Archiwum shoutboksa

pablo77 26.08.2022 22:55

no ok z Sassuolo był gorszy wynik ale jednak tam my graliśmy coś w piłkę a oni strzelali tutaj ? no nie bardzo

Nasir 26.08.2022 22:55

Niestety Inter INZI jest bardzo przewidywalny, niczym klinsi 10 dnia każdego miesiąca

martins2000 26.08.2022 22:54

Pamiętajcie jedno,,,,Inzaghi to wielki przegryw w lutym i marcu więc jak teraz nie zbierzemy dużo pkt to możemy się pożegnać za rok z pucharami

domin98 26.08.2022 22:54

W zeszłym sezonie graliśmy mega ofensywnie

FReeFonix 26.08.2022 22:54

Trzeba nabrać dystansu do kibicowania, wtedy żyje sie lepiej

domin98 26.08.2022 22:54

Zachowawczo? XDD

interinho 26.08.2022 22:54

Inzaghi gra zachowawczo i to jest nasz problem mowi 100 bramek z Lukaku a gra jak na 50 :-(

domin98 26.08.2022 22:54

Ale nie gorszy niż te Sassuolo z lutego np

domin98 26.08.2022 22:54

No jeden z gorszych

El_Imprezatore 26.08.2022 22:54

top 6 z tymi właścielami, transferami i TRENEREM

Waldini 26.08.2022 22:54

Przegraliśmy z Lazio, to co nam zostaje? Chyba walka o utrzymanie w lidze

doman 26.08.2022 22:54

To jest wrak ,

pablo77 26.08.2022 22:54

domin98 ale przyznaj tak obiektywnie, to był najgorszy mecz za kadencji Szymka ?

Nasir 26.08.2022 22:54

Lukaku bez formy i tak lepszy niż dzeko czy Korea

doman 26.08.2022 22:53

Spoko domin

domin98 26.08.2022 22:53

Dobrze że nam to opisałeś

Ibracadabra eight 26.08.2022 22:53

Nie mówię o Spezii tylko o drużynach z górnej połowy tabeli

HB 26.08.2022 22:53

na przyszlosc

domin98 26.08.2022 22:53

Dzięki doman, także nie będę już się łudził

HB 26.08.2022 22:53

natomias inzaghi nie wrozy w ogole

HB 26.08.2022 22:53

ja sie nie boje o lukaku w ogole

Waldini 26.08.2022 22:53

Po 3 kolejce już oceny, kto się nadaje, kto nie :D

domin98 26.08.2022 22:53

Xdddd

Czaglar 26.08.2022 22:53

tragicznie to już wyglądamy, problem będzie jak nic się za 2 tygodnie się nic nie zmieni, a z tym amatorem od przygotowania Inzaghiego to wielce prawdopodobne

doman 26.08.2022 22:53

Lukaku jest i będzie bez formy , tak myślałem ze to będzie flop i on już nie wróci do dawnej swietnosci

El_Imprezatore 26.08.2022 22:53

aszymek go chcial jak zbawiciela a typ nawet nie wie jak go wykorzystac

HB 26.08.2022 22:53

lukaku nie gral rok, teraz sie wdraza dopiero

nicolas80 26.08.2022 22:53

To samo pisaliście o Conte jak nie szło na poczatku sezonu xdd

domin98 26.08.2022 22:53

Ludzie kochani, jest 3 kolejka xD

kadrian89 26.08.2022 22:53

Po prostu Lukaku już nie jest tym Lukaku

taboret 26.08.2022 22:52

lukaku nas nie zbawil

pablo77 26.08.2022 22:52

tak obiektywnie to rok temu ich miażdzyliśmy a to co się stało w koncowce to był jakis dramat. PRzegralismy wygrany mecz a dzisiaj ? Oni nas dojechali jak bure su...

HB 26.08.2022 22:52

nie no inzaghi >>>> allegri, bez przesady, allegri to jest autentycznie handicap -15 pkt w skali sezonu

domin98 26.08.2022 22:52

Tak jak ze Spezia Ibra?

doman 26.08.2022 22:52

Może de bur wróci ?

Ibracadabra eight 26.08.2022 22:52

Ja już widzę te ich męczarnie w każdym meczu i wyniki po 1:0 po farfoclach

domin98 26.08.2022 22:52

Jak całe SB go zwalnialo?

Cny 26.08.2022 22:52

albo beton zacznie korzystać z młodych na łąwce albo za miesiąc bedziemy wygladac tragicznie fizycznie

Waldini 26.08.2022 22:52

Conte na wyjeździe z Lazio też nie wygrał jak dobrze pamiętam

domin98 26.08.2022 22:52

Jesienią 2020 też?

El_Imprezatore 26.08.2022 22:52

szymek=alegrii takie same gówno

domin98 26.08.2022 22:52

kadrian89 26.08.2022 22:52 Z Conte na ławce jakoś człowiek spokojniejszy był …

martins2000 26.08.2022 22:52

Za rok za dwa tak samo by wyszedł na Lazio bo to BETON włoski jest i nic się nie zmieni można jedynie go wymienić

Nasir 26.08.2022 22:52

Witam ff

Ibracadabra eight 26.08.2022 22:52

Jak się chce wygrać scudetto to się przynajmniej jakiś poziom prezentuje

FReeFonix 26.08.2022 22:52

Witam wśród wygnanych

kadrian89 26.08.2022 22:52

Z Conte na ławce jakoś człowiek spokojniejszy był …

FReeFonix 26.08.2022 22:51

Nasir wygnany

HB 26.08.2022 22:51

dziekuje

pablo77 26.08.2022 22:51

oczywiście HB wynik lepszy niż gra

doman 26.08.2022 22:51

Jak można było wywalić vecino a zostawić gagliarsinigo

Ibracadabra eight 26.08.2022 22:51

No napisałeś tak jakbyśmy mieli się przyzwyczaić że jedzie nas Lazio xD

Nasir 26.08.2022 22:51

Niestety nie pozdrowię gdyż nie jestem już członkiem grupy

pablo77 26.08.2022 22:51

xDDD

HB 26.08.2022 22:51

pablo przyznaj, ze 3-0 byloby bardziej sprawiedliwe

pablo77 26.08.2022 22:51

Nasir 26.08.2022 22:51 Agatka się ulala ostatnio już dawno dałem sobie z nią spokój

Krisu 26.08.2022 22:51

3:1 i bomba Dimaro

pluto11 26.08.2022 22:51

Nie wiem nie oglądałem ale jak można wystawić w pierwszym składzie Gaglie a posadzić Vrozo i co robi w składzie Handa

mateomazzini 26.08.2022 22:51

Nasir pozdrow Radosława

Seba 26.08.2022 22:51

bede rzygoł

Nasir 26.08.2022 22:51

Agatka się ulala ostatnio już dawno dałem sobie z nią spokój

Waldini 26.08.2022 22:51

A kiedy za Milanem byliśmy poza ostatnim sezonem?

HB 26.08.2022 22:50

chcialbym poczytac dzis Kapitano, ale jest zbanowany, jak zyc?

Krisu 26.08.2022 22:50

Deja vu jak rok temy

intermed1 26.08.2022 22:50

Tradycyjnie rozpacz bo ten obsrany beton tradycyjnie nie wyciągnął żadnych wniosków

mateomazzini 26.08.2022 22:50

Nasir witam

Nasir 26.08.2022 22:50

Dokl wchodzę tylko jak INZI nasra poczytać ze jednak nic się nie stało

FReeFonix 26.08.2022 22:50

No gość jest wybitny

doman 26.08.2022 22:50

Przeciety kibic ich nie zna , za to znają mane, busquetsa i lewandowskiego

mateomazzini 26.08.2022 22:50

tyle

Ibracadabra eight 26.08.2022 22:50

Czyli tradycyjnie będziemy za Milanem zawsze?

mateomazzini 26.08.2022 22:50

gramy tak jak w drugiej rundzie zeszlego sezonu minus perisic

HB 26.08.2022 22:50

czulem sie jak na jakims prodigy w 90

pablo77 26.08.2022 22:50

Madzia ? to chyba mam zaległości. Pamietam tylko o Agatke i Eweline ?

HB 26.08.2022 22:50

kosmos

taboret 26.08.2022 22:50

PAPSZUNBALL

HB 26.08.2022 22:50

FF dzieki za set freda

FReeFonix 26.08.2022 22:50

Ten z Rakowa na trenera

intermed1 26.08.2022 22:50

Pochettino

Waldini 26.08.2022 22:49

Tradycyjnie jak co roku w Rzymie na Lazio gubimy punkty, a tu taka rozpacz

taboret 26.08.2022 22:49

musimy dac 10 milionow dla skrinaira bo nam ucieknie biedak

mateomazzini 26.08.2022 22:49

nie mamy pomyslu na gre

domin98 26.08.2022 22:49

Nasir wyłazi z nory tylko przy niepowodzeniach więc to normalne że rzadko tu siedzi teraz

Pjerun 26.08.2022 22:49

Proponuje ochłonąc wzzystkim

Luki165 26.08.2022 22:49

Kto nowym trenerem? Sugestie

mateomazzini 26.08.2022 22:49

W precampionato nie biegalismy,

HB 26.08.2022 22:49

denzel dzis wielkie zaskoczenie

Nasir 26.08.2022 22:49

Witam pablo nadal Madzia

El_Imprezatore 26.08.2022 22:49

gosc defensywy nie ogarnia a zmiany to moj 5 letni syn by zrobil lepsze

Capar 26.08.2022 22:49

No Barella dramat, chłop stanął w rozwoju

HB 26.08.2022 22:49

skriniar brozovic barella lukaku sdv bastoni gosens

Ibracadabra eight 26.08.2022 22:49

Co będzie jak wyjdzie na nas Juve czy taki Milan

pablo77 26.08.2022 22:49

Nasir co tam u Ciebie, dawno Cię nie było. Jakie dupeczki teraz na tapecie :D

Ibracadabra eight 26.08.2022 22:49

Pierwszy sprawdzian lepszy i w dupę 3:1

doman 26.08.2022 22:49

Jakie nazwiska mamy ? Przeciętny kibic piłki nożnej zna pewnie tylko lukaku

Luki165 26.08.2022 22:49

Poproszę nazwiska :)

FReeFonix 26.08.2022 22:49

Nie ma co przezywać, to tylko 15 piłkarzyków co zgarnia kupę kasy za gówno grę i jeden eunuch z tupecikiem

HB 26.08.2022 22:48

a on ma najlepszy wjazd w pole karnym po lukaku

El_Imprezatore 26.08.2022 22:48

szymek jest betonem i mowilem to juz w tamtym sezonie

HB 26.08.2022 22:48

barella totalny zjazd u inzaghiego

Shoutbox

Imrahil 27.06.2026 17:05

[=

Cyrax 27.06.2026 16:52

Zapewne Lgds zmyśliła wypowiedź według wszechwiedzącego kibica

Cyrax 27.06.2026 16:51

Zanetti przed zeszłorocznym mercato: "Do drużyny dołączą też nazwiska o dużym kalibrze."

KibicInteru 27.06.2026 15:52

Nawet w trakcie mercato ma miejsce selekcja głąbów od ludzi myślących

KibicInteru 27.06.2026 15:50

To że naiwniacy dają się nabierać na wielkie transfery bo zobaczyli nagłówek Lgds to tylko i wyłącznie ich wina

Jacenty 27.06.2026 14:33

to już lepiej zostawić w skarpecie niż przepalić na kogokolwiek, sam już nie wiem

El_Imprezatore 27.06.2026 14:33

Nawet by mnie to nie zdziwiło

Cyrax 27.06.2026 14:30

Wygląda jakby tak trochę w uja robili kibiców z tym obiecywaniem wielkiego transferu

Cyrax 27.06.2026 14:29

Najlepsze są newsy, że po fiasku z Palestrą i Pazem (tutaj wiadomo nie od nich wszystko zależało) Oaktree rozważa zostawić te 50 mln przeznaczone na "gwiazdę" w kasie i skupić się na szukaniu okazji po taniości xD

Jacenty 27.06.2026 14:18

Na giełdę wahadłowych wraca nazwisko Wesleya, którego poświęcenie rozważa się ze względów ffp

KKazam 27.06.2026 13:46

Jakis typ co dwa razy dobrze kopnie pilke 60 mln, a bastoni 70 mln xd

KKazam 27.06.2026 13:46

Lepiej by bylo dogadywac po cichu nowe nabytki

Rebelde 27.06.2026 13:45

Odejdzie Fratessi, na jego miejsce Stanokovic już jest. Do tego przedłużenie kontraktu dla Mikiego.... A Jones, to może tylko opcja żeby go przekonać juz teraz, zeby za rok przeszedł za darmo.

Rebelde 27.06.2026 13:43

Coś czuje że pomocnik to akurat żaden nie przyjdzie ( nie licząc Stankovica). Wahadłowy, dwóch obronócow i tyle.

KKazam 27.06.2026 12:53

On nawet w tej slabej ligue 1 jeat c :cenzor: owy

KKazam 27.06.2026 12:53

Jak mozna tyle siana za takiego klocka dac?

KKazam 27.06.2026 12:53

Ten ramos to strasNy ogor

Cyrax 27.06.2026 12:41

Arsenal po Jonesa

AveCaesar 27.06.2026 12:22

Mieliśmy furę szczęścia.

AveCaesar 27.06.2026 12:18

My też prawie się na minę wsadziliśmy chcąc ściągnąć drugi raz Lukaku za kupę siana.

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53367

Liczba komentarzy: 625682

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się