Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

HB 26.08.2022 23:49

lazio tez bylo blisko 2-0...

HB 26.08.2022 23:49

pablo77 26.08.2022 23:47 gdybysmy my strzelili na 2:1 (dwa gole w minute) to Lazio pewnie by sie zalamalo i mogloby być wyzej ale to lazio strzelilo bombe z niczego na 2:1

El_Imprezatore 26.08.2022 23:49

sory ale szymon chcail Lukaku a narazie to go nie umie wykorzystac

Piekarz 26.08.2022 23:48

No do gola na 2-1 remis po prostu odzwierciedlał przebieg meczu

pablo77 26.08.2022 23:48

ale moze gdyby był Hakan to nie mielibysmy w 1 polowie tyle strat i moze bylaby wieksza kontrola w srodku pola tak czy inaczej Szymek zyebal.

El_Imprezatore 26.08.2022 23:48

aha czyli szymek

nicolas80 26.08.2022 23:48

Ale upatrywanie w nim winy przegranej jest trochę przesada

pablo77 26.08.2022 23:47

gdybysmy my strzelili na 2:1 (dwa gole w minute) to Lazio pewnie by sie zalamalo i mogloby być wyzej ale to lazio strzelilo bombe z niczego na 2:1

nicolas80 26.08.2022 23:47

Gags miał lepsze i gorsze momenty w meczu

Piekarz 26.08.2022 23:47

Kompletnie nic to nie zagrał Lukaku nie licząc tego że dzielnie przedarł się w narożnik boiska xD

El_Imprezatore 26.08.2022 23:47

a ja powiem ze obaj

HB 26.08.2022 23:47

dimarco bardziej spieprzyl niz gaglia

Piekarz 26.08.2022 23:47

Nie zgodziłbym się że kompletnie nic, miał i dobre zagrania. Słaby występ, ale bardzo daleki od katastrofalnego

El_Imprezatore 26.08.2022 23:46

ale on chociaz z przodu cos probowal ale zgadzam sie ze slabo

pablo77 26.08.2022 23:46

Piłka nożna ma swoje momenty i ten kto je wykorzysta to wygrywa mecz. Kluczowa akcja dla wyniku meczu mogla być sytuacja Dumfriesa po bramce na 1:1 chyba po minucie moglismy wyjsc na prowadzenie.

andyvdm 26.08.2022 23:46

Tak jak Barella

El_Imprezatore 26.08.2022 23:46

a własnie mial bo nic kompletnie nie grał a ni do przodu a ni do tyłu

Piekarz 26.08.2022 23:45

Gagliardini zagrał słabo, ale nie miał kluczowego wpływu na przebieg spotkania

El_Imprezatore 26.08.2022 23:45

o to to

pablo77 26.08.2022 23:45

no najwiekszy blad był taki ze wyszedł Gaga a drugi to ze pierwszy nie został zmieniony chocby w przerwie

Piekarz 26.08.2022 23:45

Ale to już chińskie złodziejstwo ma w tym swój udział wyłączny

andyvdm 26.08.2022 23:44

W obecnej sytuacji kadrowej to zmiany nie robi sie po to żeby odwrócić mecz tylko z myślą zeby jak najmniej popsuć

Piekarz 26.08.2022 23:44

A to że Dybali nie wzięliśmy to jest z lekka skandal

Piekarz 26.08.2022 23:43

Trochę chyba po derbach wiadomych niektórzy sobie wbili do głowy że Inzaghi robi złe zmiany i teraz naciągają jak się da, żeby każda jego decyzja wyszła na kompromitację

andyvdm 26.08.2022 23:43

No Barella wstąp dzisiaj lewa noga ewidentnie

Imrahil 26.08.2022 23:43

rąsiami*

Imrahil 26.08.2022 23:43

i te machanie rasiamiu

Imrahil 26.08.2022 23:42

nie krzyczy sie na swoich podczas meczu na boisku

nicolas80 26.08.2022 23:42

Trener dokonuje wyboru i normalne że czasami nie trafi ze zmianną lub składem

HB 26.08.2022 23:42

przede wszystki zle poukladal druzyne, nie widzialem tak fatalnej pomocy interu od lat

Imrahil 26.08.2022 23:42

po tym meczu barelka pasem po dupie

pablo77 26.08.2022 23:42

a mowilem brać Dybale byłby lepszy niż Dzeko i Correa razem

Piekarz 26.08.2022 23:42

Pewnie że Inzaghi mógł lepiej to poprowadzić, ale kurde nie przesadzajmy że dokonał jakichś kompromitujących wyborów i zmian, które zniszczyły mecz

El_Imprezatore 26.08.2022 23:41

zgadzam sie

El_Imprezatore 26.08.2022 23:41

ok

domin98 26.08.2022 23:41

Za późno wszedł Hakan

Piekarz 26.08.2022 23:41

Lukaku grał tragicznie. Gosens i Correa dali beznadziejne zmiany. Dumfries mógł być po prostu zmęczony

HB 26.08.2022 23:41

to sa oczywiste rzeczy

HB 26.08.2022 23:41

nie po meczu, ja to pisalem w trakcie meczu i wiele osob rowniez

El_Imprezatore 26.08.2022 23:41

dimarco tez sie nie popisał a lukaku co za nim podobno tak tęsknił tez\ nic nie pokazal

nicolas80 26.08.2022 23:41

HB po meczu to kazdy jest madry

domin98 26.08.2022 23:41

A Lukaku był po prostu słaby

domin98 26.08.2022 23:40

Harował tam cały czas

domin98 26.08.2022 23:40

Denzel był zajechany widocznie

HB 26.08.2022 23:40

wystawienie dimarci i gagi

HB 26.08.2022 23:40

niewprowadzenie correi

HB 26.08.2022 23:40

piekarz zdjecie denzela i lukaku

Piekarz 26.08.2022 23:40

No i co poza tym Gagą?

HB 26.08.2022 23:40

kim sa chlopaki z eleven

domin98 26.08.2022 23:39

Więc nic nowego

domin98 26.08.2022 23:39

Ich zawsze było szkoda słuchać

El_Imprezatore 26.08.2022 23:39

gaga

martins2000 26.08.2022 23:39

Chłopaki z eleven już pękają ze śmiechu z Interu szkoda słuchać

Piekarz 26.08.2022 23:39

No ale jakich to on strasznych wyborów dokonał w tym meczu?

domin98 26.08.2022 23:39

Bielsa zrozum

andyvdm 26.08.2022 23:39

Żonglowanie wynalazkami z serie a już przerabialiśmy i wolałbym do tego nie wracać

pablo77 26.08.2022 23:39

alexis kocur

andyvdm 26.08.2022 23:39

Inzaghi to najlepsze co można dostać w obecnej sytuacji

El_Imprezatore 26.08.2022 23:39

ale to nie chodzi o 1 porazke tylko o jego wybory i zmiany

domin98 26.08.2022 23:38

Gdzie nam w PW dupę Alexis uratował?

martins2000 26.08.2022 23:38

No w PW

nicolas80 26.08.2022 23:38

Mamy bardzo dobrego trenera a zwalnianie go po jednej porażce jest debilizmem

HB 26.08.2022 23:38

na pewno jakies multi tu ma

domin98 26.08.2022 23:38

Alexis xdddd

HB 26.08.2022 23:37

witam rowniez

martins2000 26.08.2022 23:37

W zeszłym sezonie dupę mu ratowali Alexis i Ivanek

domin98 26.08.2022 23:37

Witam chyba nigdy

HB 26.08.2022 23:37

domin kiedy capitano wraca na fcinter

El_Imprezatore 26.08.2022 23:37

ok?

El_Imprezatore 26.08.2022 23:37

jak nie to Ty

El_Imprezatore 26.08.2022 23:37

ok

domin98 26.08.2022 23:37

Ale jak będziemy wtedy liderem to usuwasz konto ok?

domin98 26.08.2022 23:37

Ok pogadamy

martins2000 26.08.2022 23:36

I się skończyło kompromitacją

El_Imprezatore 26.08.2022 23:36

jak wy z szymkiem widziecie przyszlosc i wyniki to gratuluje samo poczucia. Pogadamy w grudniu XD

andyvdm 26.08.2022 23:36

Jak Bielsa już padł to nie może zabraknąć Laurenta Blanca

martins2000 26.08.2022 23:36

Inzaghi się zesrał przed meczem i przez to skład wyglądał jak wyglądał

Imrahil 26.08.2022 23:36

manciniego

domin98 26.08.2022 23:36

Bielsa xsddd

HB 26.08.2022 23:36

joachim low MUSISZ.

pablo77 26.08.2022 23:35

co z tym Asllanim, czemu Hakan na lawce ? i gdzie reszta klasowych pomocników ? Rok temu Gaga był 3 do wejścia chyba a teraz jest 1 ?

martins2000 26.08.2022 23:35

My nie mamy nawet miliona a ty chcesz zrywać z nim kontrakt? oszalałeś

El_Imprezatore 26.08.2022 23:35

czy on kogos trenuje?

domin98 26.08.2022 23:35

XDDD

andyvdm 26.08.2022 23:35

Xd

El_Imprezatore 26.08.2022 23:35

bielsa ?

HB 26.08.2022 23:34

joahim leow

domin98 26.08.2022 23:34

Być może nawet nikogo takiego nie ma

domin98 26.08.2022 23:34

Takich którzy zaspokoją SB bardzo mało

El_Imprezatore 26.08.2022 23:34

ale szymek nie ogarnia i to widac juz 2 sezon

andyvdm 26.08.2022 23:34

Kloppa pewnie w duecie z Guardiola

domin98 26.08.2022 23:34

Tak, mało

Klinsi64 26.08.2022 23:34

malo jest dobrych trenerow?

El_Imprezatore 26.08.2022 23:34

ktos sie znajdzie

pablo77 26.08.2022 23:33

ja bym nawet zrozumiał jakbyśmy wyszli rezerwami na cremonese, ok po Lazio w srokdu tygodnia przed milanem mozna dac odpoczac

domin98 26.08.2022 23:33

I kogo byś tu sprowadził?

andyvdm 26.08.2022 23:33

Xd

HB 26.08.2022 23:33

inter nie ma kasy na nowego trenera

domin98 26.08.2022 23:33

XDDD

El_Imprezatore 26.08.2022 23:33

jak w nastepnych 5 meczach nie ugramy 12 pkt to bym gościa zwolnił

Shoutbox

KibicInteru 27.06.2026 15:52

Nawet w trakcie mercato ma miejsce selekcja głąbów od ludzi myślących

KibicInteru 27.06.2026 15:50

To że naiwniacy dają się nabierać na wielkie transfery bo zobaczyli nagłówek Lgds to tylko i wyłącznie ich wina

Jacenty 27.06.2026 14:33

to już lepiej zostawić w skarpecie niż przepalić na kogokolwiek, sam już nie wiem

El_Imprezatore 27.06.2026 14:33

Nawet by mnie to nie zdziwiło

Cyrax 27.06.2026 14:30

Wygląda jakby tak trochę w uja robili kibiców z tym obiecywaniem wielkiego transferu

Cyrax 27.06.2026 14:29

Najlepsze są newsy, że po fiasku z Palestrą i Pazem (tutaj wiadomo nie od nich wszystko zależało) Oaktree rozważa zostawić te 50 mln przeznaczone na "gwiazdę" w kasie i skupić się na szukaniu okazji po taniości xD

Jacenty 27.06.2026 14:18

Na giełdę wahadłowych wraca nazwisko Wesleya, którego poświęcenie rozważa się ze względów ffp

KKazam 27.06.2026 13:46

Jakis typ co dwa razy dobrze kopnie pilke 60 mln, a bastoni 70 mln xd

KKazam 27.06.2026 13:46

Lepiej by bylo dogadywac po cichu nowe nabytki

Rebelde 27.06.2026 13:45

Odejdzie Fratessi, na jego miejsce Stanokovic już jest. Do tego przedłużenie kontraktu dla Mikiego.... A Jones, to może tylko opcja żeby go przekonać juz teraz, zeby za rok przeszedł za darmo.

Rebelde 27.06.2026 13:43

Coś czuje że pomocnik to akurat żaden nie przyjdzie ( nie licząc Stankovica). Wahadłowy, dwóch obronócow i tyle.

KKazam 27.06.2026 12:53

On nawet w tej slabej ligue 1 jeat c :cenzor: owy

KKazam 27.06.2026 12:53

Jak mozna tyle siana za takiego klocka dac?

KKazam 27.06.2026 12:53

Ten ramos to strasNy ogor

Cyrax 27.06.2026 12:41

Arsenal po Jonesa

AveCaesar 27.06.2026 12:22

Mieliśmy furę szczęścia.

AveCaesar 27.06.2026 12:18

My też prawie się na minę wsadziliśmy chcąc ściągnąć drugi raz Lukaku za kupę siana.

Claudio 27.06.2026 12:15

przeciez bylo info resecie rynku transferowego Interu ;) Pismaki sami teraz w amoku nie wiedza co pisac. Zagubieni jak Mkhitaryan pod bramką rywala

AveCaesar 27.06.2026 12:14

Leoni zagrał pół sezonu i poszedł za 30 mln. Środkowy obrońca. To tylko z Włoch przykłady.

martins2000 27.06.2026 12:14

Oczekuje się, że Curtis Jones pozostanie w Liverpoolu tego lata !! !!

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53367

Liczba komentarzy: 625678

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się