Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

El_Imprezatore 26.08.2022 22:24

on od początku nie chciał wygrać tego meczu

broda4991 26.08.2022 22:24

Najlepiej za inzagjiego nam wychodzi klepsnia między obroncami i do bramkarza

INTERkibic 26.08.2022 22:24

Jescze będzie 3-1 żeby było jak rok temu 🤣🤣🤣🤣

Rebelde 26.08.2022 22:24

teraz Beton robi ofensywne zminay

HB 26.08.2022 22:24

xddd\

ANIOL 26.08.2022 22:24

Qrwa ten chlop zwany trenerem mnie skończy

mauroo1902 26.08.2022 22:24

77min ...troche o 77 min za pozno z Gagliardinim

martins2000 26.08.2022 22:24

To jest trener bojaźliwy tak o nim sacchi mowil

INTERkibic 26.08.2022 22:23

Qrwa dejavu

FReeFonix 26.08.2022 22:23

Inter w ogóle nie oddaje strzałow

kadrian89 26.08.2022 22:23

Albo 2:2 albo 3:1

Rebelde 26.08.2022 22:23

Inzaghi świetne zmiany betonie

Kamciu 26.08.2022 22:23

:cenzor: beton kolejny po Allegrim

El_Imprezatore 26.08.2022 22:23

mi już wystarczy, szymek to beton i idiota dziękuje

rroossoonneerii 26.08.2022 22:23

co to za ustawienie teraz ?

Rebelde 26.08.2022 22:23

a Gagliarini ghdzie tam biegał? Kogo krył?

INTERkibic 26.08.2022 22:23

Żal w huy

intermed1 26.08.2022 22:23

W porę

MatiInter 26.08.2022 22:23

Ale handa i tak by nie reagowal

Kamciu 26.08.2022 22:23

:cenzor: teraz zmiemia

broda4991 26.08.2022 22:23

Teraz se może zmieniać

INTERkibic 26.08.2022 22:23

Teraz go zmienia 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

ANIOL 26.08.2022 22:23

Na serio ten chlop jest yebniety!

MatiInter 26.08.2022 22:23

Po. Barelli poszła

mauroo1902 26.08.2022 22:23

A Barella dokrecil

broda4991 26.08.2022 22:23

A przydałby się taki dybala

intermed1 26.08.2022 22:23

Inzaghi c*uj ci na łeb

ANIOL 26.08.2022 22:23

Ja pjerdole kuuuuu.rwa!

Est 26.08.2022 22:22

dlaczego nasza obrona przepuszcza piłki, które idą przez środek naszego pola karnego?

MuCha2 26.08.2022 22:22

To Barrela wcisnął

INTERkibic 26.08.2022 22:22

Ten qrwa iznaghii czy jak mu tam ma oczy w pizzzzzzzzdzie

kadrian89 26.08.2022 22:22

Tak to jest jak się ma indywidualności

ANIOL 26.08.2022 22:22

Szymon ty to jednak jesteś PIZ.DA !! !!

Nerazzurri83 26.08.2022 22:22

Zayebal ladnie

broda4991 26.08.2022 22:22

Nie mamy trenera niestety

mauroo1902 26.08.2022 22:22

Gagliardini plaster chyba a szkoda gadac

Nerazzurri83 26.08.2022 22:22

Szymon dziekujemy

Czaglar 26.08.2022 22:22

Co mogło pójść nie tak

Keyst 26.08.2022 22:22

Tfu

Nerazzurri83 26.08.2022 22:22

Cyrk

MuCha2 26.08.2022 22:22

Gagliardini 90 kurw

broda4991 26.08.2022 22:21

Można iść spać po meczu

ANIOL 26.08.2022 22:21

Te kur...!

broda4991 26.08.2022 22:21

Wow

MuCha2 26.08.2022 22:21

O jej

rroossoonneerii 26.08.2022 22:21

alberto :O

mauroo1902 26.08.2022 22:21

Zabil pajaka

mauroo1902 26.08.2022 22:21

0 celnych podan ...strzal prawie w aut... wymianiac dalej ... bron go dalej

HB 26.08.2022 22:21

taktyczny luki

DragoDBZ 26.08.2022 22:21

czyli na bayern gaga będzie plastrem Jamala Musiali, a na Barcelonie Gaviego lub pedriego, rozumiem

Luki165 26.08.2022 22:20

Bo poki co same ameby tatyczne

Czaglar 26.08.2022 22:20

Remis na trudnym terenie trzeba szanować, tylko nie mam pewności, że jeszcze jakiegos farfocla nie damy

Luki165 26.08.2022 22:20

Patrzcie na piłkę ciut inaczej

Luki165 26.08.2022 22:20

I stąd gra

Luki165 26.08.2022 22:20

Sms ma plaster

Keyst 26.08.2022 22:19

DiMarco > Gosens, szkoda Kosticia

mauroo1902 26.08.2022 22:19

Gaga to inny mecz gra.. mecz Lazio Inter a gags z jakiej Verony czyli jak zwykle wolny wolny elektron

Luki165 26.08.2022 22:19

Gramy dobry mecz

HB 26.08.2022 22:19

wiek juz taki, zeby sie znalezc na radarze zhanga

Luki165 26.08.2022 22:19

xD

HB 26.08.2022 22:19

pedro by sie przydal w interze

INTERkibic 26.08.2022 22:18

CieZko to widzę

HB 26.08.2022 22:18

gaga wolny elektron xd

HB 26.08.2022 22:17

robin MUSISZ

HB 26.08.2022 22:17

ok dobrze

HB 26.08.2022 22:17

teraz to juz w ogole nie ma wahadel

HB 26.08.2022 22:17

a nie zdjal dimarco, ktory nie ma sil od 5 minuty i w ogole jest gownem?

Cny 26.08.2022 22:17

wow włoska myśl betonowa nie ma granic xd

Kusy 26.08.2022 22:16

Nabiegal się

HB 26.08.2022 22:16

rasistowska zmiana

Kusy 26.08.2022 22:16

Sił już nie miał

DragoDBZ 26.08.2022 22:16

zamiast wpuścić Correa za gage i grać 3 napastnikami

HB 26.08.2022 22:16

XDDDDDDDDD ZDJAL DENZELA NIE WIERZE XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Czaglar 26.08.2022 22:16

Wtf

Rebelde 26.08.2022 22:16

Szymon zadowolony z Gagliaridniego

DragoDBZ 26.08.2022 22:16

Darmian i Dżeko, aha czyli gramy na remis rozumiem

ANIOL 26.08.2022 22:15

Hahaha no szymon kawalarz

intermed1 26.08.2022 22:15

Jaki ten beton jest ślepy

mauroo1902 26.08.2022 22:15

Sabotazysta Szymon

MatiInter 26.08.2022 22:15

Co to za zmiany ...

question 26.08.2022 22:15

Tego sie nie da nawet komentowac miodzio zmiany

intermed1 26.08.2022 22:15

Popłaczę się zaraz

mauroo1902 26.08.2022 22:15

Haha jakie zmiany

intermed1 26.08.2022 22:15

Czyli Gaga nie schodzi....

Cny 26.08.2022 22:14

ale chaos

HB 26.08.2022 22:14

dobry meczyk Stefana, cieszy to

SejusFCI 26.08.2022 22:14

Co my odpierdalamy

mauroo1902 26.08.2022 22:13

Szymon Ty sabotażysto sciagaj Gagliardiniego juz

intermed1 26.08.2022 22:13

Zmian nie widać

MuCha2 26.08.2022 22:13

Rób zmiany Marian my tracimy 60% na wartości

Cny 26.08.2022 22:13

wsadzimy im tak czy siak

Cny 26.08.2022 22:12

na razie gramy w 9, bo gags sabotaż w ataku, a lukaku jest ocieżały i tylko traci piłkę

HB 26.08.2022 22:11

a nie to gaga

intermed1 26.08.2022 22:11

Ale farta mają

HB 26.08.2022 22:11

brozo ladnie kartke wymusil xd

Ojciec SB 26.08.2022 22:11

Dimarco to to samo, ciut wyższy poziom od gagi, ale gdzie do pierwszego składu Interu

Luki165 26.08.2022 22:11

Ja tylko sie powtórzę 2 so i jednego pomocnika nam brakuje na juz

SejusFCI 26.08.2022 22:11

Gags kocur wolnego wywalczył

kadrian89 26.08.2022 22:11

Gags serie B

Czaglar 26.08.2022 22:11

Przesądza Gags

Shoutbox

KibicInteru 27.06.2026 18:08

ciekawe czy Rabiot by chciał do nas przyjść

KibicInteru 27.06.2026 18:01

4-5 nowych zawodników ma przyjść, więc dla kogoś zabraknie miejsca

KibicInteru 27.06.2026 17:50

Oby chociaż tego Nico Williamsa ogarnęli

broda4991 27.06.2026 17:44

Norton cuffy wraca do notesów ponoć 🤣🤣🤣

martins2000 27.06.2026 17:43

Inter zmieniło strategię, będzie czekało na okazję ekonomiczną FB

Cyrax 27.06.2026 17:40

Wiesz przecież, że słowa Marotty i Zanettiego odnośnie wielkiego nazwiska dotyczyło pomocnika lub ofensywnego grajka (dlatego chcieli Lookmana lub Kone), a transfer Akanjiego wyskoczył na ostatnią chwilę, bo udało się pozbyć Pavarda

Cyrax 27.06.2026 17:35

Grzeczniej tam milanowek

acmilanowek 27.06.2026 17:14

a Akanji to nie jest nazwisko o duzym kalibrze wg ciebie ? trzeba szukac aby na sile si przyczepic do czegokolwiek ?

Imrahil 27.06.2026 17:05

[=

Cyrax 27.06.2026 16:52

Zapewne Lgds zmyśliła wypowiedź według wszechwiedzącego kibica

Cyrax 27.06.2026 16:51

Zanetti przed zeszłorocznym mercato: "Do drużyny dołączą też nazwiska o dużym kalibrze."

KibicInteru 27.06.2026 15:52

Nawet w trakcie mercato ma miejsce selekcja głąbów od ludzi myślących

KibicInteru 27.06.2026 15:50

To że naiwniacy dają się nabierać na wielkie transfery bo zobaczyli nagłówek Lgds to tylko i wyłącznie ich wina

Jacenty 27.06.2026 14:33

to już lepiej zostawić w skarpecie niż przepalić na kogokolwiek, sam już nie wiem

El_Imprezatore 27.06.2026 14:33

Nawet by mnie to nie zdziwiło

Cyrax 27.06.2026 14:30

Wygląda jakby tak trochę w uja robili kibiców z tym obiecywaniem wielkiego transferu

Cyrax 27.06.2026 14:29

Najlepsze są newsy, że po fiasku z Palestrą i Pazem (tutaj wiadomo nie od nich wszystko zależało) Oaktree rozważa zostawić te 50 mln przeznaczone na "gwiazdę" w kasie i skupić się na szukaniu okazji po taniości xD

Jacenty 27.06.2026 14:18

Na giełdę wahadłowych wraca nazwisko Wesleya, którego poświęcenie rozważa się ze względów ffp

KKazam 27.06.2026 13:46

Jakis typ co dwa razy dobrze kopnie pilke 60 mln, a bastoni 70 mln xd

KKazam 27.06.2026 13:46

Lepiej by bylo dogadywac po cichu nowe nabytki

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625685

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się