Archiwum shoutboksa

HB 26.08.2022 23:33

wolne przestrzenie wszedzie, zero dyscypliny, patowrzutki

martins2000 26.08.2022 23:33

Ciągle vte same schematy

HB 26.08.2022 23:33

ja sie cieszylem z przyjscia inzaghiego, choc ewidentny chaos widoczny juz po pierwszych kolejkach pod nim martwil... a teraz to w ogole jest jakis smietnik to co inter gra

martins2000 26.08.2022 23:32

Nie ma 15 lat by miał czas to zmienić

Klinsi64 26.08.2022 23:32

caly swiat wiedzial ze gagliardini sie nie nadaje tylko nie on

HB 26.08.2022 23:32

natomiast ile mozna jechac na tamtej reputacji

pablo77 26.08.2022 23:32

domin98 ok, ale ja probuje zrozumieć proces myslowy o co chodziło z tym Gagliardinim w tak waznym meczu. Najwazniejszy mecz w sierpniu a on takie cos...

HB 26.08.2022 23:32

byloby scudetto gdyby nie covid

martins2000 26.08.2022 23:32

No właśnie

HB 26.08.2022 23:32

no inzaghi akurat mial kosmiczne 2 sezony w lazio

domin98 26.08.2022 23:32

No wiem, ja też się czuje średnio dzisiaj

Klinsi64 26.08.2022 23:32

chodzi o to ze ta cipka sie na bledach nie uczy

HB 26.08.2022 23:31

nie ogladalem meczow lpoolu wiec sie nie wypowiem, natomiast dzis czuje sie po meczu w wykonaniu inzaghiego... a wiesz jak sie czuje, bo juz opisalem, to bylo tak bardzo ordynarne kelnerostwo

domin98 26.08.2022 23:31

Rok temu początek oprócz genoi też był toporny

Klinsi64 26.08.2022 23:31

Klopp swoja kariera pokazal ze mozna mu zaufac

domin98 26.08.2022 23:31

Pablo, początek sezonu jest

pablo77 26.08.2022 23:31

ja dalej nie czaje Szymka o co mu tak naprawde chodzi... w zeszłym roku gralismy naprawde fajna dla oka piłke i z kazda mocna drużyną wygladalismy na lepsza ale brakowało zawsze jakiegos szczescia z wynikiem. A dzisiaj zagraliśmy takie gówno ze do 30 min nie oddalismy strzału chyba.

HB 26.08.2022 23:31

kasa*

domin98 26.08.2022 23:31

Pewnie też sb by orzekło że klopisko się gówno zna

HB 26.08.2022 23:31

tylko z wieksza ksa

martins2000 26.08.2022 23:31

Ale nie będzie

HB 26.08.2022 23:31

takie porto

HB 26.08.2022 23:30

to jest najlepsza druzyna z ogorkowej ligi i tyle

domin98 26.08.2022 23:30

Jestem ciekawy czy jakby tu był klopp i zaliczył taki start jak teraz w lfc to też byłby zwalniany

Klinsi64 26.08.2022 23:30

za stary jestem na takie wrzutki

HB 26.08.2022 23:30

natomiast nie ma mowy o liczeniu interu jako powaznej druzyny w europie, ktora ma prawo powalczyc z barcelona

martins2000 26.08.2022 23:30

Bo jest bojaźliwy a charakteru mu nie zmienimy i jeszcze betoniarka

Klinsi64 26.08.2022 23:30

dobra skoncz trolowac

HB 26.08.2022 23:30

inni tez beda tracili punkty i to raczej czesciej niz inter

HB 26.08.2022 23:30

a kogo my sie tak mamy bac w tej serie a?

Klinsi64 26.08.2022 23:29

moze bysmy mogli cos ugrac w tym sezonie

Klinsi64 26.08.2022 23:29

gdyby inzaghi nie był debilem i zwyklym obsrańcem to kto wie...

domin98 26.08.2022 23:28

Teraz też gra kaszane

pablo77 26.08.2022 23:28

Dimarco fajny chłopak ale on raczej na słabsze zespoły i gdy ciśniemy. Chociaż dzisiaj też dobra piłka do Dumfriesa na baniak jakby tam lepiej uderzył to by było 2:1 dla nas i kto wie...

domin98 26.08.2022 23:28

Leao dostał bo wygrał scudetto

HB 26.08.2022 23:28

ja bym np leao nie chcial w interze w ogole

HB 26.08.2022 23:27

natomiast perisic to byl mvp ligi, leao dostal tylko dlatego, ze wahadlowy nie moze wygrac takiego plebiscytu

intermed1 26.08.2022 23:27

Jestem pewien że z Cremonense będzie Handa grał

Waldini 26.08.2022 23:27

Najlepsze w tym wszystkim jest to, że jakbyśmy zagrali piach jak dziś, albo nawet gorszy, ale jakoś cudem, albo przekupionym sędzią wygrali to by nie było takich ciężkich rozkminek :D

HB 26.08.2022 23:27

dobrze ze ich nie ma

kadrian89 26.08.2022 23:27

Perisica nie da się zastąpić obecnie

HB 26.08.2022 23:27

pablo juz nie przesadzaj z kolumbijczykami, wraki i tyle

kadrian89 26.08.2022 23:27

Już przekonaliśmy się,

pablo77 26.08.2022 23:26

obyśmy tylko nie musieli się przekonać jak ważnymi ogniwami byli Persić, Sanchez i żołnierz Vidal...

domin98 26.08.2022 23:26

To kto ma przyjść

domin98 26.08.2022 23:26

Nas nie stać na nikogo innego

kadrian89 26.08.2022 23:26

Gra obronna to w ogóle do ułożenia od nowa

martins2000 26.08.2022 23:25

Ponoć Acerbi jutro i jak temu inzaghiemu w pysk nie strzelić

kadrian89 26.08.2022 23:25

Sezon nerw się szykuje

pablo77 26.08.2022 23:25

nie potrzebował, to Conte potzebował rok czasu zeby zrozumiec ze jestesmy biedakami i nie dostanie takich zabawek jakich chce i musi skorzystać z geniusza a nie fochy strzelać jak mała dziewczynka

HB 26.08.2022 23:24

claudio no1 cares

pablo77 26.08.2022 23:24

Waldini 26.08.2022 23:22 Eriksen potrzebował roku zanim zaskoczył u nas, a potem się stało co się stało

Claudio 26.08.2022 23:24

https://lestlim.xyz/ goscie leja sie juz ponad 16 minut :D

domin98 26.08.2022 23:24

Najlepiej dwa na raz

domin98 26.08.2022 23:24

Musisz zapalić szluga żeby to odczarować

domin98 26.08.2022 23:24

Xdd

HB 26.08.2022 23:24

pablo powiem wiecej, sarri nie pozwolil mi po tym gwalcie sie nawet ubrac, po prostu totalnie wypchnal przez drzwi kopem jak na czworaka probowalem owinac sie jakas szmata

domin98 26.08.2022 23:23

No to słaby mental skoro się przestraszył

HB 26.08.2022 23:23

no to przynajmniej wystraszyles, efekt ten sam

domin98 26.08.2022 23:23

Nie wyrzuciłem

HB 26.08.2022 23:23

mazzini

HB 26.08.2022 23:23

byl tylko niemily

domin98 26.08.2022 23:23

Jakiego mateusza

HB 26.08.2022 23:23

on nic nie napisal zlego

HB 26.08.2022 23:23

przez swoje ego

HB 26.08.2022 23:22

szkoda ze wyrzuciles mateusza

domin98 26.08.2022 23:22

Takie wyciągnąłem wnioski patrząc na ich wpisy

domin98 26.08.2022 23:22

Ale to dla ich dobra, bo ewidentnie mogliby sobie zrobić krzywdę

domin98 26.08.2022 23:22

Kilka osób tylko wyrzuciłem dzisiaj

domin98 26.08.2022 23:22

Składam tylko propozycję

domin98 26.08.2022 23:22

Nie wyrzucam

Waldini 26.08.2022 23:22

Eriksen potrzebował roku zanim zaskoczył u nas, a potem się stało co się stało

HB 26.08.2022 23:21

domin nie wyrzucaj mnie za drzwi niczym sarri inzaghiego

pablo77 26.08.2022 23:21

ale mają fajnych też piłkarzy i nie pisze to o SMS którym akurat gardzę ale taki Luis Alberto to mi się marzyl w Interze. Pedro też potrafi cos z pilka zrobic jak nie idzie

kadrian89 26.08.2022 23:21

Gosens może okazać się totalnym niewypałem

nicolas80 26.08.2022 23:21

Niestety znowu nam wpada prawie wszystko co leci w bramkę

Claudio 26.08.2022 23:21

Vecino > Inter ;D

Czaglar 26.08.2022 23:21

Gosens miał pół roku względnego spokoju na wprowadzenie sie do zespołu, ma 28 i już nie ma czasu na czekanie, bo on jakość powinien dawać od strzała. Pozycja mega newralgiczna, a on od startu presezonu wygląda gorzej niż Miki który też wygląda na porządnego wraka. Zaczyna się powoli zapalać czerwona lapka przy jego nazwisku.

kadrian89 26.08.2022 23:21

Lazio wie co chce grać

nicolas80 26.08.2022 23:20

Lazio dobry mecz zagralo i byli skuteczni

Piekarz 26.08.2022 23:20

Gdyby Sarrismowi tak odpier.dalali w obronie jak Inzaghiemu Darmian i Dymarko, a z kolei Inzaghiemu nie, to teraz niektórzy by pisali że to Inzaghi zgwałcił Sarriego xD

pablo77 26.08.2022 23:20

LAzio zagrało bez kompleksów

domin98 26.08.2022 23:20

Sarri dobrze ich poukładał, aż dziwne że tak dobrze w obronie wyglądają

kadrian89 26.08.2022 23:20

Atalanta wiedziała co robi

kadrian89 26.08.2022 23:20

Gosens wyglada jak inny piłkarz

domin98 26.08.2022 23:20

No Lazio było lepsze, po prostu

pablo77 26.08.2022 23:20

xD

Claudio 26.08.2022 23:20

tez uwazam ze lepiej dawac szanse Gosensowi zeby chwycil w koncu swoj rytm anizeliby ogladac Dimarco

pablo77 26.08.2022 23:20

HB 26.08.2022 23:19 czuje sie zgwalcony a nastepnie opluty i wyrzucony za drzwi przez Pana Trenera Sarriego, dzieki szymon

Piekarz 26.08.2022 23:20

Czego nam zabrakło

Piekarz 26.08.2022 23:19

Trzeba też przyznać, że Lazio po prostu zagrało solidnie w obronie

domin98 26.08.2022 23:19

Albo zgłoś się gdzieś, skoro tak się źle czujesz

Waldini 26.08.2022 23:19

chłop miał kosę wielomiesięczną, mało co grał

domin98 26.08.2022 23:19

No to idź już spać

HB 26.08.2022 23:19

czuje sie zgwalcony a nastepnie opluty i wyrzucony za drzwi przez Pana Trenera Sarriego, dzieki szymon

Piekarz 26.08.2022 23:19

to się prawie zawsze źle kończy

nicolas80 26.08.2022 23:19

Gosens jest wrakiem na tą chwilę

Piekarz 26.08.2022 23:19

no ja wolę wystawiać Gosensa i się łudzić że odżyje niż tego kmiota wystawiać w poważnych meczach

kadrian89 26.08.2022 23:19

Strata Ivana jest ogromna

domin98 26.08.2022 23:19

Dimarco dla mnie jest dobry jak trzeba podkręcić grę do przodu i wchodzi za Bastoniego

Shoutbox

KibicInteru 27.06.2026 15:52

Nawet w trakcie mercato ma miejsce selekcja głąbów od ludzi myślących

KibicInteru 27.06.2026 15:50

To że naiwniacy dają się nabierać na wielkie transfery bo zobaczyli nagłówek Lgds to tylko i wyłącznie ich wina

Jacenty 27.06.2026 14:33

to już lepiej zostawić w skarpecie niż przepalić na kogokolwiek, sam już nie wiem

El_Imprezatore 27.06.2026 14:33

Nawet by mnie to nie zdziwiło

Cyrax 27.06.2026 14:30

Wygląda jakby tak trochę w uja robili kibiców z tym obiecywaniem wielkiego transferu

Cyrax 27.06.2026 14:29

Najlepsze są newsy, że po fiasku z Palestrą i Pazem (tutaj wiadomo nie od nich wszystko zależało) Oaktree rozważa zostawić te 50 mln przeznaczone na "gwiazdę" w kasie i skupić się na szukaniu okazji po taniości xD

Jacenty 27.06.2026 14:18

Na giełdę wahadłowych wraca nazwisko Wesleya, którego poświęcenie rozważa się ze względów ffp

KKazam 27.06.2026 13:46

Jakis typ co dwa razy dobrze kopnie pilke 60 mln, a bastoni 70 mln xd

KKazam 27.06.2026 13:46

Lepiej by bylo dogadywac po cichu nowe nabytki

Rebelde 27.06.2026 13:45

Odejdzie Fratessi, na jego miejsce Stanokovic już jest. Do tego przedłużenie kontraktu dla Mikiego.... A Jones, to może tylko opcja żeby go przekonać juz teraz, zeby za rok przeszedł za darmo.

Rebelde 27.06.2026 13:43

Coś czuje że pomocnik to akurat żaden nie przyjdzie ( nie licząc Stankovica). Wahadłowy, dwóch obronócow i tyle.

KKazam 27.06.2026 12:53

On nawet w tej slabej ligue 1 jeat c :cenzor: owy

KKazam 27.06.2026 12:53

Jak mozna tyle siana za takiego klocka dac?

KKazam 27.06.2026 12:53

Ten ramos to strasNy ogor

Cyrax 27.06.2026 12:41

Arsenal po Jonesa

AveCaesar 27.06.2026 12:22

Mieliśmy furę szczęścia.

AveCaesar 27.06.2026 12:18

My też prawie się na minę wsadziliśmy chcąc ściągnąć drugi raz Lukaku za kupę siana.

Claudio 27.06.2026 12:15

przeciez bylo info resecie rynku transferowego Interu ;) Pismaki sami teraz w amoku nie wiedza co pisac. Zagubieni jak Mkhitaryan pod bramką rywala

AveCaesar 27.06.2026 12:14

Leoni zagrał pół sezonu i poszedł za 30 mln. Środkowy obrońca. To tylko z Włoch przykłady.

martins2000 27.06.2026 12:14

Oczekuje się, że Curtis Jones pozostanie w Liverpoolu tego lata !! !!

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53367

Liczba komentarzy: 625678

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się