Archiwum shoutboksa

intermed1 26.08.2022 22:41

Zobaczycie że za tydzień Lazio dostanie oklep od jakiegoś ogórka

HB 26.08.2022 22:41

cagliari plus sms/ciro/alberto/dziadek pedro i interu po prostu NIE MA

Welys 26.08.2022 22:41

Nom, lepiej bić brawo i cieszyć się widowiskiem.

pablo77 26.08.2022 22:41

takie super transfery ze Gagliardini wychodzi w pierwszym... jestem zdumiony. W zeszlym sezonie to by był chociaż Vidal

INTERkibic 26.08.2022 22:41

Gosens jest słabszy niż huy

szmaloo 26.08.2022 22:41

Coście się pustaki handanovica czepili, nie miał miał najmniejszych szans przy żadnym z goli

Cny 26.08.2022 22:41

ale lewa strona rozmontowana bo rpzeciez wystawil gagsa ktory gral w srodku przy smsie a zapomnial przesunac kogos do lewej strony w pomocy bo brozo zostal na swojej pozycji\

Est 26.08.2022 22:41

ciekawe, czy Gosens dojdzie u nas do jakiejś sensownej formy

Nasir 26.08.2022 22:41

Witam gaglia top ależ zmysł trenera by postawić na tego pomocnika

kadrian89 26.08.2022 22:41

Lazio ma kiepski skład, Sarri po prostu znów Szymona dojeżdża

broda4991 26.08.2022 22:40

Ale klepią ładnie a my biegamy jak debiki hihi

HB 26.08.2022 22:40

zobacz jaki on ma kelnerski sklad a jak rozpracowuje inter

domin98 26.08.2022 22:40

Niektórzy to chyba się autentycznie cieszą że mogą sobie ulżyć

HB 26.08.2022 22:40

pablo nie narzekaj na transfery, sarri z takim skladem by ze 100 pkt wykrecal

nicolas80 26.08.2022 22:40

Conte też był zwalniany po kilku kolejkach

domin98 26.08.2022 22:40

Oho, Inter przegrywa, na SB ściek, typowe

doman 26.08.2022 22:40

Pantomima , jeden kopie drugi stoi a pesto strzela

pablo77 26.08.2022 22:40

Transfery TOP :top: :brawo:

Ibracadabra eight 26.08.2022 22:40

Albo się ogarną i zaczną grać jak przystało na wicemistrzów albo można sobie odpuścić myślenie o jakimś scudetto czy nawet walce o nie

Est 26.08.2022 22:40

Dimarco słabo, Gosens kompletnie niewidoczny

Cny 26.08.2022 22:40

najgorzej jak sie przegyrwa przez sabotaz wlasnego trrenera

Est 26.08.2022 22:40

lewa strona dzisiaj dramatycznie

Welys 26.08.2022 22:39

Skończyły się resztki żelaznej defensywy Pana Conte, zastąpione niekompetencją Inzaghiego i tak to wygląda.

El_Imprezatore 26.08.2022 22:39

tak

martins2000 26.08.2022 22:39

3 kolejka i już porażka

INTERkibic 26.08.2022 22:39

Cieszyliśmy się z lecze. To mamy 🤣

HB 26.08.2022 22:39

ja w ogole nie dostrzegam gosensa, zbyt sie maskuje

Nasir 26.08.2022 22:39

INZI top Suning top mercato top wahadła top

MuCha2 26.08.2022 22:39

I gowno kibice n sb 😂

Czaglar 26.08.2022 22:39

Patrzcie cały czas na Gosensa, on ma obecnie dynamikę 40 latka, a dopiero co wszedł z lawki

Ibracadabra eight 26.08.2022 22:39

Na razie do ławki przyspawany jest kot który może być najlepszy na świecie ;)

broda4991 26.08.2022 22:39

Dramat co my w pomocy gramy hahaha

El_Imprezatore 26.08.2022 22:38

gówno trener, gówno właściciel i gówno gracze

HB 26.08.2022 22:38

przeciez inter stracil bramke nawet z lazagno czy mu tam

Tifosinho 26.08.2022 22:38

Co drugi

DragoDBZ 26.08.2022 22:38

Jak dobrze że sięgamy po piłkarzy z Lazio, są klasę wyżej, więc nie dziwię się czemu Inzaghi tak bardzo ich chce

INTERkibic 26.08.2022 22:38

Gaglia pewnie mu gale obiecał

kadrian89 26.08.2022 22:38

Bywa tak ze trener zawala mecz

HB 26.08.2022 22:38

handa powinien byc przyspawany do ławki do konca zycia, on nie ma sily sie nawet rzucic

INTERkibic 26.08.2022 22:38

Qrwa ten Szymek to jest ale dramat

intermed1 26.08.2022 22:38

Wrzuta i do przodu

martins2000 26.08.2022 22:38

Tak jak pisałem trzeba olać LM bo wypadniemy w lidze z top 4

Ibracadabra eight 26.08.2022 22:38

Handa oczywiście zero ruchu przy trzeciej bramce

INTERkibic 26.08.2022 22:38

Skriniar idź do Psg w huy od tych dziadów

Keyst 26.08.2022 22:37

Znowu będzie frajersko oddane Mistrzostwo

inter30 26.08.2022 22:37

czuje ze w tym sezonie bedzie jeszcze bardziej zenujacy wyscig o scudetto

MuCha2 26.08.2022 22:37

Zakazali im strzelać wszytsko głowa

KKazam 26.08.2022 22:37

Tak bywa Panowie

INTERkibic 26.08.2022 22:37

Sędzia oczczędz wstydu

Cny 26.08.2022 22:37

:D

domin98 26.08.2022 22:37

XD

Cny 26.08.2022 22:37

mourinho robil zmiany

broda4991 26.08.2022 22:37

Pedro zjada technika wszystkich naszych gość 35 lat

Ibracadabra eight 26.08.2022 22:37

Chyba tylko Mourinho

martins2000 26.08.2022 22:37

Mamy wystarczająco napastników za te słowa powinien Inzaghi dzisiaj podać się do dymisji

Ibracadabra eight 26.08.2022 22:36

A kto robił w Interze normalne zmiany?

Cny 26.08.2022 22:36

nie przeboleję tego. jak już zaczeło jakos to wygladac to szymon postanowił swoimi zmianami sabotować mecz

Nasir 26.08.2022 22:36

Witam a co tu tak śmierdzi jezu INZI opamiętaj się bo ci samo rzadkie cieknie po nogawce

KKazam 26.08.2022 22:36

Jednak sarrismo?

tomimar 26.08.2022 22:36

jego zmiany to jakiś dowcip

El_Imprezatore 26.08.2022 22:36

acerbi nas zbawi i tak musi być bo szymek chce

Ibracadabra eight 26.08.2022 22:36

Jak to ma tak wyglądać to top 3 poza zasięgiem

karol-wiercioch 26.08.2022 22:36

co on odwalił xddd

broda4991 26.08.2022 22:36

Haha

rroossoonneerii 26.08.2022 22:36

corea XDD

domin98 26.08.2022 22:36

Dobra teraz widzę

Tifosinho 26.08.2022 22:36

Po co debilu ściągałeś Denzela ??

INTERkibic 26.08.2022 22:36

Matijas weczyno !! !! !

HB 26.08.2022 22:36

allegri to jeszcze wiekszy kelner

HB 26.08.2022 22:36

no przeciez napisalem o allegrim XD

INTERkibic 26.08.2022 22:36

Beka w huy. Milanisci szaleją. Wszyscy myśleli ze wroci luk i będzie git. Huya będzie git. Będzie gorzej jak rok temu

intermed1 26.08.2022 22:36

Vecino i spółka nas dojechali

domin98 26.08.2022 22:35

No szkoda że z allegrim kilka razy wygrał

Tifosinho 26.08.2022 22:35

Pierwszy raz obrażę Naszego trenera

MuCha2 26.08.2022 22:35

Zamknąć ryj trolluchy

HB 26.08.2022 22:35

domin98 ja mam wyje*ane na jakies serie z cagliari, udinese i sampdoriami, inzaghi po prostu NIE NADAJE SIE do trenerki na topowym poziomie, przegrywa z kazdym dobrym trenerem, udaje mu sie tylko z jeszcze gorszym allegrim

tomimar 26.08.2022 22:35

inzaghi z takim planem na mecz to niech wykurwia do serie b

Cny 26.08.2022 22:35

dzisiaj alzio naszą lewą strone wyruchało na maxa

broda4991 26.08.2022 22:35

Nie mamy techniki szybkosci i dryblingu to gdzie tu do gry

Kebo 26.08.2022 22:35

Macie swojego inziego

kadrian89 26.08.2022 22:35

Pedro nas dojeżdża

kadrian89 26.08.2022 22:35

Pedro nas dojeżdża

domin98 26.08.2022 22:35

XDD

domin98 26.08.2022 22:35

Keyst 26.08.2022 22:34 Niesteyy Szymon poziom brata w trenerce

Ojciec SB 26.08.2022 22:35

Correa Dzeko gaglia Dimarco TOP!

inter30 26.08.2022 22:35

kompro inzaghiego i tyle w temacie

kadrian89 26.08.2022 22:34

Sarri znów gasi Szymona jak peta

INTERkibic 26.08.2022 22:34

Wsysstko zgodnie z planem czego się wkurwiacie

kadrian89 26.08.2022 22:34

Sarri znów gasi Szymona jak peta

broda4991 26.08.2022 22:34

Dawac mi tu Acerbiego fast

Keyst 26.08.2022 22:34

Niesteyy Szymon poziom brata w trenerce

inter30 26.08.2022 22:34

byłby karny i tak

smerf1600 26.08.2022 22:34

a idz pan w :cenzor: z takim graniem

bonjovi100 26.08.2022 22:34

mnie martwi, to ze Gosesns wygląda tragicznie

Nasir 26.08.2022 22:34

Witam co ten INZI taki spocony jak dziwka w kościele, chyba zwieracze zaraz popuszcza, 3 kolejka i już incydent kałowy

FrogStory 26.08.2022 22:34

nie zasłużyliśmy dzisiaj nawet na tą jedną bramkę taka prawda. Lukaku, Lautaro a teraz Dzeko nic nie grają

INTERkibic 26.08.2022 22:34

🤣🤣🤣🤣🤣🤣

rroossoonneerii 26.08.2022 22:34

correa spocony jakby gral caly mecz Xd

INTERkibic 26.08.2022 22:34

🤣🤣🤣🤣🤣🤣

INTERkibic 26.08.2022 22:34

🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Shoutbox

Imrahil 27.06.2026 17:05

[=

Cyrax 27.06.2026 16:52

Zapewne Lgds zmyśliła wypowiedź według wszechwiedzącego kibica

Cyrax 27.06.2026 16:51

Zanetti przed zeszłorocznym mercato: "Do drużyny dołączą też nazwiska o dużym kalibrze."

KibicInteru 27.06.2026 15:52

Nawet w trakcie mercato ma miejsce selekcja głąbów od ludzi myślących

KibicInteru 27.06.2026 15:50

To że naiwniacy dają się nabierać na wielkie transfery bo zobaczyli nagłówek Lgds to tylko i wyłącznie ich wina

Jacenty 27.06.2026 14:33

to już lepiej zostawić w skarpecie niż przepalić na kogokolwiek, sam już nie wiem

El_Imprezatore 27.06.2026 14:33

Nawet by mnie to nie zdziwiło

Cyrax 27.06.2026 14:30

Wygląda jakby tak trochę w uja robili kibiców z tym obiecywaniem wielkiego transferu

Cyrax 27.06.2026 14:29

Najlepsze są newsy, że po fiasku z Palestrą i Pazem (tutaj wiadomo nie od nich wszystko zależało) Oaktree rozważa zostawić te 50 mln przeznaczone na "gwiazdę" w kasie i skupić się na szukaniu okazji po taniości xD

Jacenty 27.06.2026 14:18

Na giełdę wahadłowych wraca nazwisko Wesleya, którego poświęcenie rozważa się ze względów ffp

KKazam 27.06.2026 13:46

Jakis typ co dwa razy dobrze kopnie pilke 60 mln, a bastoni 70 mln xd

KKazam 27.06.2026 13:46

Lepiej by bylo dogadywac po cichu nowe nabytki

Rebelde 27.06.2026 13:45

Odejdzie Fratessi, na jego miejsce Stanokovic już jest. Do tego przedłużenie kontraktu dla Mikiego.... A Jones, to może tylko opcja żeby go przekonać juz teraz, zeby za rok przeszedł za darmo.

Rebelde 27.06.2026 13:43

Coś czuje że pomocnik to akurat żaden nie przyjdzie ( nie licząc Stankovica). Wahadłowy, dwóch obronócow i tyle.

KKazam 27.06.2026 12:53

On nawet w tej slabej ligue 1 jeat c :cenzor: owy

KKazam 27.06.2026 12:53

Jak mozna tyle siana za takiego klocka dac?

KKazam 27.06.2026 12:53

Ten ramos to strasNy ogor

Cyrax 27.06.2026 12:41

Arsenal po Jonesa

AveCaesar 27.06.2026 12:22

Mieliśmy furę szczęścia.

AveCaesar 27.06.2026 12:18

My też prawie się na minę wsadziliśmy chcąc ściągnąć drugi raz Lukaku za kupę siana.

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53367

Liczba komentarzy: 625682

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się