Archiwum shoutboksa

Klinsi64 25.08.2022 12:38

Piekarz bierz to

Klinsi64 25.08.2022 12:37

nie macie tam kogos wygadanego,z jajem?

Klinsi64 25.08.2022 12:37

wlasnie nie xd

domin98 25.08.2022 12:36

a co znowu ktoś był?

Klinsi64 25.08.2022 12:33

bo obraz kibicow Interu nie jest najlepszy

Klinsi64 25.08.2022 12:32

wyślijcie w koncu kogoś do curva sud zeby poustawiał wszystkich

horrorshow86 25.08.2022 12:31

Typ co napisał xD

horrorshow86 25.08.2022 12:31

Michał Adamus panie ten klub to nie Inter .... Tu się gra z sercem i miłością do barw ...

Claudio 25.08.2022 12:22

dokładne Lukaku zamiast Dybali, Skriniar zamiast Bremera. A kto przyszedł za Kessiego i Romagnoliego?

Seba 25.08.2022 12:10

Milan bardziej potrzebował Botmana i Sanchesa

Seba 25.08.2022 12:10

Z jednej strony tak, ale z drugiej sytuacja obu klubów była trochę inna. Inter po ściągnięciu Lukaku traktował Dybale jako dodatek, który można w każdej chwili odpuścić, a Bremer miał przyjść za Skriniara, który finalnie zostaje :D

Czaglar 25.08.2022 11:57

Orzeu 25.08.2022 10:13 Inter to nie Milan. Słyszałem coś podobnego jak Milan "stracił" Botmana i Sanchesa, a my mieliśmy domykać Dybale i Bremera xD

Bodzek 25.08.2022 11:48

Dzieli i rządzi, czyli skłóca i rządzi skłóconymi? Chyba nie bardzo

HB 25.08.2022 11:41

Romelu wciąż dzieli i rządzi

domin98 25.08.2022 10:16

Chalobah zapraszamy

Orzeu 25.08.2022 10:13

Inter to nie Milan

Claudio 25.08.2022 10:12

ale ten Khelaifi to urwa, Inter zachował się jak Chad

Seba 25.08.2022 10:12

ułefa to kanalie, ale finalnie zawsze te większe kluby jakoś się dogadają

Orzeu 25.08.2022 10:11

oczywiście, że nie będzie źle

Claudio 25.08.2022 10:10

GdS - Inter próbuje wszystkiego, aby sprowadzić Chalobah do Mediolanu, a obrońca chce poślubić czarno-niebieskich i fascynuje go pomysł dotarcia do przyjaciela Lukaku

Claudio 25.08.2022 10:10

może nie będzie aż tak źle

Claudio 25.08.2022 10:10

Guarro - Inter, a breve sarà ufficiale il settlement agreement con la UEFA. I nerazzurri hanno stretto un accordo triennale, quelli di Juve e Milan dovrebbero essere di un anno. Nessun taglio per la lista Champions, ma sanzioni pecuniarie a seconda degli obiettivi raggiunti e paletti, che equilibreranno precisamente costi e ricavi. L'Inter ha deciso, per adesso, di non divulgare i termini dell'accordo.

Claudio 25.08.2022 10:02

Jak z 1 koszyka będzie Eintracht, Ajax czy Porto lub z 2 koszyka Lipsk to losowanie będzie dobre. Wtedy z kazdą z tych druzyn spokojnie mozemy ograc w drodze po awans

taboret 25.08.2022 09:29

:onana: .

domin98 25.08.2022 09:22

Endru Onana kiedy zagrasz?

domin98 25.08.2022 09:22

witam

Endru 25.08.2022 08:55

no taki, ze zaden powazny klub nie poszedl po ich gwiazdy

Claudio 25.08.2022 08:40

Taki to właśnie "miszcz"

Ibracadabra eight 24.08.2022 23:56

ledwo do 4 by sie normalnie łapali :D

Ibracadabra eight 24.08.2022 23:56

fajnie Milan wygląda ze swoimi punktami w pierwszym koszyku :D

Czaglar 24.08.2022 23:56

AC Milan is also interested in #Inter target Trevoh Chalobah. It will be a Milan Derby for the signature of the defender, but a move will only take place if Chelsea is open to a loan with the option to buy. [ @SkySport via @DiMarzio

WTC 24.08.2022 23:54

Wylosowałem Ajax, Chelsea, Inter i Pepików

maverik 24.08.2022 23:39

Można robić symulacje losowania

WTC 24.08.2022 23:38

Takie niebezpieczeństwo z każdym miesiącem będzie się stawać realniejsze

martins2000 24.08.2022 23:37

PSG wyłożyło ostatnio 70 mln za B.Silve z City

WTC 24.08.2022 23:37

No nie ma co się śmiać

Czaglar 24.08.2022 23:35

XD

Czaglar 24.08.2022 23:35

Nasser has stepped into the negotiations for Milan Skriniar - he threatened Inter by saying the player will end up in Paris on a free. Inter’s board took this remark as a form of threat. @Tanziloic

martins2000 24.08.2022 23:34

Paredes coraz bliżej, dziś doszło do postępów w negocjacjach na linii Juve - PSG. Mowa o płatnym wypożyczeniu z opcją wykupu która może stać się obowiązkiem po spełnieniu pewnych warunków. Warunki z samym piłkarzem już ustalone. [Di Marzio]

Luki165 24.08.2022 23:29

Jesteśmy w czarnej pupie i kolejne wyprzedaże przed nami

Luki165 24.08.2022 23:26

Jak czytam o tym śmiesznym porozumieniu z ffp to mnie krew zalewa.

Seba 24.08.2022 23:10

albo Acerbi :D

Seba 24.08.2022 23:10

Akanji i Chubacha

Luki165 24.08.2022 23:10

I kogo niby w jego miejsce w tym momencie ?

martins2000 24.08.2022 23:04

PSG piomba su DeVrij @MarcoBarzaghi

Seba 24.08.2022 22:59

ale grunt aby doczepić się o FFP ekip włoskich

Seba 24.08.2022 22:57

Kto to w ogóle jest i dlaczego taka kasa?

Seba 24.08.2022 22:57

Podobno United daje 100 mln za Antonego z Ajaxu...

crislk 24.08.2022 22:50

cienke te psv nisterloya

domin98 24.08.2022 22:43

Zobaczyłbym Onane z Cremonese

crislk 24.08.2022 22:33

fajnie bd widziec rangersow w fazie grupowej, po tylulatach;p

Kebo 24.08.2022 22:27

Handa top niestety

nicolas80 24.08.2022 22:18

Jednak najważniejsze że mamy świetnego trenera który się rozwija i jest coraz lepszy

nicolas80 24.08.2022 22:15

Aslani jest mlody ale jego gra jest dojrzała

nicolas80 24.08.2022 22:13

Jedynie wahadla trochę kuleją

nicolas80 24.08.2022 22:13

Obrona top tylko kogoś na zmianę

Luki165 24.08.2022 22:12

Asllani to raczej przeciwieństwo doświadczenia pomimo duzego talentu .

nicolas80 24.08.2022 22:12

Bramka top bo dwóch świetnych bramkarzy

nicolas80 24.08.2022 22:11

W ataku mamy kim straszyć i 4 topowych napastników i to będzie decydujące

Kebo 24.08.2022 22:08

oj tak, mamy porażającą jakość na ławce

nicolas80 24.08.2022 22:07

Ogólnie mamy doświadczenie na ławce i większość z tych zawodników jest uniwersalna i może grać na różnych pozycjach

danielinter 24.08.2022 22:06

Gagliardini tu i teraz da wiecej niz agoume nieprzypadkowo nie ma duzego zainteresowania agoume

nicolas80 24.08.2022 21:56

Gags jest bardzo dobrym i solidnym zmiennikiem i można na niego liczyć

pluto11 24.08.2022 21:49

Agoume powinien zostać a Gaglia niech będzie ostatni do grania

pluto11 24.08.2022 21:49

Miki połamany Gaglia pół zawodnik i Asllani który mega rokuje ale to nadal za mało jak na grę na 3 frontach

pluto11 24.08.2022 21:48

Dlatego nie rozumiem oddawania jeszcze Agoume

martins2000 24.08.2022 21:36

Icardi blisko Galaty

Luki165 24.08.2022 21:25

A srodku pomocy to juz nie ma co sie rozwodzic tutaj to dopiero jest dramat do grania na 3 frontach

pluto11 24.08.2022 21:09

Darmian na pół lewym czy pół prawym to jak 1/3 zawodnika nie odnajduje się jak dla mnie, chociaż nie ma co mu ujmować że jako rezerwowe wahadło jest idealny przy tym jak na niego patrzelismy jak do nas przychodził

Pjerun 24.08.2022 20:54

I co czesto widac na pozycji polprawego czy pollewego obroncy wcale nie musi grac typowy srodkowy obronca, a czesto sa stawiani boczni obroncy i to z powodzeniem

Pjerun 24.08.2022 20:53

Na centralnym stoperze bedzie mogl zagrac De Vrij, mister X, Skriniar, Bastoni. Jako bocznych stoperoe mamy Skriniara, Bastoniego, DD, Dimarco, Darmiana.

Pjerun 24.08.2022 20:51

Jeden stoper naprawde wystarczy

Nerazzurx10 24.08.2022 20:42

Luki chyba Akanji i ten z chelsea

Nerazzurx10 24.08.2022 20:41

Ciekawe czy dostaniemy grupe śmierci znowu jutro...

Kebo 24.08.2022 20:34

Inter to nie Real czy Barcelona, tutaj ławka to zawsze półśrodki

Luki165 24.08.2022 20:34

Jak realnie chcemy o cos pograc na 3 frontach nie zapominajac o ms w srodku sezonu

Luki165 24.08.2022 20:33

Powinnien przyjsc ten Acerbi oraz ten mlokos z Chelsea

Luki165 24.08.2022 20:32

W takim klubie nie powinno byc miejsca na pol środki

Luki165 24.08.2022 20:31

Za chwilę gramy co 3 dni

Luki165 24.08.2022 20:31

No jak dla ciebie wyjsciem granie wahadlowymi w srodku to spoko tylko pozniej tylko sie nie dziwmy

Luki165 24.08.2022 20:30

Nie daj boze sie zaraz połamie i jestesmy w pupie bo wloch bedzie musial grac od dechy do dechy

Pjerun 24.08.2022 20:30

Darmian w sparingach gral jako jeden z trojki obroncow, jest Dambrosio, jest Dimarco. jeden transfer na obrone wystarczy

Luki165 24.08.2022 20:29

Po to ze mamy jednego na ławce. Bo Dimarco traktuję jako wahadlo na ten moment chyba ze Gosens sie w końcu ogarnie

Pjerun 24.08.2022 20:20

po co 2 so?

Luki165 24.08.2022 20:19

Ja tez obstaje przy swoim na ten moment nadal brakuje nam 2 so i jednego pomocnika do srodka

Atseif 24.08.2022 20:00

Wiem, ale do kompletu na ławkę byłby ok

Pjerun 24.08.2022 19:59

dupy nie urywa Zakaria

Atseif 24.08.2022 19:58

Kurde chciałem tego Szwajcara z jude

Klinsi64 24.08.2022 19:39

Agoume duzo by zmienil w tej sytuacji

pluto11 24.08.2022 18:10

A my chcemy oddać Agoume i zostać z połamanym Mikim młodym Asllanim i pół pomocnikiem Gaglia na ławce brawo my

pluto11 24.08.2022 18:10

I Juve weźmie Paredesa

martins2000 24.08.2022 17:25

‼️Roma złożyła oficjalną ofertę za Denisa Zakarię. Jose Mourinho wybrał Szwajcara jako wzmocnienie pomocy. Operacja dojdzie do skutku na 99%. [@IlarioDiGiovamb]

danielinter 24.08.2022 16:41

Isak za 75 w Newcastle ale ci angole zepsuli rynek

OstatniPrawdziwy 24.08.2022 15:46

złodzieje ebane

OstatniPrawdziwy 24.08.2022 15:46

piehdolona mafia

OstatniPrawdziwy 24.08.2022 15:46

bo to jest mafia

Claudio 24.08.2022 15:44

Podobno warunek jest taki że jeśli Inter sprzeda Skriniara do PSG za 40mln to UEFA odpuści Interowi.

KaraJunior 24.08.2022 15:43

podpucony ten temat FFP

Shoutbox

Piotrek85 28.06.2026 11:13

Można? Gość z rocznym kontraktem w Benfice. I cena adekwatna. A my się pierxolimy

martins2000 28.06.2026 11:08

Antonio Silva dogadany z Milanem,na stole 20 mln +5 w bonusach,kontrakt do 31r

AveCaesar 28.06.2026 11:02

Dokładnie, jakby się łaskawie zgodził, mógłby nawet na wahadle pograć. Jest świetny technicznie. Jeden problem rozwiązany.

Cny 28.06.2026 11:01

ogóry*

Cny 28.06.2026 11:00

do tego Mancini to psychopata

Cny 28.06.2026 11:00

co wy tu piszecie xd

Cny 28.06.2026 11:00

ndicka i Mancini to góry na max poziom LE

Piotrek85 28.06.2026 10:59

I jeden transfer mniej do obrony.

Piotrek85 28.06.2026 10:58

Szkoda ,że tak wyszło z Pavardem. Mimo wszystko,to dalej nasz zawodnik .

AveCaesar 28.06.2026 10:51

Dwóch centralnych, jeszcze jeden na ławkę.

AveCaesar 28.06.2026 10:47

A Bisseck to już w ogóle. Niemiec to wygląda pewniej na LŚO niż PŚO XD

AveCaesar 28.06.2026 10:46

Zarówno Ndicka jak Mancini są CŚO.

AveCaesar 28.06.2026 10:46

Nawet jeśli nie jest lepszy wciąż potrzebujemy centralnego obrońcy. Solet nim nie jest, Akanji wali tam byki.

Piotrek85 28.06.2026 10:45

Ogólnie chciałem Ndickę ,ale on na mś przegrywa rywalizację z Agbadou z Besiktasu i z Kossounou z Atalanty. Zaczynam wątpić ,czy warty takich pieniędzy

AveCaesar 28.06.2026 10:44

Na ławkę, pod warunkiem, że przyjdzie ktoś do pierwszego składu. Jeśli do pierwszego zawsze Solet może zagrać na PŚO, a Akancji na CŚO.*

Piotrek85 28.06.2026 10:42

piłkarzem nie jest.

Piotrek85 28.06.2026 10:42

Ndicka i Solet to jest optymalne zestawienie ,ale nie wydarzy się że względów finansowych. Mancini lepszym

AveCaesar 28.06.2026 10:39

Zwlekamy z Soletm czyli może być opcją rezerwową lub coś z nim nie tak. Obaj z Romy są dużo lepszym wyborem niż Fracuz. Norweg może zagrać centralnie więc w naszej wystuacji również byłby rozsądniejszym wyjściem.

Claudio 28.06.2026 10:37

Repubblica (Rzym) – Inter zainteresowany Ndicką: Gasperini nie chce go oddać, ale klub potrzebuje pieniędzy. Inter nie rezygnuje z Ndicki. Środkowy obrońca nadal figuruje w planach „nerazzurri”, którzy zdają sobie sprawę z zobowiązań finansowych ciążących na Romie do 30 czerwca. Gasperini zgłosił sprzeciw, ale transakcja może dojść do skutku za kwotę poniżej 35 milionów, łącznie z premiami.

Piotrek85 28.06.2026 10:36

Myślałem,że jest lepszy. Na mś nawet minuty nie zagral

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29501

Liczba newsów: 53369

Liczba komentarzy: 625720

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się