Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

Waldini 26.08.2022 23:18

Ja tam uważam, że powinien grać Gosens

pablo77 26.08.2022 23:18

pozyjemy zobaczymy

Piekarz 26.08.2022 23:18

tak bardziej toporny, ale bardziej odpowiedzialny

pablo77 26.08.2022 23:18

nie no po prostu ten hurra optymizm co tu był mnie smieszyl "jestesmy mocniejsi niz w zeszłym sezonie" uwazam ze stracilismy bardzo waznych graczy jak Persić czy Sanchez i to się może zle dla nas skonczyć ale nie chce nic wrozyc na przyszlosc :)

nicolas80 26.08.2022 23:18

Niestety ale nie ma juz Ivana i Di marco musi grać

domin98 26.08.2022 23:18

Nie no Biraghi był bardziej toporny

Piekarz 26.08.2022 23:18

praktycznie ten sam poziom

kadrian89 26.08.2022 23:18

Jakoś rok temu Milan wyjaśnił ligę

Piekarz 26.08.2022 23:18

to jest Biraghi z trochę lepiej ułożoną stopą ale mniejszą odpowiedzialnością w obronie

domin98 26.08.2022 23:18

Nie ma sensu już oglądać nawet

Waldini 26.08.2022 23:18

Na tacy mistrza mieliśmy w 2002, ale wielu stąd wtedy jeszcze nosiło pieluchy

domin98 26.08.2022 23:17

Tak wiemy kadrian bo wielki Max Allegri z wykastrowana ofensywa i allegriball wyjaśni całą ligę

Piekarz 26.08.2022 23:17

no Dymarko nie powinien mieć prawa gry w meczach z drużynami które były w zeszłym sezonie na miejscach 1-8

Claudio 26.08.2022 23:17

goscie leją się już 9 minut ciągłej walki. Nawet nie mają już sił uderzać. WYpompowani

kadrian89 26.08.2022 23:17

W tym będzie tylko trudniej

pablo77 26.08.2022 23:17

:D

kadrian89 26.08.2022 23:17

Szymon miał na tacy mistrza rok temu i spartolił

domin98 26.08.2022 23:17

Nie wiem nawet jak to nazwać.

domin98 26.08.2022 23:16

Pablo Ty uprawiasz coś większego niż czarnowidzctwo xd

HB 26.08.2022 23:16

ja bym dal gosensowi 3 mecze pod rzad w podstawie, on zasluguje na kredyt zaufania, nie mozna go skreslac, natomiast dimarco jest pol-amatorem i wystawianie go w 11 przeciwko lazio czy romie jest sabotazem

Waldini 26.08.2022 23:16

Inzaghi to dobry trener, takie moje zdanie

nicolas80 26.08.2022 23:16

Milan solidny zespół i to w koncu derby ktore rzadzą się swoimi prawami

pablo77 26.08.2022 23:16

zeby nie bylo ze uprawiam czarnowidztwo po porazce... ja tu uprawiam czarnowidztwo od 18 lipca więc mam prawo pisać, że moje wizje się spełniają :D

kadrian89 26.08.2022 23:16

Inzaghi zawalił mistrzostwo które powinno być w gablocie

domin98 26.08.2022 23:16

Kiedy gramy z Napoli?

Krisu 26.08.2022 23:16

Jeszcze Napoli Spalla i będziemy punktować

Piekarz 26.08.2022 23:15

Oj zejdźcie z tego Inzaghiego

Dzonyy 26.08.2022 23:15

No ale to chyba słaby pomysł na przygotowanie skoro przed mundialem jest tylko 14 kolejek

HB 26.08.2022 23:15

nie no milan to nie jest druzyna, ktorej nalezy sie obawiac lol

Krisu 26.08.2022 23:15

Za Inzaghiego z Lazio zawsze były ciężary

nicolas80 26.08.2022 23:15

Tak wiemy xdd

Waldini 26.08.2022 23:15

tak wszedłem i rzuciło się w oczy, nawet nie czytałem, on pisze takie eleboraty, że mi się nie chce

intermed1 26.08.2022 23:15

Chyba już wiemy że Inzaghi wniosków nie wyciąga więc wdupimy derby

domin98 26.08.2022 23:15

Co tam opisuje kamciu?

Piekarz 26.08.2022 23:15

Waldini po co czytasz tego zaburzonego typa xd

Krisu 26.08.2022 23:14

Przysłowiowy zimny prysznic

domin98 26.08.2022 23:14

Za tydzień wygramy z Milanem i nikogo tu o tej porze nie będzie

Piekarz 26.08.2022 23:14

jak derby wdupimy no to już się zrobi śmierdząco

Waldini 26.08.2022 23:14

Jezu i jeszcze ten Kamciu na tym forum Milanu wylewa żale

domin98 26.08.2022 23:14

SB wydało już wyrok

domin98 26.08.2022 23:13

Zrozumcie

domin98 26.08.2022 23:13

Przecież Inzi out, pucharów nie będzie, z każdym do końca sezonu przegramy

Claudio 26.08.2022 23:13

tak patrze na to FameMMA i troche poziom się podniósł od czasu jak ogladalem ten cyrk

domin98 26.08.2022 23:13

Jak to nie piekarz?

kadrian89 26.08.2022 23:13

Lukaku dziś to już nie jest ten zwierz, trzeba się pogodzić z tym

Piekarz 26.08.2022 23:13

No ale nie ma co tragizować

Waldini 26.08.2022 23:13

Ja tam uważam, że my jeszcze fizycznie nie jesteśmy przygotowani, potrzeba paru kolejek, żeby to ruszyło

martins2000 26.08.2022 23:12

Kierownictwo rozważa wypożyczenie z możliwością wykupienia szkoda że w styczniu Gosensa do Schalke

Piekarz 26.08.2022 23:12

I że ten nieudany powrót do Chelsea zrył mu banię, którą jak wiemy ma raczej słabą

Waldini 26.08.2022 23:12

No mogło tak być. Fakt był taki, że wyglądaliśmy słabo punktowo wtedy

kadrian89 26.08.2022 23:12

Lukaku za Conte był w rygorze trzymany, teraz nie wiadomo jak jest

Piekarz 26.08.2022 23:12

Że gościu już ma o parę wzlotów i upadków za wiele

andyvdm 26.08.2022 23:12

Jakby Lukaku złe nie grał gorszycieli Dzeko nie będzie

Piekarz 26.08.2022 23:12

Nie no nie sądzę Lukaku po trzech meczach, ale po prostu mam takie przeczucie

kadrian89 26.08.2022 23:11

A ja się martiwie przygotowaniem, odkąd Pintusa nie ma

Czaglar 26.08.2022 23:11

I oni będą grać za Gosensa?

pablo77 26.08.2022 23:11

Waldini 26.08.2022 23:01 to było chyba po Milanie. Ale milan byl kolejke po lazio chyba ;)

Piekarz 26.08.2022 23:11

No na Gosensa bym się nie nastawiał przesadnie gość już z rok w piłkę dobrze nie zagrał

Waldini 26.08.2022 23:11

Trudno, żeby Lukaku od razu wskoczył na obroty, jak przez rok praktycznie nie grał

Krisu 26.08.2022 23:11

Dokł. Lukaku moze być problemik. Jeszcze dwa trzy mecze zacznie się pompka

intermed1 26.08.2022 23:11

Jaki Regulion jest jest Darmian i DD i Bellanova xD

domin98 26.08.2022 23:11

Bardziej martwilbym się Gosensem

domin98 26.08.2022 23:10

Uda, daj mu czas

Piekarz 26.08.2022 23:10

Ciekawe czy da się go drugi raz odkurzyć

Czaglar 26.08.2022 23:10

póki Tottenham daje na wypożyczenie Reguilona to warto by było to rozważyć

Piekarz 26.08.2022 23:10

Obawiam się że Lukaku to już nie będzie to samo

nicolas80 26.08.2022 23:10

Za porażkę odpowiada Cały zespół na czele z trenerem ale na tym liga sie nie kończy

Krisu 26.08.2022 23:10

Powinien byc Hakan i grać swoją grę. Z Gagsonem to pod Lazio

PiotrekSL 26.08.2022 23:10

Wiadomo kiedy dokładny kalendarz meczów LM?

kadrian89 26.08.2022 23:10

Chorwat ciągnął w pojedynkę gdy trzeba było

Czaglar 26.08.2022 23:09

No zaczyna to trochę przerażać

Waldini 26.08.2022 23:09

ja widziałem jego słabe mecze i ten nie był taki tragiczny, jak niektórzy chcą widzieć

kadrian89 26.08.2022 23:09

Strata Perisicia to jednak wielka wyrwa

Piekarz 26.08.2022 23:09

Wina leży po stronach i trenera i zawodników, ale jednak przede wszystkim to paru zawodników dzisiaj totalnie nie dojechało z formą

Waldini 26.08.2022 23:09

no to jest dwóch gości, którzy dołożyli wiele do porażki Dimarco i Darmian, ale ofiarą jest Gagliardini :D

nicolas80 26.08.2022 23:08

Niestety Darmian Di marco Gosens bardzo słabo

kadrian89 26.08.2022 23:08

Trzeba pokory, ten sezon może być gorszy od poprzedniego

Piekarz 26.08.2022 23:08

Nie spodziewałem się po nim tego

Piekarz 26.08.2022 23:08

Jeszcze gorszy był niż Dymarko

Piekarz 26.08.2022 23:08

Darmian się zesrał przy obu bramkach

Czaglar 26.08.2022 23:08

jedynie w ataku te opcje wyglądają w miarę

nicolas80 26.08.2022 23:08

Problem jest na lewym wahadle o którym pisalem.juz dawno

Waldini 26.08.2022 23:08

przy drugiej bramce to chyba Darmian się machnął i nie przeciął

Czaglar 26.08.2022 23:07

podstawowa pomoc i kaplica

Claudio 26.08.2022 23:07

mecz z Lazio na trudnym terenie a on daje kompletnego ogóra do środka pola :) przed meczem kazdy o tym pisal i mial racje, ale nie trener ktory powinein w tym temacie byc najmądrzejszy :)

Czaglar 26.08.2022 23:07

wypadnie podstawowa obrona i jest kaplica

domin98 26.08.2022 23:07

Nie skupiam się na nim, ale Brozovic kompletnie nie miał wsparcia w rozegraniu przez to

Czaglar 26.08.2022 23:07

No, ale to też pokazuje w jakiej jesteśmy sytuacji gdy zaraz będziemy grali co 3 dni

doman 26.08.2022 23:07

Zupełnie nie potrzebny zawodnik w druzynie

Waldini 26.08.2022 23:07

Ale nie skupiajcie się na biednym Gagliardninim, bo problemy były w każdej formacji

nicolas80 26.08.2022 23:07

Co gags niby zawalił. Dobry mecz

domin98 26.08.2022 23:06

Zupełnie niepotrzebna zmiana w składzie

domin98 26.08.2022 23:06

Przekombinował z gagliardinim

Waldini 26.08.2022 23:06

Z czym przekombinował? Wszystkie 3 bramki to wielbłądy, tego nie przewidzisz co taki Dimarco odwali

HB 26.08.2022 23:05

@ nasir mateuszmazzini

rew 26.08.2022 23:05

to ze nie wypadnie poza top2 tez mi sie tak wydaje. wg mnie milan to byl najlsszy mistrz wloch chyba od kiedy ogladam pilke, a pewnie i na dlugo przed. moze to byl najslabszy mistrz wloch od lat 70tych.... inter poza top2 raczej nie bedzie, bo ma najlepsza kadre w Serie A i jakosciowo bedzie punktowal.

HB 26.08.2022 23:05

@ pablo

HB 26.08.2022 23:05

nicolas80 26.08.2022 23:05 Jakie upokorzenie mecz byl wyrównany

doman 26.08.2022 23:05

HB czyli zawodnicy tez - wiec może dlatego nadal tu są i nie walczą o miejsca w podstawie największych klubów na świecie 😊

HB 26.08.2022 23:05

eh kosmiczny ivan perisic, wiedzialem ze byl najlepszy zeszlego roku, ale teraz dostrzegam, ze byl wrecz silnikiem interu

Shoutbox

KibicInteru 27.06.2026 15:52

Nawet w trakcie mercato ma miejsce selekcja głąbów od ludzi myślących

KibicInteru 27.06.2026 15:50

To że naiwniacy dają się nabierać na wielkie transfery bo zobaczyli nagłówek Lgds to tylko i wyłącznie ich wina

Jacenty 27.06.2026 14:33

to już lepiej zostawić w skarpecie niż przepalić na kogokolwiek, sam już nie wiem

El_Imprezatore 27.06.2026 14:33

Nawet by mnie to nie zdziwiło

Cyrax 27.06.2026 14:30

Wygląda jakby tak trochę w uja robili kibiców z tym obiecywaniem wielkiego transferu

Cyrax 27.06.2026 14:29

Najlepsze są newsy, że po fiasku z Palestrą i Pazem (tutaj wiadomo nie od nich wszystko zależało) Oaktree rozważa zostawić te 50 mln przeznaczone na "gwiazdę" w kasie i skupić się na szukaniu okazji po taniości xD

Jacenty 27.06.2026 14:18

Na giełdę wahadłowych wraca nazwisko Wesleya, którego poświęcenie rozważa się ze względów ffp

KKazam 27.06.2026 13:46

Jakis typ co dwa razy dobrze kopnie pilke 60 mln, a bastoni 70 mln xd

KKazam 27.06.2026 13:46

Lepiej by bylo dogadywac po cichu nowe nabytki

Rebelde 27.06.2026 13:45

Odejdzie Fratessi, na jego miejsce Stanokovic już jest. Do tego przedłużenie kontraktu dla Mikiego.... A Jones, to może tylko opcja żeby go przekonać juz teraz, zeby za rok przeszedł za darmo.

Rebelde 27.06.2026 13:43

Coś czuje że pomocnik to akurat żaden nie przyjdzie ( nie licząc Stankovica). Wahadłowy, dwóch obronócow i tyle.

KKazam 27.06.2026 12:53

On nawet w tej slabej ligue 1 jeat c :cenzor: owy

KKazam 27.06.2026 12:53

Jak mozna tyle siana za takiego klocka dac?

KKazam 27.06.2026 12:53

Ten ramos to strasNy ogor

Cyrax 27.06.2026 12:41

Arsenal po Jonesa

AveCaesar 27.06.2026 12:22

Mieliśmy furę szczęścia.

AveCaesar 27.06.2026 12:18

My też prawie się na minę wsadziliśmy chcąc ściągnąć drugi raz Lukaku za kupę siana.

Claudio 27.06.2026 12:15

przeciez bylo info resecie rynku transferowego Interu ;) Pismaki sami teraz w amoku nie wiedza co pisac. Zagubieni jak Mkhitaryan pod bramką rywala

AveCaesar 27.06.2026 12:14

Leoni zagrał pół sezonu i poszedł za 30 mln. Środkowy obrońca. To tylko z Włoch przykłady.

martins2000 27.06.2026 12:14

Oczekuje się, że Curtis Jones pozostanie w Liverpoolu tego lata !! !!

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53367

Liczba komentarzy: 625678

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się