Archiwum shoutboksa

Nerazzurri83 26.08.2022 21:57

El toro

rroossoonneerii 26.08.2022 21:57

co ten bramkarz lazio zrobil XD

Kusy 26.08.2022 21:57

I co płaczki?

nicolas80 26.08.2022 21:57

Po meczu jak wygramy będę zadowolony

tomimar 26.08.2022 21:56

nie no tak to nie

HB 26.08.2022 21:56

inzaghi out, sarri in?

tomimar 26.08.2022 21:55

gags jest kotem z takimi występami jak on ma to każdy by wyleciał z klubu już w 2019 a on dalej w składzie

Czaglar 26.08.2022 21:55

Połowa zaczęła się jakbyśmy się poddali

HB 26.08.2022 21:55

no kombo dimarco i gaglia do konca sezonu nie powinno razem wystepowac

kadrian89 26.08.2022 21:55

Gdzie SMS a Dimarco i Gags

rroossoonneerii 26.08.2022 21:55

piekne slowa andy

tomimar 26.08.2022 21:54

lewa strona cała wygaszona

HB 26.08.2022 21:54

dimarco jak zwykle kilometr za akcja

Est 26.08.2022 21:54

Gaglia powinien być pierwszym do oddania w tym okienku

rroossoonneerii 26.08.2022 21:54

Nieważne ze przegrywamy ważne ze Nicolas jest zadowolony

HB 26.08.2022 21:54

po prostu tępy jest

HB 26.08.2022 21:54

po co on trzyma gage na boisku? przeciez trzeba gonic wynik

kadrian89 26.08.2022 21:54

Co oni rzeźbią

kadrian89 26.08.2022 21:53

Wynocha z lewa strona

andyvdm 26.08.2022 21:53

Nieważne ze przegrywamy ważne ze Nicolas jest zadowolony

tomimar 26.08.2022 21:53

wszystko działa jak powinno po co zmieniać

HB 26.08.2022 21:52

aha nie ma zmian

Luki165 26.08.2022 21:52

Dobra w pompie oby dzisiaj ogranfeli

kadrian89 26.08.2022 21:52

Dobra, walczyć chociaż remis

HB 26.08.2022 21:52

ok zmiany pokazcie

SejusFCI 26.08.2022 21:51

ale :cenzor: na tej lewej stronie jest

HB 26.08.2022 21:51

z porazka w maju?

HB 26.08.2022 21:51

co ma napisanie przeze mnie w styczniu, ze w styczniu Inter wygra 3 pkt z bologna

Luki165 26.08.2022 21:51

Wygramy i trzeba wierzyć ze tak będzie. W styczniu będziemy stękać

HB 26.08.2022 21:51

drogi Luki

HB 26.08.2022 21:51

Luki

intermed1 26.08.2022 21:50

Jest i Gagliardini

Nerazzurri83 26.08.2022 21:49

Dobra zajarac i ogladac cyrk

nicolas80 26.08.2022 21:49

Wygramy 3-1

Luki165 26.08.2022 21:49

Hb a powiedz proszę bo masz tyle do powiedzenia jak tam 3 pkt z Bolonia

tomimar 26.08.2022 21:49

pomoc nie działa z tym gagsem, brozo próbuje grać wyżej out of position żeby coś wykreować robiąc rzeczy które powinien robić lewy środkowy

Krisu 26.08.2022 21:49

Jedziemy z waflami. Zaciskamy Orełka i bierzemy swoje

Piekarz 26.08.2022 21:49

FORZA INTER

El_Imprezatore 26.08.2022 21:49

fajny ten pakt 5 taki trochę średni narazie ;)

Nerazzurri83 26.08.2022 21:49

Gagliardinho prowadz

kadrian89 26.08.2022 21:49

Może po prostu Szymon będzie przegrywem jak Sarri

HB 26.08.2022 21:49

Lazio to jest druzyna na poziomie Getafe

Nerazzurri83 26.08.2022 21:48

🤦🏻😂

Nerazzurri83 26.08.2022 21:48

Barella placek

Pjerun 26.08.2022 21:48

Te wnioski po jednej polowie meczu, cos pieknego

Nerazzurri83 26.08.2022 21:47

To swiry jakies

Nerazzurri83 26.08.2022 21:47

Ok🤦🏻

kadrian89 26.08.2022 21:47

Conte jest mistrzem w swoim fachu

HB 26.08.2022 21:47

wiekszosc uzytkownikow tutaj xd

Luki165 26.08.2022 21:47

Za Conte tez byly takie mwcze

Nerazzurri83 26.08.2022 21:47

Ktos twierdzil inaczej ?

tomimar 26.08.2022 21:47

ale komu to trzeba powtarzać xd

Nerazzurri83 26.08.2022 21:47

To oczywiste

HB 26.08.2022 21:47

powtarzam od roku, ze Conte miazdzy Inzaghiego

Krisu 26.08.2022 21:47

No nic. Bicie głową w ścianę i trzeba uważać na kontki

Nerazzurri83 26.08.2022 21:46

SzymonOUT

Nerazzurri83 26.08.2022 21:46

Szymon juz nie ogarnia

intermed1 26.08.2022 21:46

Gaglia zajdzie około 65 minuty bo beton do błędów się nie przyzna

HB 26.08.2022 21:46

szkoda ze to Pilzno jest takie gowniane, bo przez to Inter sie bedzie paletal miesiacami po LE

Luki165 26.08.2022 21:46

I za kogo ten Zbawiciel Correa?

nicolas80 26.08.2022 21:46

Mamy jeszcze Dzeko

kadrian89 26.08.2022 21:46

Lazio wcale gorzej fizycznie nie wyglada to Inter człapał pod koniec

HB 26.08.2022 21:45

+1

SejusFCI 26.08.2022 21:45

Correa, Hakan i Gosens in

Nerazzurri83 26.08.2022 21:45

😎

Nerazzurri83 26.08.2022 21:45

Absurd

Nerazzurri83 26.08.2022 21:45

Tak sie zastanowilem i nie wifzialem nigdy kuwa menela kulawego

Luki165 26.08.2022 21:45

Putanie ile Lazio wytrzyma czasu grac tak blisko

nicolas80 26.08.2022 21:44

Spokojnie ze zmianami mamy jeszcze dużo czasu

Nerazzurri83 26.08.2022 21:44

Swiezy chyba

El_Imprezatore 26.08.2022 21:44

boisko tez takie kartoflisko jest troche ale oni tez tam grają

Nerazzurri83 26.08.2022 21:44

Tomimar😎

Luki165 26.08.2022 21:43

Gramy z punktu taktycznego niezle lecz blad kolejny domarco i mamy co mamy

tomimar 26.08.2022 21:43

no świetny występ gagsa, przy każdej kontrze dziura w pomocy ma 30 metrów bo wraca wolniej niż kulawy menel ale ok

HB 26.08.2022 21:43

on ma drybling

HB 26.08.2022 21:43

correa in pilnie

HB 26.08.2022 21:43

dimarco out PILNIE, gosens in a jesli ma depresje to darmian

Nerazzurri83 26.08.2022 21:43

To sie zdziwisz

kadrian89 26.08.2022 21:43

Gags nie ma prawa wyjść po przerwie

HB 26.08.2022 21:43

dumfries fajnie

HB 26.08.2022 21:43

najlepszy skriniar

Nerazzurri83 26.08.2022 21:42

Tera zayebie

Nerazzurri83 26.08.2022 21:42

Gaglia ma przeglad pola niesamowity

tomimar 26.08.2022 21:42

zmiany dobre, szkoda że będą w 80 minucie

HB 26.08.2022 21:42

gdyby nie ten beznadziejny strzal to bym nazwal jego wystep dobrym

taboret 26.08.2022 21:42

lazio powinno oddac nam mecz walkowerem za to ze maja ss w nazwie i sa nazistami

HB 26.08.2022 21:42

gaga mial 2 zajebiste przechwyty

Krisu 26.08.2022 21:42

Niestety diMarco elektyczny z mocniejszymi

HB 26.08.2022 21:42

gaglia wciaga nosem dimarco

El_Imprezatore 26.08.2022 21:42

gaga, lukaku, di marco nie grają nic

Piekarz 26.08.2022 21:42

xd

nicolas80 26.08.2022 21:41

Gags gra swoje

taboret 26.08.2022 21:41

dobre zmiany i geniusz taktyczny szymona pozwola nam rozkoszowac sie zwyciestwem

andyvdm 26.08.2022 21:41

Oj nicolas nicolas

kadrian89 26.08.2022 21:41

Lazio po odbiorze ma jakiś zamysł co zrobić

Nerazzurri83 26.08.2022 21:41

Niestety

Nerazzurri83 26.08.2022 21:41

3 1

tomimar 26.08.2022 21:41

z gagsem to wszyscy przegrywają, od banegi do vidala, co dopiero jakiś albański gołowąs

nicolas80 26.08.2022 21:41

Co do gry nie mam zastrzeżeń tylko niestety jeden strzał celny i znowu nam wpada bramka

HB 26.08.2022 21:41

tu nic sie nie zmieni, liczylem na 0-0, a tak to pozostaje trzymac kciuki za 1-1

Shoutbox

KibicInteru 27.06.2026 18:08

ciekawe czy Rabiot by chciał do nas przyjść

KibicInteru 27.06.2026 18:01

4-5 nowych zawodników ma przyjść, więc dla kogoś zabraknie miejsca

KibicInteru 27.06.2026 17:50

Oby chociaż tego Nico Williamsa ogarnęli

broda4991 27.06.2026 17:44

Norton cuffy wraca do notesów ponoć 🤣🤣🤣

martins2000 27.06.2026 17:43

Inter zmieniło strategię, będzie czekało na okazję ekonomiczną FB

Cyrax 27.06.2026 17:40

Wiesz przecież, że słowa Marotty i Zanettiego odnośnie wielkiego nazwiska dotyczyło pomocnika lub ofensywnego grajka (dlatego chcieli Lookmana lub Kone), a transfer Akanjiego wyskoczył na ostatnią chwilę, bo udało się pozbyć Pavarda

Cyrax 27.06.2026 17:35

Grzeczniej tam milanowek

acmilanowek 27.06.2026 17:14

a Akanji to nie jest nazwisko o duzym kalibrze wg ciebie ? trzeba szukac aby na sile si przyczepic do czegokolwiek ?

Imrahil 27.06.2026 17:05

[=

Cyrax 27.06.2026 16:52

Zapewne Lgds zmyśliła wypowiedź według wszechwiedzącego kibica

Cyrax 27.06.2026 16:51

Zanetti przed zeszłorocznym mercato: "Do drużyny dołączą też nazwiska o dużym kalibrze."

KibicInteru 27.06.2026 15:52

Nawet w trakcie mercato ma miejsce selekcja głąbów od ludzi myślących

KibicInteru 27.06.2026 15:50

To że naiwniacy dają się nabierać na wielkie transfery bo zobaczyli nagłówek Lgds to tylko i wyłącznie ich wina

Jacenty 27.06.2026 14:33

to już lepiej zostawić w skarpecie niż przepalić na kogokolwiek, sam już nie wiem

El_Imprezatore 27.06.2026 14:33

Nawet by mnie to nie zdziwiło

Cyrax 27.06.2026 14:30

Wygląda jakby tak trochę w uja robili kibiców z tym obiecywaniem wielkiego transferu

Cyrax 27.06.2026 14:29

Najlepsze są newsy, że po fiasku z Palestrą i Pazem (tutaj wiadomo nie od nich wszystko zależało) Oaktree rozważa zostawić te 50 mln przeznaczone na "gwiazdę" w kasie i skupić się na szukaniu okazji po taniości xD

Jacenty 27.06.2026 14:18

Na giełdę wahadłowych wraca nazwisko Wesleya, którego poświęcenie rozważa się ze względów ffp

KKazam 27.06.2026 13:46

Jakis typ co dwa razy dobrze kopnie pilke 60 mln, a bastoni 70 mln xd

KKazam 27.06.2026 13:46

Lepiej by bylo dogadywac po cichu nowe nabytki

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625685

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się