Archiwum shoutboksa

Waldini 26.08.2022 23:07

Ale nie skupiajcie się na biednym Gagliardninim, bo problemy były w każdej formacji

nicolas80 26.08.2022 23:07

Co gags niby zawalił. Dobry mecz

domin98 26.08.2022 23:06

Zupełnie niepotrzebna zmiana w składzie

domin98 26.08.2022 23:06

Przekombinował z gagliardinim

Waldini 26.08.2022 23:06

Z czym przekombinował? Wszystkie 3 bramki to wielbłądy, tego nie przewidzisz co taki Dimarco odwali

HB 26.08.2022 23:05

@ nasir mateuszmazzini

rew 26.08.2022 23:05

to ze nie wypadnie poza top2 tez mi sie tak wydaje. wg mnie milan to byl najlsszy mistrz wloch chyba od kiedy ogladam pilke, a pewnie i na dlugo przed. moze to byl najslabszy mistrz wloch od lat 70tych.... inter poza top2 raczej nie bedzie, bo ma najlepsza kadre w Serie A i jakosciowo bedzie punktowal.

HB 26.08.2022 23:05

@ pablo

HB 26.08.2022 23:05

nicolas80 26.08.2022 23:05 Jakie upokorzenie mecz byl wyrównany

doman 26.08.2022 23:05

HB czyli zawodnicy tez - wiec może dlatego nadal tu są i nie walczą o miejsca w podstawie największych klubów na świecie 😊

HB 26.08.2022 23:05

eh kosmiczny ivan perisic, wiedzialem ze byl najlepszy zeszlego roku, ale teraz dostrzegam, ze byl wrecz silnikiem interu

nicolas80 26.08.2022 23:05

Jakie upokorzenie mecz byl wyrównany

Claudio 26.08.2022 23:05

Inzaghi dzis przekombinowal zdecydowanie.

HB 26.08.2022 23:04

natomiast ten mecz pokazal, ze druzyna przez rok nie wykonala zadnego progressu, a wrecz przeciwnie

Claudio 26.08.2022 23:04

dobrze ze przegralismy teraz a nie na koniec sezonu. Niech wyciagaja wnioski

HB 26.08.2022 23:04

nie no inter nie wypadnie poza top2, moge sie zalozyc o 10 000 zl

doman 26.08.2022 23:04

Ale

domin98 26.08.2022 23:04

Dobrze że reszta ekipy incydentu garuje

Claudio 26.08.2022 23:04

HB tu masz racje, ale jak widze to niektorzy pisza ze sezon stracony

Waldini 26.08.2022 23:04

Przecież to normalne, że czasem zagra się piach i superskład nie ma nic do rzeczy

HB 26.08.2022 23:04

lol odwalcie sie od barelki

domin98 26.08.2022 23:04

No tak, masz rozmawiać bo kalowa ekipa typowo wchodzi żeby się zesrać bo słabszym meczu

doman 26.08.2022 23:04

REW 100%

doman 26.08.2022 23:03

Bo tylko w lm mecze przegraliśmy po dobrych meczach a w lidze to rozkładamy nogi przed ogórkami jak prostytutki

mateomazzini 26.08.2022 23:03

ja tu mam z kim rozmawiać to rozmawiam

rew 26.08.2022 23:03

brazyliskie czucie pilki Barelli :) )) tak na tle wloskich drewniakow moze i tak to wyglada. na tle europejskich magikow juz nie bardzoo

HB 26.08.2022 23:03

Claudio, ja kibicuje Interowi o 99 czy tam 98 i gorsze rzeczy widzialem, natomiat Inter ma pake lata swietlne nad reszta ligi (ok moze teraz po transferach Juve sie wyrownalo), a zostaje upokorzony przez Lazio, 1-3 to byl najmniejszy wymiar kary dzis

Waldini 26.08.2022 23:03

Niektórzy to dyżurni defetyści

Claudio 26.08.2022 23:03

dali tyłka po calej linii w tym meczu, ale trzeba wyjsc i odpokutowac w nastepnych meczach

Waldini 26.08.2022 23:03

No ale tu jest tak od lat, po każdym przegranym meczu

domin98 26.08.2022 23:02

O widzisz, to dokładnie tak jak Ciebie

Claudio 26.08.2022 23:02

niektorzy to maja chyba za slaba psychikę żeby być wiernym kibicem :)

mateomazzini 26.08.2022 23:02

Domin ale Ciebie sie nikt tu nie pyta o zdanie

nicolas80 26.08.2022 23:02

Jakieś mecze trzeba przegrać i zremisować to normalne. Co wy sie tak podniecacie tą przegraną?

domin98 26.08.2022 23:02

Ale niestety, to typowe

HB 26.08.2022 23:02

doman, a ilu bylo chetnych po cristiano ronaldo w lecie? co to zmienia? ja pisze, ze gdyby byli juz w klubie to by mieli/walczyli o podstawe

domin98 26.08.2022 23:02

Żenujące

domin98 26.08.2022 23:02

Trochę śmieszne?

Waldini 26.08.2022 23:02

Tyle lat oglądam piłkę, że trochę za śmieszne uważam takie uprawianie czarnowidztwa po 3 kolejce

Claudio 26.08.2022 23:02

HB - Juve, Napoli, Atalanta, Lazio, Roma, Milan...wiec nie nie gralismy z ogórami

doman 26.08.2022 23:01

HB jakby tak było jak mówisz to ta większość klubów na świcie by się o nich biła ,Real,Barca,Chelsea która chciała tylko lukaku także odpowoedz sobie sam , dobro we Włoszech słabi w Europie i jeszcze pechowi😂

HB 26.08.2022 23:01

domin, ja pieprze ze ogranie ogorkow nie zmienia faktu, ze inzaghi nie umie grac z najlepszymi (trenerami)

Waldini 26.08.2022 23:01

to było chyba po Milanie

HB 26.08.2022 23:01

doman, barella ma totalnie brazylijskie czucie pilki, on wykreca kosmiczne akcje z pilka, nie wiem czemu ty go w ogole nie ogladasz

domin98 26.08.2022 23:01

No ale ty pieprzysz że ogranie ogórków 10 razy z rzędu nie ma znaczenia

pablo77 26.08.2022 23:01

ja już się raz z Waldinim założyłem chyba po meczu z Lazio za Conte :D

Ibracadabra eight 26.08.2022 23:00

Zobaczysz o czym mówię w kolejnych meczach

Waldini 26.08.2022 23:00

no dobrze, jak wiesz jaki będzie cały sezon, to spoko. Jak znasz numery lotto to też poproszę

HB 26.08.2022 23:00

a ten kiep nie umie wykorzystac takich zawodnikow, nie moge juz

HB 26.08.2022 23:00

przeciez wiekszosc podstawy interu by walczyla o podstawe lub miala gwarancje podstawy w kazdym klubie na swiecie

Ibracadabra eight 26.08.2022 22:59

Ja nie pisze i dzisiejszym meczu, dyskusja jest o całym sezonie

HB 26.08.2022 22:59

domin my rozmawiamy o interze a nie o romie, przegranie 10x z udine nie wchodzi w gre nawet jakby tu strama byl

doman 26.08.2022 22:59

Na shopppppppeeeeee😂

Waldini 26.08.2022 22:59

No dziwne jest to, że dziś problemem byli inni zawodnicy, a nie on

domin98 26.08.2022 22:59

Nie no pewnie, lepiej z przysłowiowym udinese przegrać 10 razy

pablo77 26.08.2022 22:59

w Lazio dzisiaj z ławki wchodzi Luis Alberto i brama, wchodzi Pedro i brama a u nas wchodzi Dzeko.... xD

Ibracadabra eight 26.08.2022 22:59

Kwestia czasu

domin98 26.08.2022 22:59

HB 26.08.2022 22:58 Claudio ale z kim te mecze byly? przeciez wygranie z jakims udinese 10 razy pod rzad nie zmienia faktu, ze dzis inter zostal upokorzony pilkarsko

Ibracadabra eight 26.08.2022 22:59

Na razie ;)

Ibracadabra eight 26.08.2022 22:58

Nie wiem co w tym dziwnego

Waldini 26.08.2022 22:58

na razie nic nie zawalił

Waldini 26.08.2022 22:58

Potencjalne zawalenie całego sezonu, padłem

doman 26.08.2022 22:58

Barella to dlugosystansowiec coś jak kiedyś Demetrio Albertowi gość od wszystkiego i niczego - nie zauważyłem żeby technicznie się wyróżniał na tle innych , dobre podanie to nie jest wyznacznik techniki a podstawa grania w pilke

Ibracadabra eight 26.08.2022 22:58

Bo to gość słup, Ty byś mógł stanąć i byś pewnie zrobił tyle samo co on

HB 26.08.2022 22:58

Claudio ale z kim te mecze byly? przeciez wygranie z jakims udinese 10 razy pod rzad nie zmienia faktu, ze dzis inter zostal upokorzony pilkarsko

Ibracadabra eight 26.08.2022 22:57

Ja go mieszam w potencjalne zawalenie całego sezonu

Czaglar 26.08.2022 22:57

tylko on się ogarnie, a z takim Gosensem to nie wiem. Zaczynam się poważnie bać, ze Atalanta dobrze czuła, że po tych urazach będzie trupem

domin98 26.08.2022 22:57

Tak jak w listopadzie?

mateomazzini 26.08.2022 22:57

HB opisz jak Gruzin Neapolitański wjedzie

domin98 26.08.2022 22:57

mateomazzini 26.08.2022 22:57 ludzie ale nas Spaleciak zgwalci

Waldini 26.08.2022 22:57

No mieszasz

HB 26.08.2022 22:57

natomiast dzis totalnie niewidoczny, ja w pewnym momencie zapomnialem o nim

mateomazzini 26.08.2022 22:57

ale bedzie

Czaglar 26.08.2022 22:57

na starcie sezonu jednak wygląda strasznie

mateomazzini 26.08.2022 22:57

ludzie ale nas Spaleciak zgwalci

Ibracadabra eight 26.08.2022 22:57

Nie mieszam to w lipę dziś tylko z nim my już mamy pod górkę na samym starcie

HB 26.08.2022 22:56

akurat barella jest zajebiscie techniczny i moglby na luzaku grac w barcelonie czy psg

Nasir 26.08.2022 22:56

No handa lepiej piłkę z siatki wyciąga

Waldini 26.08.2022 22:56

Ano no Handę jeszcze trzeba zamieszać w tę lipę dziś :D

Claudio 26.08.2022 22:56

przypomnę, że w zeszlym sezonie tez po gowno meczu dostalismy w Rzymie 3-1, a pozniej przez kilka miesiecy bylismy niepokonani w lidze notujac tylko kilka remisow. Jak Gaglia nie bedzie wychodzil w podstawowym skladzie to tragedii nie bedzie

interinho 26.08.2022 22:56

Gramy w pomocy 3 grajkami co nie strzela bramki wiec jak to nazwac ??

mateomazzini 26.08.2022 22:56

xddd

nicolas80 26.08.2022 22:56

Nasir przypomnij sobie pisales o Conte

domin98 26.08.2022 22:56

Z :cenzor: o wym Milanem obecnie

doman 26.08.2022 22:56

Generalnie dno i żal na to patrzeć , zero technicznych graczy na boisku , sama destrukcja i tartak - nawet nie miał kto podać napastnikom a najgorzej mnie wkurwia jak biegan 3x3 i niby nie maja komu podać to zamiast powalczyć podbryblowac to podaje hói jeden z drugim do tylu

Ibracadabra eight 26.08.2022 22:56

Jedno jest pewne, co mecz gramy w 10 i tyle w temacie

Nasir 26.08.2022 22:56

Będzie samirek i roberto

HB 26.08.2022 22:56

przeciez handa sie nawet nie rzuca

HB 26.08.2022 22:56

Nasir, opisz w czym handa lepszy niz onana

pablo77 26.08.2022 22:56

to dopiero 3 kolejka ale pamietajmy ze zaraz są derby

Nasir 26.08.2022 22:56

Co wy pieprzycie

Pjerun 26.08.2022 22:56

Bo na tej steonie udzielaja sie sami debile tak naprawde, ktorzy zwalanialiby trenera po jednym zlym meczu

Nasir 26.08.2022 22:56

Onana XD

Nasir 26.08.2022 22:56

Aslani XD

pablo77 26.08.2022 22:56

nie no zgadza się

kadrian89 26.08.2022 22:56

Inzaghiemu brakuje charyzmy,

Czaglar 26.08.2022 22:55

jednego Asllaniego chcesz puścić do gry

domin98 26.08.2022 22:55

Idiotyczne*

interinho 26.08.2022 22:55

No patrzac na to co gra teraz to co to jest ? Ofensywnie ?? ? Buehehe

Ibracadabra eight 26.08.2022 22:55

Oby to był ostatni taki mecz w sezonie

Shoutbox

KibicInteru 27.06.2026 18:08

ciekawe czy Rabiot by chciał do nas przyjść

KibicInteru 27.06.2026 18:01

4-5 nowych zawodników ma przyjść, więc dla kogoś zabraknie miejsca

KibicInteru 27.06.2026 17:50

Oby chociaż tego Nico Williamsa ogarnęli

broda4991 27.06.2026 17:44

Norton cuffy wraca do notesów ponoć 🤣🤣🤣

martins2000 27.06.2026 17:43

Inter zmieniło strategię, będzie czekało na okazję ekonomiczną FB

Cyrax 27.06.2026 17:40

Wiesz przecież, że słowa Marotty i Zanettiego odnośnie wielkiego nazwiska dotyczyło pomocnika lub ofensywnego grajka (dlatego chcieli Lookmana lub Kone), a transfer Akanjiego wyskoczył na ostatnią chwilę, bo udało się pozbyć Pavarda

Cyrax 27.06.2026 17:35

Grzeczniej tam milanowek

acmilanowek 27.06.2026 17:14

a Akanji to nie jest nazwisko o duzym kalibrze wg ciebie ? trzeba szukac aby na sile si przyczepic do czegokolwiek ?

Imrahil 27.06.2026 17:05

[=

Cyrax 27.06.2026 16:52

Zapewne Lgds zmyśliła wypowiedź według wszechwiedzącego kibica

Cyrax 27.06.2026 16:51

Zanetti przed zeszłorocznym mercato: "Do drużyny dołączą też nazwiska o dużym kalibrze."

KibicInteru 27.06.2026 15:52

Nawet w trakcie mercato ma miejsce selekcja głąbów od ludzi myślących

KibicInteru 27.06.2026 15:50

To że naiwniacy dają się nabierać na wielkie transfery bo zobaczyli nagłówek Lgds to tylko i wyłącznie ich wina

Jacenty 27.06.2026 14:33

to już lepiej zostawić w skarpecie niż przepalić na kogokolwiek, sam już nie wiem

El_Imprezatore 27.06.2026 14:33

Nawet by mnie to nie zdziwiło

Cyrax 27.06.2026 14:30

Wygląda jakby tak trochę w uja robili kibiców z tym obiecywaniem wielkiego transferu

Cyrax 27.06.2026 14:29

Najlepsze są newsy, że po fiasku z Palestrą i Pazem (tutaj wiadomo nie od nich wszystko zależało) Oaktree rozważa zostawić te 50 mln przeznaczone na "gwiazdę" w kasie i skupić się na szukaniu okazji po taniości xD

Jacenty 27.06.2026 14:18

Na giełdę wahadłowych wraca nazwisko Wesleya, którego poświęcenie rozważa się ze względów ffp

KKazam 27.06.2026 13:46

Jakis typ co dwa razy dobrze kopnie pilke 60 mln, a bastoni 70 mln xd

KKazam 27.06.2026 13:46

Lepiej by bylo dogadywac po cichu nowe nabytki

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625685

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się