Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

Imrahil 26.08.2022 21:22

omg

kadrian89 26.08.2022 21:22

Lazio konkretniejsze taka prawda

DragoDBZ 26.08.2022 21:21

Lukaku narazie kiepko, technicznie klapa. Po drugie nie ma kto ciągnąć do przodu technicznym sprytnym podaniem, bo nie ma Calhy

Czaglar 26.08.2022 21:21

Paraolimpiada

kadrian89 26.08.2022 21:21

Pół piłki od pomocy do napastników nie było

Czaglar 26.08.2022 21:21

Barella już powinien z żółtą smigac

oster 26.08.2022 21:21

Gagliardini poziom serie C

kadrian89 26.08.2022 21:20

Zero zaskoczenia, klepanie w nieskończoność

intermed1 26.08.2022 21:20

Piłeczka na wahadło i wrzuta. Taka taktyka nasza

kadrian89 26.08.2022 21:20

Inter gra wolno i tyle

andyvdm 26.08.2022 21:20

Ale straszna ta murawa

kadrian89 26.08.2022 21:19

Dużo złych emocji w drużynie widać

kadrian89 26.08.2022 21:18

Co ten Barella płacze

tomimar 26.08.2022 21:18

do obrony

tomimar 26.08.2022 21:18

gagliardini już w 28 minucie ledwo truchta

andyvdm 26.08.2022 21:17

Barella nabuzowany

oster 26.08.2022 21:17

*wącha

Imrahil 26.08.2022 21:17

co oni tacy nerwowi

oster 26.08.2022 21:17

Doping men aż tak słaby ze murawy nawet nie wąch?

HB 26.08.2022 21:15

denzel przysnal?

Imrahil 26.08.2022 21:12

dno

intermed1 26.08.2022 21:10

Lautaro....

Ibracadabra eight 26.08.2022 21:06

Siemanko. Można jakiegoś linka bo na wyjeździe jestem :D

rchemik 26.08.2022 21:05

poziom podan piłek górnych Gagli.....

Czaglar 26.08.2022 21:03

Gags co za ułożona noga

HB 26.08.2022 21:03

lol co za strzal

HB 26.08.2022 20:55

denzel dzis dobrze dogrywa

HB 26.08.2022 20:55

gaglia najlepsza broda

Czaglar 26.08.2022 20:54

Już widać, że ten sędzia to jakiś bubel genetyczny

HB 26.08.2022 20:54

sms wyglada idiotycznie z ta brodka

HB 26.08.2022 20:53

dzis all eyez on gaglia

HB 26.08.2022 20:53

widzielibyscie sarriego w interze?

HB 26.08.2022 20:52

;adoealadnie denzel

bobogol 26.08.2022 20:51

ruski buk na bandach, serio?

BJJ_Damian 26.08.2022 20:48

Widze, że znowu emeryt na bramce

HB 26.08.2022 20:48

przytulali vecino?

HB 26.08.2022 20:47

stream2watch wiec

HB 26.08.2022 20:47

a strims.top ddosowany

BJJ_Damian 26.08.2022 20:47

Here we go !! !

HB 26.08.2022 20:47

lol ale trolling ze strumykiem

mORGAN 26.08.2022 20:43

strims.top

OstatniPrawdziwy 26.08.2022 20:43

Wesyno w pierwszym

marcinek91081 26.08.2022 20:42

Grande Inter !!

tomimar 26.08.2022 20:38

bo wywala jakieś pepe wideo

Piekarz 26.08.2022 20:38

FORZA INTER !! !

tomimar 26.08.2022 20:38

panowie jak sie dostać na strumyk.tv

Piekarz 26.08.2022 20:38

Zawsze prawdziwie i gorąco kochałem Inter. Nigdy złego słowa na klub nie powiedziałem. Kocham te barwy

Imrahil 26.08.2022 20:34

facepalm :baranek2: :idiota:

Kamciu 26.08.2022 20:28

Dzis tylko 3pkt !!

AlwaysRemember 26.08.2022 20:24

- Milan Skriniar nie odejdzie, zostaje z nami z całą pewnością. Właściciele zdecydowali, że nie skuszą się na ofertę Paris Saint-Germain. Mogę potwierdzić, że jest dla nas kluczowym zawodnikiem i zostanie w naszej drużynie. - Transfer za darmo? Ich groźby nie robią na nas wrażenia, Skriniar to wartościowy i poważny człowiek. Wkrótce rozpoczniemy rozmowy dotyczące odnowienia kontraktu, aby związać go z nami na lata.

Luki165 26.08.2022 20:18

Dobrze ze Marotta zamknal temat Skriniara przed meczem

Piekarz 26.08.2022 20:11

Dobrze że gra

Piekarz 26.08.2022 20:11

Gaglia jest świetny w meczach z Lazio zawsze

ragnar 26.08.2022 20:09

Parma klasyka, lazio ladne, Inter nr1

andyvdm 26.08.2022 20:08

Gagliardini się wzorowo sprawował z wyłączenia smsa w środku pola to nie dziwne ze gra

THEpitu 26.08.2022 20:00

cześć chłopaki macie może jakiś link do transmisji ?

kadrian89 26.08.2022 20:00

Ciekawe czy Szymon kiedykolwiek spróbuje zagrać jak Conte Totkami 3-4-2-1

Dantte 26.08.2022 19:57

spoko, bramkarze pelnie umiejetnosci uzyskuja po 30-stce :P

taboret 26.08.2022 19:56

handanovic nie odpusci do 45 roku zycia

kadrian89 26.08.2022 19:56

Ale onana nie ma 18 lat, jest gotowy grać

taboret 26.08.2022 19:56

a ja mysle ze 3 lata bedzie na lawce

Dantte 26.08.2022 19:56

na Onane plan jest prosty: pierwszy rok na lawce, drugi rok w pw, trzeci juz jako 1 bramkarz

kadrian89 26.08.2022 19:55

Gags to sabotaż, ile można

kadrian89 26.08.2022 19:55

Onana pogra w PW chyba jedynie

Dantte 26.08.2022 19:52

na pewno nie simone :D

domin98 26.08.2022 19:51

ktoś myślał że dziś zagra Onana? xD

Dantte 26.08.2022 19:47

artur1, jakie kupilismy? gratis byl to wzielismy :D

kulfon32 26.08.2022 19:46

Gaglia ... OMG

Artur1 26.08.2022 19:46

Po co my tego Onane kupilismy

Dantte 26.08.2022 19:44

OMG, inzaghi nie zartowal z Gagsem -,-

ragnar 26.08.2022 19:39

Jednak wolabym Haksna w 11

ragnar 26.08.2022 19:38

Raz sie udalo z gaglia na smsa, to dzis widze ponownie

Claudio 26.08.2022 19:37

Zobaczymy czy ten Gaglia wstawiony specjalnie za Hakana zatrzymie tego Sergieja

Claudio 26.08.2022 19:34

Gaglia za Hakana i Dimarco za Gosensa. Reszta bez zmian

rchemik 26.08.2022 19:33

Sensi jeszcze nie wyszedł na 2 połowe a juz się trzyma za udo :P bedzie uraz tak max do 65min ;d

Luki165 26.08.2022 19:27

Gaga od początku

Luki165 26.08.2022 19:13

No ja tez

Pjerun 26.08.2022 19:11

boje sie o Handanovica najbardziej

Pjerun 26.08.2022 19:11

no, bedzie ciezko dzisiaj

Luki165 26.08.2022 19:11

Bo Lazio zawsze sa trudne mecze w Rzymie

Luki165 26.08.2022 19:10

Bardziej sie martwie dzisiejszym meczem

Luki165 26.08.2022 19:10

Ale wole zakladac ze bedzie dobrze . Jesteśmy na takim etapie sezonu ze nie wierzę w niespodzianki u siebie z takimi zespolami

Luki165 26.08.2022 19:09

Ja sie z toba zgadzam, zeby nie bylo

Pjerun 26.08.2022 19:08

Niby tak, ale na boisku sa zawsze 2 zespoly i ten drugi wcale nie bedzie sie klasc i oddawac 3 punktow, bo jestesmy wielkim Interem

Luki165 26.08.2022 19:08

Radu cos sobie wrzuci gratis za poprzedni sezon

Luki165 26.08.2022 19:08

Ja nie twierdzę, ze mamy lekceważyć lecz 3 pkt to obowiazek i z odpowiednim podejściem ten mecz zamykqmy w 45 min

Pjerun 26.08.2022 19:06

ale tez nie nalezy tego meczu traktowac jak formalnosc i pewne 3 punkty

Pjerun 26.08.2022 19:06

nie, nie mamy

Luki165 26.08.2022 19:06

No tak . Dlatego mamy robic w majty w meczu u siebie bo przyjeżdża Cremonese ktore bedzie murowac .

Pjerun 26.08.2022 19:04

no mecze na boisku wygladaja inaczej niz na papierze, to nie fifa, to nie fm

Luki165 26.08.2022 19:04

No i ten biedny Inter nie przebije muru Cremonese

Pjerun 26.08.2022 19:03

co szanujmy sie? Postawia autobus i bedzie bicie glowa w mur

Luki165 26.08.2022 19:03

Szanujmy sie

Pjerun 26.08.2022 19:01

a Cremonese nie istnieje? denerwuje mnie takie lekcewazenie rywali. Czasami druzyny typu Cremonese moga byc trudniejsze niz np. Lazio

Luki165 26.08.2022 18:05

I bedzie nam sie lżej gralo

Luki165 26.08.2022 18:05

Wygrajmy dzisiaj i do derbów przystapimy z kompletem punktow

Pazza12 26.08.2022 18:04

Hahahahahahaha

Shoutbox

Tifosinho 27.06.2026 23:34

Piękne sito 😁

Lucash 27.06.2026 23:34

po co nam Paz jak mamy Sucicia

Claudio 27.06.2026 23:33

ale ten komentator co za kompro z tym Vlasicem

Cny 27.06.2026 23:33

sucic z golem nie tylko na boisku

ragnar 27.06.2026 23:33

Ukłuł

Claudio 27.06.2026 23:32

Sucic ulalala

Cny 27.06.2026 22:17

dogadaliby się szybciej to i tak czeski by wbiła

Cny 27.06.2026 22:16

przeciez tutaj nie ma co winić Ałzylja

Cny 27.06.2026 22:16

to samo paz

Cny 27.06.2026 22:16

co nie zmienia faktu że kandydatem był idealnym niemalze

Cny 27.06.2026 22:16

oczywiście że palestra przeplacony

jaszczomb 27.06.2026 21:12

a na paza nigdy nie bylo nawet cienia szansy bo como go kupilo w oknie w ktorym byl on dla nich na wylacznosc

jaszczomb 27.06.2026 21:11

60 mln za palestre to przeciez kpina

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w warunkach totalnego przeplacania za potencjal i nic wiecej?

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w jakich warunkach

Cny 27.06.2026 20:44

a tak to znowu wyjdzie zbieranie pokemonów bo fundusz, bo dyrektorzy nie potrafią w takich warunkach pracować, bo nie mamy absolutnie scoutingu

Cny 27.06.2026 20:43

taki przykry. w sensie nie ma złości, tylko smutek bo się rysował piękny inter

Chuchu 27.06.2026 20:38

Ależ piękny falstart mercato

jaszczomb 27.06.2026 20:18

zaorane

jaszczomb 27.06.2026 20:17

alez klinsi wyjasnia sb

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29501

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625702

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się