Archiwum shoutboksa

Nasir 26.08.2022 22:36

Witam a co tu tak śmierdzi jezu INZI opamiętaj się bo ci samo rzadkie cieknie po nogawce

KKazam 26.08.2022 22:36

Jednak sarrismo?

tomimar 26.08.2022 22:36

jego zmiany to jakiś dowcip

El_Imprezatore 26.08.2022 22:36

acerbi nas zbawi i tak musi być bo szymek chce

Ibracadabra eight 26.08.2022 22:36

Jak to ma tak wyglądać to top 3 poza zasięgiem

karol-wiercioch 26.08.2022 22:36

co on odwalił xddd

broda4991 26.08.2022 22:36

Haha

rroossoonneerii 26.08.2022 22:36

corea XDD

domin98 26.08.2022 22:36

Dobra teraz widzę

Tifosinho 26.08.2022 22:36

Po co debilu ściągałeś Denzela ??

INTERkibic 26.08.2022 22:36

Matijas weczyno !! !! !

HB 26.08.2022 22:36

allegri to jeszcze wiekszy kelner

HB 26.08.2022 22:36

no przeciez napisalem o allegrim XD

INTERkibic 26.08.2022 22:36

Beka w huy. Milanisci szaleją. Wszyscy myśleli ze wroci luk i będzie git. Huya będzie git. Będzie gorzej jak rok temu

intermed1 26.08.2022 22:36

Vecino i spółka nas dojechali

domin98 26.08.2022 22:35

No szkoda że z allegrim kilka razy wygrał

Tifosinho 26.08.2022 22:35

Pierwszy raz obrażę Naszego trenera

MuCha2 26.08.2022 22:35

Zamknąć ryj trolluchy

HB 26.08.2022 22:35

domin98 ja mam wyje*ane na jakies serie z cagliari, udinese i sampdoriami, inzaghi po prostu NIE NADAJE SIE do trenerki na topowym poziomie, przegrywa z kazdym dobrym trenerem, udaje mu sie tylko z jeszcze gorszym allegrim

tomimar 26.08.2022 22:35

inzaghi z takim planem na mecz to niech wykurwia do serie b

Cny 26.08.2022 22:35

dzisiaj alzio naszą lewą strone wyruchało na maxa

broda4991 26.08.2022 22:35

Nie mamy techniki szybkosci i dryblingu to gdzie tu do gry

Kebo 26.08.2022 22:35

Macie swojego inziego

kadrian89 26.08.2022 22:35

Pedro nas dojeżdża

kadrian89 26.08.2022 22:35

Pedro nas dojeżdża

domin98 26.08.2022 22:35

XDD

domin98 26.08.2022 22:35

Keyst 26.08.2022 22:34 Niesteyy Szymon poziom brata w trenerce

Ojciec SB 26.08.2022 22:35

Correa Dzeko gaglia Dimarco TOP!

inter30 26.08.2022 22:35

kompro inzaghiego i tyle w temacie

kadrian89 26.08.2022 22:34

Sarri znów gasi Szymona jak peta

INTERkibic 26.08.2022 22:34

Wsysstko zgodnie z planem czego się wkurwiacie

kadrian89 26.08.2022 22:34

Sarri znów gasi Szymona jak peta

broda4991 26.08.2022 22:34

Dawac mi tu Acerbiego fast

Keyst 26.08.2022 22:34

Niesteyy Szymon poziom brata w trenerce

inter30 26.08.2022 22:34

byłby karny i tak

smerf1600 26.08.2022 22:34

a idz pan w :cenzor: z takim graniem

bonjovi100 26.08.2022 22:34

mnie martwi, to ze Gosesns wygląda tragicznie

Nasir 26.08.2022 22:34

Witam co ten INZI taki spocony jak dziwka w kościele, chyba zwieracze zaraz popuszcza, 3 kolejka i już incydent kałowy

FrogStory 26.08.2022 22:34

nie zasłużyliśmy dzisiaj nawet na tą jedną bramkę taka prawda. Lukaku, Lautaro a teraz Dzeko nic nie grają

INTERkibic 26.08.2022 22:34

🤣🤣🤣🤣🤣🤣

rroossoonneerii 26.08.2022 22:34

correa spocony jakby gral caly mecz Xd

INTERkibic 26.08.2022 22:34

🤣🤣🤣🤣🤣🤣

INTERkibic 26.08.2022 22:34

🤣🤣🤣🤣🤣🤣

domin98 26.08.2022 22:34

SB nie zawodzi jak zwykle

bonjovi100 26.08.2022 22:34

Spoczko. Rok temu od meczu z Lazio poszliśmy do przodu :)

Est 26.08.2022 22:34

patrzą się na zawodnika, który leży zamiast na tego, który ma piłkę

domin98 26.08.2022 22:33

Oho już Inzaghi out xdd

Ojciec SB 26.08.2022 22:33

Hahahaha jeszcze nasi obrońcy niech się skutkami podotykaja

INTERkibic 26.08.2022 22:33

Hahah beka. Victoria pilzno !! !! !! !!

FReeFonix 26.08.2022 22:33

Ale teraz Inter wyglądał gorzej niz rok temu

INTERkibic 26.08.2022 22:33

Hahah beka. Victoria pilzno !! !! !! !!

Est 26.08.2022 22:33

brawo, znowu zero reakcji w obronie

MatiInter 26.08.2022 22:33

Jeszcze po tym meczu Acerbiego podpiszą, wisienka na torcie xD

Czaglar 26.08.2022 22:33

Wynik jak rok temu

intermed1 26.08.2022 22:33

Mam deja vu

MuCha2 26.08.2022 22:33

Ale nas zjedli, może jakieś wnioski wyciągną bo dramat. Zapomnieliśmy jak nas w sparingach lali jesteśmy bez formy

INTERkibic 26.08.2022 22:33

Ajeajeaooooooooooo

INTERkibic 26.08.2022 22:33

:cenzor: mogłeś obstawiać !! !! Mówiłem 3-1

karol-wiercioch 26.08.2022 22:33

przecież to jest jakaś padaka

INTERkibic 26.08.2022 22:32

:cenzor: mogłeś obstawiać !! !! Mówiłem 3-1

HB 26.08.2022 22:32

inzaghi out PILNIE

El_Imprezatore 26.08.2022 22:32

szymek out

FReeFonix 26.08.2022 22:32

Ez

Cny 26.08.2022 22:32

wstyd

broda4991 26.08.2022 22:32

Hahaha

andyvdm 26.08.2022 22:32

Hahahahahha

broda4991 26.08.2022 22:32

3

rroossoonneerii 26.08.2022 22:32

3;1

Cny 26.08.2022 22:32

bo dzeko przy zerowej dynamice to moze na lage wchodzic na 15 minut a nie w 60\\

HB 26.08.2022 22:32

a inzaghi nic nie ogarnia

ANIOL 26.08.2022 22:32

Te zmiany tylko pokazują jaką jest tchórzliwą miernotą pinokio zwany trenerem! Zmiany na bronienie remisu qrwaaaaaa

HB 26.08.2022 22:32

pioli lazio czyta bez problemu

HB 26.08.2022 22:31

pamietam mecz lazio z milanem, lazio wygladalo jak jakies cagliari

Cny 26.08.2022 22:31

wystawienie gagsa, fatalna taktyka na pierwsza polowe, pozniej co szaskoczylo i jak juz szlo to sciaga dwa silniki druzyny, nawet jak lukaku gral slabiej to nie byl moment na to

MatiInter 26.08.2022 22:31

Darmian xd

Cny 26.08.2022 22:31

nie no inzaghi dzisiaj przewgral interowi emcz

El_Imprezatore 26.08.2022 22:30

ja juz po bramce na 2-1 zamknalem bo tu nic nie widac

HB 26.08.2022 22:30

nie spodziewalem sie ze nawet z romelu ten kiep inzaghi przegra z tak beznadziejna druzyna jak lazio

FReeFonix 26.08.2022 22:30

Raczej przegrany mecz niestety

HB 26.08.2022 22:30

dobra mozna juz zamykac

MatiInter 26.08.2022 22:30

18m trzeba ładować na bramę po nogach rykoszet i wpada

mauroo1902 26.08.2022 22:29

W strone Szymona

MuCha2 26.08.2022 22:29

Dzeko z przodu xd

MuCha2 26.08.2022 22:29

W bramkę chce wejść

FReeFonix 26.08.2022 22:29

Nie ma ruchu bez piłki

mauroo1902 26.08.2022 22:29

Chciałbym uslyszec takie soczyste wypie..........

intermed1 26.08.2022 22:29

Corea jeba*y samolob

FReeFonix 26.08.2022 22:29

Ze będzie jakiś pomysł sie spodziewałem

ANIOL 26.08.2022 22:29

Ty miernoto !! !!

ANIOL 26.08.2022 22:29

Korea ty PIZ.DO HAHA

broda4991 26.08.2022 22:29

Co ten corea urwa robi

INTERkibic 26.08.2022 22:29

Bez pomysłu? A czego się spodziewałe freeonix ??

broda4991 26.08.2022 22:28

I klepanie bez pomyslu między obrincami cud

ANIOL 26.08.2022 22:28

Qrwa po meczu

Czaglar 26.08.2022 22:28

Matko boska Gosens jest jeszcze wolniejszy niż Dimarco

HB 26.08.2022 22:28

co on zrobil z defensywa Interu? przeciez Inter traci gole nonstop, z prawie kazdym, a ma kurcze Skriniara, SdV i Bastoniego

broda4991 26.08.2022 22:28

Ciekawe czy będą musieli zwolnic inzaghiego by skonczylo się 352

Keyst 26.08.2022 22:28

Przeciez Inzaghi to fan Lazio

INTERkibic 26.08.2022 22:28

LACJO-inter 3-1

FReeFonix 26.08.2022 22:28

Inter bez pomysłu totalnie

Shoutbox

ragnar 28.06.2026 05:57

Jednak nie,95 remis

ragnar 28.06.2026 05:56

Haha Austria out, tak jest jak się gra na remis

Samsewybierz 28.06.2026 00:54

fajny ten komentator

Samsewybierz 28.06.2026 00:54

nicola modrić

Klinsi64 27.06.2026 23:44

gość nazywa się Sut

ragnar 27.06.2026 23:36

Tragedia komentator

Tifosinho 27.06.2026 23:34

Piękne sito 😁

Lucash 27.06.2026 23:34

po co nam Paz jak mamy Sucicia

Claudio 27.06.2026 23:33

ale ten komentator co za kompro z tym Vlasicem

Cny 27.06.2026 23:33

sucic z golem nie tylko na boisku

ragnar 27.06.2026 23:33

Ukłuł

Claudio 27.06.2026 23:32

Sucic ulalala

Cny 27.06.2026 22:17

dogadaliby się szybciej to i tak czeski by wbiła

Cny 27.06.2026 22:16

przeciez tutaj nie ma co winić Ałzylja

Cny 27.06.2026 22:16

to samo paz

Cny 27.06.2026 22:16

co nie zmienia faktu że kandydatem był idealnym niemalze

Cny 27.06.2026 22:16

oczywiście że palestra przeplacony

jaszczomb 27.06.2026 21:12

a na paza nigdy nie bylo nawet cienia szansy bo como go kupilo w oknie w ktorym byl on dla nich na wylacznosc

jaszczomb 27.06.2026 21:11

60 mln za palestre to przeciez kpina

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w warunkach totalnego przeplacania za potencjal i nic wiecej?

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29501

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625704

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się