Archiwum shoutboksa

pluto11 25.08.2022 21:53

Z Pilznem koniecznie 6 pkt u siebie z Barca powalczyc o 3 pkt i z Bayernem a na wyjeździe oby coś zrwmisowac chociaż

KaraJunior 25.08.2022 21:53

ja tam mam wiarę umiarkowaną

cuba 25.08.2022 21:52

Kurde czy nasza obrona pomoc czy atak sa tak slabe by juz mówić ze nie wyjdziemy z grupy ?

Claudio 25.08.2022 21:52

mamy bardzo zgrana druzyne ktora juz kilka lat gra razem. Tu jest przewaga nad Barcelona, która nie jest odpowednio jeszcze scalona

KaraJunior 25.08.2022 21:52

no tak ale to nie w naszym stylu :P

pluto11 25.08.2022 21:52

Mogło być optymistycznie i trafić Eintracht

KaraJunior 25.08.2022 21:52

trzeba by było mieć mega szczęscie

KaraJunior 25.08.2022 21:51

pluto - widomo było że z 3 koszyka tak będzie

pluto11 25.08.2022 21:51

Zagramy dobrze jak nigdy a przegramy jak zawsze

Claudio 25.08.2022 21:51

nie no mamy szanse wyjsc z grupy. Bedzie niesamowicie ciezko, ale mecze z Liverpoolem pokazaly ze tacy "średni" to my nie jestesmy w Europie

pluto11 25.08.2022 21:51

Być

pluto11 25.08.2022 21:51

Ale to tylko my mamy takie szczęście żeby co troku w grupie śmierci btct

cuba 25.08.2022 21:51

No fak,to też :)

KaraJunior 25.08.2022 21:51

co by nie było - będzie dobrze

KaraJunior 25.08.2022 21:50

cuba wierzysz bo jesteś kibicem :)

cuba 25.08.2022 21:50

Inter potrafi dobrxe zagrać z najlepszymi więc wierzę

Claudio 25.08.2022 21:50

w tym sezonie z Realem dopiero w półfinale

cuba 25.08.2022 21:49

:P

Claudio 25.08.2022 21:49

za rok to bedzie Real znowu :P

cuba 25.08.2022 21:48

To jak bedzie losowanie za rok to nie wpisza już inter,Barcelona i dwie tam dokoptuja

Claudio 25.08.2022 21:48

no ja do ZCestochowy nie mam tak daleko wiec pojechalbym sobie

Adriano_forever 25.08.2022 21:47

LECH!

Claudio 25.08.2022 21:47

"To było tak oczywiste. To oczywiste, że dostaliśmy FC Barcelonę właśnie do naszej grupy - stwierdził Kahn w wypowiedzi dla niemieckich mediów." czyli jednak wszystko ustawione :D

cuba 25.08.2022 21:47

Haha dobre :D

KaraJunior 25.08.2022 21:47

nie mam nic przeciwko jak coś

KaraJunior 25.08.2022 21:46

moja żona się dzisiaj zapytała kiedy w końcu Inter będzie grał znowu z Ruchem :P ale moze być też Raków

cuba 25.08.2022 21:46

Moze któregoś roku Inter vs Raków :D

cuba 25.08.2022 21:45

Zgadzam się Claudio

cuba 25.08.2022 21:44

KaraJunior,zamiast adrenaliny mamy co mamy

Claudio 25.08.2022 21:44

Rakow niech zdobedzie teo mistrza teraz bo to jedyna druzyna w Polsce odpowiednio prowadzona ktora moze cos w pucharach osiagnac

cuba 25.08.2022 21:43

Wstyd co rok choć Rakowa się to nie tyczy

cuba 25.08.2022 21:42

Nadal pilkarski poker itd i tak co rok

KaraJunior 25.08.2022 21:42

no to wolałbym już te karne :(

cuba 25.08.2022 21:42

Dno i wodorosty

ANIOL 25.08.2022 21:41

Szkoda rakowa. Ekstraklapa to dno

ANIOL 25.08.2022 21:41

Dokladniw

cuba 25.08.2022 21:40

Jeszcze Leszek niech dopełni formalności

cuba 25.08.2022 21:39

Awans bo varu nie ma

cuba 25.08.2022 21:38

Szkoda ze w pierwszym meczu gdyby byl var... w pietwszym meczu Rakowa

Adriano_forever 25.08.2022 21:37

raków rip

cuba 25.08.2022 21:36

Ładnie

cuba 25.08.2022 21:36

Ja pier...

cuba 25.08.2022 21:34

No to karne

cuba 25.08.2022 21:34

Co

cuba 25.08.2022 21:33

Ciekawe vp wymyślił na tema Milika

KaraJunior 25.08.2022 21:32

no faktycznie Klinsi - może o to mu chodziło - też nie zczaiłem - zastanawiałem się skąd u niego miłośc do Interu :P

cuba 25.08.2022 21:31

Pilkarski poker ?

Klinsi64 25.08.2022 21:31

Bonkowi chodzi o to ze bayern moglby sie na zlosc lewemu podlozyc z nami,ale tak to napisal ze malo kto zrozumiał

cuba 25.08.2022 21:29

Boniek jak mofeusz w Matrixie

Luki165 25.08.2022 21:29

Jest juz terminarz ?

Claudio 25.08.2022 21:28

Boniek i jego fantazje

cuba 25.08.2022 21:27

Prawda

Luki165 25.08.2022 21:26

Wewnatrz *

Luki165 25.08.2022 21:26

Lech to taka parodie odwala , a widzac i wiedzac kilka rzeczy od zewntarz to jeszcze troche i trener poleci

cuba 25.08.2022 21:25

Bez czymank dziś

cuba 25.08.2022 21:24

Lech tez dzis karne ? :D

cuba 25.08.2022 21:23

Lech tam widzę lipa

cuba 25.08.2022 21:23

Karne

cuba 25.08.2022 21:23

Ale awan przez jarne będzie piekniejszy,wiecej dramaturgii

cuba 25.08.2022 21:22

:brawo:

KaraJunior 25.08.2022 21:22

no tak ale w takich przypadkach to wole pewny awans niż adrenaline :P

cuba 25.08.2022 21:21

;)

cuba 25.08.2022 21:21

KaraJunior -lubimy adrenalinę przecież

KaraJunior 25.08.2022 21:20

karne to loteria troche

KaraJunior 25.08.2022 21:20

lepiej by było jakby jednak strzelił raków w drugiej połowie dogrywki

cuba 25.08.2022 21:17

Rakow karne ?

cuba 25.08.2022 21:10

W tej grupie nikt nie wyjdzie z kompletem pkt a i niespodzisnka być może

cuba 25.08.2022 21:08

Skriniar vs Lewandowski :)

cuba 25.08.2022 21:07

Zgadza sie WTC

cuba 25.08.2022 21:07

Owszem to nasze każdego zadanie i nie neguję tego ale ja tam powtórzę że jestem daleki do juz dpisywania nas na straty

WTC 25.08.2022 21:06

Ale to też trzeba mieć szczęście Interu, że trzeci raz w ostatnich 4 latach trafiamy na Barcelonę

cuba 25.08.2022 21:04

Nikt

cuba 25.08.2022 21:04

Przed meczem jeszcze nukt nie przegrał,dajmy zagrać

WTC 25.08.2022 21:03

W ogóle takie podejście Szymonka mnie nie zdziwi

cuba 25.08.2022 21:03

Czyli wejść do szatni i powiedzieć ze chlopaki wiecie co ? z tej grupy i tak nie wyjdziemy więc grajcie k byle nie przegrać za wysoko ?

Towarzysz 25.08.2022 21:03

jak nie wygramy to nasi piłkarze zrobią krok do przodu, jak chcemy łatwe mecze, łatwe grupy, to może lepiej nastawiać się na LE? albo konferencję od razu

KaraJunior 25.08.2022 21:02

wolałbym drugą gwiazdkę :)

Towarzysz 25.08.2022 21:02

piłka nożna polega na takich meczach, takie mecze są wymagane do rozwoju

WTC 25.08.2022 21:02

W sensie że o puchar XD

WTC 25.08.2022 21:02

Z obecną kadrą to walka o taką LE to obowiązek

WTC 25.08.2022 21:02

Bo ja wiem

KaraJunior 25.08.2022 21:02

to prawda - a najgorsze jest to że osobiście wolałbym 4 niż 3 miesjce i gre w LE

WTC 25.08.2022 21:01

Przynajmniej w grupie fajne mecze będą z emocjami

WTC 25.08.2022 21:01

Zawsze można liczyć na jakąś niespodziankę zawsze, ale trzeba też spojrzeć prawdzie w oczy i przyjąć do wiadomości, że wynik losowania nie powinien napawać nikogo optymizmem

KaraJunior 25.08.2022 21:01

WTC - my gramy równiutko :P

cuba 25.08.2022 21:01

Bedzie dobrze Luki

Luki165 25.08.2022 21:01

Oby kompromitacji nie bylo.

Luki165 25.08.2022 21:00

To na ujj sie przejmować tym losowaniem skoro i tak gramy rzepe

cuba 25.08.2022 21:00

Ja tam jakoś zalamania Javiera nie widzę

WTC 25.08.2022 21:00

Zwłaszcza w Europie XD

WTC 25.08.2022 21:00

Dobrze, że Inter gra równo

KaraJunior 25.08.2022 20:59

Jak trafimy na gorszy dzień Barcy to coś tam ugramy - a oni grają dość nierówno ostatnio

Luki165 25.08.2022 20:58

Wiadomo ze wyjscie z tej grupy bedzie mega ciezkie , ale nie ma co klękać i prosić o niski wymiar kary.

WTC 25.08.2022 20:58

Pewnie sobie myśli *Kuhwa, znowu Liga Europy*

KaraJunior 25.08.2022 20:57

dobre - mina Javiera mówi wszystko :P

Luki165 25.08.2022 20:53

Skomentuje tylko xD

ragnar 25.08.2022 20:53

ma*

ragnar 25.08.2022 20:53

e nie w obronie czy pomocy

Shoutbox

ragnar 28.06.2026 05:57

Jednak nie,95 remis

ragnar 28.06.2026 05:56

Haha Austria out, tak jest jak się gra na remis

Samsewybierz 28.06.2026 00:54

fajny ten komentator

Samsewybierz 28.06.2026 00:54

nicola modrić

Klinsi64 27.06.2026 23:44

gość nazywa się Sut

ragnar 27.06.2026 23:36

Tragedia komentator

Tifosinho 27.06.2026 23:34

Piękne sito 😁

Lucash 27.06.2026 23:34

po co nam Paz jak mamy Sucicia

Claudio 27.06.2026 23:33

ale ten komentator co za kompro z tym Vlasicem

Cny 27.06.2026 23:33

sucic z golem nie tylko na boisku

ragnar 27.06.2026 23:33

Ukłuł

Claudio 27.06.2026 23:32

Sucic ulalala

Cny 27.06.2026 22:17

dogadaliby się szybciej to i tak czeski by wbiła

Cny 27.06.2026 22:16

przeciez tutaj nie ma co winić Ałzylja

Cny 27.06.2026 22:16

to samo paz

Cny 27.06.2026 22:16

co nie zmienia faktu że kandydatem był idealnym niemalze

Cny 27.06.2026 22:16

oczywiście że palestra przeplacony

jaszczomb 27.06.2026 21:12

a na paza nigdy nie bylo nawet cienia szansy bo como go kupilo w oknie w ktorym byl on dla nich na wylacznosc

jaszczomb 27.06.2026 21:11

60 mln za palestre to przeciez kpina

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w warunkach totalnego przeplacania za potencjal i nic wiecej?

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29501

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625704

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się