Archiwum shoutboksa

kulfon32 25.08.2022 20:24

yyy....myslałem ze losowanie jest jutro... Serio ? Znowy farcelona ? i znowu bayern ? SERIOSLY ?

konrados111 25.08.2022 20:17

Czy ktoś wie kiedy rusza sprzedaż biletów podczas meczu w czechach? może jakimś cudem uda się kupić bilety..

KaraJunior 25.08.2022 19:53

no początek mają wybitnie dobry

cuba 25.08.2022 19:53

Nawet

cuba 25.08.2022 19:53

Bayern chyba nswet mocniejszy bez lewego

KaraJunior 25.08.2022 19:52

Kubus - z Bayernem będzie ciężko - to poukładana drużyna

KaraJunior 25.08.2022 19:51

i kurde tam tylko 13k kibiców - bez szans

cuba 25.08.2022 19:51

Junior jak dziś byś z domu wyszedl to akurat na mecz będziesz ;)

Kubus 25.08.2022 19:51

Tak naprawdę rozdajemy karty od naszej dyspozycji będzie zależeć kto wyjdzie z tej grupy

KaraJunior 25.08.2022 19:50

jak na jednodniową wycieczkę to kiepsko a w tygodniu wolne to różnie może być

Kubus 25.08.2022 19:50

Wszystko jest możliwe w tej grupie

KaraJunior 25.08.2022 19:50

Pilzno - kurde patrzyłem ale to dość daleko ode mnie :( - 650 km

cuba 25.08.2022 19:49

Bayern,Inter,Barcelona,i ta czwarta ..

Claudio 25.08.2022 19:48

Bayern to też nie będzie się tak bawił jak w bundeslidze więc też trzeba brać poprawkę

cuba 25.08.2022 19:48

Zazdrosni bo na tvp bedzie Inter

KaraJunior 25.08.2022 19:48

dziwny to jednak naród

KaraJunior 25.08.2022 19:48

ale czytając komentarze tam u nich to widzę że bardziej ich cieszy że Inter trafił do grupy trudnej niż to że oni trafili do grupy łatwej :D

cuba 25.08.2022 19:47

Kara musi być :D

KaraJunior 25.08.2022 19:47

to też jakiś powód ;)

Kubus 25.08.2022 19:47

Oby wyszli żeby się pomęczyli w 1/8 jak my w zeszłym sezonie

KaraJunior 25.08.2022 19:47

reszta to jakoś do wytłumaczenia ale mistrzowi nie wypada

KaraJunior 25.08.2022 19:46

byle tylko Milan nie narobił wstydu SerieA bo jak nie wyjdą z takiej grupy to będzie siara

cuba 25.08.2022 19:46

Albo Skriniar z nim

cuba 25.08.2022 19:45

No zapizna sie Robert z terenem

Kubus 25.08.2022 19:45

Zacieram ręce żeby zobaczyć jak sobie radzi ze skriniarem

cuba 25.08.2022 19:45

:D

Kubus 25.08.2022 19:45

I Robercik jeszcze nie grał na San siro o ile się nie myle?

cuba 25.08.2022 19:45

No

KaraJunior 25.08.2022 19:45

co będzie to będzie :) - nie ma co sie łamać - Barca to nie ta sama Barca co kiedyś

Kubus 25.08.2022 19:44

Szkoda tylko bo mamy dość wąską ławkę zwłaszcza w pomocy to było widać z lfc ale powalczyć można, na nic sie nie napalam

Kubus 25.08.2022 19:43

A jak dopadniemy to większe szanse na scudetto przynajmniej a to pierwszy koszyk

Pjerun 25.08.2022 19:43

Zhang pewnie zaciera rączki, jak dobrze wypadniemy to pójdą ceny naszych do góry

cuba 25.08.2022 19:43

Dokładnie

Kubus 25.08.2022 19:43

Petarda losowanie, ja się tam cieszę po to jest liga mistrzów żeby grać takie szlagiery

cuba 25.08.2022 19:42

Oby tylko wszyscy byli zdrowi bez urazów i będzie dobrze

Pjerun 25.08.2022 19:41

z Barcelona sa szanse na pewno, Bayern wydaje sie poza zasiegiem

cuba 25.08.2022 19:41

Ja bym tak nas nie skreślal

pluto11 25.08.2022 19:41

Koniecznie 6 pkt z Pilznem

pluto11 25.08.2022 19:40

Zagramy jak nigdy odpadnie my jak zawsze

pluto11 25.08.2022 19:39

Dlaczego znowu ten sam scenariusz

taboret 25.08.2022 19:39

1. inter 2. bayern 3. pilzno 4. barcelona

rroossoonneerii 25.08.2022 19:35

zeby odpasc z innym niemieckim zespolem

rroossoonneerii 25.08.2022 19:35

barca do le idzie znowu

rroossoonneerii 25.08.2022 19:35

no zobaczysz

Pjerun 25.08.2022 19:35

Boze, jakbyn chcial zobaczyc jak Skriniar chowa Lewego do kieszonki i ten bol dupy wszyzstkich polskich dziennikarzy

rroossoonneerii 25.08.2022 19:34

ustawia terminarz najbardziej dochodowy w 3 dni albo tydzien max

rroossoonneerii 25.08.2022 19:34

pewnie na dniach bedzie

maverik 25.08.2022 19:30

nie ma, watpie ze dzis bedzie

Pjerun 25.08.2022 19:27

Jest juz jakis terminarz?

rroossoonneerii 25.08.2022 19:23

jak on tego nie trafil

rroossoonneerii 25.08.2022 19:23

ajj ivi

martins2000 25.08.2022 19:23

dla scudetto

martins2000 25.08.2022 19:23

lepiej 4

martins2000 25.08.2022 19:23

3 miejsce to będzie dla nas kryminał

cuba 25.08.2022 19:21

Mnie ta grupa bardzo cieszy

martins2000 25.08.2022 19:21

mają DNA LM

martins2000 25.08.2022 19:20

bez jaj myślę ze spokojnie z 1 miejsca wyjdą

cuba 25.08.2022 19:20

Predzej my wyjdziemy

Luki165 25.08.2022 19:19

I moge sie zalozyc o dobra flache ze Milan nie wyjdzie ze swojej grupy.

cuba 25.08.2022 19:19

Taką rolę Dzeko będzie pełnił

cuba 25.08.2022 19:19

Milik tam będzie kisil ławkę

rroossoonneerii 25.08.2022 19:18

tylko jak szczesny bedzie z psg gral

rroossoonneerii 25.08.2022 19:18

nie bede pokazywac meczow juve bo milik na lawce

martins2000 25.08.2022 19:18

i Szczęsny

Adin 25.08.2022 19:18

czy on juz tam jest

Adin 25.08.2022 19:18

beda pokazywane mecze Juve bo Milik

martins2000 25.08.2022 19:18

no

cuba 25.08.2022 19:18

Będą mecze Barcelony

martins2000 25.08.2022 19:17

nie ma Lewego w Bayernie to też meczów nie będzie

cuba 25.08.2022 19:16

Jak nie Bayern to Barcelona,zalapalismy się

cuba 25.08.2022 19:15

Tvp nasze haha

cuba 25.08.2022 19:15

No i git

rroossoonneerii 25.08.2022 19:15

bayern inter barca i pilzno

martins2000 25.08.2022 19:14

I jeszcze fajnie bo włoskim zespołom czeskie drużyny nie siedzą, gwóźdź do trumny

rroossoonneerii 25.08.2022 19:14

barca do le leci

cuba 25.08.2022 19:14

Tvp będzie miało ucztę hehe

Adin 25.08.2022 19:14

ja powiem wam ze cieszy mnie grupa. Milan ie musi daleko jecahc

Claudio 25.08.2022 19:14

Chociaż Barca z taką obrona nie jest nie do przejścia dla nas

Claudio 25.08.2022 19:14

Chciałem jedna mocna ekipę a resztę do przejścia. No nic można się skupić na SerieA i liczyć na szczęście w LM

Adin 25.08.2022 19:13

Marsylie za lata 90

rroossoonneerii 25.08.2022 19:13

fajnie sie ich oglada i sa mocniejszy wg mnie od marsyli

rroossoonneerii 25.08.2022 19:13

ja rangersow

Adin 25.08.2022 19:13

Rroso ja chcialem Marsylie do nas

rroossoonneerii 25.08.2022 19:13

to byloby wtedy najlepsza grupa smierci od kilku lat

Luki165 25.08.2022 19:12

Bo o to chodzi w LM

rroossoonneerii 25.08.2022 19:12

szkoda ze jeszcze marsyli/rangersow wam nie dali

Adin 25.08.2022 19:12

ktos powiedzial ,ze zaden klub z serie A nie przejdzie dalej. Naprawde nie zdziwilbym sie

Luki165 25.08.2022 19:12

Fajne beda mecze i trzeba sie cieszyć

Adin 25.08.2022 19:12

ale ladnie wygladalo w losowaniu

Adin 25.08.2022 19:12

co racja to racja

Claudio 25.08.2022 19:11

Adin my tylko w tamtym roku nie bylismy

rroossoonneerii 25.08.2022 19:11

3 slabe kluby i lfc ktory ich walil jak chcial

Adin 25.08.2022 19:11

xD

rroossoonneerii 25.08.2022 19:11

my bylismy z nazwy

Luki165 25.08.2022 19:11

No idealnie trafilem dzisiaj rano xD

Adin 25.08.2022 19:11

teraz wy

rroossoonneerii 25.08.2022 19:11

ale piekna grupe trafiliscie

Adin 25.08.2022 19:11

my rok temu bylismy

domin98 25.08.2022 19:11

Podobno jesteśmy w grupie śmieci

MuCha2 25.08.2022 19:11

Benfica tam juve może pokręcić trochę

Shoutbox

KKazam 28.06.2026 12:23

Wielki Mylan

HB 28.06.2026 12:01

Kochani, pora na zorganizowaną akcję wysyłania kartek pocztowych po Europie do najznamienitszych piłkarzy z błaganiem o dołączenie do Interu. Włożmy w tekst serca, a niech piękne rysunki ozdobią karty, wzmacniając siłę naszej argumentacji. Na pewno uda się kogoś przekonać!

HB 28.06.2026 12:00

kolejna wtopa - tym razem z Pavardem

Piotrek85 28.06.2026 11:38

Trener Portugalczyk i zawodnicy z Portugalii . Ramos cena przesada ,ale Silva odpowiednia

Claudio 28.06.2026 11:26

Widzę że też oferuje Milanowi Casado

Claudio 28.06.2026 11:25

W Milanie Mendes wszedł na pełnej i wciska swoich klientów 🙂

Claudio 28.06.2026 11:23

Wg mnie za 25mln za Antonio nic nie stracą, a mogą tylko zyskać

Piotrek85 28.06.2026 11:21

20 -25 mln to adekwatna cena.

Piotrek85 28.06.2026 11:20

Więcej

Claudio 28.06.2026 11:19

Antonio to jeszcze 2 sezony temu był określany mianem największego talentu w Benfica i miał odchodzić za 70mln. W ostatnim sezonie był już mniej pewny ale jak Milanowi uda się go wyciągnąć poniżej 30mln to naprawdę może to być dobry ruch z ich strony

Piotrek85 28.06.2026 11:19

Okatree musi wyrazić zgodę na każde pół miliona czy milon euro na transfery ,kontrakty.

Piotrek85 28.06.2026 11:13

Można? Gość z rocznym kontraktem w Benfice. I cena adekwatna. A my się pierxolimy

martins2000 28.06.2026 11:08

Antonio Silva dogadany z Milanem,na stole 20 mln +5 w bonusach,kontrakt do 31r

AveCaesar 28.06.2026 11:02

Dokładnie, jakby się łaskawie zgodził, mógłby nawet na wahadle pograć. Jest świetny technicznie. Jeden problem rozwiązany.

Cny 28.06.2026 11:01

ogóry*

Cny 28.06.2026 11:00

do tego Mancini to psychopata

Cny 28.06.2026 11:00

co wy tu piszecie xd

Cny 28.06.2026 11:00

ndicka i Mancini to góry na max poziom LE

Piotrek85 28.06.2026 10:59

I jeden transfer mniej do obrony.

Piotrek85 28.06.2026 10:58

Szkoda ,że tak wyszło z Pavardem. Mimo wszystko,to dalej nasz zawodnik .

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29502

Liczba newsów: 53369

Liczba komentarzy: 625727

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się