Archiwum shoutboksa

Imrahil 27.08.2022 11:31

ze spezia to lautaro biegal nabuzowany

Imrahil 27.08.2022 11:30

na moje wczoraj mental siadl, za bardzo chcieli, jedno zle zagranie i od razu irytacja

KibicInteru 27.08.2022 11:29

Lazio miało 1,00xG i strzeliło 3 bramki, ciekawe kiedy nam się trafi taki mecz

cuba 27.08.2022 11:28

Mi tu brakuje zaangażowania

taboret 27.08.2022 11:28

od 69' minuty gralismy 10 na 11

Pjerun 27.08.2022 11:28

Nie gralismy dna, po prostu tak sie mecz ulozyl. Rownie dobrze moglisny strzelic na 2-1 i mecz wygladalby kompletnie inaczej i inna bylaby wasza narracja

KibicInteru 27.08.2022 11:27

Lautaro i Dumfires w miare jeszcze bym powiedział

cuba 27.08.2022 11:26

Wszyscy zagrali dno

KibicInteru 27.08.2022 11:26

No lepiej nie zagrali ale o gagli gadają wszyscy jaki to on amator a o barelli i brozo cisza

cuba 27.08.2022 11:26

Zachowujemy się na boisku jakby nam się z góry należało zwycięstwo

Seba 27.08.2022 11:24

żeby nie było, Brozo i Barella wcale lepiej nie zagrali. Do machania łapami za to pierwsi. W głowach się poprzewracało po podpisaniu kontraktów

cuba 27.08.2022 11:24

Chodzi że mozna przegrać ale to wczoraj to aż trudno dobrać słowa od wejściowej jefenastki zmiany itd

Pjerun 27.08.2022 11:22

Mial Inzaghi jakis pomysł, nie wypalil. Trudno

Imrahil 27.08.2022 11:22

vecino nas pokonal rozumiecie xD

Seba 27.08.2022 11:22

Obojętnie jaka będzie taktyka, taki zawodnik jak Gaglia nie ma prawa grać w szlagierach

cuba 27.08.2022 11:21

Ja bym zmienił taktykę a bym go nie wpuścił

Seba 27.08.2022 11:21

Teraz po wtopie trzeba zagrać na 100%, a można było wygrać i na spokonie przygotowywać się do Derbów

Imrahil 27.08.2022 11:21

gaglia wczoraj dobrze zagrał.. przez p[ierwsze 15min

Pjerun 27.08.2022 11:21

A ja lubie jak ktos pisze, ze juz przegraliśmy scudetto i trzeba zwolnic Inzagjiego po pierwszej porazce

Seba 27.08.2022 11:20

Gaglia to może wychodzić na Cremonese, a nie na Lazio

Seba 27.08.2022 11:20

Lubie jak ktoś wspomina o dobrym podaniu Gagliardiniego nie wspominając o wcześniejszych 20 złych :D raz na 10 spotkań, to i Handa coś obroni. Liczy się całokształt

Imrahil 27.08.2022 11:19

pokazali wczoraj show co

Imrahil 27.08.2022 11:19

jak tam nasz Just5 ?

Czaglar 27.08.2022 11:17

Tylko muzykę z Benny Hilla pod to

KibicInteru 27.08.2022 11:17

Na 3:0

KibicInteru 27.08.2022 11:17

No po jego podaniu padła bramka

Ojciec SB 27.08.2022 11:16

celne? jedno na caly mecz?

Czaglar 27.08.2022 11:16

W drugiej połowie za to pięknie rozrzucał piłki do Lazio

KibicInteru 27.08.2022 11:16

Jakoś ostatnio dał podanie na 20

Ojciec SB 27.08.2022 11:16

z czym my do ludzi XD

Ojciec SB 27.08.2022 11:15

chlop gra w serie a w Interze a nie potrafi podania na 2-3 metry wykonac XD

cuba 27.08.2022 11:15

Koniec końców kompromitacja

Pjerun 27.08.2022 11:14

pierwsze 20-25 minut mial b. dobre Gagliardini

Ojciec SB 27.08.2022 11:13

4.5 Gaglia? za co?

kulfon32 27.08.2022 11:12

Wg. włoskich gazet Gagliardini i DiMarco najgorsi - 4.5

KibicInteru 27.08.2022 11:08

Także odpadamy z wyścigu

KibicInteru 27.08.2022 11:08

Niestety ale żeby być w top 8 w Europie trzeba wygrać wszystkie mecze

cuba 27.08.2022 11:08

Witam

Czaglar 27.08.2022 11:04

Chcieliście topowego Intera nr8 w Europie to go Zhangowizna wam dał

pluto11 27.08.2022 11:01

I nie sądzę że ktoś z góry wystawia ręcznik na bramkę co mecz

Pjerun 27.08.2022 11:01

mysle, ze Inzaghi z Chinczykami ma gowno do gadania i dlatego tez np. Conte odszedl

pluto11 27.08.2022 11:00

Może i to wymysł zarządu że mu taka kadra wystarczy ale wina Szymona jest taka że schował jaja do szuflady bo jak by się postawił i powiedział że z takimi rezerwowymi w pomocy to sobie maga grać w SerieB to może by poszli po rozum do głowy

KibicInteru 27.08.2022 10:55

To że cataldi i vecino to zawodowcy na tym samym poziomie co gagliardini to już pomijam

Pjerun 27.08.2022 10:55

Lautaro poza bramka tez byl tragiczny, mnostwo strat

KibicInteru 27.08.2022 10:54

Lukaku był gorszy od gagsa wczoraj ale wiadomo, wina i tak będzie jego i Inziego co go wystawił

Pjerun 27.08.2022 10:53

Najłatwiej zwalic wszystko na Inzaghiego wiaodmo

KibicInteru 27.08.2022 10:53

Skąd teza że to pomysł Inzaghiego?

pluto11 27.08.2022 10:52

Od początku nie rozumiem pomysłu Szymona na grę na 3 frontach z 6 pomocnikami w składzie z czego jeden jest scierwem drugi sie łamie a 3 to nieopierzony młodzian

pluto11 27.08.2022 10:51

Ta bramka Andrmersona to nie powinna się wydarzyć

HB 27.08.2022 10:46

Fajnie anderson obsmial handanovica po meczu

HB 27.08.2022 10:45

Jak sie czuje? Juz opisywalem - zgwalcony przez sarriego, ktory potem gasil na mnie kiepy, wykopal za drzwi gdy na czworaka probowalem owinac sie jakas szmata, a pozniej kazal mi zalozyc wiejski stroj dla kobiety i sprzedawac kwiaty pod lidlem, co uczynilem zgodnie z rozkazem Pana Trenera Sarriego

pluto11 27.08.2022 10:44

Oddajmy go do Atalanty za Malinowskiego

pluto11 27.08.2022 10:43

Jak można wpaść na pomysł z Gaglia w pierwszym składzie jak, przecież to pół piłkarza

Nasir 27.08.2022 10:42

witam

Pjerun 27.08.2022 10:42

Jest sporo do poprawy, ale trzeba wyciągnąć wnioski i grac dalej

HB 27.08.2022 10:42

Nasir witam

Pjerun 27.08.2022 10:42

Inzaghi chcial cm w srodku pola, zagrac na Lazio pressingiem i zbierac gorne pilki. Poczatwk meczu mial dobry Gags, duzo pilek wywalczyl. Niestety nasza linia obrony grala zbyt gleboko i Lazio z czasem wychodzilo z pressingu po ziemi i mieli duzo miejsca

pluto11 27.08.2022 10:40

Gosens niech się ogarnia bo Dimarco to max na Spezie i inne tego typu drużyny no i niech Szymon odstawi tego Gaglie do śmietnika może ktoś go weźmie i niech już nie męczy ludzi ręcznikiem

Nasir 27.08.2022 10:40

witam ja tylko przypomne ze w zeszlym roku jak wpadlismy w kryzys to inzi zrobil 7pkt w 7 meczach, teraz dopiero 3 kolejka i juz nas gwalca, zaraz milan potem bayern, niestety nie wyglada to dobrze,

pluto11 27.08.2022 10:39

Ma młodych głodnych gry chłopaków jak Asllani czy Agoume to wystawia ścierwo Gaglie a poza tym jak można na Lazio nie wyjść z Hakanem przecież pokazujemy że przyjechaliśmy się bronić z Haglia w składzie a tam trzeba było wyjść na piz.... z Hakanem i pokazać że przyjechaliśmy im wpierw... spuścić

Adin 27.08.2022 10:37

cudowny poranek

Nasir 27.08.2022 10:36

to jest ten mental

Nasir 27.08.2022 10:36

inzi ogrywa gaglie dzeko i samira

Nasir 27.08.2022 10:36

mourinho ogrywa zaleskiego

Luki165 27.08.2022 10:32

No martwi kolejny incydent Szymona bo gosc nie uczy sie na bledach

mauroo1902 27.08.2022 10:30

Siema Gagliardini do SerieC za wysokie progi.. a niech wezmie ze sobą Szymona

Nasir 27.08.2022 10:30

witam witam

Luki165 27.08.2022 10:30

Witam Nasir

Nasir 27.08.2022 10:29

witam jakie nastroje po pierwszym incydencie w sezonie

Nasir 27.08.2022 10:29

po co nam ten mkitarian czy aslani jak ulaniec wystawiac gaglie

Luki165 27.08.2022 10:29

Zaczynamy z Bayernen u siebie

Luki165 27.08.2022 10:29

Jest terminarz lm

Luki165 27.08.2022 10:28

Gagi w tym klubie nie powinno nie byc juz od co najmniej 2 lat , a tak gosc wypelni kontrakt i odejdzie za darmo

pluto11 27.08.2022 10:27

A żeby zagrać z plastrem na SmS to trzeba jeszcze iść kim tak zagrać

pluto11 27.08.2022 10:26

On to się nadaję na plaster jak Handa na bramkę

pluto11 27.08.2022 10:26

Trzeba było zostawić Vecino a tego kasztana pogonić

Luki165 27.08.2022 10:25

No pomysl z plastrem na sms jak jeszcze staram sie zrozumiec, ale gosc zgubil go przy pierwszej bramce i juz w przerwie powinna pojsx koretka

pluto11 27.08.2022 10:25

A Pan ręcznik jak ma to w zwyczaju odprowadza piłki wzrokiem, wiem że nieial pewnie szans ich złapać ale niech pokaże zaangażowanie i że chce coś z nią zrobić

Luki165 27.08.2022 10:24

Szymon jak czegos nie zmieni to niestety bedzie ciezko o cokolwiek. Wszyscy w lidze wiedza co chcemy grac. Jestesmy schematyczni . Fakt wczorajsze Lazio bylo super zorganizowane i za to chwala Sarriemu no ale urwa .

pluto11 27.08.2022 10:24

Jakość zmienników pokazało nam wczoraj Lazio, z ławki wszedł Alberto i Pedro i zrobili 2 bramki a my wychodzimy w pierwszym składzie Gaglia facepalm

Luki165 27.08.2022 10:21

No niestety

Pjerun 27.08.2022 10:20

Nikogo nie sciagnieny poza Acerbim, podziekujcie Chinczykom

pluto11 27.08.2022 10:16

Niech po za obrońca to szukają jeszcze pomocnika bo będzie straszna lipa

Endru 27.08.2022 10:15

Brawo Inzaghi przegrales nam derby ulancu

pluto11 27.08.2022 10:15

Pomocnik to konieczność bo Szymon uważa że Asllani to tylko za Brozo Miki połamany i mamy co mamy wychodzi Gaglia i można było się spodziewać że z nim w pierwszym składzie będą plecy

Luki165 27.08.2022 10:08

Brak porzadnego lewego wahadlowego bedzie nam sie odbijal czkawką przez caly sezon. Do tego brakuje pomocnika dodatkowego w środku do rotacji.

Luki165 27.08.2022 10:06

Nie no wczorajszy mecz kolejny raz obnazyl Szymona.

pluto11 27.08.2022 10:03

Panie Zhang ma pan kilka dni i potrzeba nam zmiennika do pomocy, wszyscy się wzmacniają za pół free a my wychodzimy na Lazio Gagliardini, przecież to dziecko wie że on to się do zbierania psich gówien nadaję

Seba 27.08.2022 09:10

on myślał, że to NFL

FReeFonix 27.08.2022 09:07

Widac ze podszedl aby zayebac na pale, nawet nie pomyslal jak to uderzyc

FReeFonix 27.08.2022 09:07

Brak koncentracji?

FReeFonix 27.08.2022 09:07

Błędy się zdarzają, ale takie zachowanie to nonszalancja, totalna impertynencja, niedocenienie sytuacji, głupota

Seba 27.08.2022 08:53

Pan piłkarz

intermed1 27.08.2022 08:36

https://m.youtube.com/watch?v=aioeFbyPU_Q Łapcie na dzień dobry

pluto11 27.08.2022 02:33

Stały fragment i bramka na 1-1 ale gry to nic u nas

pluto11 27.08.2022 02:23

47 i nasi tak na prawdę uja grają Lazio z jedną może dwiema akcjami ale z bramka

pluto11 27.08.2022 02:16

40 min i plecy 1-0 jak Mona było to puści Dimarco nie upilnował swojego a Handa mógł to wyjąć

pluto11 27.08.2022 02:12

37 min i Bastoni to kot jak on piłkę wyprowadza

pluto11 27.08.2022 02:11

Ranocchia ma złamaną nogę?

Shoutbox

Jacenty 27.06.2026 14:33

to już lepiej zostawić w skarpecie niż przepalić na kogokolwiek, sam już nie wiem

El_Imprezatore 27.06.2026 14:33

Nawet by mnie to nie zdziwiło

Cyrax 27.06.2026 14:30

Wygląda jakby tak trochę w uja robili kibiców z tym obiecywaniem wielkiego transferu

Cyrax 27.06.2026 14:29

Najlepsze są newsy, że po fiasku z Palestrą i Pazem (tutaj wiadomo nie od nich wszystko zależało) Oaktree rozważa zostawić te 50 mln przeznaczone na "gwiazdę" w kasie i skupić się na szukaniu okazji po taniości xD

Jacenty 27.06.2026 14:18

Na giełdę wahadłowych wraca nazwisko Wesleya, którego poświęcenie rozważa się ze względów ffp

KKazam 27.06.2026 13:46

Jakis typ co dwa razy dobrze kopnie pilke 60 mln, a bastoni 70 mln xd

KKazam 27.06.2026 13:46

Lepiej by bylo dogadywac po cichu nowe nabytki

Rebelde 27.06.2026 13:45

Odejdzie Fratessi, na jego miejsce Stanokovic już jest. Do tego przedłużenie kontraktu dla Mikiego.... A Jones, to może tylko opcja żeby go przekonać juz teraz, zeby za rok przeszedł za darmo.

Rebelde 27.06.2026 13:43

Coś czuje że pomocnik to akurat żaden nie przyjdzie ( nie licząc Stankovica). Wahadłowy, dwóch obronócow i tyle.

KKazam 27.06.2026 12:53

On nawet w tej slabej ligue 1 jeat c :cenzor: owy

KKazam 27.06.2026 12:53

Jak mozna tyle siana za takiego klocka dac?

KKazam 27.06.2026 12:53

Ten ramos to strasNy ogor

Cyrax 27.06.2026 12:41

Arsenal po Jonesa

AveCaesar 27.06.2026 12:22

Mieliśmy furę szczęścia.

AveCaesar 27.06.2026 12:18

My też prawie się na minę wsadziliśmy chcąc ściągnąć drugi raz Lukaku za kupę siana.

Claudio 27.06.2026 12:15

przeciez bylo info resecie rynku transferowego Interu ;) Pismaki sami teraz w amoku nie wiedza co pisac. Zagubieni jak Mkhitaryan pod bramką rywala

AveCaesar 27.06.2026 12:14

Leoni zagrał pół sezonu i poszedł za 30 mln. Środkowy obrońca. To tylko z Włoch przykłady.

martins2000 27.06.2026 12:14

Oczekuje się, że Curtis Jones pozostanie w Liverpoolu tego lata !! !!

El_Imprezatore 27.06.2026 12:13

Dla nas okienko się jeszcze nie zaczęło a wygląda jakby się skończyło i znowu łysy z jakimiś pokemonami za 20mln wjedzie w środku sierpnia

El_Imprezatore 27.06.2026 12:11

A ja wam powiem, że ciężkie jest ostatnio życie kibica włoskich drużyn. Albo przepłacają (milan) albo w ogóle nie wydają (Inter). Jak Włosi się nie ogarną to niedługo będą (już są?) wspomnieniem mocnej ligi

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53367

Liczba komentarzy: 625676

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się