Archiwum shoutboksa

HB 26.08.2022 22:56

Nasir, opisz w czym handa lepszy niz onana

pablo77 26.08.2022 22:56

to dopiero 3 kolejka ale pamietajmy ze zaraz są derby

Nasir 26.08.2022 22:56

Co wy pieprzycie

Pjerun 26.08.2022 22:56

Bo na tej steonie udzielaja sie sami debile tak naprawde, ktorzy zwalanialiby trenera po jednym zlym meczu

Nasir 26.08.2022 22:56

Onana XD

Nasir 26.08.2022 22:56

Aslani XD

pablo77 26.08.2022 22:56

nie no zgadza się

kadrian89 26.08.2022 22:56

Inzaghiemu brakuje charyzmy,

Czaglar 26.08.2022 22:55

jednego Asllaniego chcesz puścić do gry

domin98 26.08.2022 22:55

Idiotyczne*

interinho 26.08.2022 22:55

No patrzac na to co gra teraz to co to jest ? Ofensywnie ?? ? Buehehe

Ibracadabra eight 26.08.2022 22:55

Oby to był ostatni taki mecz w sezonie

HB 26.08.2022 22:55

mnie mierzi to, ze po totalnie fatalnej pierwszej polowie, on zadowolil sie farfoclem lautaro i momentalnie zmienil dwoch najwazniejszych w ofensywie zawodnikow i to nie na gosensa/corree ktorzy maja potencjal, tylko ku*wa wolnego dzeko i niegroznego ofensywnie darmiana, wtf

domin98 26.08.2022 22:55

Ale wyciągnie wniosków w 3 kolejce jest idiotycznego

Czaglar 26.08.2022 22:55

ale u nas już nawet młodzików nie ma :D

domin98 26.08.2022 22:55

Jestem wkurwi iony

Waldini 26.08.2022 22:55

wszystkie te bramki to wielbłądy obrony, ale tradycyjnie Gaglia najgorszy, no trochę obiektywizmu

Pjerun 26.08.2022 22:55

Skonczcie plakac, sa tez takie mecze jak ten dzisiaj

domin98 26.08.2022 22:55

No dobra, ja nie mówię że graliśmy dobrze Pablo

DragoDBZ 26.08.2022 22:55

Jest tylko jedna szansa żeby wygrać scudetto, odpuścić kompletnie lige mistrzów. Dawać tam młodziaków. Może Milan, Napoli i Juventus się zmęczą XD

pablo77 26.08.2022 22:55

no ok z Sassuolo był gorszy wynik ale jednak tam my graliśmy coś w piłkę a oni strzelali tutaj ? no nie bardzo

Nasir 26.08.2022 22:55

Niestety Inter INZI jest bardzo przewidywalny, niczym klinsi 10 dnia każdego miesiąca

martins2000 26.08.2022 22:54

Pamiętajcie jedno,,,,Inzaghi to wielki przegryw w lutym i marcu więc jak teraz nie zbierzemy dużo pkt to możemy się pożegnać za rok z pucharami

domin98 26.08.2022 22:54

W zeszłym sezonie graliśmy mega ofensywnie

FReeFonix 26.08.2022 22:54

Trzeba nabrać dystansu do kibicowania, wtedy żyje sie lepiej

domin98 26.08.2022 22:54

Zachowawczo? XDD

interinho 26.08.2022 22:54

Inzaghi gra zachowawczo i to jest nasz problem mowi 100 bramek z Lukaku a gra jak na 50 :-(

domin98 26.08.2022 22:54

Ale nie gorszy niż te Sassuolo z lutego np

domin98 26.08.2022 22:54

No jeden z gorszych

El_Imprezatore 26.08.2022 22:54

top 6 z tymi właścielami, transferami i TRENEREM

Waldini 26.08.2022 22:54

Przegraliśmy z Lazio, to co nam zostaje? Chyba walka o utrzymanie w lidze

doman 26.08.2022 22:54

To jest wrak ,

pablo77 26.08.2022 22:54

domin98 ale przyznaj tak obiektywnie, to był najgorszy mecz za kadencji Szymka ?

Nasir 26.08.2022 22:54

Lukaku bez formy i tak lepszy niż dzeko czy Korea

doman 26.08.2022 22:53

Spoko domin

domin98 26.08.2022 22:53

Dobrze że nam to opisałeś

Ibracadabra eight 26.08.2022 22:53

Nie mówię o Spezii tylko o drużynach z górnej połowy tabeli

HB 26.08.2022 22:53

na przyszlosc

domin98 26.08.2022 22:53

Dzięki doman, także nie będę już się łudził

HB 26.08.2022 22:53

natomias inzaghi nie wrozy w ogole

HB 26.08.2022 22:53

ja sie nie boje o lukaku w ogole

Waldini 26.08.2022 22:53

Po 3 kolejce już oceny, kto się nadaje, kto nie :D

domin98 26.08.2022 22:53

Xdddd

Czaglar 26.08.2022 22:53

tragicznie to już wyglądamy, problem będzie jak nic się za 2 tygodnie się nic nie zmieni, a z tym amatorem od przygotowania Inzaghiego to wielce prawdopodobne

doman 26.08.2022 22:53

Lukaku jest i będzie bez formy , tak myślałem ze to będzie flop i on już nie wróci do dawnej swietnosci

El_Imprezatore 26.08.2022 22:53

aszymek go chcial jak zbawiciela a typ nawet nie wie jak go wykorzystac

HB 26.08.2022 22:53

lukaku nie gral rok, teraz sie wdraza dopiero

nicolas80 26.08.2022 22:53

To samo pisaliście o Conte jak nie szło na poczatku sezonu xdd

domin98 26.08.2022 22:53

Ludzie kochani, jest 3 kolejka xD

kadrian89 26.08.2022 22:53

Po prostu Lukaku już nie jest tym Lukaku

taboret 26.08.2022 22:52

lukaku nas nie zbawil

pablo77 26.08.2022 22:52

tak obiektywnie to rok temu ich miażdzyliśmy a to co się stało w koncowce to był jakis dramat. PRzegralismy wygrany mecz a dzisiaj ? Oni nas dojechali jak bure su...

HB 26.08.2022 22:52

nie no inzaghi >>>> allegri, bez przesady, allegri to jest autentycznie handicap -15 pkt w skali sezonu

domin98 26.08.2022 22:52

Tak jak ze Spezia Ibra?

doman 26.08.2022 22:52

Może de bur wróci ?

Ibracadabra eight 26.08.2022 22:52

Ja już widzę te ich męczarnie w każdym meczu i wyniki po 1:0 po farfoclach

domin98 26.08.2022 22:52

Jak całe SB go zwalnialo?

Cny 26.08.2022 22:52

albo beton zacznie korzystać z młodych na łąwce albo za miesiąc bedziemy wygladac tragicznie fizycznie

Waldini 26.08.2022 22:52

Conte na wyjeździe z Lazio też nie wygrał jak dobrze pamiętam

domin98 26.08.2022 22:52

Jesienią 2020 też?

El_Imprezatore 26.08.2022 22:52

szymek=alegrii takie same gówno

domin98 26.08.2022 22:52

kadrian89 26.08.2022 22:52 Z Conte na ławce jakoś człowiek spokojniejszy był …

martins2000 26.08.2022 22:52

Za rok za dwa tak samo by wyszedł na Lazio bo to BETON włoski jest i nic się nie zmieni można jedynie go wymienić

Nasir 26.08.2022 22:52

Witam ff

Ibracadabra eight 26.08.2022 22:52

Jak się chce wygrać scudetto to się przynajmniej jakiś poziom prezentuje

FReeFonix 26.08.2022 22:52

Witam wśród wygnanych

kadrian89 26.08.2022 22:52

Z Conte na ławce jakoś człowiek spokojniejszy był …

FReeFonix 26.08.2022 22:51

Nasir wygnany

HB 26.08.2022 22:51

dziekuje

pablo77 26.08.2022 22:51

oczywiście HB wynik lepszy niż gra

doman 26.08.2022 22:51

Jak można było wywalić vecino a zostawić gagliarsinigo

Ibracadabra eight 26.08.2022 22:51

No napisałeś tak jakbyśmy mieli się przyzwyczaić że jedzie nas Lazio xD

Nasir 26.08.2022 22:51

Niestety nie pozdrowię gdyż nie jestem już członkiem grupy

pablo77 26.08.2022 22:51

xDDD

HB 26.08.2022 22:51

pablo przyznaj, ze 3-0 byloby bardziej sprawiedliwe

pablo77 26.08.2022 22:51

Nasir 26.08.2022 22:51 Agatka się ulala ostatnio już dawno dałem sobie z nią spokój

Krisu 26.08.2022 22:51

3:1 i bomba Dimaro

pluto11 26.08.2022 22:51

Nie wiem nie oglądałem ale jak można wystawić w pierwszym składzie Gaglie a posadzić Vrozo i co robi w składzie Handa

mateomazzini 26.08.2022 22:51

Nasir pozdrow Radosława

Seba 26.08.2022 22:51

bede rzygoł

Nasir 26.08.2022 22:51

Agatka się ulala ostatnio już dawno dałem sobie z nią spokój

Waldini 26.08.2022 22:51

A kiedy za Milanem byliśmy poza ostatnim sezonem?

HB 26.08.2022 22:50

chcialbym poczytac dzis Kapitano, ale jest zbanowany, jak zyc?

Krisu 26.08.2022 22:50

Deja vu jak rok temy

intermed1 26.08.2022 22:50

Tradycyjnie rozpacz bo ten obsrany beton tradycyjnie nie wyciągnął żadnych wniosków

mateomazzini 26.08.2022 22:50

Nasir witam

Nasir 26.08.2022 22:50

Dokl wchodzę tylko jak INZI nasra poczytać ze jednak nic się nie stało

FReeFonix 26.08.2022 22:50

No gość jest wybitny

doman 26.08.2022 22:50

Przeciety kibic ich nie zna , za to znają mane, busquetsa i lewandowskiego

mateomazzini 26.08.2022 22:50

tyle

Ibracadabra eight 26.08.2022 22:50

Czyli tradycyjnie będziemy za Milanem zawsze?

mateomazzini 26.08.2022 22:50

gramy tak jak w drugiej rundzie zeszlego sezonu minus perisic

HB 26.08.2022 22:50

czulem sie jak na jakims prodigy w 90

pablo77 26.08.2022 22:50

Madzia ? to chyba mam zaległości. Pamietam tylko o Agatke i Eweline ?

HB 26.08.2022 22:50

kosmos

taboret 26.08.2022 22:50

PAPSZUNBALL

HB 26.08.2022 22:50

FF dzieki za set freda

FReeFonix 26.08.2022 22:50

Ten z Rakowa na trenera

intermed1 26.08.2022 22:50

Pochettino

Waldini 26.08.2022 22:49

Tradycyjnie jak co roku w Rzymie na Lazio gubimy punkty, a tu taka rozpacz

Shoutbox

Cny 28.06.2026 14:56

o Pazie nie wspomnę bo to jak potraktował wujka Javiera to dramat

Cny 28.06.2026 14:55

HB oczywiście. kilka ełro więcej i wybrał deszczowy brzydki multikilti Londyn zamiast stolicy mody i matycznej piersi

lord-gs 28.06.2026 14:32

A sportowo jeden i drugi myślę, że mieliby coś do zaoferowania

lord-gs 28.06.2026 14:31

Rabiot i Pavard to ten sam przypadek - ich ego nie pozwoli im zaakceptować roli bycia w rotacji a nie podstawowym wyborem

HB 28.06.2026 14:25

Cny przykłady Paza i Palestry pokazują, że białym nie można ufać. Czekam na prawdziwe, czarne wzmocnienia.

Klinsi64 28.06.2026 13:57

nudne się to robi

Klinsi64 28.06.2026 13:57

milan znowu królem mercato

Cny 28.06.2026 13:47

Milan się przejdzie na Armorimie i zostaną z kupa zlomu...brać od nich Rabiota

Cny 28.06.2026 13:46

HB oczywiście im bogatsza pula genetyczna tym więcej starań musimy poczynić

lord-gs 28.06.2026 13:16

"fakty medialne"

Claudio 28.06.2026 13:01

Pismaki robią kolejne fikołki. Teraz znowu piszą, że temat Soleta nawet nigdy nie był poważny i tak naprawdę to celem jest Chalobah. Czekamy za 3 tygodnie kto będzie za Chalobaha wg tych speców celem Interu

KKazam 28.06.2026 12:23

Wielki Mylan

HB 28.06.2026 12:01

Kochani, pora na zorganizowaną akcję wysyłania kartek pocztowych po Europie do najznamienitszych piłkarzy z błaganiem o dołączenie do Interu. Włożmy w tekst serca, a niech piękne rysunki ozdobią karty, wzmacniając siłę naszej argumentacji. Na pewno uda się kogoś przekonać!

HB 28.06.2026 12:00

kolejna wtopa - tym razem z Pavardem

Piotrek85 28.06.2026 11:38

Trener Portugalczyk i zawodnicy z Portugalii . Ramos cena przesada ,ale Silva odpowiednia

Claudio 28.06.2026 11:26

Widzę że też oferuje Milanowi Casado

Claudio 28.06.2026 11:25

W Milanie Mendes wszedł na pełnej i wciska swoich klientów 🙂

Claudio 28.06.2026 11:23

Wg mnie za 25mln za Antonio nic nie stracą, a mogą tylko zyskać

Piotrek85 28.06.2026 11:21

20 -25 mln to adekwatna cena.

Piotrek85 28.06.2026 11:20

Więcej

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29503

Liczba newsów: 53369

Liczba komentarzy: 625743

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się