Archiwum shoutboksa

El_Imprezatore 27.08.2022 00:01

tak

HB 27.08.2022 00:01

pablo a wiesz jak ja sie czuje po tym meczu? moge opisac

Krisu 27.08.2022 00:01

Bardziej kibice anty Barcelony, którzy marzą o tym aby udupić Barcelonę, która jeśli nie wyjdzie z grupy to będzie w jeszcze większym bagnie

domin98 27.08.2022 00:01

ale to typowe

pablo77 27.08.2022 00:01

domin ja mam dystans do pilki i po prostu trzeba to na miekko przyjąć :)

mateomazzini 27.08.2022 00:01

renensansowa Florencja przy was blednie

El_Imprezatore 27.08.2022 00:01

i ze z Barsą o 2 miejsce a z Lazio nie da racy

domin98 27.08.2022 00:01

jakoś po wygranych i dobrych meczach Cię tu nie widać

mateomazzini 27.08.2022 00:01

chryste naprawdę co za fontanna tryskająca świeżością idei

domin98 27.08.2022 00:00

nie, trzeba wejść się zesrać bo przegraliśmy mecz

El_Imprezatore 27.08.2022 00:00

XD

HB 27.08.2022 00:00

ja nie gloryfikuje ligi wloskiej, nazywam ja ogorkowa, natomiast tutaj sa jakies komentarze o interze idacym po LM (xd)

mateomazzini 27.08.2022 00:00

no super doskonale typie mam sie cieszyć ze jesteśmy slabi ale inni tez slabi

domin98 27.08.2022 00:00

ie poznaję

domin98 27.08.2022 00:00

wow pablo

pablo77 27.08.2022 00:00

poczekajmy do 5 i meczu z milanem :D

Krisu 27.08.2022 00:00

No nic. za tydzień derby. Zobaczymy jak nasi się odnajdą

pablo77 27.08.2022 00:00

dobra panowie nie ma co plakac to 3 kolejka dopiero

Piekarz 27.08.2022 00:00

hmmm no nie wiem z kim, z każdym? XD w zeszłym sezonie były trzy mecze w których nic nie strzeliliśmy xD

domin98 26.08.2022 23:59

i bajeczną ofensywę, z wyrafinowanymi atakami

HB 26.08.2022 23:59

no ze nikt nie pisze ze inzaghi nie umie trenowac, bo w lazio to byl swietny trener, natomiast na inter ktory ma sklad do ogrywania lazio mecz za meczem sie po prostu nie nadaje

domin98 26.08.2022 23:59

dobrze że reszta ligi ma schematy

HB 26.08.2022 23:59

jak sie oglada mecz interu z napoli czy atalanta czy milanem to oczy krwawia od prymitywizmu ataku

domin98 26.08.2022 23:59

zresztą jakie to ma znaczenie z kim?

mateomazzini 26.08.2022 23:59

6:0 z Salernitana ma być dowodem na to ze mamy super atak?

domin98 26.08.2022 23:59

z Roma

HB 26.08.2022 23:58

z sampdoriami, cagliariami i genoami

mateomazzini 26.08.2022 23:58

mhm to tak jakby mowic ze w USA kazdy bogaty bo PKB per capita wysokie

HB 26.08.2022 23:58

no ale z kim te bramki padaja?

domin98 26.08.2022 23:58

trzeba się nazywać matteomazzini

Piekarz 26.08.2022 23:58

jak można się przypier.dalać do ataku Inzaghiego jak zrobił 84 gole z Dżeko i Lautaro który pół roku nie strzelał na pustą xd

HB 26.08.2022 23:58

no wlasnie a correa to juz w ogole jest obiektywnie dobrym dryblerem, on za to nie mysli w ogole mam wrazenie i czuje sie zagubiony na boisku, albo cos sam zbuduje albo cieniuje

domin98 26.08.2022 23:58

faktycznie, masz rację

pablo77 26.08.2022 23:58

Denzel to też zaden drybler

domin98 26.08.2022 23:58

no tak słabo chodził Inter w ofensywie że strzelił najwięcej goli

mateomazzini 26.08.2022 23:58

on w tłoku ginie

El_Imprezatore 26.08.2022 23:57

correa jeszcze od biedy cos pokiwac umie

mateomazzini 26.08.2022 23:57

no ale Lukaku potrzebuje przestrzeni do tego

HB 26.08.2022 23:57

nie no mateusz akurat lukaku i barella to umieja, z jakiegos powodu barella unika teraz pojedynkow, moze mu tak kazal inzaghi (xd)

mateomazzini 26.08.2022 23:57

bo nie umie

mateomazzini 26.08.2022 23:57

jak sie ma taki zespol to go trzeba ustawic zeby chodzil w ofensywie a Inzaghi tego nie robi

mateomazzini 26.08.2022 23:57

Nie mamy pilkarzy z dryblingiem, nikt poza sporadycznie Denzelem nie potrafi wygrac pojedynku jeden na jeden, w zeszlym roku najwiecej udanych dryblingow mial Brozo

pablo77 26.08.2022 23:57

xD

nicolas80 26.08.2022 23:56

Nie ma taktyki dobre

Krisu 26.08.2022 23:56

A najlepsze jest to, że trzon składu jest od 4-5 sezonów. A mam wrażenie, że jest cofka

Piekarz 26.08.2022 23:56

Dżeko to samograj

domin98 26.08.2022 23:56

opisuj*

HB 26.08.2022 23:56

jak sie nie ma dryblingu to musza byc prostopadle podania na szybkosci

domin98 26.08.2022 23:55

idź sobie tam opisuje w grupie na fb

Krisu 26.08.2022 23:55

Gramy pozycyjny, dociskamy na 20 metrze. Idzie pierwsza lepsza kontra i jest realne zagrożenie straty bramki

Piekarz 26.08.2022 23:55

żadnych schematów nie wypracował

domin98 26.08.2022 23:55

nie obchodzi mnie to

Piekarz 26.08.2022 23:55

z Dżekiem w ataku zrobiliśmy najlepszy wynik bramkowy w lidze, lepszy o 7 goli od drugiego

El_Imprezatore 26.08.2022 23:55

dokładnie

mateomazzini 26.08.2022 23:55

powtarzam

mateomazzini 26.08.2022 23:55

Domin ale ja nie do Ciebie mowie

domin98 26.08.2022 23:55

ty wypisujesz jakieś losowe rzeczy które przeczytałeś gdzieś o piłce? xd

mateomazzini 26.08.2022 23:55

No dalej to xd na czole sobie napiszcie jeden drugiemu

HB 26.08.2022 23:55

nie ma prostopadlych podan

Piekarz 26.08.2022 23:55

no beka trochę xD

HB 26.08.2022 23:55

no wrzutki perisica i dd na icardiego to nie sa schematy

nicolas80 26.08.2022 23:54

Xdd

domin98 26.08.2022 23:54

żadnego schametu gry w ofensywie? xD

domin98 26.08.2022 23:54

XDD

HB 26.08.2022 23:54

mateomazzini 26.08.2022 23:54 Bo przez rok gry nie wypracował zadnego schematu gry w ofensywie, bo upiera się na przeciętnych pilkarzy tylko dlatego ze ich zna, bo robi fatalne zmiany w trudnych meczach, bo reaguje impulsywnie, bo nie ma taktyki

mateomazzini 26.08.2022 23:54

dalej?

domin98 26.08.2022 23:54

gaga nie jest 1 z ławki, tylko w teorii miał wyłączyć z gry smsa

Krisu 26.08.2022 23:54

tak samo Gaglia, może taktycznie wie co robić i się ustawić ale nic poza tym, Ani tehniki anie szybkości

mateomazzini 26.08.2022 23:54

Bo przez rok gry nie wypracował zadnego schematu gry w ofensywie, bo upiera się na przeciętnych pilkarzy tylko dlatego ze ich zna, bo robi fatalne zmiany w trudnych meczach, bo reaguje impulsywnie, bo nie ma taktyki

Piekarz 26.08.2022 23:54

przegraliśmy w trzeciej kolejce z Lazio na wyjeździe, po dwóch zwycięstwach, a jak się natychmiast nie obudzimy to walka o top 4 xD

El_Imprezatore 26.08.2022 23:53

to tak na szybko

pablo77 26.08.2022 23:53

skoro 1 z ławki w pomocy jest Gaga a 1 w ataku Dzeko to jestesmy w dupie :D

Krisu 26.08.2022 23:53

Ale Dumfries i Lukaku powinni grać do końca, na Cremonese miał by kto grać

El_Imprezatore 26.08.2022 23:53

wyjsciowa jedenastka na mecz, słabe zmiany, defensywa kuleje i to bardzo, Lukaku nic nie wychodzi a tak o niego zabiegał

domin98 26.08.2022 23:53

piekarz pierwszy raz tu jesteś?

Piekarz 26.08.2022 23:53

kurde bez jaj, to nie teatr telewizji żeby tak dramatyzować xd

pablo77 26.08.2022 23:53

ja od poczatku uwazam ze nie mamy lawki szerokiej i jest gorzej niz roku temu

Piekarz 26.08.2022 23:52

El Imprezatore 26.08.2022 23:51 albo po tym sie obudza albo walczymy o top 4

nicolas80 26.08.2022 23:52

Pokaż ni trenera ktory nie przegrał żadnego meczu

Piekarz 26.08.2022 23:52

i wydaje mi się, że na psychikę piłkarzy lepiej działa świadomość, że byli słabsi i muszą wziąć się do roboty, niż że sfrajerzyli, bo z frajerstwem trudniej dyskutować niż ze złą dyspozycją

El_Imprezatore 26.08.2022 23:51

albo po tym sie obudza albo walczymy o top 4

nicolas80 26.08.2022 23:51

Dlaczego slaby trener? Opisz proszę

pablo77 26.08.2022 23:51

i to w 1 polowie....

El_Imprezatore 26.08.2022 23:51

zgadzam sie

pablo77 26.08.2022 23:51

przeciez tam moglismy 5 wrzucic

mateomazzini 26.08.2022 23:51

to slaby trener jest i tyle

pablo77 26.08.2022 23:51

te derby z milanem 2:1 po bramkach giroud....

Piekarz 26.08.2022 23:50

a ja po prostu mówię, że łatwiej mi przyjąć takie porażki

mateomazzini 26.08.2022 23:50

Nie ogarnie bo jak ma ogarnąć

pablo77 26.08.2022 23:50

tu się zgadzam z Piekarzem takie porazki gdzie jestesmy lepsi a przegrywamy bola bardziej niz taki oklep.

Piekarz 26.08.2022 23:50

raczej Lazio zagrało lepiej

El_Imprezatore 26.08.2022 23:50

moze

HB 26.08.2022 23:50

moze za rok bedzie jeszcze gorsza gra interu

El_Imprezatore 26.08.2022 23:50

dalismy dupy i jux wiem ze w tym sezonie to szymon nie ogarnie

HB 26.08.2022 23:50

czyli lepiej ze inter zagral gorzej niz rok temu? ok xd

pablo77 26.08.2022 23:49

no tak, no to pisze ze wazne sa momenty i trzeba je wykorzystać jak sa sytuacje

mateomazzini 26.08.2022 23:49

Lazio po prostu wypunktowalo slabe elementy Interu i tyle

Piekarz 26.08.2022 23:49

niż tak frajersko jak rok temu

Piekarz 26.08.2022 23:49

i tak wolę przegrywać jak dzisiaj

HB 26.08.2022 23:49

bez sensu takie wrozenie

Shoutbox

KibicInteru 27.06.2026 15:52

Nawet w trakcie mercato ma miejsce selekcja głąbów od ludzi myślących

KibicInteru 27.06.2026 15:50

To że naiwniacy dają się nabierać na wielkie transfery bo zobaczyli nagłówek Lgds to tylko i wyłącznie ich wina

Jacenty 27.06.2026 14:33

to już lepiej zostawić w skarpecie niż przepalić na kogokolwiek, sam już nie wiem

El_Imprezatore 27.06.2026 14:33

Nawet by mnie to nie zdziwiło

Cyrax 27.06.2026 14:30

Wygląda jakby tak trochę w uja robili kibiców z tym obiecywaniem wielkiego transferu

Cyrax 27.06.2026 14:29

Najlepsze są newsy, że po fiasku z Palestrą i Pazem (tutaj wiadomo nie od nich wszystko zależało) Oaktree rozważa zostawić te 50 mln przeznaczone na "gwiazdę" w kasie i skupić się na szukaniu okazji po taniości xD

Jacenty 27.06.2026 14:18

Na giełdę wahadłowych wraca nazwisko Wesleya, którego poświęcenie rozważa się ze względów ffp

KKazam 27.06.2026 13:46

Jakis typ co dwa razy dobrze kopnie pilke 60 mln, a bastoni 70 mln xd

KKazam 27.06.2026 13:46

Lepiej by bylo dogadywac po cichu nowe nabytki

Rebelde 27.06.2026 13:45

Odejdzie Fratessi, na jego miejsce Stanokovic już jest. Do tego przedłużenie kontraktu dla Mikiego.... A Jones, to może tylko opcja żeby go przekonać juz teraz, zeby za rok przeszedł za darmo.

Rebelde 27.06.2026 13:43

Coś czuje że pomocnik to akurat żaden nie przyjdzie ( nie licząc Stankovica). Wahadłowy, dwóch obronócow i tyle.

KKazam 27.06.2026 12:53

On nawet w tej slabej ligue 1 jeat c :cenzor: owy

KKazam 27.06.2026 12:53

Jak mozna tyle siana za takiego klocka dac?

KKazam 27.06.2026 12:53

Ten ramos to strasNy ogor

Cyrax 27.06.2026 12:41

Arsenal po Jonesa

AveCaesar 27.06.2026 12:22

Mieliśmy furę szczęścia.

AveCaesar 27.06.2026 12:18

My też prawie się na minę wsadziliśmy chcąc ściągnąć drugi raz Lukaku za kupę siana.

Claudio 27.06.2026 12:15

przeciez bylo info resecie rynku transferowego Interu ;) Pismaki sami teraz w amoku nie wiedza co pisac. Zagubieni jak Mkhitaryan pod bramką rywala

AveCaesar 27.06.2026 12:14

Leoni zagrał pół sezonu i poszedł za 30 mln. Środkowy obrońca. To tylko z Włoch przykłady.

martins2000 27.06.2026 12:14

Oczekuje się, że Curtis Jones pozostanie w Liverpoolu tego lata !! !!

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53367

Liczba komentarzy: 625678

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się