ok zanotowalem

pablo77 27.08.2022 16:23

KibicInteru 27.08.2022 14:27 Nie bez powodu gra po 1500 minut na sezon

pablo77 27.08.2022 16:23

KibicInteru 27.08.2022 14:26 Bywało wiele meczów gdzie wszedł i nic nie zrobił

pablo77 27.08.2022 16:23

a o Sanchezie:

pablo77 27.08.2022 16:22

KibicInteru 27.08.2022 14:17 To jak granie z dodatkowym pomocnimiem

pablo77 27.08.2022 16:22

KibicInteru 27.08.2022 14:17 Jest dobry i udowodnił to wiele razy w tamtym sezonie

pablo77 27.08.2022 16:22

KibicInteru 27.08.2022 14:15 Dimarco.musi wrócić na pozycje bastoniego, tam jest dobry

pablo77 27.08.2022 16:22

KibicInteru najpierw zachwalasz Dimarco i jednoczesnie krytykujesz Sancheza

KibicInteru 27.08.2022 16:16

To jest pierwszy krok

KibicInteru 27.08.2022 16:16

Najpierw znajdź chętnego na gaglie

pluto11 27.08.2022 16:15

Ktoś się na pewno chce kogoś pozbyć gdzie mogli byśmy pójść na jakieś wyp, Marotta by coś ogarnął na pewno

pluto11 27.08.2022 16:12

Nie ma na rynku jakiegoś w miarę ogarniętego pomocnika który mógł by przyjść na wyp lub za free że musimy się z Gaglia bujać

KibicInteru 27.08.2022 16:03

Tak czułem że nie dostane odpowiedzi

KibicInteru 27.08.2022 15:58

Które.zdanie z tych co napisałem jest jakoś mocno pozytywne?

HB 27.08.2022 15:57

No i jak poszlo ??

HB 27.08.2022 15:57

Inzaghi Wants Lukaku & Lautaro To Repeat Their February 2021 Performance Against Lazio, Italian Media Suggest

pablo77 27.08.2022 15:54

nawet znajdzie plusa z wczorajszego wystepu Gagi :D

pablo77 27.08.2022 15:54

KibicInteru jest po prostu niepoprawnym optymistą i znajdzie plusy w każdym ruchu :D

KibicInteru 27.08.2022 15:35

Nudniejsze od gadki o acerbim jest chyba tylko gadanie o sunning

WTC 27.08.2022 15:33

Chyba że zostanie na następny

WTC 27.08.2022 15:33

Do końca sezonu

KibicInteru 27.08.2022 15:33

To już.podchodzi pod jakąś chorobe

KibicInteru 27.08.2022 15:33

Ile można cisnać beki z jednego.transferu

WTC 27.08.2022 15:32

Ale no liczba dziadów w składzie musi się przecież zgadzać

WTC 27.08.2022 15:32

Bo sprowadzanie tego typa do Interu jest po prostu obrzydliwe

WTC 27.08.2022 15:32

Wyjeżdżasz z tym Skriniarem, mimo że wiesz doskonale, że chodzi tylko o ciśnięcie beki z tego gównianego transferu

KibicInteru 27.08.2022 15:32

Nie wiem skąd w ogole pomysł że Acerbi zagra w podstawie

KibicInteru 27.08.2022 15:31

Nie stawilem żadnej tezy, pomyliłeś okienka

horrorshow86 27.08.2022 15:31

Chalobach w pierwszym składzie Chelsea

WTC 27.08.2022 15:31

No i rozumiem, że środek będzie omijał bo pasuje ci to do tezy

KibicInteru 27.08.2022 15:30

I on chyba jako jeden z tych dwóch po lewej

WTC 27.08.2022 15:30

Więc równie dobrze może wjeżdżać w cegłę wyrwaną z rzymskiego muru

WTC 27.08.2022 15:30

4-4-2 ostatnio grają

KibicInteru 27.08.2022 15:29

Mane chyba bardziej po stronie Skriniara biega

WTC 27.08.2022 15:29

Bardziej chyba De Vrij

KibicInteru 27.08.2022 15:28

Skriniar kontuzja?

WTC 27.08.2022 15:27

Wreszcie nie będzie się trzeba martwić o utratę bramki

intermed1 27.08.2022 15:09

Acerbi przeciwko Mane. Rozumiecie to?

Luki165 27.08.2022 14:58

Suning musi sprzedac ten klub

Luki165 27.08.2022 14:57

Boze w jakim my miejscu jestesmy, ze nawet nie potrafimy wyp. mlodzika z Chelsea i musimy stawiac na dziada z Lazio

taboret 27.08.2022 14:55

witamy acerbi, zbaw nas

Krisu 27.08.2022 14:44

Po to jest w kadrze ponad dwadzieścia zawodników aby trzener mógł ich wykorzystać we właściwy sposób. Uwypuklić ich zalety a nie wady.

KibicInteru 27.08.2022 14:36

Prawda jest taka że więcej dobrych występów od 1 min od sancheza miał dimarco

Luki165 27.08.2022 14:32

Byl widowiskowi , ale również wiele meczy przeszedł obok i popelnial glupie bledy. Zawsze jak wychodzil od 1 min nie dawal druzynie kompletnie nic

KibicInteru 27.08.2022 14:32

Nie mówię że był słaby ale z drużynami z czołówki przez te 3 lata to zrobił bardzo niewiele

Luki165 27.08.2022 14:31

No nie przesadzajmy z tym Sanchezem

Shoutbox

KKazam 27.06.2026 12:53

On nawet w tej slabej ligue 1 jeat c :cenzor: owy

KKazam 27.06.2026 12:53

Jak mozna tyle siana za takiego klocka dac?

KKazam 27.06.2026 12:53

Ten ramos to strasNy ogor

Cyrax 27.06.2026 12:41

Arsenal po Jonesa

AveCaesar 27.06.2026 12:22

Mieliśmy furę szczęścia.

AveCaesar 27.06.2026 12:18

My też prawie się na minę wsadziliśmy chcąc ściągnąć drugi raz Lukaku za kupę siana.

Claudio 27.06.2026 12:15

przeciez bylo info resecie rynku transferowego Interu ;) Pismaki sami teraz w amoku nie wiedza co pisac. Zagubieni jak Mkhitaryan pod bramką rywala

AveCaesar 27.06.2026 12:14

Leoni zagrał pół sezonu i poszedł za 30 mln. Środkowy obrońca. To tylko z Włoch przykłady.

martins2000 27.06.2026 12:14

Oczekuje się, że Curtis Jones pozostanie w Liverpoolu tego lata !! !!

El_Imprezatore 27.06.2026 12:13

Dla nas okienko się jeszcze nie zaczęło a wygląda jakby się skończyło i znowu łysy z jakimiś pokemonami za 20mln wjedzie w środku sierpnia

El_Imprezatore 27.06.2026 12:11

A ja wam powiem, że ciężkie jest ostatnio życie kibica włoskich drużyn. Albo przepłacają (milan) albo w ogóle nie wydają (Inter). Jak Włosi się nie ogarną to niedługo będą (już są?) wspomnieniem mocnej ligi

Claudio 27.06.2026 12:10

Ale ta Argentyna ma terminarz na tych MŚ. W Grupie Austria, Jordania, Algieria. Po wyjściu z grupy Wyspy Zielonego Przylądka. W następnej rundzie Australia lub Egipt, a pozniej w drabince prawdopodobnie Szwajcaria lub Kolumbia (chyba, że Portugalia wygra z Kolumbią).

AveCaesar 27.06.2026 12:08

Słabo, ale nie zdziwi mnie żadna kwota tutaj.

AveCaesar 27.06.2026 12:07

Ogólnie sezonie (nie dobrym)

AveCaesar 27.06.2026 12:07

Palestra po jednym sezonie kosztował 60 mln.

Claudio 27.06.2026 12:01

ze strony milanu

Claudio 27.06.2026 12:01

[AKTUALIZACJA]: W ostatnich godzinach pojawiały się informacje, że kwota, jaką Milan wyłoży na Gonçalo Ramosa, wyniesie 65 milionów euro podstawy oraz 5 milionów w formie bonusów. Rzeczywistość okazuje się jednak inna. Według najnowszych ustaleń stawka jest znacznie wyższa: mówi się o 74 milionach euro kwoty stałej plus bonusy. Koszt sprowadzenia zawodnika drastycznie wzrósł, a co za tym idzie – ostateczna suma, jaką Gerry Cardinale przeleje na konto paryskiego klubu, zamknie się w okolicach aż 80 milionów euro. Portugalczyk przeszedł już testy medyczne w USA, gdzie przebywa obecnie ze swoją reprezentacją na Mistrzostwach Świata, i podpisał z klubem z Mediolanu 5-letni kontrakt. Jego zarobki będą wynosić aż 7 milionów euro netto za sezon…

AveCaesar 27.06.2026 12:01

Trudno, już się przyznałem.

Claudio 27.06.2026 12:01

tego nie napsialem

AveCaesar 27.06.2026 12:01

Tak jestem ukrytym Milanistą

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53366

Liczba komentarzy: 625668

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się